Opinie o Chemat Sp. z o.o. w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Chemat Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chemat Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemat Sp. z o.o. w Konin

Kłamcy

Witam. Dodatek stażowy wielkie mi halo w wypłacie dosłownie kilkanaście złotych co to za argument skoro BHP tam nie obowiązuje i za kilka zł mam ryzykować pracę na najtańszym sprzęcie... Wszystko załatwiane po taniości i kant z wynagrodzeniami starają się prostować ludzi na kasę a jak za dużo mówisz to cię zwalniają bo nie masz tam praw kiedyś pracowało się po 9 godzin od 6 do 15 żeby zarobić 2800

@Kłamcy

Widać że jesteś osobą sflustrowaną, bo zostałeś zwolniony z jakiś powodów. Być może trzeba się zastanowić nad swoją osobą. Pracuję aktualnie w firmie i nie mam powodów żeby narzekać.

Jestem pracownikiem i jestem zadowolony z pracy. Pracowałem w wielu zakładach i uważam, że Chemat jest dobrym pracodawcą. Pracownicy wieloletni otrzymują dodatek stażowy co jest dodatkową motywacją. Osobiście polecam spróbować. Realizowane są ciekawe projekty, można się czegoś ciekawego nauczyć.

Kotłowy

Trzymajcie się z dala od tej firmy... urządzenie padło po roku od zainstalowania. Stosują taki materiał stał kotłowa że brak słów po roku z 6mm wypłynął na części parowej na 2mm.

Katarzyna
@Kotłowy

Chemat to firma, która ma wiele certyfikatów, więc myślałam, że automatycznie idzie za tym jakość jej produktów. Tak czy inaczej - zgłaszałeś reklamację? Jeśli tak, to napisz, czy Ci ją uwzględniono.

A to skoro jest tak duża rotacja to co jest powodem?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Chemat Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Fachury i profesjonalisty

Rzekł bym fajni firma lecz bym skłamał, rotacja wieksza niż na karuzeli muzeum i skansen w jednym. Ludzie używają maszyn bez odpowiednich szkoleń.(usunięte przez administratora)

Kura

Witam. Również tam pracowałem i również powiem żebyscie bronili się od tej firmy nie polecam nawet wrogowi totalna sztuka amatorka i lipa. Piaskowanie zdarzało się że odbywało się na deszczu i zaraz później malowane spawanie nierdzewki bez poduszki o BHP nie wspominam suwnica wózkami jeździ każdy papiery mają może 2 osoby

Witam. Szkoda strzelić języka na nich cwaniaczki ludzi mają za nic i ciągle problemy z wypłatami to już standard. Ludzi mają za nic 20 za bramą stoi jak cos.

gutosław

Idealnie to nigdzie nie jest ale myślę, że takie bezpodstawne oskarżenia to inspiracja konkurencji!!

Spawacz

Prawda jest taka ze w tej firmie nie ma monterow ani spawaczy jak sie nalezy. Dziwie sie ze to jeszcze zyje. Izometryk na poziomie 0 spoiny na poziomie 2. Skala do 10. Biala stal spawana bez formowania i to pokazuje jaki poziom i jakosc ta firma prezentuje. Nie polecam.

wiesław_paleta

Tak z ciekawości jaką dają stawkę na działalności?

Sprawiedliwy

Czy jest sens tam co kolwiek komentować. Może tylko to że kierowniczek. (usunięte przez administratora) nawet godzin nie potrafi dostarczyć księgowej żeby wypłaty uczciwie policzyła potem brakuje po przelewie...

...

Nic dodać nic ująć. Nie warto.

Qwerty

Cześć. Nie polecam tego zakładu nikomu podejście kierownika i zarządu straszne. Można rzecz brak kompetencji pracowałem tam i najgorsze są błędy finansowe gdzie ciągle wypłaty się nie zgadzają lub wypłaty są nie do 10 tylko zdarza się po 10. Każdy robi wszystko. Pasjonaci i profesjonaliści dobre....

toshi

Witam. Widzę że pokasowali opinie :). Nie ładnie Prezesie było tyle opinie oczywiście same negatywne bo jak można o tej firmie coś dobrego powiedzieć zapłacone to i opinie skasowane :) . Teraz pracują po 8 godzin wcześniej po 9 i za 9 nie wypłacali nadgodziny, kierowniczek M.P ciągle myli się podając godziny do wypłat co miesiąc ludzie muszą prosić się o wypłatę. Każą wykonywać pracę bez szkoleń BHP I (usunięte przez administratora) na wypłatach Kierowniczek obiecuje dodatek a później mówi ze nic takiego nie powiedział ludzie bez kursów operują suwnicami i ciężkim sprzętem. Profesjonaliści żadni z nich pasjonaci również. Muzeum Starych maszyn radzieckich oraz skansen. Ludzie tam się nie pracuje tam jest większa rotacja ludzi niż na basenie w Uniejowie. Cała ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) muł i wodorosty i 13 zl/h jak chcesz podwyżke to 14zl/h max a jak nie to cie wywalą.

Kolega

Firma gdzie rządzi kierowniczejk P... a nie wlasciciel.(usunięte przez administratora) Chyba właściciel nie wie jakiego szkodnik i buraka ma pod ręką co pod nim dołki kopiei. Może ktoś zrobi z tym prosfakiem porządek. Wstyd Panie Właścicielu.

Kolega kolegi
@Kolega

Panie co pan pisze. Ta firma reklamuje sie ze to sami fachowcy i profesjonalisci.... chcialbym ich poznac....

Zostaw merytoryczną opinię o Chemat Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Chemat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemat Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Przemysłowa 85A
    62-510 Konin