Opinie o KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Czy można liczyć w KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Julia Nowy wpis

Ktoś kiedyś wspomniał coś o tym, że kierownictwo tutaj było mało wpływowe. Ciekawa jestem jak to jest na chwilę obecną skoro od dawna nikt tu niczego nie pisał. w zasadzie to czemu? tak dużo pracy czy nie ma na co narzekać? Da ktoś znać czy warto w ogóle słać tu cv? Ile płacą?

Były Nowy wpis
@Julia

A to jeszcze funkcjonuje ta firma???

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.?

Odpowiedź Nowy wpis

Akurat kierownictwo tej firmy nie ma nic do gadania, bo to i tak nie będzie brane pod uwagę, gdyż "władzę" w tej firmie ma człowiek zupełnie z nią nie związany.

Jakie wartości są cenione w KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.?

Łewap

Ceniona jest lojalność kosztem własnych wartości, pracowitość kosztem własnego życia, umiejętność manipulacji kosztem prawdomówności, milczenie które tu jest złotem kosztem sumienia. Jesteś zdolny tak funkcjonować to aplikuj.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jola

Czy firma działa w okolicach Konin, Inowrocław?

Berta

Czy ktos zna albo ma email do tej firmy KLM?

Jak jest z pakietem medycznym w KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Agata

Jaki pakiet, jaka rodzina... Nic nie ma w tej firmie z takich rzeczy, a najlepiej trzymać się od niej z daleka, bo tu tylko wymagania są i wiecznie jest źle i mało wszystkiego.

Bajla

Zastrzeżona nazwa to Jan Pożyczki a my używamy nazwy Jan Pożyczka... to inna nazwa i inne logo mamy oraz kolorystykę, więc powodzenia w wam życzymy w Waszych bataliach.

Witam co dalej z tą firmą

Była

Firma nie udziela nowych pożyczek, gdzie tu sens. Firma pożyczkowa która nie pożycza? Jak tu pracować?

Ciekawostka c.d

Nie świadczy to dobrze o obecnym czy byłym właścicielu tejże spółki. Spółka za mało zarabia czy właściciel za dużo wydaje ?

Ciekawy

Gdzie królowe i królowie tej koalicji (KLM/PTP Serwis) w tym roku spędza święta??? Dubaj, Grecja, Kanary, Dominikana czy może jakaś inna lokalizacja? Pracownicy dostali chociaż w prezencie na Święta składki ZUS odprowadzone czy nadal nie i długi rosną?

Nobody
@Ciekawy

Nie wiem jak składki ZUS choć zainteresuję się tym, ale blokady telefonów się zdarzały zatem z płynnością kiepsko lub zarzadzaniem płatnościami. Drodzy koledzy sprawdźmy w NFZ jak nasz ZUS - to jest w naszym interesie.

@Nobody

Mnie już tu nie ma, ale wiem, że z kasą kiepsko musi być, bo szefostwo dociska śrubę pracującym. Fala e-maili się rozlała po pracownikach. Ufff dla mnie nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Grażyna
@Monika

Napisałaś, że nie pracujesz już w KLM Centrum Doradztwa. A napiszesz, co było powodem odejścia? Jak kierownictwo zareagowało na wiadomość, że odchodzisz z pracy?

Wiecie czy w KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Odpowiedź

Chyba że bezpłatny bo z "kasą" chyba krucho w tej firemce skoro nawet premii nie wypłacają swoim pracownikom.

Czy w KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Dorcia

Według mnie jest brakuje uprzejmości i sympatii wobec pracowników. Ja tego nie doświadczyłam współpracując ze spółką.

Grażyna
@Dorcia

@Dorcia Czego nie doświadczyłaś? Zachowań dobrej, czy złej atmosfery w KLM? Trudno mi zrozumieć Twoją wypowiedź.

Alicja

Podpowiecie mi czy firma w ogóle potrzebuje teraz pracowników?

Żyjący - Pracujący
@Alicja

Może i potrzebuje ale jak zrobisz coś co będzie nie po myśli "władających" to Cie zwolnią karnie z art. 52 nawet pomimo tego że nie zrobiłaś/eś nic złego i niezgodnego z prawem. Jak chcesz to ryzykuj ale nie wiem czy w tej firmie to ryzyko się opłaci. Koszty tego mogą być bardzo wysokie.

Alicja
@Żyjący - Pracujący

Nie rozumiem. Za co zwalniają w taki sposób, tak bez powodu?

już nie pracownik
@Alicja

Za niedostosowanie się do "rozkazów", nawet tych nie do końca zgodnych z prawem

@Alicja

Rozwoju spodziewać się nie należny, raczej utrzymanie dotychczasowego poziomu zatrudnienia. Zatem szukaj ofert pracy gdzie indziej.

Mieczysław
@Dorcia

@Dorcia zechcesz powiedzieć skąd posiadasz takie informacje? Czy są one sprawdzone? Chętnie dowiedziałbym się również więcej na temat rzekomych zwolnień w ostatnim czasie. Jeśli posiadasz takie informacje, to będę wdzięczny za jakiś komentarz.

@Mieczysław

Skoro piszesz rzekomych zwolnień to oznacza, że wiesz lepiej niż ja. Nie zadawaj pytań retorycznych.

Nie polecam zdecydowanie tego pracodawcy... Aplikujesz??? zastanów się - firmą kieruje inna osoba niż prawny reprezentant ... Ja osobiście walczę o dobre imię z faktycznie kierującym tą spółką człowiekiem w Sądzie pracy. Chcesz spróbować i się przekonać - zrób to i sprawdź jak ta spółka opłaca ZUS czy nie ma zaległości bo to odbija się na Tobie jako pracowniku. Kierujący tę firmą nagminnie nie opłaca składek ZUS w innych spółkach którymi kierował. Obecnie trwa postępowanie gdzie byli pracownicy zgłosiły, iż ich pracodawca z premedytacja nie odprowadzał potrącanych z ich pensji składek ZUS....

Lębork

W Lęborku ta firma jest stroną umów pożyczkowych, ale szyld jest zupełnie inny, mam mętlik w głowie . Moi doradcy to dotychczas było Polskie Towarzystwo Pożyczkowe teraz jeszcze inna nazwa na szyldzie ... co tu jest grane... komu ja wreszcie spłacam pożyczkę? Ktoś możne mi to wyjaśnić ???

NICK
@Lębork

Rzeczywiście masło maślane... tym bardziej, że jest już firma pożyczkowa Jan Pożyczki z Koszalina a tu Jan Pożyczka tylko skąd ????

Grzesiek

Weźcie się określcie abo KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. jak na umowach albo Jan Pożyczka tak jak na szyldach które zmieniacie z Polskiego Towarzystwa Pożyczkowego na tę super nową nazwę i tego super ludzika z zielonymi włosami i wąsem. TYLKO ŻE TEN LUDZIK POWINIEN BYĆ ŁYSY, W OKULARACH I Z WĄSEM ale nie zielonym!!!

Jolanta

Jak tam idzie przepisywanie umów na KLM, już wszystkie czy jeszcze jakieś zostały? A kapitał został już zaje**** przez wiadomo kogo czy macie jakiś pomysł na oddanie go prawowitemu właścicielowi. Panie (usunięte przez administratora)KLMu ale Pan jest w (usunięte przez administratora) umazany, naprawdę współczuję.

Lolek

Wreszcie się wam dobiorą do ............... Prezes trzęsie portkami bo jako znany figurant toleruje wszystkie kombinacje i wprowadzanie klientów w błąd, które wyjdą, tylko ludzie zaczną zgłaszać na Policję. Wypłacajcie pieniądze przy podpisaniu umowy a nie zasłaniacie się jakimiś papierami.

Zorro

Podpisujecie umowy ale nie wypłacanie pieniędzy a juz po kilku dniach w nowym miesiącu jakiś łysy cymbał chce odebrać ratę, to jest sposób na dorobidnie się na naiwnych ludziach. Zachęcam wszystkich którzy podpisali umowy a nie dostali pieniędzy do zgłoszenia oszustwami Policję jak ja.

Zostaw merytoryczną opinię o KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. - Bydgoszcz

KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.
  • Aleje Planu 6-Letniego 38 lok. 8
    85-806 Bydgoszcz
  • NIP: 9532595369 REGON: 340620239 KRS: 0000334013

KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.