PTP Serwis Sp. z o.o.

Adres: Al. Aleje Jerozolimskie 125 lok. 127, 02-017 Warszawa

NIP: 5252622301 REGON: 361853154 KRS: 0000564711

PTP Serwis Sp. z o.o.
1 5 136 5 1

Opinie o PTP Serwis Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Czlonek zespołu
 Opinia

Bajlando dalej trwa i oszczędności na ludziach szuka a obietnice i gdzie ten super zespół. Lepsze jutro jak pójdziemy sami za (usunięte przez administratora)bez straszenia. Trzymaj się i dbaj o Siebie teraz zrobią z Ciebie czarownice ale my też czekamy na takie podziękowanie . Pamiętaj szczęście sprzyja lepszym

Jan

Kto następny

JanP
@Jan 17.07.2019 17:42

Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf - to typowe tutaj :(

Lębork
 Opinia

Drodzy pracownicy - obecni (jeśli jeszcze tacy są) i byli - ogłoszenie parafialne. Jeśli ktoś nie zdążył obejrzeć "Bajlando" bo link zniknął szybko z GoWorka to może jutro się uda to na spotkaniu Regionu w Lęborku o 12:00 - ZAPRASZAMY. PS. Bajlando za ZUS-ando.

Tak4Nie2
NICK
 Opinia

Obecnie ze swoim byłam pracodawcą walczę w Sądzie Pracy o swoje dobre imię i bezprawne zwolnienie mnie w trybie art. 52. Ten pracodawca traktuje ludzi przedmiotowo a nie podmiotowo. Tak postępowań jest obecnie sporo. Nie polecam tej firmy oraz współpracującej z nią bardzo ściśle spółki KLM Centrum Doradztwa i Usług z Bydgoszczy.

Szczery
@NICK 23.06.2019 21:32

I masz rację. Przynajmniej na podstawie wyroku sądu, a zapewne może to być wyrok zaoczny, udowodnisz sobie i innym że nie zaiwaniłaś/eś żadnych środków finansowych pochodzących ze spłat pożyczek dokonanych przez klientów (chociaż chciałoby się powiedzieć bardziej dobitnie ale taki szczery wpis może być usunięty) . Ale to jest oczywiste że żadna z osób zwolnionych z art. 52 kp tego nie zrobiła. Sąd może ponadto na Twoją rzecz zasądzić odszkodowanie od byłego pracodawcy za bezprawne zwolnienie. I cóż z tego??? Pozwany ani nie zmieni Ci świadectwa pracy, ani nie wypłaci odszkodowania.... I tak może powstać scenariusz do nowego hitu kinowego pt. " Krzysztof ponad prawem" . I od razu nominacja do Złotej Maliny, a nie Oscara.

NIKC
@Szczery 25.06.2019 22:30

Ale brak zadośćuczynienia czyli zmiany świadectwa pracy czy uzyskania odszkodowania ma nas pracowników hamować przez walką o nasze dobre imię??? To jest dla mnie bezcenne ! Jeśli druga strona liczy, że tak będzie to się grubo myli!

Szczery
@NIKC 26.06.2019 19:43

Moja wypowiedź nie miała na celu zniechęcania kogokolwiek do wystąpienia do Sądu przeciwko byłemu już ( na szczęście) pracodawcy. Ja sam tak uczyniłem i zostałem już "oczyszczony". Dodatkowo napisałem tylko jakie podejście do prawomocnego wyroku Sądu ma strona pozwana / przegrana. Powodzenia życzę.

Tak2Nie
Nazwa działu: Marketing

Tak3Nie
Co to się stanęło się !!!!
 Opinia

Oooo cóż za niespodzianka, ale smuteczek że VOLVO już nie w rękach "Boga"

Tak3Nie1
Koń by się usmiał
 Opinia

Marginalne wspomnę, że nadal firma nie wypłaca zaległych wynagrodzeń i ekwiwalentow za urlop. Czyli tradycja Górą. Płatność wszystkie leżą a pracownicy muszą się wstydzić.

Henry
 Opinia

Niepokojące są te wasze opinie. Interesowała mnie firma pod kontem pracy ale zastanawiam się.

@Henry 19.02.2019 18:08

Uciekaj jak najdalej od tej firmy radzę Ci dobrze. Prezes na początku jest miły i wspaniały i obiecuje wszystko co najlepsze ale potem wychodzi szydło z worka i staje się bezwzględnym człowiekiem który nie cofnie się przed niczym.

Coś Tam
 Opinia

Gdzie ta firma ma siedzibę bo z Warszawy odsyłają, że nie działa pod adresem w al. Jerozolimskich. Kolejna firma krzok

Premia
 Opinia

Możecie zapomnieć o premiach, jak się domyślacie spadek przychodów jest w całej firmie ale brak premii to czysty zysk dla prezesa. Kierownik staje na głowie ale czy rozumie decyzję prezesa i brak płatności. Gdzie jest pracownik w tym zamieszaniu czy aby jest jeszcze potrzebny, patrząc z boku chyba firma ma plany na redukcję zatrudnienia a.

Ekonom
@Premia 05.02.2019 23:30

To niech pracownicy sami przeprowadzą redukcję składając wypowiedzenia. Wtedy to dopiero będzie zysk dla prezesa... Nie będzie musiał płacić nie tylko premii ale nawet wynagrodzeń. Będzie musiał jedynie płacić przez 6 miesięcy połowę wynagrodzenia wynikającego z podpisanej również przez niego umowy o zakazie konkurencji. Ale w ramach oszczędności pewnie zwolni pracowników z tego zakazu(hahaha), albo co jest bardziej prawdopodobne po prostu zwolni się z tego obowiązku dalej wymagając od byłych już pracowników wypełnienia z ich strony tych postanowień. I niech wtedy śmiga "swoim" VOLVO na zbióreczki po klientach żeby przychód był na poziomie minimum 100%, strata nie więcej niż 5%, i żeby zrealizował plan umów aktywnych który mu się przyśnił. Wtedy to będzie dla niego zysk i oszczędność.

ABC
@Ekonom 06.02.2019 23:59

Jak dadzą wypowiedzenia to on im da art. 52 za to że "zaj*****" mu kasę, której tak naprawde nikt sobie nie przywłaszczył. Pan Dz. nigdy nie rozstanie się bez walki.

Żegaj VOLVO
@Ekonom 06.02.2019 23:59

Gdzieś w niedalekiej przeszłości padły wiarygodne i mocne słowa ale weryfikacja nadeszła dzisiaj. Może zdjęcie samochodu przyśle z lata 2108. Po piąte Nadal korzystam z samochodu Volvo, nie zostało ono zabrane przez komornika. Część z Was widziała mnie w tym samochodzie. Pozdrawiam Krzysztof

Ekonom
@ABC 07.02.2019 09:28

Co się tak obawiacie art. 52??? Do sądu pracy z takim sposobem rozwiązania stosunku pracy mając na uwadze wszystkie okoliczności . Przecież i tak miał wobec tych pracowników którzy zdecydują się z nim zostać składać doniesienia do prokuratury o przywłaszczenie gotówki a w zamian deklarował że nie zwolni ich dyscyplinarnie. Wiadomo że nikt tych pieniędzy nie wyprowadził z firmy. Więc czego się tu obawiać???

praca za rogiem
 Opinia

Dostaliście już wypłaty? Po co się zastanawiać jak można zmienić pracę. K L M - Kiedy Lubisz Myśleć ? jak się pojawia potrzeba zmiany pracy, to dobry skrót do ewakuacji. Zrezygnuj z pracy niech twój pracodawca nie powiększa długu w ZUSie.

Bocian
 Opinia

Tu Bocian, tu Bocian....SIANO TO TYLKO U BOCIANA.....!!!!!! JAK CHCESZ SIANKA TO TYLKO DO BOCIANKA A NIE DO JANKA Marketing bez krzty kreatywności.

Tak6Nie

Zazie
 Opinia

Panie Janie Panie Janie Płakać się czy Śmiać Wszystkie Dzwony Biją Wszystkie Dzwony Biją ZALEGŁOŚCI PŁAĆ!!!

Tak5Nie

Andrzej
 Opinia

Dziok Was wszystkich wykoleguje.Ma kupę długów.Szukajcie pracy zanim wam podziękuje ,a zrobi to napewno jak nie będziecie mu potrzebni.Zrobił już tak z ludźmi z którymi zakładał ten biznes

Tak2Nie

Bruno
@Andrzej 28.01.2019 13:18

Już tak kilkanaście lat. Wystarczy wpisać nazwisko, imie i KRS . Jeden mały udzialik, brak odpowiedzialności, firma przepisana na krzaki a kasa na konta gdzieś daleko. Pensje , ZUSy i podatki to kilka razy, potem prośby, groźby i śmiech szefa. A wydawał się taki miły, kompetentny i uczciwy. A koneksje to śmiech.

M.Błaszczak
@Bruno 31.01.2019 17:13

To prawda. Taki pożyczkowy Kaczyński. Żądzić decydować i za nic nie odpowiadać. Łubu dubu panie prezesie.

Szary87
 Opinia

KLM to kolejna przykrywka dzioka i tam tez juz nie płaci za lokale ciekawe co dalej. Wystarczy uczciwe i z etyką zawodową przyznać się do błędu i że nie stać firmy na każdy kaprys. Ludzie poznają się na twoich manipulacjach jak dostaną kopa, teraz udaje że ludzie są ważni . Ostrzegam przed tą firmą i prezesem dziokimem a wlascicielka udaje ze jej to nie dotyczy. Wykorzysta Was i przy pierwszej okazji wywali.

Administracja
 Opinia

Biuro w Pile____tik tak tik tak_______BUUM

Edyta
 Opinia

Mam już dosyć rozmów o problemach firmy może trzeba płacić zobowiązania i zacisnąć pasa. Wczasy w takim okresie to chyba przesada.

ala
@Edyta 11.01.2019 15:31

Edyta a kto jest na wczasach? jak to mają pieniądze na wczasy a czynsze nie ?

Ewa
@ala 14.01.2019 18:46

To już człowiek na Słowację na narty skoczyć nie może !!!

GOPR
@Ewa 18.01.2019 20:34

Połamania nóg.

robin
@Ewa 18.01.2019 20:34

No tak, długów więcej niż włosów na głowie (a nie, to niezbyt dobre porównanie) ale na wyjazdy kasa jest. Kiedy odda dawnym pracownikom zaległe pensje i ekwiwalenty? Kiedy sprostuje świadectwa pracy?

Wyczerpana
 Opinia

Nie wuem jak inni z wybżerza, ale ja szukam nowej pracy. Nie dam rady dalej w tym napięciu. To zaszło za daleko. Szanowny pracodawco nie jest tak jsk nam obiecywałeś.

Domyśl się
@Wyczerpana 10.01.2019 23:26

To prawda w Toruniu inaczej to mieliśmy przedstawiane. Dziś martwię się o siebie...nie czuję bezpieczeństwa. Ustawiono nas pracowników przeciwko byłym kolegom w imię czego? Ja mam dość!!!

Ja wiem a Ty nie
@Domyśl się 21.01.2019 18:11

Co Ty (usunięte przez administratora) widać, że nie było Cię na spotkaniu tylko prowokujesz. Po (usunięte przez administratora) Poza tym nie było w Toruniu!

Wyczerpana
@Ja wiem a Ty nie 22.01.2019 09:59

Mam prawo wyrazić to co czuję, a Ty mnie nie obrazaj, bo to teraz na Nas ludziach w terenie wiele opieracie.

Opinia

Kolejna kompromitacja samochody muszą być zwrócone i obsługa na piechotę co dalej.....

Alicja
 Opinia

firma pożyczkowa powiedział mi ze moja pożyczka jest niespłacona a ci z serwis mówią mi że mam się nie przejmować i mówić i ta firma do nich się zgłosiła po kasę która ode mnie biorą, nie podoba mi się to co raz bardziej. Jeszcze tyle tu wpisów złych.co robić, czy ktoś ma podobne sytuacje?

Czeslawa
 Opinia

Pomozcie pracownij z Torunia dobija sie po wplaty i przy tym jest bardzo niegrzeczny i zwraca sie do klientów po imieniu. Czy ta firma jest duża ? Nie wróżę przyszłości z taką obsługą.

Opinia

Niestety muszę potwierdzić jako obecny pracownik. Spółka ma problemy z regulowaniem bieżących zobowiązań. Właściciel lokalu non stop się przypomina z miernym skutkiem. Zaczynam mieć wątpliwości.

Jan
@Nick 08.01.2019 23:22

Potwierdzam u nas też firma ma problemy z płaceniem tym razem za samochody, ktoś się dobija z firmy windykacyjnej. Ciekawe czym pojedziemy do klientów. Zaczynamy się zastanawiać czy to celowe działanie. Obawiamy się o pracę zwłaszcza, że atmosfera strachu nadal jest utrzymywana

Ola
 Opinia

Przez dwa miesiące przywozi mi doradca pokwitowanie, ze pożyczka jest splacona a wczoraj bylib u mojej koldzanki a mnie unikają . Wysłałam pismo i też nie odpowiedzieli. Mam już duże wątpliwości czy splacili moją pożyczkę. Ta firma to zero bezwzględne.

Miki
 Opinia

Przypominamy o zaległych wypłatach oekwiwalentach może ruszy was sumienie.

Michał
 Opinia

Jestem byłym pracownikiem p. Dzioka i mialem nadzieję że kiedyś wyjdzie nieuczciwe traktowanie pracownika i brak szacunku. Zgodnie z przewidywaniami wyszly oszustwa a pewnie kolejne jeszcze wyjdą. Pracownicy jeszcze się na tobie poznają szkoda ze muszą się poparzyc. Jak byliśmy potrzebni z koleżanką to nam złote góry obiecywali ale potem kopa i brak wyplaty.

KA V
@Michał 03.01.2019 23:24

Ja też na odchodne ze zlecenia kasy nie dostałem - taki jest u tego Pana proceder. Rozstaje się z Tobą to uważa, że nie musi ci pałcić za wykonana pracę. Ten typ tak ma.

Monia
 Opinia

Kto jest prezesem w tym bałaganie? może wyjaśnicie mi dlaczego dostaje smsy z KLM i Jan Pożyczki i po co tam płacić i za co.

Gregor
 Opinia

Krzysztof obiecałaś nam płacenie rachunków a tym czasem zaległości za lokal są już za dwa miesiące . Odbierze telefon od właściciela loku wiesz z jakiego miasta.

Czesław
 Opinia

PTP Serwis czy Jan Pożyczka - dziś dostałam takiego sms-a mixa. Co to za firma? A umowę chcieli zawrzeć na jeszcze trzecią firmą KLM Centrum Usług czy coś takiego. czy ktoś wie o co tu chodzi ?

@Czesław 02.01.2019 20:27

Też dostałem smsa ale nie znam tej firmy czemu chcą pieniądze? Telefonu nikt nie odbiera.

Dddd
@Czesław 02.01.2019 20:27

Tak (usunięte przez administratora)kapitał z Polskiego Towarzystwa Pozyczkowego podsunal inna umowę i teraz dwie pożyczki do splaty

Opinia

Prezesie zapłać rachunki bo się nie da już pracować a do tego Policja ciągle pyta o ciebie. Wstyd i poniżenie

Opinia

Byłam przesłuchiwany w sprawie toczącego się postępowania przeciwko tej spółce. Mam nadzieję ze prezes dostanie wreszcie zarzuty. Udaje inną osobę niż jest w rzeczywistości. Ostrzegam wszystkich zainteresowanych pracą. Okradł mnie ze składek Zus jak i innych pracowników. Ale sprawiedliwość go dosięgnie lub niestety poprzednią Panią (usunięte przez administratora). Bo formalnie i ona odpowie.

Spioch
 Opinia

Najlepsza zabawa prezesa ? zadłużyć i wykorzystać rodzinę, pracowników namówić na wały a właściciela firmy do firmowania krętactw tylko po to żeby oszukać komornika i unikać windykacji. Pieniądze są Najważniejsze. Ludzie uciekajcie tak jak wszyscy rozsądni, ratujcie się, przecież nadal ZUSu nie płaci a o zaległych pensjach można pomarzyć. Uczciwy zapłaciłby bez walki w sądzie.

Zostaw opinię o PTP Serwis Sp. z o.o. - Warszawa