Opinie o Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Darwina.Pl Retail Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. w Warszawa

bez nicku

Szef - który w żadnych papierach nigdzie nie jest szefem ( hmyyy dziwne dlaczego, bardzo zastanawiające, Niech przyszłym pracownikom od razu zapali się lampeczka ) Drodzy – nie dajcie się podejść, że TA osoba ma ,,dobre, niestandardowe ,, metody prowadzenia firmy … To zawsze wiąże się z nadużyciami ( na większą, bądź mniejszą skalę). Typowe rządzenie Twardą ręką. Wystarczy spojrzeć na rotację. Standardy w firmie która wmawia Tobie, ze nie jest korpo ale każe siedzieć/śledzić dzień w dzień co się dzieje na zamkniętej grupie/czacie Facebooka , seriooo?… wiadomości wysyłane przez ,,szefa,, i członków grupy, po 23 i w niedziele to gorzej niż korpo… Idąc na ten ,,układ,, godzisz się na dostępność 24/7, bo jak przegapisz coś istotnego co się pojawiło na grupie, to … oficjalna ZJE** - Gnojenie- gdzie wszyscy mogą jechać po Tobie oficjalnie – oczywiście po to jest to upublicznienie by przestrzec innych przed popełnieniem tego samego błędu. Nie - ,,szef,, ci tego osobiście nie powie. Wyjdzie ze sklepu i napisze o Tobie post na grupie. Brawo. Relacje Interpersonalne na 1- Nie chcą nawet mówić o ,,standardach Korpo,, wmawiają Ci ze Korpo to jest samo zło, Państwo samo zło – A żaden z nich nie pracował w ,,dzisiejszej,, nowoczesnej KORPO – która jak najbardziej dba o Ciebie( TAK - pracuje w KORPO, niebo a ziemia w porównaniu z tą firmą). A Państwo również tak samo dobrze doją i wymigują się z legislacji zatrudnienia pracowników, na uczciwych zasadach i wypłacania premii ( Tak byle tylko pracownik nie dostał premii , zawsze znajdzie się powód) To się nazywa Hipokryzja i podwójne standardy, Brawooo Co do Regulaminu na stronie- jest tak napisany żeby można było Konsumenta zagiąć i podważyć jego prawa do reklamacji. Dokładnie ta sama sytuacja wygląda w stosunku do pracownika – nigdy nie ma racji. Już sam ten fakt powinien przyszłym ,,pracownikom,, dać bardzo dużo do myślenia Pod tym płaszczykiem negowania korpo mogą sobie pozwalać na wszystko - dosłownie ( tylko musisz bezgranicznie wierzyć w zamysł działania i filozofię ,,szefa/guru,,, Przypomina to Coś?) – bo nie wiążą ich żadne standardy: moralne ,etyczne, społeczne. Podważają Wszystko - byle dla swojej korzyści, byle uciułać każdy jeden grosz. I brutalna prawda… na samym końcu liczysz się TY -,,pracownik,, … P.s. czekam na konstruktywny, merytoryczny hejt od Pana Zbigniewa. Widać, że wszystko co jest nie po jego myśli – To podważa, zakłamuje fakty, odwraca kota ogonem - tak aby wyszło, ze to ktoś jest tym ,,złym, dezawuuje osoby i wylewa na ludzi w sposób gardzący (usunięte przez administratora) hejtu.

@Zbigniew P. Kawalec

Dzień dobry, mogą państwo w takim razie podać zweryfikowane informację? Np. o ten dzień próbny, czyli jest płatny, tak? Co z kwestią tych szkoleń i warsztatów?

Jesteś Tym Co Jesz - Kebab

Czy w firmie organizowane są owocowe Czwartki ? Czy jest dopłata do Multi Sport ? Ile trwa zmiana w sklepie ?

@Amanda

Cześć sklepów działa w różnych godzinach. Jeden może być od 12 do 21 więc masz 9h, a możesz trafić taki od 11 do 21 i masz 10h. Nie wiem czy są jeszcze inne możliwości. I jak pracujesz to zawsze cała zmianę. Nawet jak zatrudnisz się na pół etatu albo na jakąś część to będziesz słyszeć co jakiś czas pytania odnośnie przejścia na cały

Czy w Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@Zbigniew P. Kawalec

Dzień dobry :) Gratuluję osiągnięć, w tych czasach to niełatwe. Chciałabym zapytać, czy działa u państwa dział marketingu? Skoro zamówienia zostały zautomatyzowane, może firma szuka osoby odpowiedzialnej np. za marketing automation?

Czarna Nowy wpis

cześć. czy wdrażał się może ktoś ostatnio na stanowisko doradcy klienta i mógłby opisać ten cały program wdrożeniowy z opisu? ile czasu zajmuje i co konkretnie się na niego składa? Nie mam jeszcze doświadczenia, ciekawi mnie czy dam rade

Zbigniew P. Kawalec Nowy wpis
@Czarna

Prosze o telefon. Wszystko opowiem. A w wolnej chwili w przyszłym tygodniu postaram się tutaj opisać. +48888770300

Mateusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Czy jako kasjer, można sobie usiąść w sklepie i odpocząć czy trzeba siedzieć na drabinkach?

To u mnie na Mokotowie nie tną niczego tak jak ktoś tu sugerował względem etatów skoro do salony doradcy klienta szukają? U mnie jest umowa zlecenie lub ta o prace. na ile jest szansa by dali mi te druga? Na niej mi zależy

Anetka

cze, jak wygląda sprawa (usunięte przez administratora) na część etatu? w jednym komentarzu ktoś stwierdził, że mimo (usunięte przez administratora) na część można słyszeć liczne zapytania o przejście na cały, z czego to wynika i przede wszystkim czy to reguła? Sama bym przyszła tylko na część na doradcę klienta

Niejaki
@Anetka

Na razie to raczej będą zwalniać a nie zatrudniać. Firma się zwija, szefostwo tnie etaty, zamyka niektóre sklepy, skraca godziny pracy salonów.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Doradca klienta w sklepie?

Ten doradca biznesowy o którym ktoś pisał, że podobno zarabia 6 900 zł na rękę to na podstawie jakiejś premii, tak? albo netto z brutto się pomyliło? Ja tam widzę w ofercie max 6 850 zł ale brutto właśnie, więc skąd takie zarobki?

Zbigniew P. Kawalec

W naszej firmie jest wiele stanowisk menedzerskich wyższego szczebla. Każdy z nich zaczynał jako asystent sprzedaży- doradca Klienta.

Podobno pracując jako Doradca Klienta Biznesowego można liczyć na 6900 PLN na rękę. Czy to prawda?

Dżanusz Młodomyślow

Ile można zarobić na stanowisku kasjer ?

AAA
@Dżanusz Młodomyślow

Kasjer – w sensie doradca klienta w sklepie? Przynajmniej taka oferta mi się wyświetla i maja w niej podane przedziały liczone od 4,650 do 6,850 zł. czy to oznacza ze ponad nie i tak nie wyjdziesz? Poniżej także? nie zarabia się minimalnej? Chyba ze mnie ktoś naprostuje?

No w sumie ciężko byłoby pracować zdalnie jako doradca w tym przypadku w tej branży. :D ale jest tu może ktoś kto brał udział ostatnio w degustacji szkoleniowej? Jak to wygląda i jak często są one powtarzane? Piszą o nich w ofercie

Jesteś Tym Co Jesz - Kebab

@Jesteś Tym Co Jesz - Kebab

Są owocowe czwartki w niedziele na bezpłatnych szkoleniach :D Kartę multisport.... nie masz ile trwa zmiana - tyle ile otwarty sklep/zależy na jaki sklep trafisz

Amanda
@Hahah

Na jaki się sklep natrafi? Chodzi główne o godziny pracy w nim czy tez ludzi? Znajda się tacy do dogadania jeśli o grafik chodzi? i tak ogólnie to są tez oferty na część etatu czy jednak można tylko na cały się zatrudnić?

@Amanda

bez nicku

Gu
@bez nicku

nie płacą za dzień próbny, który trwa 6h, szkolenia i warsztaty w Twoim dniu wolnym - nie płacą, za to uwielbiają dowalać kary pieniężne za różne "wykroczenia"

Anka
@Gu

No coś ty, czyli 6 godzin na początku za darmo jest? A co jeśli ktoś by się nie przyjął do pracy potem, też by nic za to nie dostał? To tak średnio brzmi. Szkolenia zawsze są w dni wolne czy jakoś sporadycznie to tak wypada? Wydaje mi się, że zgodnie z prawem takie rzeczy powinny być płatne, a przynajmniej na umowę o pracę. Macie tam inne umowy? I za co są np. te kary pieniężne?

@bez nicku

Szanowny bez nicku! Ponieważ w treści twojej opinii są szczegółowe informacje wyssane z palca uważam że nigdy nie byłeś zatrudniony w naszej firmie. Zakładam za to z dużą doza prawdopodobieństwa że wiem właścicielem którego sklepu winiarskiego jesteś. Jeśli masz czas na pisanie bzdur na gowork to nie dziw się ze masz dużą rotację pracowników. Energię jaką wkładasz w swoją irytację zamień na pracę nad sobą i relacje w swojej firmie. Pozdrawiam cieplutko Z.P.Kawalec

Zbigniew P. Kawalec

Tak. 1. Awansowaliśmy jednego Kolegę na Junior Chain Managera. 2. Udało nam się otworzy kolejny sklep. 3. Wdrażamy nowy system CRM i automatyzację procesu zamówień. 4. Podpisaliśmy umowę z nowym producentem wina. 5. Od września zostały podniesione pensje dla osób które mają zaliczone testy z wiedzy winiarskiej. 6. Zrobiliśmy remont sklepu na Stokłosach. Mozna powiedzie że wakacyjna nuda. Miłego Zbigniew P. Kawalec

Agata
@Zbigniew P. Kawalec

Opowiedziałby Pan coś więcej o tych testach? Po pierwsze o ile ta pensja mogła zostać zwiększona i co z osobami, które jeszcze nie mają ich za sobą? Zawsze mają szansę na zdanie i podniesienie własnych stawek? Z ilu pytań składa się taki test?

@Agata

Szanowna Agato, W naszej firmie zależy nam na wyedukowanych Współpracownikach. Chcemy aby nasi menedzerowie mieli wiedze na temat produktów ktore sprzedajemy. Dlatego mamy w firmie program edukacyjny który polega na krokowym zaliczaniu testów teoretycznych z wiedzy o winach, alkoholach i piwach. Mamy kilka takich testów i zaliczanie kolejnych zwieksza podstawe pensji oraz otwiera szansę na awans. Dziękuje za pytanie. ZPK

Ruslan

Przepracowałem w Darwina.pl ponad pół roku i mogę powiedzieć ze nie znalazłem jeszcze pracy z lepszymi możliwościami rozwoju. Solidnie płacą, degustacja win, adekwatny management który dba i odpowiada na twoje potrzeby - to są moje top3. Myśle ze dużo zależy od tego nastawienie z jakim podchodzisz do pracy oraz tego co chcesz osiągnąć.

@Ruslan

Czyli co miałeś na myśli tak naprawdę pisząc o tym całym rozwoju w końcu? O jaki zakres / kontekst chodzi? Zawodowy?

Andrzej Zakrzewski

Epopeję mógłbym napisać! ???? jedną z pierwszych prac jakie otrzymujemy w Darwina jest złudna nauka o winach. Złudna, ponieważ w tej firmie zaczyna się prace od pracy ze swoim ego. Generalnie dla mnie zasada jest prosta. Jeżeli ktoś nas poprawia i ma rację, a my się denerwujemy, to mamy problem z ego. W tej firmie pracuje dużo mądrych i doświadczonych ludzi, więc na początku będzie dużo poprawiania naszego zachowania. Efekt będzie pozytywny o ile nie pójdziemy drogą ignorancji. Osoby tutaj pracujące mają bardziej podejście "zmień jednostkę, zmienisz grupę" niż "walka z wiatrakami ogółu". Inteligentny człowiek wyciągnie z tej firmy nawet więcej wiedzy niż tam dołoży. Mniej inteligentni będą uznawali to za wyzysk i mobbing. Faktycznie mogą czasem być takie pozory. Nauka o winach i alkoholach w tej firmie też jest jednak trochę pozorna bo najwięcej myślę nauczymy się o samych sobie (choć pracując tam 3,5 roku zdobyłem w sumie gigantyczną wiedzę o alkoholach. W rozumieniu pewnej metaforycznej mediany tej wiedzy w społeczeństwie). Osobiście pracę w Darwina polecam, ale należy być świadomym i gotowym na pracę z własnym 'Ja'. Inaczej każdy nowy pracownik będzie czuł się atakowany. Pozornie ???? niesłusznie. Nie mniej po swojemu polecam też mieć swój mózg ????

Andrzej Zakrzewski

@Zbigniew P. Kawalec Chciałbym już napisać "Pozdrowienia ze słonecznej Hiszpanii", ale sam wiesz, że moja filozofia i droga to nie zawsze prosta i z górki :D (nie wiedziałem że nie można nowych emotikonów stąd ????) :D Osobiście muszę przyznać że praca dla Ciebie to nie zawsze była dla mnie przyjemność ;D ale dużo mnie nauczyłeś i jestem wdzięczny. Niektórzy tutaj różne rzeczy piszą, posiadasz czasem twardą rękę w biznesie, ale też sukcesy same się nie biorą od machania na wszystko ręką :D nie raz mnie zaginałeś na inteligentnym poziomie i najbardziej mnie to denerwowało, ale też najbardziej to lubiłem. Kazałeś mi myśleć. Ludzie generalnie tego nie lubią, ale ja Cię za to szanuje.

Marek Kusik

Moja przygoda z Darwina.pl trwała prawie dwa lata - uważam to za całkiem uczciwy okres by móc tę "pracę" rzetelnie ocenić. Celowo użyłem cudzysłowu bo ciężko to nazwać typową pracą. Firma daje ogromne pole do pełnego poznania branży alkoholowej w Polsce ( swoją drogą bardzo wdzięcznej branży ) ale też przede wszystkim do rozwoju własnego- budowania w sobie przedsiębiorczości, asertywności, zarządzania i nabywania wszelkich umiejętności miękkich które można potem z powodzeniem wykorzystywać w zupełnie innych realiach zawodowych. Przychodząc do Darwina miałem pewne ułatwienie bo wcześniej pracowałem z winem i alkoholami w branży gastronomicznej więc start był dosyć miękki. Dla osób dla których są to pierwsze kroki jest pewna praca do wykonania ale przy minimalnym zaangażowaniu i chęciach do nauki kropki dość szybko zaczynają się łączyć i potem jest tylko frajda z odkrywania kolejnych osobliwości świata win. Zdecydowanie ważniejsza i ciekawsza jest jednak możliwość sprawdzenia się w roli managera w sklepie - kreowania selekcji na półkach, nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami i ogólnie budowania marki własnej. Nie jest to zajęcie dla wszystkich, droga bywa wyboista jak w każdej pracy z ludźmi ale na koniec dnia jest naprawdę spora satysfakcja i mnóstwo wiedzy która będzie tylko procentować. Zresztą dynamika rozwoju i firmy i fakt że jest już ok. 30 placówek w Warszawie też na pewno o czymś świadczy.

Klient

Na 12 zamówionych towarów z oferty tylko 3 na stanie. Kabaret.

@Klient

Taki ruch wtedy mieli, że wszystko tak szybko schodziło? Do dziś jak zarządzają tym zapasem, kto się tym zajmuje? Była rotacja w tym obszarze? Jakie to stanowisko i jak jest wynagradzane?

Mateusz J. Porada

Pracowałem w Darwina.pl prawie 3 lata. To był dobrze spędzony czas. Ani na studiach, ani w żadnej innej pracy nie nauczyłem się tyle co u tego pracodawcy. A dlaczego? Nie jesteś tutaj trybem w machinie, masz szansę się wykazać własną inicjatywą. Właściciel Zbigniew, to bardzo doświadczony człowiek, który wie i rozumie więcej od przeciętnych pracodawców. Kto jest inteligentny, ten w Darwina.pl nauczy się wszystkiego, by kiedyś otworzyć i prowadzić własny biznes, niekoniecznie w branży winiarskiej. Zdecydowanie polecam tym młodym ludziom, którzy pracę i zdobywanie wiedzy traktują jako inwestycję. Wszystkim innym również, tylko ingnorant by tutaj nic dobrego nie wyniósł. Dodatkowy atut to możliwość szybkiego awansu. Jeśli jesteś pracowity i ambitny, jest to praca dla Ciebie!

Bartosz Grzywacz

W Darwina.pl pracowałem już jakiś czas temu. Można powiedzieć, że rozpocząłem tam swoją przygodę w branży winiarskiej, która trwa do dnia dzisiejszego. Prawdą jest, że aby być skutecznym i efektywnym członkiem Zespołu Handlowego należy przestrzegać ustalonych wcześniej zasad określonych na samym początku współpracy m.in. uczestniczyć w szkoleniach sprzedażowych organizowanych przez Kierownictwo w osobie Zbigniewa oraz Kamili. To szkolenia podnoszące umiejętności sprzedażowe oraz wiedzę na temat produktów (np. degustacje Win). Jest to sytuacja Win-Win na linii pracownik-pracodawca. Zdobyte w toku tych szkoleń umiejętności zaobserwowałem nie tylko u siebie ale również u innych byłych pracowników, którzy zdecydowali się kontynuować w innych miejscach swoją karierę zawodową. W temacie Dress Code'u to uważam, że pracując z produktami premium należy przestrzegać pewnych sztywnych reguł gdyż te reguły wyznaczają standardy, których oczekuje Gość (czytaj Klient) przychodzący do Profesjonalnego Sklepu z Winem. Ogólnie ze swojej perspektywy bardzo dobrze wspominam swój okres pracy w Darwina.pl. Wielu byłych pracowników pozostało w branży w roli Przedstawicieli Handlowych, Sommelierów czy też Właścicieli własnych sklepów z Winem. Przypadkiem nie wydaje mi się również dynamiczny rozwój firmy i otwieranie nowych sklepów Darwina.pl. Uważam również, że nie jest to praca dla każdego ale zasady współpracy są określane na pierwszym spotkaniu i nikt nikogo nie zmusza przecież do zaakceptowania wytyczonych "reguł gry".

Jagoda

Nie polecam pracy w firmie Dar wina ,no chyba że jesteś idealnie wytresowanym już od najmłodszych lat lizusem bo w 99% właśnie tacy ludzie w Dar Wina pracują i szczerze to aż z takim podlizywaniem się kierunku szefostwa nigdy nie miałam do czynienia . Pracownicy Dar Wina traktują szefa jak Boga a PO jak Biblię. Szef natomiast próbuje udawać wielkiego kołczinga a ci ludzie którzy tam pracują wierzą że nim jest nie myśląc samodzielnie bo i po co ? Dodam że co jakiś czas musisz poświęcić wolną niedzielę na pseudo szkolenia które oczywiście nie są wliczone w godziny i nie są płatne ,ale owieczki Pana Zbyszka są i tak szczęśliwe że mogą brać w nich udział a potem słodzić na czacie jak te szkolenia im dużo dały i jak dużo nauczyły. Tak więc jeśli masz swój rozum ,nie jest to Twoja pierwsza praca związana z handlem i nie jesteś słodko pierdzącym miłośnikiem lizania czterech liter to w tej firmie nie masz czego szukać bo albo zostanie Ci podniesione ciśnienie tak że i tak zwolnisz się po dwóch tygodniach sam albo zwolnią Ciebie jak tylko zobaczą że masz swoje zdanie inne niż reszta owieczek.

@Jagoda

Szanowna Jagodo! Dziękuje Tobie i serwisowi Gowork za poświęcony czas mi i firmie w której pracuję. Pragnę się odnieść do tego co napisałaś. Dla własnej pewności przeczytałem Twoje słowa kilka razy by w możliwie maksymalny sposób zrozumieć o czym piszesz. Niestety nie znajduję w Twoim tekście zbyt wielu faktów do których mógłbym się rzeczowo odnieść więc dla innych czytelników tego serwisu pozwolę sobie na odniesienie się do kłamstw o których piszesz. Tak to prawda; nasza firma nazywa się DARWINA.PL a nie Dar wina, tak to prawda pracuję w tej firmie i mam na mię Zbigniew, tak to prawda robimy szkolenia integracyjne połączone z degustacją w niedziele. Nie jest prawda że masz na imię Jagoda. Nie jest prawda że jesteś kobietą i nie jest prawdą że żeby robić karierę w DARWINA.PL trzeba być owieczką i lizać wielkiego wyimaginowanego kołcza po 4 literach. To że zostałaś "skrzywdzona" już w wielu firmach za te same rzeczy za które my zwalniamy nie czyni nas jednak organizacją, która poszukiwałaby, jak sama piszesz, owiec bez rozumu. Jest zupełnie odwrotnie. Mamy najlepszy Zespół Handlowy w Polsce, dlatego ze jego liderzy potrafią myśleć krytycznie i samodzielnie. Niniejszym potwierdzam, ze dalej będziemy zwalniać osoby spóźniające się do pracy, osoby które nie biorą codziennie prysznica, osoby wynoszące domostos z łazienki firmowej, czy osoby które mają problem ze zrozumieniem prostego tekstu pisanego jeżykiem polskim. Jednocześnie pragnę zwrócić Ci uwagę, ze nie są to rzeczy które są krytycznie odbierane tylko w naszej firmie. Tak jest w większości firm. Co mam nadzieje wykorzystasz w swojej dalszej karierze zawodowej. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za twój sukces kołcz zbyszek

Beata
@Jagoda

Czytając to zastanawiam się czy skoro było tak źle to dlaczego nie powiesz nam tego wprost, co Cię boli co było nie tak. Zapraszam serdecznie chętnie wysłucham, podpisałam się więc wiesz gdzie mnie szukać. Skoro i tak już nie pracujesz zapraszam do podzielenia się swoją opinią. Robimy ankiety anonimowe, aby poprawić jakość naszej pracy oraz warunki współpracy. Jestem jedną z jak to nazywasz "owieczek Pana Zbyszka" i nie zgadzam się z tym co piszesz. Praca w tym miejscu naprawdę wiele mi dała i nauczyła. Szkolenia pozwoliły na rozwijanie się w zarówno w kierunku sprzedażowym jak i winiarskim, bo próbujemy na nich ogromu pysznych win, których nie kupiłabym sobie tak po prostu. Jest to też okazja do spotkania się z osobami które pracują w innych punktach. Poznałam tutaj wielu cudownych ludzi. Osoby które przychodzą do nas do pracy mogą nauczyć się wielu rzeczy, wystarczy, że chcą- są komunikatywne i chętne do nauki. Faktycznie nie jest to praca dla każdego, bo nie polega na siedzeniu i podawaniu butelek, a na kontakcie z klientem. Osoby które mają wiedzę sprzedażową i chcą nauczyć się winiarskiej, też mogą z tej pracy wiele wyciągnąć. I to co piszesz po prostu mnie obraża. I nie chce się podlizywać nikomu, tylko chciałabym zrozumieć dlaczego pod anonimowym nickiem potrafisz wyrazić swoją ironiczną opinię ale wprost już nie. Nikogo też nie zmuszamy do pracy chce pracować super, nie chce też ok. Za nie przyjście na to "obowiązkowe" szkolenie też nikt nikogo nie karze. Zbyszek jest specyficznym człowiekiem, nie przeczę i nie wszyscy muszą go lubić. Ale to praca w sprzedaży nad specyficznym produktem, ludzie oczekują od nas informacji. My więc oczekujemy od pracownika wiedzy, zaangażowania w pracę i utrzymania porządku na miejscu pracy, za co otrzymujesz pieniądze. Czy naprawdę ktoś oczekiwał od Ciebie cudów? Jak tak to każdego zapraszam do rozmowy. Bez rozmowy nic się nie zmieni i nie poprawi, bo nikt wróżką nie jest i w myślach innej osoby nie czyta.

Czy rotacja pracowników w Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. na Doradca Klienta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 25 września na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Zbigniew P. Kawalec

W tym roku otworzyliśmy 6 nowych sklepów. To wymaga zrekrutowania co najmniej 12 osób. Do końca roku otworzymy kolejne. Rekrutujemy cały czas i nieustająco. Na 15 kandydatów dwóch nie przepada za prysznicem, 3 chce grać w gry albo oglądać filmy w pracy, 5ciu nie potrafi policzyć 10% ze 150, 2 nie odróżnia Excela od Worda. Z trójki która przychodzi na okres próbny tylko jedna potrafi przeczytać regulamin pracy ze zrozumieniem. Dla pozostałej dwójki to za długi dokument do czytania. Chętnie odpowiem na pytania szczegółowe.

Omori
@Zbigniew P. Kawalec

To niestety jest przerażające. Nie zmienia to faktu, że warto się taką ofertą pracy zainteresować.

Karol
@Omori

Zawsze warto spróbować. Wiadomo, że nie każdy się w każdym miejscu odnajdzie. Ale zakładając, że ktoś ogarnia to pracodawca z czasem sam z siebie da podwyżkę wynagrodzenia albo taką osobę awansuje wyżej, aby mogła się wykazać na kierowniczym stanowisku?

Jagoda
@Zbigniew P. Kawalec

Tak ,tak ,praca w waszej firmie jest tak super że na pewno nikt się nie zwalnia sam

@Jagoda

Nie no wiesz różne sytuacje występują i wcale nie trzeba się rozstawać z jakiś negatywnych przyczyn... Twoja jaka konkretnie była? I ile czasu przepracowałaś?

Jaki dress code obowiązuje w Darwina.Pl Retail Sp. z o.o.?

Zbigniew P. Kawalec

Fragment Regulaminu "DRESS CODE Zanim o dress code kilka słów o postawie. Byli i niedoszli Współpracownicy nauczyli nas, że musimy zwrócić uwagę na postawę ciała. Nie wolno się garbić Nie wolno trzymać rąk w kieszeniach Nie wolno wypinać brzucha w stronę Klienta Nie wolno przychodzić do pracy we “wczorajszym” ubraniu i bez porannego prysznica W pracy obowiązuje nas strój smart casualowy lub biznesowy. Jeśli ktoś nie wie co to znaczy niech zapyta. Preferowane kolory to granat, niebieski, szary, czarny i biały jako uzupełnienie. Panowie: Brązy wszelkiej maści ZABRONIONE (nie dotyczy butów i paska). Optymalny strój to wyprasowana koszula i marynarka. W ciepłe dni sama koszula, szary lub granatowy t-shirt lub polo dopuszczalne. Spodnie najlepsze materiałowe dopasowane do marynarki lub dżinsy - proste lub z lekko zwężanymi nogawkami, ale w jednolitym kolorze (nie poprzecierane i bez dziur). Spodnie ze ściągaczami w nogawkach są zabronione. Dzwony również zabronione. Jeśli masz ciemną marynarkę to dopuszczalny jest biały/niebieski/szary tiszert. Koszula powinna być w spodniach. Buty przede wszystkim wygodne - unikamy pstrokatych sportowych (trampki typu converse lub pół-sportowe w jednym kolorze dopuszczalne) Obowiązuje zakaz przychodzenia w białych skarpetkach (te są zarezerwowane tylko dla Michaela Jacksona). Zakazane jest łączenie szelek z krótkim rękawem. Noszenie szelek do krótkiego rękawa jest dopuszczalne TYLKO dla dzieci, dlatego mężczyźni tak ubrani wyglądają infantylnie. Nie łączymy szelek z paskiem. Jeśli nosisz szelki musisz mieć długi rękaw i spodnie bez szlufek. Nie przychodzimy do pracy w ubraniach które mają napisy lub grafiki nie związane z winem. Wzory do naśladowania: TUTAJ ZDJĘCIE Panie: Obowiązują te same reguły co dla Panów Szpilki, buty na wysokim obcasie nie są wskazane jeśli pracujemy cały dzień w sklepie Styl punka, metala, skinheada, dresa - zabroniony Wzory do naśladowania: TUTAJ ZDJĘCIE

Dawiś
@Zbigniew P. Kawalec

Myślę że przy opisanych wymaganiach to wynagrodzenie netto nie brutto to minimum 6000-7000tyś zł na miesiąc przy normatywnych godzinach pracy... w końcu brzmi jak wymagania na jakiegoś wysoko sytuowanego i bogatego człowieka który jeździ nie starszym autem niż 5 letnim, czy może z wymaganiami idzie ledwo najniższa krajowa i przez to jest rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Darwina.Pl Retail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Darwina.Pl Retail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darwina.Pl Retail Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Darwina.Pl Retail Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 83 ocen.
  • Wąwozowa 6 lok. 4B
    02-796 Warszawa

Darwina.Pl Retail Sp. z o.o.