Opinie o KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Alfi

Potwierdziilem ta firma nigdy nie udzielała pozyczek w Toruniu i nie ma prawa pobierać wplat.

Czy Lewandowski R doradca, jest nadal prezesem zarządu jeżeli tak chcę Cię ostrzec. Krzysiu ci podziękuję jak tylko zarobi pieniądze tak jak wszystkim pracownikom. Długi będziesz splacal sam a teraz wszyscy żyją na twój koszt.

Zofia

Czysty pesel to podstawa wreszcie będą mieli możliwość życia na kredyt i dalej mydlenie oczu. Firma dziok pod przykrywką żeby uciekać przed długami ale i ta lista naiwniakow się skończy jak przyjdzie zapłacić pierwsze rachunki wszystko się wyda.

Krystyna

Córka znalazła ta strone i mi ja pokazala i to chyba dobre miejsce zeby sie wypowiedziec. Mam pożyczke w Polskim Towarzystwie Pozyczkowym w pewnym momencie przestalam dostawac umowy po moich wplatach i dopiero teraz wymusialam na Panu ktory przychodzi po pieniądze druk umowy a tam jest wlasnie ta firma KLM Centrum doradztwa i uslug a ja nigdy nie bralam od nich pozyczki i nawet nie wiem gdzie jest biuro takiej firmy u mnie w okolicy i to oznacza ze mam splacac dwie umowy? bo już się pogubilam a poza tym pieniądze dostalam tylko raz od Polskiego towarzystwa pozyczkowego a od tego klmu nie dostalam nigdy a mam im coś splacać? pan ktory przychodzi regularnie jest coraz bardziej natarczywy bo ja zaczęlam sie buntować bo nie wiem czy mu dalej wplacac czy nie, o co w tym chodzi? zaczynam sie bać

Dlaczego przy umowie nie wyplacacie gotówki? To wynika z regulaminu czy doradca kręci. Ile trzeba czekać na wypłatę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kolega

Znam dobrze Rafała i pewnie chce dobrze ale Krzysiek jest bezwzględny i wykończył najbliższą rodzinę swojego brata zadluzyl W PFP Ciebie też ugotuje. Ratuj Siebie uciekaj.

Akurt ten prezes to figurant i sam decyzji nie podejmuje ale odpowiedzialność za wszystko co się dzieje w firme musi brać na siebie. To jest amerykański sen, który pryśnie jak przyjdzie zapłacić za pomysły Krzysia. Na szczęście już nie mam nic wspólnego z tą firmą. Czasami tylko szkoda ze nadal upakarza rodzinę i przyjaciół teraz muszą ślepo dać się wydymać. Rafal uciekaj jesteś wolny

Wilk

Super pracodawca zapomina o płaceniu za lokal i z pensjami sie spóźnia jedna obieca wszystko. Prezes gamoń o wszystko pyta teścia Krzysztofa D. Jak chcesz udawać (usunięte przez administratora) polecam.

Czy macie swój oddział w Toruniu? Jakimś cudem udzieliliście mi pożyczki tylko ze ja pierwszy raz słyszę o takiej firmie. Podstępem ktoś od Was podstawił mi umowę do podpisu . Ja odebrałam go za przedstawiciela innej firmy bo tak też mnie zapewniał. Idę na policję. To skandal. Prezesie tej firmy czy jesteś świadomy konsekwencji.?

Inny

Macie odwagę trzeba przyznać, ludzie podpisują umowy i nie wiedzą, że mają nową pożyczę do spłaty. Nie zostawimy tego bo za umową musi być wypłata pieniędzy a z tego co wiem już kilka osób czeka ale coś z tym zrobimy. Ta pani co podsunęła umowy do podpisu coś mętnie tłumaczy o czymś co trudno pojąć. Jak dla mnie to wydaje się ze to jest typowe wyłudzenie. Jeżeli macie jeszcze takie przypadki piszcie to podam swój kontakt.

Kiedy będą wypłaty pieniędzy z pożyczek zawartych w tej firmie. Umowa podpisana 06.12.18 i nadal brak pieniędzy !!!! do kogo można zgłosić w firmie skargę. Czy macie maila do biura firmy?

Seniorka

Hit !!! Znajoma dostała w tej firmie umowę pożyczki ale nie dostała pieniędzy. Najlepsze jest to że jakaś pani wydzwania po pieniądze i wyżywa się na niej. Naszczescie ma syna w Policji.

Święta Czas Cudów

Wesołych Świąt i czystego sumienia

P.CH

Nie wiecie czy rekrutuje ta firma? Gdzie można wysyłać oferty ewentualne. Nie mogłam znaleźć żadnej strony ani telefonu.

Edyta
@P.CH

A czy jesteś zainteresowana jakąś konkretną posadą? Dlaczego chcesz zatrudnić się akurat w tej firmie, czy słyszałaś dobre opinie na jej temat? Ja również nie znalazłam strony internetowej firmy, jednak wpisując w wyszukiwarkę nazwę, znajdziesz numer kontaktowy oraz adres, może warto skontaktować się osobiście - jak myślisz?

No kim jest prezes i zkąd się nagle pojawiła firma. Dordca nie mógł nic powiedzieć tylko burknol, przy umowie pieniędzy nie wyplacaja a kwota jest do spłaty. Można tak teraz bez pieniędzy?

Olek

Jakis wielki typ z Torunia bez identyfikatora podpisuje umowy i nie zostawia kopi . Coś mi śmierdzi bo coraz częściej się słyszy o tym człowieku że zastrasza żeby odebrać pieniądze. Ktoś ma podobne doświadczenia?

Olek

Prezesa znajdziesz w KRS ktoś pisze że to Lewandowski pytanie czy wie co się dzieje w firmie

Renata

Ja tez tak mam maiłam pożyczkę udzieloną przez inną spółkę - przedłużyłam termin i nagle się okazało, że mam w KLM - ale na szyldzie nie mam nazwy KLM. Obsługujący podstawił mi dokumenty inne firmy i teraz mam niby pożyczkę w dwóch firmach a kasę dostałam raz . To oszustwo w biały dzień.

@Olek

Jak Prezes miałby nie wiedzieć co się dzieje w jego firmie ???!!! - jeśli tak by było to co ona robi jeszcze na tym stanowisku? A może bierze czynny udział w tym procederze , w końcu pracownicy powołują się na polecenia służbowe...

Z TORUNIA

Ja też teraz mam dwie pożyczki KLM pierwsze słyszę - co to za firma??? Nigdy nie dostałam żadnych pieniędzy od KLM. (usunięte przez administratora)to teraz KLM przejął pożyczki po PTP ??

klient
@Z TORUNIA

Zostałaś/eś oszukany. Zgłoś sprawę na Policję bo teraz masz dwie pożyczki do spłaty. Ktoś podsunął Ci do podpisu umowę z KLM , ale pieniędzy od tej firmy NIGDY nie dostałaś , więc to oszustwo w biały dzień. Firma KLM oszukała Cię i niech wyjaśnia to Policja. To chyba właściwa i jedyna droga. Inaczej będziesz musiała płacić dwa razy.

Zwolnony

Kim jest prezes? Jakie ma kompetencje na to stanowisko? Bo pesel nie wróży nic dobrego , raczej śmierdzi mi tu figuranctwem....

Oszukana
@Zwolnony

Napisz do prezesa i zapytaj.... ma "gigantyczną" wiedzę o usługach finansowych, jest "fachowcem nie z tej ziemi". Jego nazwisko to dana dostępna w KRS - to Pan (usunięte przez administratora)- zatem piszcie z zapytaniami wszelkim. O ofercie firmy, o spłaty, o rekrutację.... o nowe oddziały. Jak będzie problem z nawiązaniem kontaktu to podam numer telefonu do Pana prezesa. Zapraszam do kontaktu.

@Oszukana

Dziwę się, że administrator usuwa informacje dostępne powszechnie zgodnie z prawem. Nazwisko prezesa spółki nie jest daną chroniona tylko dostępną powszechnie. Podaje ponownie Prezesem tej spółki jest Pan Rafał.... a nazwisko nosi jak najbardziej popularny polski piłkarz...Robert Lewandowski (z co administrator teraz poradzi??)

Dziś zostałam uświadomiona, ze mam pożyczkę w KLM - pierwszy raz słyszę o takiej firmie - doradcy ze Starogardu Gdańskiego (usunięte przez administratora) mnie bo pod szyldem innej firmy podstawiają dokumenty drugiej. Tyle lat jestem ich klientką i nie spodziewałam się że zrobią mi taki kłopot. Ci co dali mi faktycznie pożyczkę dziś domagają się spłaty a KLM który (usunięte przez administratora)mi pieniędzy też będzie się ich domagać. Muszę to zgłosić na policję. Nie otrzymałam pieniędzy od KLM a z dokumentu wynika że je dostałam. Ciekawe czy ktoś tez ma podobny problem. Dajcie znać co z tym robicie.

Ile ta firma ma oddziałów? Czy kto wie czy funkcjonują w okolicy Koszalina czy Słupska ? Prowadzą rekrutację dajcie znać bo strony nie znalazłem.

Nie polecam. Prezes figurant bez żadnej wiedzy, z tylnego siedzenia kieruje firmą psychopata. Ja na szczęście właśnie się uwolniłam ze współpracy z ta spółką. Dostałam lepsza ofertę i zmykam jak najdalej od KLM.

Anty KLM

Szanowni Państwo... KLM to p. Krzysztof Dzio... do niedawna związany z Polskim Towarzystwem Pożyczkowym , które na szczęście pozbyło się tej toksycznej osoby ze swoich struktur..... strzeżcie się tego człowieka jako pracodawcy, towarzysza, kolegi, współpracownika, kontrahenta itd.. Utożsamia najgorsze cechy możliwe do wyobrażenia.

Obserwator

Czy KLMu nie prowadzi ten sam Pan który rządzi w PTP? Chociaż sądząc po opiniach na stronie gowork PTP to ten Pan nieźle kręci i zrobił trochę syfu. Wnioskujac z tego daje radę tym co mają coś wspólnego z KLM, uciekajcie jak najdalej i nie czekajcie na nic lepszego, Pan K. D. to samo zło, Darth Vader w czystej postaci.

Zostaw merytoryczną opinię o KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o. - Bydgoszcz

KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.
  • Aleje Planu 6-Letniego 38 lok. 8
    85-806 Bydgoszcz
  • NIP: 9532595369 REGON: 340620239 KRS: 0000334013

KLM Centrum Doradztwa i Usług Sp. z o.o.