Czajkopol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuro Marek Kopalski

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 7 ocen.

Czajkopol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuro Marek Kopalski
5 7 6 1

Opinie o Czajkopol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuro Marek Kopalski

Administrator

Dawno nie było wypowiedzi na temat Czajkopol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuro Marek Kopalski, a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Bydgoszcz

Firma nie płaci za faktury swoim podwykonawcą. Brak kontaktu. Proszę unikać firmy jak ognia.

Administrator

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Czajkopol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuro Marek Kopalski jako pracodawcą?

Mirek

Firma nie solidna nie płaci za swoje faktury . Uwaga nie solidny płatnik !!!

-Nowy

Wszystko OK pełna profeska dobre wynagrodzenie , Polecam.

puchacz

tak super ??? , propozycja zatrudnienia za 1680 brutto ,jako telemonter , super firma zresztą jak te wszystkie prywatne firemki typu Sprint , tylko polecać i pracować , na rzecz prywaciarza i jego zasranej rodzinki ,

anonim

(usunięte przez moderatotra)

Zostaw opinię o Czajkopol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuro Marek Kopalski - Bydgoszcz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czajkopol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Biuro Marek Kopalski