Opinie o Chemat Sp. z o.o. w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Chemat Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chemat Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemat Sp. z o.o. w Konin

Tom Nowy wpis

Jestem chętny na posadę spawacza. Praca podobno między 7-15. Są nadgodziny i trzeb zostawać dłużej czy tu nie praktykuje się takiego dorabiania? Wiadomo fajnie zarobić więcej ale nie chciałbym siedzieć nie wiadomo do której w robocie.

Tadek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku elektryka?

Zuzia

Witam. Mam pytanie odnośnie umowy jaką dostaje monter. Mój brat szuka pracy i znaleźliśmy od nich ofertę w internecie. Nie ma tam nic o warunkach pracy. Ciekawi nas, jaką umowę dostaje, czy jest umowa o pracę, czy kontrakt, a i czy pensja jest stała miesięczna, czy np. stawka za wykonany projekt?

Roman Nowy wpis
@Zuzia

Oferują umowę o pracę. Na start okres próbny, jak się sprawdzisz to umowa bezterminowa. Pensja stała co miesiąc + premia uznaniowa.

123 Nowy wpis
@Roman

O, super, dzięki za info. Co do premii uznaniowej, to kto ja daje, czyli czyje uznanie trzeba zdobyć, aby mieć premie? Wgl jest możliwość, aby nie dostać takiej umowy w jakimś miesiącu.

Trucker89

Byłem w tym zakładzie kilka razy na rozładunku. Zawsze wszystko sprawnie, załoga komunikatywna. Widać, że firma się rozwija i stawia nową halę produkcyjną. Jak rozmawiałem z pracownikami to chwalili sobie warunki w jakich pracują.

Agata
@Trucker89

Nie chwalili też przypadkiem zarobków? Bo się zastanawiam czy warto tu przyjść pod tym kątem. Jak nową halę stawiają, to będa niedługo jakieś nowe rekrutacje?

Trucker89
@Agata

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach :-) po parkingu widać, że zarobki nie najgorsze. Rekrutują, wystarczy poszukać ogłoszeń w internecie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Chemat Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Justyna

Mąż szuka pracy jako spawacz i zainteresował się tą firmą. Warto aktualnie się tutaj ubiegać o pracę? Ktoś w opiniach napisał, że zdarzają się dobrze płatne delegacje. Jak często te delegacje i ile więcej można na nich zarobić?

Nie

Nie. Nie polecam.

Tak
@Nie

Tak, jednak polecam.

Spaw
@Tak

A dlaczego? Jakie stawki, jakie benefity?

On Prawdę Ci Powie

Bałagan, chaos, dla spawaczy nic rewelka.

Pompa dozująca

Zakupiłem pompę dozującą w sklepie internetowym popchemat.sklep.pl i śmiga bez problemu. Dziękuję za szybką dostawę.

Majster

Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na firmie. Polecam pracodawcę, godne warunki, umowa o pracę.

@Majster

Jest szansa na przedstawienie tych wspomnianych godnych warunków? Każdy tak chwali ale jak człowiek się spyta to nagle cisza... To nie jest podejrzane?

Pracuję w Chemat Sp. z o.o. wiele lat - mogę polecić tego pracodawcę.

tig_tig

Stabilna praca, są premie. Praca na miejscu na hali produkcyjnej a czasami są delegacje dobrze płatne. Jak na Konin to naprawdę polecam.

@tig_tig

A podałbyś aktualne stawki może? I system premiowy to na jakich zasadach?

SpawDaw

Pracowałem na kontakcie. Warunki pracy byly ok pieniądze na czas.

Bożena
@SpawDaw

A na jakiej umowie byłeś? O pracę?

Spawacz

Pracuję już dobrych kilka lat w Chemacie. Z wielu konińskich firm, w których byłem, tu jest zdecydowanie najlepiej. Zespół jest okej, spoko kasa.

Artur
@Spawacz

Jak kasa spoko to pochwal się na jakim jest poziome. Podaj widełki żeby wiedział czy warto aplikować :)

nick
@Artur

Warto, próbuj swoich sił.

@nick

Spoko, że namawiasz, a dasz znać czemu w sumie warto?

xyz

Mogę powiedzieć dobre słowo. Ja tam lubię swoją robotę i nigdzie nie jest idealnie ale jak na konin to w Chemacie fajnie się pracuje. Wiadomo że jedni się sprawdza a drudzy nie.

@xyz

I Ty uważasz, że na luzie się sprawdzasz? ;) A powiesz coś więcej na temat tego, co tak wgl tu robisz?

PanJan

Ekipa bardzo fajna, ciekawe projekty, wypłaty na czas. Dochodzą nowi ludzie. Ogólnie jest rozwojowo.

Agnieszka
@PanJan

A dużo nowych ludzi dochodzi? To znaczy że firma jakoś mocno się aktualnie rozwija?

@Agnieszka

To zależy od okresu, ale ostatnio doszedł nowy kierownik produkcji na halę.

@PanJan

Czyli na takie stanowiska biorą tutaj ludzi z zewnątrz? A był może kiedyś jakiś kierownik bezpośrednio z firmy?

@Urszula

Biorą biorą. Kierownik był bezpośrednio z firmy teraz jest nowy zatrudniony.

@PanJan

Czyli co, Ci bezpośredni raczej gorzej się sprawdzają? Co by mogło mieć na to wpływ tak właściwie

W Konin Chemat Sp. z o.o. szuka pracownika na stanowisko Spawacz. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

PanJan

Jak się dobrze wykonuje swoje zadania to można być zadowolonym.

Pracowałem w tej firmie i jak na Konin jest bardzo dobrze. Jest różnorodność w projektach i jak ktoś chce można się wiele nauczyć. Ludzie w porządku, panuje dobra atmosfera. Z tego co wiem, w firmie jest stały zespół, co jakiś czas pojawiają się nowi pracownicy. Już nie mieszkam w Koninie ale Chemat polecam wszystkim.

@Piotr

Prawda, jak na konińskie warunki to można polecić pracę w Chemacie.

Monter

Wow, ciekawe kto te pozytywy piszę...?! Powiem tak ...jeśli jesteś uczciwy i pracowity to gorzej na tym wychodzisz, bo jesteś po prostu wykorzystywany do cna. Ogólnie to książkę bym napisał. Pozdrawiam i zachęcam do sprawdzenia tej ,,korporacji" hehe

ART

Pracowalem 2 lata i nie mam zastrzezen mozliwosc nadgodzin oraz roznorodnosc wykonywanych robót. Dobra atmosfera zarobki minus -koninskie ale ogólnie zadowolony

Qwe

Ludzie bez szkoleń bez wiedzy spawanie naprawde kiepskie a ludzi jak śmieci traktują

Honorata
@Qwe

Z tego co napisałeś wywnioskowałam, że w Chemat traktowanie pracowników nie jest ok, przynajmniej twoim zdaniem. Co ci się dokładnie nie podoba jako pracownikowi, co byś zmienił? Chcę się dowiedzieć czegoś o firmie. Także twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemat Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Chemat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemat Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Przemysłowa 85A
    62-510 Konin