Opinie o Khap Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Khap Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Khap Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Khap Sp. z o.o. w Warszawa

Macie jakiś konkretny przykład tej sytuacji, w której faktycznie dochodzi do tego, że dołożą ci więcej obowiązków? jakich? Przynajmniej tak sugerowano teraz niedawno ale lata temu też ktoś tu o tym wspominał. na których stanowiskach się to najczęściej zdarza? I co jak nie wyrobisz? Czy koledzy pomogą?

Dzień dobry, Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak pracuje się w Ysti Radom?

Bylynowy Nowy wpis

Źle, ciągle nie płacą dostawcom, są problemy z towarem. Pracownicy są szczuci na siebie nawzajem, zwalniają i zatrudniają sprowrotem. Masa obowiązków, jeśli kogoś zwolnią to jegonobowiązki są dzielone na kolejne osoby. Masz 3 prezesów 3 dyrektorow kierowników i zastepców wiecej niż zwyklych pracowników.

Tu jeszcze potrzebują technologów produkcji? teraz firma mi się pokazała po tym jak ktoś komentarz dodał. Z ciekawości wpisałem oferty w sieci i pokazała mi się taka dawniejsza na to stanowisko. dawno nikogo nie szukali czy cos źle wpisałem? Jakie zarobki oferują?

Co należy do przykładowych obowiązków, że stwierdzisz, że ich tak dużo? które z nich bankowo były omawiane na jakiejś rozmowę rekrutacyjnej? Ona sama jak wygląda, jak te warunki przedstawiają? Był ktoś teraz niedawno może?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Project Manager w firmie Khap Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Aneta

Kompletnie nie zgadzam sie z powyzszymi opiniami. To jest bardzo preznie rozwijajaca sie firma! I nie taka jakich wiele. Ta firma jest wyjatkowa na skale naszego kraju! I trzeba najpierw dorosnac zeby to zrozumiec. Tworzy produkty na najwyzszym poziomie. Natomiast z cala pewnoscia nie jest to firma dla kogos, komu nie chce sie pracowac... Nowoczesne podejscie, wysokie standardy, super zaloga! Polecam kazdemu, kto sie chce rozwijac.

Khap Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Project Manager. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Były zawiedziony

Rekrutujecie bo już nikt tam nie chce pracować, nic tylko wyzysk. Żal mi was i waszej firmy żałosnej. Ysti Radom, omijajcie szerokim łukiem:)

Firma z ogromnym potencjałem ale niestety jeden ze współwłaścicieli Pan E. jest jak nowotwór niszczy wszystkich i wszystko po kolei (co zabawne wielokrotnie uwielbia się tak wypowiadać o pracownikach, którzy dają z siebie wszystko i są zaangażowani by firma przetrwała na rynku). Człowiek ten ma dwie osobowości potrafi być miły, pomocny a za chwilę zrówna Cię z ziemią, poniżając Cię i zastraszając nie wykazując względem Ciebie ani grosza szacunku (firma wielokrotnie była zgłaszana do PIP). Pozostali współwłaściciele wiadomo jak każdy mają swoje wady ale są zupełnym przeciwieństwem Pana E. Niestety są pod tak dużym naciskiem Pana E., że nie są w stanie podejmować samodzielnych decyzji i często są to decyzję Pana E. Niż ich a szkoda ponieważ wiele osób chciałoby to właśnie z nimi współpracować a nie z Panem E. (mam na myśli zarówno pracowników a co ciekawe również klientów firmy). W związku z powyższym w firmie panuje duża rotacja ludzi, brak stabilizacji. Atmosfera w firmie pozostawia wiele do życzenia. Większość zachowań ludzi wynika z prowadzenia przez Pana E. Polityki wzajemnej nienawiści i manipulacji pracownikami. Wielokrotnie ludzie są przez niego obgadywani do innych pracowników w zależności kto mu się dziś przysłuży i u kogo może coś zyskać. W firmie nie ma czegoś takiego jak wzajemna pomoc i wspieranie się by dojść do wspólnego celu. To nieustanna walka między sobą, rzucanie kłód pod nogi i patrzenie z boku kto pierwszy polegnie i wyląduje na dywaniku u Pana E. co jest dla ludzi codzienną pożywką i powodem do radości. Codziennie trzeba oglądać się za siebie i uważać co i komu się mówi ponieważ nim się obejrzysz a twoja osoba zostanie tak przedstawiona szefostwu, że staniesz się najgorszym wrogiem firmy wspomnianym wyżej nowotworem. Ponadto Pani księgowa a zarazem kadrowa mnóstwo nabytych informacji o innych pracownikach wynosi poza swój pokój do innych pracowników m.in. zarobki, zwolnienia, problemy osobiste itp. Praca jako sama w sobie należy do przyjemnych (każdy z nas ma inne preferencje i upodobania). Niestety atmosfera w firmie, zachowania pracowników a przede wszystkim szefostwa przysłaniają jakąkolwiek możliwość czucia dobrze się w tej firmie. Dodatkowo na codzien praca jest bardzo chaotyczna. Występuje mnóstwo niedomówień, wzajemnych pretensji i obrzucaniem się błotem co skutkuje tym, że codziennie człowiek siedzi jak na szpilkach cały w nerwach. Wypłaty w firmie są wypłacane na czas. Nadgodziny nie są najczęściej płatne ponieważ jak to mówi szefostwo wchodzą one w skład premii, której finalnie nie otrzymujesz i tak naprawdę całą powierzoną pracę powinno wykonać się w ciągu 8 godzin co bardzo często jest niewykonalne. W firmie bywa dużo obietnic co do premii, wyższych wynagrodzeń, które są jedynie narzędziem manipulacyjnym by ludzie jeszcze więcej pracowali i dawali z siebie - słowami bez pokrycia. Odradzam pracę w tej firmie jeżeli nie chcesz stracić zdrowia i szacunku do samego siebie.

Dziwi mnie dlaczego takie plotki w tej firmie są. A pracodawca nie reaguje na to? Może jakieś formy integracji by pomogły żebyście się bardziej zgrali?

@Monika

Integracje są nawet 4 razy w roku. Ale co z tego jak na drugi dzien jestes zbesztana z blotem?A poza tym myślę że kazdy wolal by dostać obiecaną premie anizeli nachlać sie za darmo. To firma krzak ktora wykancza pracownikow. Szkoda nerwow i zdrowia jak wyzej to opisala pani. Firma nadaje sie do zamkniecia i dziwi mnie to że PIP tego nie zrobil, bo wiem z doświadczenia , że jak brakowało pracownikow to dzieci pracowały na weekendach. Mowiac dzieci mam na mysli wiek 12-15 lat.

Pracownica

Informuje serdecznie, że ta firma to grajdół jakich mało. Marne pieniądze, przy awansie brak podwyżki tylko więcej obowiązków i odpowiedzialność dostałam. No i oczywiście święta trójca szefów, którzy w opiniach sami sobie zaprzeczają. Jeden z głupim uśmieszkiem drugi niby merytoryczny ale dwie regułki nauczył się na pamięć i na tym bazuje a amerykaniec to człowiek lat 90-wyzyskiwacz. Ogólnie (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku. Ale to już nie te czasy. Dziewczyny się szanują bo tu 90 % kobiet pracuje. Dlatego rotacja okropna. Albo zwalniają i zatrudniają bez doświadczenia i kwalifikacji za (usunięte przez administratora) pieniądze. Nagle każą ci iść do domu bo produkcji nie zaplanowali. I musisz wziąć przymusowy urlop. O bhp nie wspomnę. Kto chce tracić czas i zdrowie zapraszam.

Beata
@Pracownica

Często się tak zdarza że wysyłają pracowników do domu ? Słabe to bardzo ...

Były

Totalna porażka, naprawdę dziwię się że jeszcze PIP sie tym nie zainteresował, a przydałoby sie bo pan z Ameryki zasługuje na kare.

Gabriela
@Były

A możesz proszę rozwinąć dlaczego uważasz firmę za "totalną porażkę"? Czy "pan z Ameryki" faktycznie robi to, co zostało opisane w poniższych opiniach? Jak sądzisz skąd bierze się taka postawa wobec pracownika?

Ta firma to porażka. Chyba najgorsze co mnie spotkało to podjęcie pracy tutaj. Szczerze NIE POLECAM. COŚ O PRACY : W biurze pracujesz jak osioł za trzech i to za najgorsze pieniądze. Cały czas dokładają ci nowych obowiązków, nie chcą dać podwyżki. Kiedy się nie wyrabiasz w pracy z nadmiaru obowiązków też są pretensje. A gdy chcesz zostać dłużej aby nadrobić zaległości musisz iść do szefa z karteczka na której : musisz wypisać dlaczego chcesz zostać dłużej w pracy, dlaczego się nie wyrabiasz i ile ci z tym zejdzie (inaczej nie zostaną ci wypłacone nadgodziny jeżeli jej nie podpisze) Następnie wszytsko czyta przy tobie i albo się zgodzi albo nie lub jeszcze wyjdzie z pretensjami / komentarzem. Atmosfera w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Pracują tam same damy które przy pierwszej okazji obgadają Cię jak tylko mogą (tutaj nie możesz ufać nikomu). Przede wszystkim każdy tam chodzi lizać tylek do szefa, a już przede wszystkim chodzą ze skargą na ciebie - byle by ci wbić nóż w plecy. Zobaczą tylko Twój jeden błąd i ci "ważniejsi" z biura lecą do szefa abyś dostał po (usunięte przez administratora) Szef proponuje premie za (usunięte przez administratora) Nie ma tu koleżeństwa. To nie jest firma, to przedszkole. W firmie panuje straszna atmosfera, a już zwłaszcza przez jednego z szefów bo jest ich aż 3 - wielce pana z Ameryki, który pokazuje jaki to on postawny, ważny i groźny jest. Przy pierwszej okazji nie da ci dojść do słowa, wytłumaczyć się jak zrobisz coś źle, jemu już wytłumaczył ktoś kto cię obgadał przed nim i to mu wystarczy. Zresztą nawet wytłumaczenia nic nie dadzą bo i tak zgoni wszytko na ciebie i cię zgnoi. Szkoda nerwów na tą firmę. Kochani szanujmy się, swoje nerwy, bo nikt nam zdrowia nie zwróci. Na produkcji również nie jest idealnie. Często gdy firma się nie wyrabia z zamówieniami na produkcję zatrudniane są na kilka dni osoby nieletnie. To naprawdę niebezpieczne dla tak młodych osób, zwłaszcza, że mogą się czymś poparzyć lub skaleczyć. Podsumowując : PANUJE TU BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA.

Były

Firma porażka, (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Nie polecam nikomu

Były, zawiedziony pracownik

Produkty premium, których nie powstydzila się niejedna firma zajmująca się branża swiecarska. Jednak podejście do pracownika woła o pomstę do nieba. Brak szacunku, wsparcia. Jedyne czego można się spodziewać po Zarządzie to ciągłe nagany i wymyślanie nowych, niekoniecznie dobrych pomysłów na 'poprawę organizacji firmy'. Skrajne zachowania zahaczające w dużym stopniu o (usunięte przez administratora) który jest karalny. Nie polecam tej firmy nikomu, kto ma dobre serce.

Sucha

Firma ma duże możliwości i wielki potencjał ale jeden z szefów jest nie do zniesienia. Myśli że jest jakimś panem i władcą, że każdy pracownik mu się podporządkuje bo on tak chce. Pomyliły mu się czasy i kraje bo Polska to nie jest kraj trzeciego świata że pełno (usunięte przez administratora) i jak im zapłaci to będą mu jeść z ręki. Naprawdę żal bo takim zachowaniem wyniszcza morale i ludzie co chwila odchodzą. Mam nadzieję że trafi kiedyś swój na swego i pojedzie z nim jak on z pracownikami.

Grażyna

Hej, głupio to zabrzmi, ale nie mogę znaleźć strony internetowej Khap - Podacie link? @pig- koniecznie napisz, dlaczego odradzasz pracę w firmie?

pimp
@Grażyna

Grażyna, a masz męża Janusza? :)

pig

Uwielbiam kolesi, którzy koniecznie chcą pokazać jak na wszystkim się znają. Ważne jest tylko żeby dużo gadać, sens się nie liczy. :) Trochę to śmieszne u dorosłych facetów... Odradzam firmę.

Justyna
@pig

A dlaczego konkretnie odradzasz? Nie wiem jak wyglądają warunki pracy w firmie i liczę, że może coś na ten temat napiszesz. Warto by było dodać jakieś wyjaśnienie swoich słów. Osoby spoza firmy nie będą wiedziały dlaczego nie polecasz.

@Justyna

Bo nowy prezesik szybko to rozwali. Chłop stara się robić wrażenie na wszystkich ale widać że rozwali firmę która do tej pory ładnie się rozwijała. Szkoda

Aaa
@pig

Jeden z szefow wydaje sie spoko i "stara" pokazac wszystko na najwyzszym poziomie, jednak prawda jest taka ze calkowiecie nie docenia ludzi starajacych sie mu pomoc zbudowac jakas wspolna calosc. Nie daje dojsc do slowa pracownikowi przy rozmowie w cztery oczy a wrecz naskakuje i narzuca swoja racje, jak ma problemy to najlepiej pomoc i potulny baranek za to finansowo przy wyplacie mozna pomarzyc a nawet mozna "dostac w nagrode" poprawianie reklamacji za free. Rodzina pcha rodzine i nie wazne na jakim poziomie kto pracuje , wlazidupstwo kierownictwu ( lub ich rodzina) gwarantuje ci prace poniewaz to kierownicy decyduja kto dostanie umowe. Praca ciezka choc nawet przyjemna. Praca biura pozostawia wiele do zyczenia, caly czas albo czegos brakuje albo jeszcze nikt sie nie zabral za potrzebne rzeczy do calego wyrobu. Praca strasznie chaotyczna, bez plynnosci i ciaglosci. Jak ktos szuka na zabicie dziury na chwile albo na czarno to praca w sam raz. Niestety nie polecam

@Aaa

Dokładnie - masz rację! Prezesik jest dawnym handlowcem, nie zna sie na produkcji, biurze, finansach. Ale usilnie próbuje robić inne wrażenie. Pogadasz z nim 5-10 minut i już wiesz że ściemnia jaki to jest mądry. Jak rozmawia z kimś i temat mu nie pasuje to mówi " nie wiem po co w ogóle o tym rozmawiamy". Ty masz sprawę i chcesz coś poprawić w tym chaosie o on "nie wie po co". Zgadzam się z poprzednikiem - firma na chwilę. Jakich setki powstaje i szybko upada.

pepe
@pig

fakt - to o prezesiku:) taki typowy chłopek z Radomia z wiecznie przyklejonym uśmieszkiem.

Maja

Jak wygląda tutaj proces rekrutacji? Jeden etap czy jakoś to jest podzielone?

Zostaw merytoryczną opinię o Khap Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Khap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Khap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Khap Sp. z o.o.?

Khap Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Złota 7 lok. 18
    00-019 Warszawa