hmp-Heidenhain

Gorzów Wielkopolski

Opinie o hmp-Heidenhain

Aneta

Pracowałam tam kilka lat. Na początku był to bardzo dobry pracodawca. W momencie gdy powstała kadra kierownicza z naszych rodaków, wszystko szło w złym kierunku. Za wszelką cenę chcieli przypodobać się Niemcom. Wprowadzono 3 zmiany, od ludzi wymagało się aby potrafili pracować na wszystkim. Problemy z urlopem a z ostatnich miesięcy wiem, że pracujące są wszystkie weekendy oraz wprowadzono roczny okres rozliczeniowy(płatne weekendy wycofano). Zarobki nie są już tak konkurencyjne jak były kilka lat temu(nadal mam kontakt ze starymi pracownikami). Maszyny mają ponad 20-30!! letnie, mało precyzyjne. Dział kontroli końcowej oraz magazyn słynie z kiepskiej atmosfery, skarżenia i mobbingu. Cieszę się, że mnie tam już nie ma - Z opowieści tych co jeszcze zostali.

Moc

Bartek to chyba troszeczkę stracił kontakt z rzeczywistością, ale nie ma się co nad tym dłużej rozwodzić, zwłaszcza, że jest to lepsza firma niż te dwie co gonią za nią w rankingu, ja uważam, że można dać jej szansę, że fajnie byłoby tutaj pracować..

Bartek

Ludzie po prostu są świniami. Świat był by o wiele lepszy gdyby znikła z niego zazdrość i obwinianie całego świata za swoje nie powodzenia. Pamiętaj co cię nie zabije to cię wzmocni::))

Zostaw opinię o hmp-Heidenhain - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hmp-Heidenhain