Czajkopol Mariusz Kopalski
counter
3 4 9 5 1
Monter Nowy wpis

Wszystko spoko jak powinno być

Rafał Nowy wpis
@Monter

Czy Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika zatrudnionego w Czajkopol? Pytam o to, ponieważ tego typu informacje dobrze by było odpowiednio sprecyzować. Mam również inne pytania związane z pracą w tej firmie, więc może napiszesz, czy tam pracowałeś bądź pracujesz?

Jacek

Firma która się rozwija to dobre miejsce do pracy bo przynajmniej nie martwi nas przyszłość, polecam!

WZ Nowy wpis
@Jacek

Ta opinia jest sterowana i nieprawdziwa. firma krzak - podobno w upadłości. Sprawdź to i nie pisz bzdur.

Ms Nowy wpis
@WZ

Stary nic nie wiesz a piszesz. Ma druga firmę telekomunikacyjna bo go przewiezli i stara gwardia tam robi aż huczy

WZ

Firma krzak. (usunięte przez administratora) nie płaci za zamówione usługi. Brak kontaktu z Kopalskim ( na słowo pan nie zasługuje). Unika kontaktu z kontrahentami.(usunięte przez administratora)

RR

Wszytko OK Moje sugestie dla Czajkopol Mariusz Kopalski: Wszystko w porządku

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nikt

Wypłaca wypłaty w ratach , nie do trzymane termin płatności , najniższa krajowa na papierze reszta pod stołem ogólnie nie polecam

Bydgoszcz
@Nikt

I jeszcze nie płaci za Faktury swoim podwykonawcą. Nawet po roku nie jest w stanie zapłacić. Ogólnie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Czajkopol Mariusz Kopalski - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czajkopol Mariusz Kopalski