Ardna Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ardna Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Ardna Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Rafał Krawczyk
@Pytanie

Tam z niczym nie da się dogadać,tragedia na maksa ta fitma

Adrian
@Rafał Krawczyk

Możesz coś więcej napisać o panującej tam atmosferze? Chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca stara się w jakiś sposób poprawić ten element i np. organizować wyjścia integracyjne, aby osoby pracujące w tej firmie zintegrowały się ze sobą.

Rafał Krawczyk

Uważać proszę,wszelkie info rafalkk25@gmail.com

Kolo

Niekompetencja i dwulicowość

3
Administrator

Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Ardna Sp. z o.o. w miejscowości Gorzów Wielkopolski nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektryk– Würzburg w firmie Ardna Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Ardna Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Ardna Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Ardna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardna Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie Ardna Sp. z o.o.?

    Liczba opinii klientów firmy Ardna Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ardna Sp. z o.o.