Opinie o Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. w Rzeszów

Piotr Nowy wpis

już Zus przeprowadza dochodzenie w sprawie niepłaconych składek,kolejni pracownicy są przesłuchiwani. Kto by przypuszczał ,że panowie Ci wiadomo o kogo chodzi staną się bandą(usunięte przez administratora) bo mjak nazwać fakt nie odprowadzania składek do zus ,jak pieniądze na składki potrącili z wynagrodzenia.

Andrzej Nowy wpis

Te, prezes kiedy wypłacisz mi pieniądze które Sąd Pracy przyznał mi za bezprawne zwolnienie z tej spółki za rzekome przywłaszczenie środków z wpłat dokonanych przez klientów? Przyznał na podstawie wyroku zaocznego bo ani razu nie było w tobie odwagi żeby stanąć przede mną, spojrzeć w oczy i powtórzyć te zarzuty które wysłał z palca twój braciszek. A i dla przypomnienia należy mi się kasa za niewykorzystany urlop i z tytułu umowy o zakazie konkurencji. Czekam na kontakt. Wiesz kto do ciebie pisze. Masz mój numer. Andrzej z Lublina

Spekulujacy Nowy wpis
@Andrzej

Andrzeju w Lublina - 1. Spółka funkcjonuje. 2. Za zadłużenia spółki odpowiada spółka. 3. Właściciele spółki odpowiadają do wysokości kapitału założycielskiego, ale Prezes już "szerzej" . Może Twój komornik "skubnie" trochę emerytury policyjnej Prezesa? Skoro masz wyrok zaoczny prawomocny nie zwlekaj, utorujesz drogę kolejnym wierzycielom.

Filip Nowy wpis

Niepokojące informacje zostawiliście na forum. Miałem zamiar aplikować.

Kacper

@wierzyciel a co ile zalega ?

exxxx
@Kacper

wypłaty, ekwiwalenty...pytanie powinno być nie ILE lecz ILU OSOBOM ....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wierzyciel

" prezesie" Michale kiedy oddasz mi moje pieniądze?!?!?!

Czy w Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

być może

Luźno to mają teraz w gaciach jak trzeba po sądach jeździć,

Renata
@być może

Dobrze, że ktoś zareagował na to pytanie. No ale nie do końca jasne jest, o co Ci właściwie chodzi. Twierdzisz, iż Polski Fundusz Poręczeniowy "jeździ" teraz po sądach. A możesz podać mi powód tego stanu rzeczy?

Tez czekam
@Renata

Powod jest prosty : bezpodstawne zwolnienia, niewyplacone wynagrodzenia i ekwiwalenty

pytanie

M kiedy zapłacisz za pracę byłym pracownikom - czekamy i człowieku zapłać zaległy ZUS. Czy ty też jesteś już chory na głowę jak brat

@pytanie

Michał ja też czekam na pieniądze od spółki której prezesem jesteś ty. (usunięte przez administratora)

Stella

@Klient Warto sprawdzać gdzie zamieszczamy uwagi do firmy gdyż to jest forum pracownicze!!

Klient

Jak spłacić zadłużenie z pisma i gdzie jeżeli doradcy nie przyjeżdżaj po pieniądze. Czy w tej sytuacji poręczyciel nie powinienem pomóc klientowi żeby koszty nie rosły . Może ktoś z firmy napisze jak się zachować.

Mam nadzieję, że były polivan (usunięte przez administratora)tej firmy dostosuje się do wyroku (usunięte przez administratora) należne pensje nie chyba że znowu będzie sciemnial ze firma współpracująca (usunięte przez administratora). Teraz to chyba jasne, (usunięte przez administratora)sam musisz (usunięte przez administratora)sąd jakoś tych argumentów nie bierze pod uwagę a to oznacza jednak ze kto kłamie

Arek

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Może to chwilowe pogorszenie sytuacji?

Batman
@Arek

Raczej katastrofa jakiej się dopuścili dwaj bracia tyko, że prezes pfp jest ofiarą jedną z wielu wkręconą przez brata Krzysztofa D. Długi w ZUSie i zaległe pensje musi płacić Michał. Ciekawe jak tłumaczy KD rodzinie zadłużenie i jak wycyckał najbliższych, którzy bezwzględnie mu zaufali ale dla KD to jest słowo obce. Michał jest źle będzie gorzej długi rosną, ratuj się i nic nie podpisuj.

Klient

Wreszcie Ziobro dobierze się do firmy co na biednych żeruje. Słyszałem że prezesem jest miljcjant ciekawe czy w tych czasach ma to jakieś znaczenie. Jak znam pokrój takich ludzi to coś ma za uszami choćby wpisy o tym mówią.

Krawężnik

Jest już po 10 tym a od 3 miesięcy nie płacicie zaległych wypłat itd. Michał wstydź się nabrales ludzi. Prezesie znajomości w milicji nie uchronią Ciebie od odpowiedzialności. Płać ludziom to co się należy.

Ola

Opinia wyprzedza macant jest znany i na tym kończy się dluga lista zalet. Może ktoś wyjaśni co ta firma poręczna? Bo jak ZUSu nie płaci to j na poręczenia też chyba brakuje. To chyba kolejny fikcyjny pomysł brata Judasza.

panie prezesie Michale D. figurancie kiedy zaplacisz zaległe wpłaty, ekwiwalenty. Jak macałeś doradczynie nic nie mówiłaś o problemach a właściwie twierdzileś że firma jest uczciwa a teraz się okazuje jaka jest prawda. Bądź facetem z jajami i postaw się temu despocie braciszkowi.

Zdziwiony

To macanie doradczyń pewnie nie miało żadnych erotycznych podtekstów. Jeżeli już dochodziło do takich sytuacji to pewnie bardziej chodziło o to czy pieniądze z wpłat od klientów trafiają na konto Aliora a nie do staniczków czy majtoszek doradczyń. Kto jak kto, ale prezes Michał D. nie wyglądał na takiego erosomana????

Święta Czas Cudów

Wesołych Świąt i czystego sumienia

admirał

Pierwsze nakazy zapłaty odszkodowań przychodzą.... co...:) Proszę pamiętać Prezes Firmy odpowiada nawet majątkiem prywatnych za działania spółki.

Ex

Panie Prezesie, Panie Michale a może by tak zapłacić zaległe wynagodzenia i ekwiwalenty za zaległe urlopy??? Jako na pracodawcy - nawet byłemu pracodawcy ciążą na Tobie obowiązki wynikające z powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Tak więc nie czerp wzorca z działań i zaniechań swojego brata bo za spółkę w której figurujesz jako prezes to Ty będziesz ponosił odpowiedzialność.

Klient

Właśnie czytałem warunki umowy poręczenia czegoś nie rozumiem za co ta firma pobiera od nas pieniądze? ???? Ma właśnie problem ze spłatą pożyczki poważne sprawy zdrowotne i szukam jakiegoś wyjścia. Z kim się najlepiej kontaktować, możecie coś napisać. Pytałem doradcy ale mnie zbyl. Pomóżcie

Hhmmm...

Panie prezesie jak tam wrażenia po wycieczce do Chełma??? Nie ma otarć na nadgarstkach od kajdanek??? Za wtargnięcie i zdemolowanie lokalu który nie należy do Ciebie to chyba kara będzie nie mała. Sąd Grodzki czeka z wyrokiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o.
  • Towarowa 12 lok. 105
    35-231 Rzeszów

Polski Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o.