Opinie o Paweł Pawlak Heat Went w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Paweł Pawlak Heat Went. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paweł Pawlak Heat Went o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Pawlak Heat Went w Warszawa

Niezadowolona

Zdaje się że miałam osobisty .kontakt z tym Panem jako klientka.Chyba już nikt nie chce u niego pracować bo sam był za biurkiem na ametystowej. W lokalu nie ma widocznego cennika .Na pytanie dlaczego tak drogo(2,50)za min.odpowiedzial cyt.,,A u fryzjera ile pani płaci''.Zaczal wywody polityczne, wyrażając swoje niezadowolenie z obecnego rządu .Mnie polityka nie interesuje .Takie podejście do klienta w tej branży to nieporozumienie.Zero kultury i taktu.Nie polecam Nikomu ,oraz nie życzę Nikomu współpracy z takim człowiekiem.

@Niezadowolona

No z tym fryzjerem to nietaktownie. Czyli nie uargumentował ostatecznie cennika tylko uciekł z tematem gdzie indziej? Chyba, że zrzucił winę na rząd?

Jak tu aktualnie jest z wypłacalnością, czy coś się zmieniło? Bo czytam starsze komentarze i według piszących były tu problemy w tej kwestii. Jeśli wszystko się unormowało to czy można wiedzieć, jaka jest proponowana przez niego stawka na tę chwilę? Pozdrawiam.

Również nie polecam ten pan (usunięte przez administratora) moją córkę i nie wypłacił jej pieniędzy zwykły (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)!

Monika Nowy wpis

Bardzo nie przyjemna obsługa w lokalu na ametystowej jest teraz raczej tam nie wrócę,lokal stary widać wymaga remontu jest dużo nowszych i fajniejszych miejsc jak za tą cenę

Zuzanna Nowy wpis
@Monika

Znowu ametystowa? Niby tak, ale jak widać podchodzisz chyba subiektywnie, innym może ten klimat się podoba? Bo jak nie to wcale klientów by nie mieli, a raczej mają?

Klientka

Dziwie się że ktoś jeszcze przychodzi do tego solarium po opiniach na temat właściciela znam kilka oszukanych dziewczyn przez niego sama byłam klientka tego solarium lampy zdecydowanie słabe w porównaniu do konkurencji do tego stare miejsce i urządzenia

@Klientka

ale coś oprócz słabych lamp Cię tutaj spotkało?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Paweł Pawlak Heat Went odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jania

Jeśli pracuje tam nugenova lub ma coś z tym wspólnego to jasne jak słońce że to miejsce trzeba szerokim łukiem omijać, jak zresztą każde inne że też nikt jeszcze jej q nie wyjaśnił

Mirosław
@Jania

A o co właściwie chodzi? Zrozumiałem tylko tyle, że jest coś nie tak z atmosferą, tak? Dobrze by było opisać tę sytuację, żeby dać znać co i jak.

Niezadowolona

@Niezadowolona

Gehenna

Odradzam jaką kolwiek współpracę z pawlakiem i solarium miami lublin!!! Człowiek chory psychicznie,oszukał wiele dziewczyn nie wypłacał pieniędzy,praca na czarno za 10zł na godzinę ciągłe mydlenie oczu że kiedyś podniesie stawkę. Lampy stare po 180h lub 200h wkładane jako "nowe". Robienie wszystkiego po kosztach, w zimie kazał wyłączać ogrzewanie w lokalu na co było zimno pracownikom i klientkom. Wydzwanianie po godzinach do pracowników na WhatsApp,wymuszanie załatwiania prywatnych spraw typu odbieranie paczek,robienie przelewów.

@Gehenna

Tak z ciekawości czemu ludzie sami się godzą na robotę na czarno? Bo skoro Ty też zatrudniona byłaś to również na to przystałaś. To nie jest przypadkiem strzał w kolano? Bo tak to nie ma co narzekać, że stawki nie chciał podnieść, skoro wszystko na słowo przecież. ;)

Xxx
@Zuzanna

Idź i zapytaj tego (usunięte przez administratora) pawlaka skoro chcesz być mądrzejsza :) bo widzisz ja idąc tam do pracy miałam mieć umowę która nawet nigdy nie była nigdzie zarejestrowana,niestety ale tak funkcjonuje ta firma. No tak nie ma co narzekać ze pracujesz za 10zł na godzinę i ktos jeszcze nie chce Ci wypłacić twoich pieniędzy zarobionych,masakra zastanów się co piszesz skoro bronisz (usunięte przez administratora) bo skrzywdził wiele osób. I nie życzę Ci żebyś była w takiej sytuacji

hhh
@Gehenna

miałam to samo jego prawa reka ewelina agnieszka gladysz nie wyplacaja hajsu mydla oczy pretensje nie wiem czemu jeszcze sanepid tego nie zamknal brud i gomra

@hhh

A było to zgłaszane do sanepidu? Bo jeśli nie to właśnie może być powód

Gehenna
@hhh

Tak się składa że gehenna to ja Natalio rudnicka :) nie pracuje już tam od dawna a to że Ci nie wypłacił pieniędzy to nie moja wina,nie tylko Tobie ich nie wypłacił mi również nie chciał i większości dziewczyn. Trzeba było przyjść i się upominać o pieniądze lub coś z tym zrobić. Na drugi raz zamiast pisać na mnie anonimowo zadzwon lub napisz osobiście bo kontakt masz do mnie:)

Medyk

To totalnie nieporozumienie.

Medyk

Totalne nieporozumienie

Była pracownica

Chory człowiek, uważajcie na niego, szantażuje pracowników, wyżywa się psychicznie, obraża, totalny brak kultury, nie wypłaca pieniędzy. Ostrzegam przed nawiązaniem współpracy z Panem Pawłem Pawlakiem!!!!

Edward
@Była pracownica

Rany, o co chodzi z tym szantażem??? Przejrzałem całe forum, widzę że wszyscy tu się bardzo negatywnie wypowiadają o właścicielu, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o jaki szantaż chodzi. Może ktoś mi tu wyjaśni? Pomóżcie, moja siostra chce się tu zatrudnić.

na
@Była pracownica

kiedy to mialo miejsce? Mnie równiez potraktowano tak jak pania bez wyplaty zostala pozniej pretensje ze czlowiek sie upomina o pieniadze wstyd

na
@Była pracownica

kiedy pani pracowala tam? Miałam podobna sytuacje

@na

Kiedy to się wydarzyło? Jeszcze niedawno?

Xxxxf
@Była pracownica

Nie polecam, szkoda nerwów . Pan nie miły w stosunku do kobiet, chamski, obraża i ocenia.

Paulina

Szukam pracy w solarium, zastanawiałam się nad tym miejscem, ale całe szczęście, że trafiłam na to forum, dzięki! Napisaliście, że pracuje się bez umowy, pensje są niskie, w dodatku co 2 miesiące zatrudniają nową osobę nie wypłacając pensji za ostatni miesiąc :( A co z tym załatwianiem prywatnych spraw właściciela, co dokładnie musiałyście robić? Często zdarzały się takie sytuacje?

Helena

W firmie Heat Went potrzebny jest "na już" pracownik do pomocy. Do głównych obowiązków takiej osoby ma należeć pomoc w produkcji mebli ogrodowych i innych wyrobów z drewna. Na stronie GoWork znajdziecie więcej informacji na ten temat: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pomocnik,praca.gov.pl74ff508ca87fb5fb96e99a4d246f3598,ploczki-dolne To jak - ktoś byłby zainteresowany?

xyz

Pracowałam w solarium miami w Lublinie. Wytrzymałam tydzień. Pracodawca bez szacunku do pracowników, praca nie dotyczy tylko obsługi klientów i dbania o salon ale również załatwiania prywatnych spraw P. Pawlaka + praca na czarno. Jeżeli chodzi o kontakt w sprawie wypłaty za przepracowane godziny a troche ich było.. kontakt urwany, blokowanie na facebook i whatsapp. Co chwile przyjmowani nowi pracownicy z tzw. ulicy- Ktokolwiek aby pracował tak naprawdę za darmo. ODRADZAM NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY!!

Pracownik byly
@xyz

Pan wogole nie powinien prowadzić żadnej działalności bo nie ma o niej zielonego pojęcia od braku poszanowania pracownika po jakie kolwiek normy społeczne

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Miami Solarium Paweł Pawlak? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

lola

Szukają non stop nowych pracowników.

Sun01

Na temat tego miejsca krąży dużo negatywnych opinii. - Słusznie, dołączę swoją. Miałam przyjemność a raczej możliwośc bo przyjemnością tego nie nazwę korzystać z tego miejsca, zarówno na Krakowskim Przedmieściu jak i tym koło Ronda Krwiodawców w Lublinie. Odradzam - atmosfera była nieprzyjemna, widać że Panie które tam pracują są przestraszone i zestresowane, sugerując się opiniami na temat ich pracodawcy mogę stwierdzić że były i nadal są zastraszane, gdyż prowadzone miejsce jest pod Opieką ludzi którzy nie do końca są uczciwi i mają pewna kryminalna przeszłość.(zachęcam do przeczytania opinii o Panu Pawle Pawlaku. Ceny nie adekwatne do rzeczywistości. Stare miejsce. Współczuję i stanowczo odradzam!!!!

Ametystowa

Pracowalam w solarium miami przez dwa miesiace. Wyplaty za drugi miesiac nie otrzymalam. Taka polityka tej firmy, co dwa miesiace nowe pracownice... (usunięte przez administratora), oraz wiecznie niedzialace lampy. Na temat wlasciciela nie bede sie wypowiadac. STANOWCZO ODRADZAM Chyba ze ktos chce pracowac za 10zl na h XDXDXD i miesiac za darmo

Winek

Przestaliście zaglądać na forum z jakiegoś powodu? Jak nastroje w związku z pandemią?

Jak długo czekaliście na odzew z Miami Solarium Paweł Pawlak? Oddzwaniają zawsze?

xxx

Radzę Pani dać sobie spokój z tą firmą. Wystarczy wejść na ich fanpage, ciągle dodawane są posty o poszukiwaniu pracownic. A właściciel nie ma szacunku ani do pracownic ani do klientów. Ta firma to strata czasu

Zbigniew
@xxx

Pracowałaś w Miami Solarium skoro mówisz że nie warto wysyłać tu CV? Co możesz mi powiedzieć o tej pracy, jakie są zadania pracowników w tej firmie? Mówisz o braku szacunku wobec pracowników, co konkretnie masz na myśli? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać!

xxx
@Zbigniew

Niestety znam dość dobrze tę firmę. Strata czasu i mnóstwo nerwów, szefostwo to zwykli naciągacze - praca ma być wykonana prawidłowo a gdy przychodzi do rozliczenia, kontakt się urywa.

456xyz

Bardzo drogie solarium, ceny są zdecydowanie za wysokie, stosunkowo do oferowanej jakości usług. Pracownica nie potrafiła udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.

123ew

Płaca poniżej minimalnej, nie szanowanie klientów jak i pracowników przez pracodawcę. Wszystko robione po kosztach. Ogólnie odradzam współpracy z państwem z solarium Miami.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Pawlak Heat Went - Warszawa

• Jak się pracuje w Paweł Pawlak Heat Went?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Pawlak Heat Went tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Paweł Pawlak Heat Went
  • Fryderyka Joliot-Curie 19 lok. 9