Opinie o Value Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Value Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Value Engineering Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Value Engineering Sp. z o.o. w Warszawa

Zastanawiam się nad wysłaniem cv, ponieważ trwa rekrutacja i szukają kogoś jako asystentka projektanta mostowego. w ofercie pracy napisali, że jest tu możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego. Czyli na jaką posadę można awansować z posady asystentki? Czy można awansować do innego działu np. do działu HR, czy trzeba dalej pracować np. przy projektowaniu mostów?

@Elka

Na stanowisko asystenta czy projektanta każdej z branż, oczywiście przyjmujemy również kobiety. To nie płeć ma tu znaczenie, a umiejętności, predyspozycje, wykształcenie czy doświadczenie. I oczywiście chęć do pracy. Proszę przesłać CV, będziemy się kontaktować.

Value Engineering

Z posady asystenta projektanta mostowego można awansować na starszego asystenta, a potem po uzyskaniu uprawnień na projektanta mostowego. W ogłoszeniu wypisane są oczekiwania co do umiejętności i wykształcenia wymaganego na danym stanowisku pracy. Praca w dziale HR wymaga zupełnie innych umiejętności i wykształcenia. To są dwa, zupełnie różne zawody.

Wiktoria Nowy wpis
@Value Engineering

Mąż właśnie ma przed oczami to ogłoszenie dla asystenta projektanta drogowe, to jest ten sam etat co asystent projektanta mostowego? Bo jakby odnieść się do tego pierwszego to mąż jest chętny, aby się u Was zatrudnić. Co w praktyce oznaczają wpisane w ogłoszenie umiejętności miękkie? Fajnie by było poznać chociaż jakieś widełki wynagrodzenia.

Value Engineering Nowy wpis
@Wiktoria

Asystent drogowy i asystent mostowy to dwa oddzielne wakaty. Proszę o przesłanie CV, będziemy się kontaktować.

Elka Nowy wpis
@Value Engineering

Ok, no a ja mam inne pytanie. Ja właśnie szukam pierwszej pracy po studiach na politechnice i czy na taką posadę asystenta mostowego brane są tez kobiety? Nie boję się ciężkiej pracy i mam licencjat z budownictwa właśnie.

Value Engineering Nowy wpis
@Elka

Warszawa to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Biurowy? Co powiecie o pracy w firmie Value Engineering Sp. z o.o.?

Czy nowo zatrudnione osoby w Value Engineering Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

VALUE ENGINEERING

Rodzaj umowy zawieranej z pracownikiem /współpracownikiem zależy od charakteru tej współpracy. W wielu przypadkach strony decydują się na umowę o pracę i jest ona zawierana od pierwszych dni pracy.

Weronika

Jestem po studiach technicznych i szukam pierwszej pracy, czy przyjmują tutaj bez doświadczenia? I jak z zarobkami, bo poprzednie komentarze trochę mnie zniechęciły... Może coś się zmieniło? Na ile mogę liczyć zaczynając tutaj i jakie są realne szanse awansu?

Maja
@Weronika

Dzień dobry, załączam stronę Value :) Zachęcam do zapoznania się ze zakładką "Kariera" https://value-eng.pl/

Rozmowę kwalifikacyjną w Value Engineering Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant / Projektantka - branża mostowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak długo trwa proces awansu w Value Engineering Sp. z o.o.?

Value Engineering

To zawsze jest indywidualna kwestia, na którą wpływa wiele czynników m.in. podejście do realizowanych zadań i odpowiedzialność danego pracownika, chęć samorozwoju i zdobywania doświadczenia itp. Zależy nam na rozwoju i awansie pracowników dlatego staramy się im to umożliwiać realizując szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, praktyki na budowie, mobilizując do zdobywania uprawnień.

kanarek

Śmieciowe umowy, wykorzystywanie niedoświadczonych studentów, zero szkoleń, nędzne pensje. Pierwszy dzień pracy i słyszy się od przełożonego, że jak są deadliny to masz siedzieć w pracy na nadgodzinach (tylko do odbioru), a jak Ci się nie podoba to szukaj sobie nowej pracy. Trzeba też uważać co się przy kim mówi, ponieważ jest tam dużo ludzi po znajomości i z rodziny. Na plus mogę mogę ocenić atmosferę w firmie.

krakowska
@kanarek

Chyba w jakiejś innej firmie pracujesz. Wszystkie nadgodziny są płatne (nie byłoby nawet kiedy ich odebrać, bo ciągle są deadliny), mam um. o pracę, stawka - no cóż zawsze mogłoby być więcej, bo tu nie mam górnej granicy. Jedyne z czym się zgodzę, to atmosfera w pracy - faktycznie jest super.

O Warunkach zatrudnienia
@krakowska

Przecież prezes osobiście na wielu spotkaniach mówił, że więcej można zarobić pracując na kasie w Lidlu niż u niego : P A tutaj przecież wymagana jest wiedza inżynierska i studia techniczne! Atmosfera spoko, ludzie sympatyczni, ale czy tylko tego chcemy od życia? Wynagrodzenie być może atrakcyjne dla ludzi, którzy przyjeżdżają z małych miejscowości. To nie są warunki na Warszawę ; /

@O Warunkach zatrudnienia

Jako początkującego asystenta zarobki nie są może bardzo wysokie, ale wzrastają wraz z rozwojem i zdobywanym doświadczeniem pracownika. I tu właśnie było nawiązanie do pracy w dyskontach, że poziom wynagrodzenia mocno zmienia się w zależności od czasu bycia w branży i posiadanego doświadczenia, uprawnień itd. Wówczas zarobki są bardziej satysfakcjonujące i mocno różnią się od tych początkowych.

Jak wygląda sprawa grafiku w Value Engineering Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Value Engineering

Tak, w dużej mierze staramy się iść na rękę pracownikom i zdecydowanie mamy system bardziej zadaniowy. Jednak z racji realizacji dużych projektów wielobranżowych i współpracy z różnymi urzędami, obecność w pracy w godzinach 9-15 jest wymagana. Niektórzy pracownicy zaczynają pracę o godz. 7, a inni wolą o godz. 9. Grafik na ogół ustala się z bezpośrednim przełożonym.

Damian

Czy firma dba żeby nie było problemu z covidem?

@Damian

Staramy się chronić pracowników w czasie pandemii. Od początku tj. od marca 2020 zdecydowanie większość pracowników jest na pracy zdalnej. W biurze przebywają pojedyncze osoby.

Grażyna

Bardzo dużo zmian wprowadziła firma w związku z szalejąca pandemią żeby zabezpieczyć pracowników?

Czy Value Engineering Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Value Engineering

W Value są osoby zatrudnione zarówno na podstawie umowy o pracę jak i na umowach cywilno-prawnych. Forma zatrudnienia zależy kilku czynników mi.in. od rodzaju wykonywanej pracy, czasu jej świadczenia, statusu osoby przyjmowanej do pracy itd.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Value Engineering Sp. z o.o.?

value-eng

Witam serdecznie, zachęcam do odwiedzenia naszej strony value-eng.pl zakładka: Kariera. Poszukujemy osób na różne stanowiska.

antybezmyslnik

Dziwię się, że ta firma podjęła się opracowania KP dla S7 odcinka : Kiełpin - W-wa (NS-S8). Bo wg mnie będzie to techniczno-budowlano-drogowe barbarzyństwo. Ale ad rem: zaplanowanie przez niedouczonych planistów i urbanistów omawianego odcinka S7 w samym środku zurbanizowanej i gęsto zamieszkanej części stolicy (tj.na Bielanach i Bemowie) jest absolutnie NIE DO PRZYJĘCIA ! Stworzycie HORROR dla kilkuset tysięcy ich mieszkańców. Poza tym ,,włączenie", w tym miejscu, S7 do istniejącej stale zakorkowanej S8 stworzy wieczne korki na obu tych trasach. Decydenci i pożal się Boże planiści ,, zapomnieli' , że przez S8 (Most Grota-Roweckiego) już teraz jeździ ponad 200 tys. pojazdów na dobę! ARMAGEDON drogowy, to mało powiedziane. Warszawiacy WAM i GDDKiA tego nie wybaczą! Ja tym bardziej - mgr inż. em. mostowiec (bud.m.in. ,,Trasę Łazienkowską, Wisłostradę, Trasę Toruńską, ,,gierkówkę", most na Wiśle w Kiezmarku, węzeł ,,Kaponiera" w Poznaniu. itp. itd.)

Obecnie pracuję w Value. Po zmianie siedziby na al. Krakowską, oprócz świetnej atmosfery w pracy, mamy również warunki godne profesjonalnego biura. Jeżeli chodzi o zestaw szkoleń, jest on realizowany w miarę potrzeb, jednak w biurze stawiamy głównie na wzajemną pomoc (o którą nie jest trudno otrzymać, porównując inne miejsca pracy, gdzie każdy zdobyte umiejętności zatrzymuje dla siebie. Praca idealna pod studentów kończących studia, chcących rozwijać się przy boku doświadczonych projektantów.

Zostaw merytoryczną opinię o Value Engineering Sp. z o.o. - Warszawa

Value Engineering Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kanarkowa 8
    02-818 Warszawa

Value Engineering Sp. z o.o.