Opinie o M4M Group Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy M4M Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w M4M Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M4M Group Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Opowiecie, jak wygląda praca jako pracownik w dziale wysyłek? Szukam takich ogólnych informacji, bo widziałam w internecie ogłoszenie, ale liczę na opinię ludzi. Dajcie znać, czy ta praca to jest mocno fizycznie ciężka? Czy do tych wysyłek są odpowiednie narzędzia, jakie wózki czy inne pomoce mechaniczne? I czy na wysyłkach pracuje się zmianowo, czy jest jedna zmiana?

Marysia Nowy wpis

Ktoś może kojarzy ofertę Specjalista ds. Marketingu Internetowego? Chciałam o coś spytać, o tej pracy. Kiedyś wymagali dobrej znajomości angielskiego, jaki poziom jest wymagany? Jak to sprawdzają, do czego jest potrzebna ta znajomość?

P.Rafał Nowy wpis
@Marysia

propozycja współpracy wygasła 3 lata temu (ogłoszenie z przed 3 lat) - nieaktualne.

Interesuje mnie praca jako przedstawiciel handlowy w firmie M4M Group Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Dariusz

To nie są wcześniej ustalone targety do zrobienia przez PH tylko trzeba się domyślać? Przecież to powinno być zapisane w umowie. Ty tam pracowałeś i zostałeś zwolniony bo nie zrobiłeś wyników? A jaką miałeś podstawę wynagrodzenia?

@Dariusz

Podstawa koło 3,5 tys.

Katarzyna

I wpisane to jest w umowę? Generalnie warunki, które opisał to się zgadzają? Bo to martwiące jak za mniej niż 2 k można się pożegnać z pracą. Tu chyba też jakiś okres wypowiedzenia powinien przysługiwać?

Aleksandra

@Hubert. Dziękujemy za opinię na temat naszej firmy. Nigdy nie zatrudnialiśmy pracownika o takim imieniu. Kimkolwiek jesteś życzymy dalszych sukcesów na drodze zawodowej.

Aleksandra
@Katarzyna

Nigdy nie zatrudnialiśmy pracownika o takim imieniu, tym bardziej opisana sytuacja nie miała miejsca. Pozdrawiam

Katarzyna
@Aleksandra

Dziękuję za odniesienie się. A istnieje może szansa na przybliżenie rzeczywistych warunków umowy tak dla wyjaśnienia sprawy?

Rafał

Hubert, Edek, Zyga, czy Felicja.Piszesz bzdury chyba że nie pracowałeś w handlu."Rozdmuchane oczekiwania na terenie na którym ..." - nic tylko działać, tam gdzie nie działano wcześniej, inni pracując, mają obrotu na terenie gdzie nie docierają handlowcy z takim obrotem pracując i odbierając telefon lub dzwoniąc do nich, a Klienci proszą o dostawy na poziomie, który dla ciebie jest nie osiągalny będąc bezpośrednio u Klienta i prezentując, oferując produkty, które otrzymuje się przy podpisaniu i rozpoczęciu współpracy z Pracodawcą. "Spory potencjał ..." - wiemy, ale bez odpowiednich pracowników jest go ciężko wykorzystać - stąd zapewne dostałeś /łaś wypowiedzenie po tym jak obiecywałeś/łaś na rozmowie z Właścicielem sprzedaż na oczekiwanym poziomie i zostałaś/łeś zatrudniona. Pozycja Firmy na rynku jest mocna i będzie coraz mocniejsza. Ściągać można ... dużo rzeczy, ja ściągam ubrania przed spaniem i przed kąpielą - w handlu ważne jest doświadczenie i branża, wiedza na temat produktów i tego co będziesz sprzedawać. "Gra nie warta świeczki" - dla Ciebie na pewno, szukałeś chyba "czegoś innego" - czegokolwiek życzymy powodzenia. "Firma bez przyszłości" - cały czas zwiększamy zasięg i sprzedaż - bez ciebie z powodzeniem. I ostanie - skoro uważasz że ogłoszenie i spotkanie rekrutacyjne rozmijały się ze tym co było w nim zawarte - PO CO ZACZYNAŁEŚ WSPÓŁPRACĘ? - nie bywam na forach bo nie chce mi się czytać żali "różnych ludzi" ... - ale tu akurat komentarz wylał mi się z rękawa .Nie pisz czegoś co mija się z prawdą - to pomówienie. Właściciela szanują sobie Pracownicy (z stażem kilkuletnim), Firma rozwija się i ma potencjał (wciąż się rozwija), którego widać nie potrafiłeś/łaś wykorzystać co sam/sama przyznałaś.

Rafał

Okres próbny jak sama nazwa wskazuje to czas (3 miesiące) kiedy ktoś wykaże się i udowodni to co obiecywał podczas rozmowy kwalifikacyjnej i po otrzymaniu umowy o pracę - skoro przed jego upływem rozwiązano umowę to można wnioskować że nie warto było czekać kolejny miesiąc do wypełnienia zobowiązań które padły podczas niej, bo w wcześniejszych miesiącach nie było widać perspektyw na ich spełnienie w przyszłości. "ebr" - kimkolwiek jesteś pozdrawiam życząc sukcesów (ebr, - czy jak się tam logujesz lub chcesz być nazywany :) bo imienia nie używasz). "Firmy prawie nikt nie zna" - popytaj nim napiszesz to co piszesz nie jest prawdą, ale możesz mieć z tym problem bo nie masz już okazji tego wiedzieć. Auta służbowego zazdroszczę - klasa B hybryda - nikt nie jeździ służbowo samochodem niżej a wg. opinii otrzymałeś klasę która nie istnieje - bo najniższa to A - otrzymując "B" o 2-wie klasy niżej to chyba trzeba przejść na rower. I na zakończenie, zajmij się szukaniem nowego zajęcia, jak się nie podoba Toyota to szukaj pracy zr służbowym Mercedesem, do wożenia produktów dla zwierząt (lub innych) i ich prezentacji, a czas na pisanie tu spożytkuj na to co pomoże osiągnąć ci wymarzony sukces i zadowolenie/spełnienie zawodowe - może jakieś szkolenie, może cokolwiek innego ale - do przodu !!!. I nie obrażaj i nie pomawiaj innych - karma zawsze wraca jak mówi porzekadło !!!. Ps. Przed podpisaniem kolejnej umowy czytać dokładnie zapisy i w przypadku ich braku poprosić o uzupełnienie (wg. opinii - do dyspozycji pracownika samochód klasy "D" - otrzymany klasy "B" - dopiero wtedy ją podpisz i działaj zgodnie z obietnicami jak klasa "d" będzie w umowie :)), proponuję też wybrać kolor samochodu służbowego, mi podobają się różowe - ale kolor wybierz osobiście jak tego oczekujesz od Pracodawcy, ja bym zażyczył sobie podgrzewane siedzenia z automatycznym załączaniem poniżej 10 st.C - na zewnątrz, ale to moje oczekiwania na stanowisku którego pracę świadczono przez ciebie, itd. ect. POWODZENIA !!!. Fakt klasa samochodu służbowego, ważna sprawa !!! - NAJWAŻNIEJSZA !!! - reszta nie ważna :).

Rafał

Lola, Szymon, Andzia, Magda, Dawid, Edek, Fredek, Popek, Ebr, itd.,czy jak się tam nazywać chcesz i imienia się wstydzisz bo go nie używasz - więc lola. Kończąc temat samochodów i twoich żali - szukaj pracy po zwolnieniu z tej firmy której opinię psujesz bez jakichkolwiek powodów - życzę samochodu klasy G w pracy. Czytając komentarze zaczynam szukając wytłumaczenia, szukać innej firmy o podobnej nazwie i takowa jest - może mylisz podmioty z którymi podpisałeś/aś umowę, ale każdy pomylić się może :))). Dobranoc i życzymy sukcesów choć jakoś ci ich nie wróżę - może dlatego bo nie jestem wróżką (czarodziejem), a może z innych powodów :). Szukaj, szukaj, może w końcu ptaszek wpadnie pod maskę klasy "G", albo będzie można w pracy filmy oglądać, ale czas pokarze :))) referencje masz gwarantowane napisane na tym forum :))).

Rafał

Ostatnie ogłoszenie o pracę wygasło na pracuj rok temu :), ale różnym ludziom i z różnych powodów czas płynie inaczej :))))), jeżeli rok to "ciągle" to ... nie zazdroszczę tempa i poczucia czasu :))) i w ogłoszeniu nie było wspomniane nic o klasie samochodu ale o hybrydzie owszem :))) ... jest taka piosenka ... "Moja fantazja" - cyt. "... bo fantazja, fantazja jest od tego aby ..." , https://www.youtube.com/watch?v=fJKRESz8ZhE, Jest jeszcze jedna fajna piosenka "Małe TGD - Góry do góry" - też warto posłuchać przy kawusi :))) https://www.youtube.com/watch?v=sdQGqO9xuao

Łucja

Jeśli faktycznie jest rotacja nawet, tak jak mówisz, to co według ciebie jest przyczyną? Jeśli o czymś kandydat powinien wiedzieć, to napisz, bo osobiście się waham, co robić, a zależy mi na pracy. Czy ogólnie pracodawca dotrzymuje obietnic, płaci na czas?

@Łucja

ty się wahasz ale przed czym bo od roku nie ma ogłoszeń o pracę? -(usunięte przez administratora)

@Katarzyna

A czy ja mogę poprosić o przybliżenie warunków umowy i nazwę firmy z którą Pani ma zawartą umowę o pracę - ile Pani zarabia, ile godzin pracuje itd. ? :)))

Rafał

są ale dotyczące nowego obszaru działania (związane z rozwojem Firmy - nowe obszary, nowe miejsca pracy), a nie tam gdzie ktoś zastąpił osoby wylewające żale po tym jak sobie nie poradziły a argumentują to m.in. nie ta klasa samochodu służbowego itd. Szkoda że te osoby nie napisały w jaki sposób i po zrezygnowaniu z świadczenia przez nich pracy przez Pracodawcę nie pochwaliły się z jaką "klasą" się rozstały :) i co zrobiły. Łucja, kolejny pracownik którego imienia nie ma w ewidencji pracowników byłych ale i obecnych (były pracownik), może podpisz się jako Dawid, Magda, Jola ? - dlaczego nie tak ?. Ciekawe że administrator też był zainteresowany pracą jako handlowiec - 1 wpis na forum, podpowiem - administrator to nie ten dział, administrować można strony www, systemy IT, praca przedstawiciela handlowego polega na czymś innym chyba że twoja wszechstronność i wielozadaniowość oraz doświadczenie w wcześniejszych firmach jest zgodne z oczekiwaniami w ogłoszeniach wtedy i jak się nowe ogłoszenia pojawią można wysłać CV :))) i spróbować swoich sił, a nie pytać na forach bo wg. mnie to mało profesjonalne, delikatnie mówiąc :)))), tym bardziej że można odnieść wrażenie po nazwie linku, kolejności wpisu, i tam gdzie go umieściłeś, że jesteś administratorem tego portalu - mylę się czy mam rację? - szukałeś pracy w innej firmie za pośrednictwem firmy w której pracujesz - takie mam odczucia po twoim wpisie - mylę się?.

@Rafał

Na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie i ile zarabiasz? Napisz też za co szanujesz szefa i za co on Ciebie szanuje?

@Dawid

ten portal to złote myśli z podstawówki żebym podawał takie informacje :))? - znasz pojęcie klauzula poufności? - dlaczego nakłaniasz do tego aby ją złamać?. Obejrzyj jakiś film i skoncentruj się na wychwalaniu na tym portalu pracodawcy z którym teraz współpracujesz jeżdżąc samochodem który marzył ci się w pracy bo na pewno już pracujesz i osiągasz sukcesy :)

zając_2023
@Rafał

Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych (wszystkim). Oby spełniały się marzenia, aby ten rok i kolejne lata przemijały w zdrowiu, spełniały się plany i cele zarówno prywatne, ale również zawodowe. Mało trosk, zmartwień i problemów, które często mogą być powodowane przez sytuacje i opinie innych osób. Czas świąt to czas, który powinien być tym okresem w którym znajduje się lub powinno znaleźć chwilę nad zadumą - bez względu na wiarę, taki stop (często nad samym sobą) i życzę, aby każdy skoncentrował się na tym co może zrobić lepiej, jak pomóc, komuś, sobie lub bliskim - dziś, jutro ale bez niepotrzebnej zwłoki, wnieść coś dobrego, w przestrzeń prywatną, zawodową, publiczną (jakąkolwiek). Wszystko zaczyna zmieniać się od momentu, kiedy sami zaczniemy zmieniać na lepsze coś u siebie, dając przykład innym !!!. Czy warto?. Warto - wg. mnie a wg. was ???!!!.

Małgorzata
@Rafał

Ok nie musisz podawać takich informacji, ale skoro nie podobają się Tobie wcześniejsze komentarze to warto obronić pracodawcę. Jest wielu ludzi, którzy podsyłają CV do okolicznych firm mimo braku rekrutacji. Pomijając kwestie kto ile zarabia, mógłbyś dać znać czy można liczyć tutaj na rozwój? Jakieś szkolenia pracowników są?

Małgosi_fan_innych tez_irobot?
@Małgorzata

dziękuję za pozwolenie w nie ujawnianiu danych poufnych, jesteś małgorzato bardzo szlachetna wyrażając zrozumienie i pozwalając na to czuję się zaszczycony !!! :). Komentarze i odpowiedź były, ale chyba nie czytasz z zrozumieniem (oceniając mam wrażenie jakbym rozmawiał z ewą z infolini - irobotem) ponieważ nie potrafisz zrozumieć kontekstu i całości treści, może dlatego że nie jesteś człowiekiem?, a może dlatego bo taka jest twoja praca i zadaniem numer 1 jest podtrzymywanie dyskusji na forach firmy w której pracujesz?. Tak czy owak, jak nie zauważyłaś z powodów podanych powyżej i po ilości ocen (w komentarzach małgosiu droga moja łaskawa), tematy się skończyły i zostały zamknięte, wiec ząbki, paciorek i nynu, a jutro proszę odwiedzić profil innego Przedsiębiorcy, Polacy mają w naturze ciągłe narzekanie, ale rzadko spoglądają na samych siebie (nie wszyscy), popyt na narzekanie będzie, ale szukaj sensacji, zajęcia gdzie indziej (na profilach innych Firm). Dobranoc i życzę powodzenia :) !!!.

@Małgosi_fan_innych tez_irobot?

Żadnych konkretów nie podajesz, czym firma miałaby się pochwalić w kwestii warunków pracy. Aż tak trudno napisać, czy jest UoP na czas nieokreślony i jaki jest zakres wynagrodzenia na stanowisku regionalnego przedstawiciela handlowego? W ogłoszeniu sprzed trzech lat pisali, że UoP jest po 3 m-cznym okresie próbnym, a wynagrodzenie określili zwrotem - satysfakcjonujące.

@Dawid

Dawid, przeczytaj powyższe wpisy ale spokojnie z zrozumieniem tak, żeby się nie powtarzać z pytaniami na które odpowiedzi już padły :) - tematy na forum się wyczerpały (zamknięte) i sens dalszej konwersacji również (złote myśli, dane poufne ect.). Dla mnie ale oczywiście możesz mieć inne zdanie, powoływanie się na to co było 3 lata temu jest "tak trochę nie aktualne" (o poczuciu czasu też była mowa) i pozostaje ci życzyć raz jeszcze powodzenia :).

@Rafał

Wszystkie zatrudnione tu osoby podpisują klauzulę poufności? Jeśli to jej nie narusza, to może napiszesz, jaki jest jej czas obowiązywania po zakończeniu stosunku pracy i jaki jest jej zakres przedmiotowy? Jeśli masz coś w głowie, a co dotyczyłoby warunków pracy w firmie i nie było jednocześnie objęte tajemnicą, to chyba możesz się tym podzielić?

Rafał_KP_i_KC
@Dawid

zapoznaj się z kodeksem pracy. art.100 KP. znajdziesz tam odpowiedzi na pytania, przy okazji warto też znać KC - to w uzupełnieniu i też warto znać :) jak będziesz miał jakieś pytania to odpowiedzi szukaj tam ok ?. :)))).

xxx
@Rafał_KP_i_KC

Dlaczego unikasz odpowiedzi, zasłaniając się tajemnicą, jednym, czy drugim kodeksem. Co z transparentnością i podawaniem zakresu wynagrodzeń, by nie marnować ani swojego, ani cudzego czasu? Czy występują tu jakiekolwiek rozbieżności, między ofertą pracy, ustaleniami w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, a pracą po podpisaniu umowy?

Dla ciebie Pan Rafał
@xxx

xxx, skoro dla ciebie obowiązujące prawo nie ma znaczenia, nie znaczy że i ja mam popełniać tak niezrozumiały dla mnie błąd (na zasadach w prawie ujętych funkcjonuje wszystko co cię otacza). Jeżeli nie liczysz się z obowiązującym przepisami/zasadami (m.in. tajemnicą), musisz liczyć się z konsekwencjami - proste i logiczne czy napisać jeszcze prościej bo dalej nie rozumiesz?. Obawiam się że już prościej nie potrafię i nie podołam :)))))). Nie wydaję mi się również abyśmy byli na ty więc używaj przed moim imieniem rzeczownika Pan/Panie, czyli zgodnie z formą grzecznościową - przykład - Panie Rafale, Pan Rafał ect.

Pan Rafałek Nowy wpis

Powodzenia :)))) i naklikaj sobie też :))))) najlepiej u innego Pracodawcy jak takiego znajdziesz, albo świadczysz u niego pracę bo wymagania masz i to nietuzinkowe/indywidualne, ale każdy jest jedyny w swoim rodzaju ot chociażby z powodu linii papilarnych to już nas wyróżnia od innych i czyni wyjątkowym ;))), może będzie ciężko im sprostać :))))??? - ale próbuj, nie trzymam kciuków bo mnie bolą za trzymanie za coś innego - sorry !!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o M4M Group Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

M4M Group Sp. z o.o.