Opinie o PTP Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PTP Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTP Serwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTP Serwis Sp. z o.o. w Warszawa

"lekarz weterynarii"

Służę pomocą na wszelki dolegliwości z głową i innymi częściami, Lewatywa itd.

ciekawe

oooo ! tez sie chetnie dowiem o co dokladnie z tym chodzi ;)

Sprawiedliwy Wśród Narodów

(usunięte przez administratora) A kim jest to to żeby wzywać Was o cokolwiek????? Sam miał w poważaniu wezwania do sądów i wezwania do zapłaty kierowane do niego. A tu proszę wielki prezes się znalazł i będzie dalej mieszał wackiem w rosole...(usunięte przez administratora)

Byłą

O to sentencja pracy w tej firmie...nie współpracujesz z firmą od 1,5 roku , a Prezes nadal do czegoś Ciebie wzywa.. Nie polecam - ZDECYDOWANIE.

lekko wkur

Znowu wyszło szydło z tego cwaniaka, zasuwaj a na końcu najlepiej oszukać pracownika. Jak macie bałagan w firmie to sami go sprzątajcie ja już nie chcę mieć z wami do czynienia. Rafałek też ci coś składa, chyba makulaturę, nawet nie ma pojęcia o co chodzi.

oaza spokoju
@lekko wkur

czy ktoś w ogóle coś odsyła? i ma zielone pojęcie jak to ugryźć? jeśli w ogóle jest potrzeba?

Nikt

Koledzy w naszym interesie jest sprawdzenie tych wiadomości o ZUS i płatności za składki. Ostatnio mieliśmy zablokowane telefony czy to Was nie zastanawia. Przykro że wprost nie możemy o tym mówić. Mnie męczą już te kolejne bajki.

Jak tam składki ZUS??? Nadal nie odprowadzane??? Czy "władza" chowa do "kieszeni" te kwoty zamiast opłacać składki za swoich pracowników??? Czy pracownicy są świadomi tego że nie są za nich odprowadzane żadne składki do ZUSu??? Do emerytury to raczej nic nie zostanie zaliczone skoro nie jest odprowadzone. Czy pracownicy mają świadomość że ta powierzchowna sympatia "władzy zwierzchniej" to tylko prowizorka bo jeśli coś będzie nie po ich myśli to pokażą dopiero swoją prawdziwą twarz, a ta do przyjemnych raczej nie należy. Fałsz, fałsz i jeszcze raz fałsz!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PTP Serwis Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Muniek

Dalej prezes jest chory i nie jeździ na sprawy. Czyżby fikcyjne 52 i pomówienia załamały tego twardziela. Firma niszczy ludzi jesli nie jesteś pracownikiem to jesteś wrogiem i spotkasz się w sądzie, z(usunięte przez administratora) Ciekawe co teraz mu przeszkadza. Czekamy na pieniądze za urlop i ostatnie miesiące wynagrodzenia.

(usunięte przez administratora). Nie polecam pracodawcy...bo zdarza mu się nie wywiązywać z podstawowych obowiązków (usunięte przez administratora) PS. Pozdrowienia z Polski na.Dominikanę.

były

Pozdrowienia dla prezesa pana D (usunięte przez administratora) niech szybko wraca do pełnej sprawności, trochę spraw w sądzie czeka. Macie może adres tego psychiatry warto się podzielić z KLM. Coś odkryłem, ten Jan Pożyczka powstał w trakcie leczenia to dobra wiadomość a zła, teraz muszą się ukrywać.

RE

czy ktoś wie jak tę firmę namierzyć ? Bo z Warszawy to mi list wrócił, a nie przekazali dranie moich spłat do pożyczkodawcy i napisali mi zmiana pożyczkodawcy, ja nic nie zmieniałem a o wyjaśnienie sprawy trudno bo. Trosze o info z namiarami na nich.

rere
@RE

to zależy kogo sie dokladnie szuka... figurantów czy tego, który rzeczywiście decyduje?

XYZ
@RE

Warszawskie adresy to lipa. To się tyczy nie tylko pośrednika czyli PTP Serwis, ale także pożyczkodawcy czyli Polskiego Towarzystwa Pożyczkowego. Wynika to z tego że Urząd Skarbowy w Warszawie jest bardziej opieszały i pobłażliwy.

nowy
@XYZ

Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na Srebrnej. Nie duże biuro na parterze budynku. Nie potwierdzam rewelacji powyższych :)

Omg
@nowy

No Srebrna to w ogóle nie te firma. Brawo nie wiesz nawet gdzie byłes na rozmowie? Napisz na innym forum.

XYZ
@nowy

Brawo Ty. Jako jedyny dostąpiłeś zaszczytu gościć na Srebrnej aplikując do tej firmy. A to nieduże biuro na parterze budynku o którym wspomniałeś to zapewne portiernia. Następnym razem na rozmowę kwalifikacyjną proponuję wybrać się bez dodawania sobie odwagi małym (a w Twoim przypadku mając na uwadze co tu napisałeś to raczej mały nie był) kuśtyczkiem. Niezły z Ciebie kiciarz Panie Nowy. Powodzenia w nowej pracy bo z taką ułańską fantazją na pewno ją dostałeś ????

Nie kiciarz
@XYZ

Ja też byłam na rozmowie na Srebrnej w Polskim Towarzystwie Pożyczkowym. Podobnie jak "nowy". A pisze tu bo przy poszukiwaniu informacji o firmie do której aplikuje pozycjonują się na Google Państwa opinie z Go Worka może dlatego że dużo piszecie o tej firmie. Dlatego nie dziwię się nowemu. To jakaś obsesja czy uwielbienie?? A do Was też można aplikować swoją drogą czy za mało ironii sączy się ze mnie ?

Coś nie gra?
@Nie kiciarz

W Polskim Towarzystwie Pożyczkowym? Nie mylicie czegoś? Polskie Towarzystwo Pożyczkowe i PTP Serwis już se sobą długo nie współpracują... Jeśli chodzi o PTP Serwis to jedyne aktywne powiązanie mają z KLM Centrum Doradztwa i Polskim Funduszem Poręczeniowym, a cały cyrk działa pod nazwą "JAN POŻYCZKA"

I co ci do tego

Zajmij od się swoim folwarkiem. Po co ciagle tu wypisujecie... piszcie u siebie. Tu nikt was nie pyta o zdanie. Aaa no tak macie wykupiony profil na goworku wiec nawet jak ktoś u was pisze to kasujecie co nie na rękę.

Mario
@Coś nie gra?

Co ty (usunięte przez administratora) Jan Pożyczka to zupełnie inna firma, z Koszalina. Chodzi Ci o Pożyczka u Janka... Tak właśnie roznosi się plotka

cos nie gra?
@Mario

z Koszalina jest firma Jan POŻYCZKI, a tu mowa o Jan POŻYCZKA :) oryginalnie co nie?

Słabo się robi

Nowe biuro ukryte gdzieś w starych kamienicach, jak tam dotrzeć? to jakaś kpina. Ukrywacie się czy co.

Girl
@Słabo się robi

W Bydgoszczy jakieś mapki prowadzące do Żabki :) Co to jest , macie tam mobilnego może on przyjedzie po pieniądze... ja nie będę was poszukiwać bo moja wizyta w żabce kończy się "małpką" i po kasie

Hej, czy w firmie PTP Serwis Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Odpowiedź

Nie

Pytanie retoryczne
@Odpowiedź

A co na to prawo pracy?

Sebastian
@Odpowiedź

Sugerujesz, że PTP Serwis nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia za dodatkowo przepracowane godziny?Jest możliwość odebrania ich w formie dni wolnych?

Odpowiedź
@Sebastian

Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś: NIE

Do dziś ta spółka nie wypłaciła mi wynagrodzenia za moją pracę, którą wykonywałam na umowę-zlecenie. Nie polecam

Jan Pożyczki- Jan Pożyczka

Sposób na biznes dla bezimiennych firm, a ponieważ KLM=PTP Serwis zatem cenna informacja dla użytkowników tego forum. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21645874?review=6758cfda-5bde-4197-93d9-e82af9d11e85

Grzesiek

Idealnie nigdzie nie jest ale generalnie to forum pracownicze!!

KLM

czekamy na informacje o kolejnych zapłaconych fakturach z kwietnia

Koń by się usmiał

Marginalne wspomnę, że nadal firma nie wypłaca zaległych wynagrodzeń i ekwiwalentow za urlop. Czyli tradycja Górą. Płatność wszystkie leżą a pracownicy muszą się wstydzić.

Nadal czekam
@Koń by się usmiał

doczekaliście się w końcu zaległych pieniążków?

Czlonek zespołu

Bajlando dalej trwa i oszczędności na ludziach szuka a obietnice i gdzie ten super zespół. Lepsze jutro jak pójdziemy sami za (usunięte przez administratora)bez straszenia. Trzymaj się i dbaj o Siebie teraz zrobią z Ciebie czarownice ale my też czekamy na takie podziękowanie . Pamiętaj szczęście sprzyja lepszym

Oaza spokoju
@Czlonek zespołu

Pamiętajcie, nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło

IT

Serwery dłużej bez "paliwa" nie pociągną :(

Jan

Kto następny

JanP
@Jan

Dajcie mi człowieka a ja znajdę na niego paragraf - to typowe tutaj :(

Lębork

Drodzy pracownicy - obecni (jeśli jeszcze tacy są) i byli - ogłoszenie parafialne. Jeśli ktoś nie zdążył obejrzeć "Bajlando" bo link zniknął szybko z GoWorka to może jutro się uda to na spotkaniu Regionu w Lęborku o 12:00 - ZAPRASZAMY. PS. Bajlando za ZUS-ando.

NICK

Obecnie ze swoim byłam pracodawcą walczę w Sądzie Pracy o swoje dobre imię i bezprawne zwolnienie mnie w trybie art. 52. Ten pracodawca traktuje ludzi przedmiotowo a nie podmiotowo. Tak postępowań jest obecnie sporo. Nie polecam tej firmy oraz współpracującej z nią bardzo ściśle spółki KLM Centrum Doradztwa i Usług z Bydgoszczy.

Szczery
@NICK

I masz rację. Przynajmniej na podstawie wyroku sądu, a zapewne może to być wyrok zaoczny, udowodnisz sobie i innym że nie zaiwaniłaś/eś żadnych środków finansowych pochodzących ze spłat pożyczek dokonanych przez klientów (chociaż chciałoby się powiedzieć bardziej dobitnie ale taki szczery wpis może być usunięty) . Ale to jest oczywiste że żadna z osób zwolnionych z art. 52 kp tego nie zrobiła. Sąd może ponadto na Twoją rzecz zasądzić odszkodowanie od byłego pracodawcy za bezprawne zwolnienie. I cóż z tego??? Pozwany ani nie zmieni Ci świadectwa pracy, ani nie wypłaci odszkodowania.... I tak może powstać scenariusz do nowego hitu kinowego pt. " Krzysztof ponad prawem" . I od razu nominacja do Złotej Maliny, a nie Oscara.

NIKC
@Szczery

Ale brak zadośćuczynienia czyli zmiany świadectwa pracy czy uzyskania odszkodowania ma nas pracowników hamować przez walką o nasze dobre imię??? To jest dla mnie bezcenne ! Jeśli druga strona liczy, że tak będzie to się grubo myli!

Szczery
@NIKC

Moja wypowiedź nie miała na celu zniechęcania kogokolwiek do wystąpienia do Sądu przeciwko byłemu już ( na szczęście) pracodawcy. Ja sam tak uczyniłem i zostałem już "oczyszczony". Dodatkowo napisałem tylko jakie podejście do prawomocnego wyroku Sądu ma strona pozwana / przegrana. Powodzenia życzę.

Zostaw merytoryczną opinię o PTP Serwis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PTP Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PTP Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTP Serwis Sp. z o.o.?

PTP Serwis Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 125 lok. 127