Opinie o F.H.U. Altech System Aleksander Makowski w Żołędowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie F.H.U. Altech System Aleksander Makowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Altech System Aleksander Makowski o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Altech System Aleksander Makowski w Żołędowo

Altech System

Zapraszam do pracy ludzi chcących pracować. Na wynik produkcyjny pracują wszyscy .Premie są do wypracowania , a jeżeli się nie pracuje , jest się ciągle nieobecnym to niestety premii nie ma . To chyba zrozumiałe ,że premie są dodatkowo za wykonanie planów.Niestety Ci , którzy kłamią , (usunięte przez administratora) ,że pracują, namawiają innych pracowników do nie wykonywania planów,powodują uszkodzenia materiałów oraz przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających to szybko kończymy współpracę. Słuchanie opinii rozżalonych byłych pracowników (nie mających odwagi się podpisać) , którzy się nie sprawdzili to chyba nie najlepszy sposób , ale cóż każdy ma prawo do swojej opinii. Zapraszamy pracowników , którzy chcą pracować i potrafią dać z siebie tyle ,aby zrobić plany i zarobić pieniądze.

Karol_28
@Altech System

Dzień dobry. Jakie umiejętności muszę mieć, żeby pracować w Państwa firmie ? Czy wystarczą podstawowe umiejętności czy trzeba mieć jakieś specjalistyczne ?? Czy firma szkoli nowych pracowników ? Przyznaje, że trochę przeraziły mnie te wpisy o alkoholu i odurzających środkach ?? Czy tacy pracownicy dalej są w zespole czy zostali usunięci ???!! Czy jest możliwość robienia płatnych nadgodzin i czy firma często się przenosi z miejsca na miejsce ? Czy można liczyć na jakieś dopłaty za paliwo za dojeżdżanie z Dobrcza ??? Pozdrawiam

@Altech System

A w jakiej wysokości są premie? Kilka stów do wypłaty czy więcej?

Altech
@Karol_28

Nie trzeba mieć umiejętności tylko chęci do pracy o zaangażowanie w to co się robi . W zespole nie ma już pracowników generujących patologiczne sytuacje .

Altech
@Michał

Zapraszam do kontaktubezposredniego

Paulina Nowy wpis
@Altech

Czy zostały wprowadzone jakieś środki prewencji, żeby podczas rekrutacji nie przyjąć przez przypadek tego typu osób?

A. Nowy wpis
@Michał

Nie więcej.

Paulina Nowy wpis
@A.

To ile to jest kilka? Tak ze cztery / pięć?

Altech Nowy wpis
@Paulina

Tak zostały już wprowadzone i każdy kandydat jest weryfikowany

Bartuś z Pacanowa

Firma jedna wielka masakra. musisz donosić na innych pracowników. wtedy jesteś lubiany

Altech System
@Bartuś z Pacanowa

Bartuś z Pacanowa jeżeli przychodzi się do pracy pod wpływem alkoholu i jeszcze ukrytkiem pije się podczas pracy to nic dziwnego ,ze inny pracownicy donoszą na takie osoby , bo boją się o swoje bezpieczeństwo podczas pracy z takim delikwentem

Paulina
@Altech System

Często jeszcze tego typu pracownicy się zdarzają czy wprowadziliście może jakiś skuteczny sposób selekcji podczas rekrutacji?

Pani Niewiadomska

No niestety to prawda. Atmosfera w pracy fatalna. Jeden na drugiego gada. Ciągłe tylko obiecują premie a jak już wypłata to prawie najniższa krajowa wychodzi. I jeszcze ta Pani Monika. Szef sobie zatrudnił szpiega. Pani zamiast pracować obserwuje innych i biega donosić na innych. Proszę uważać na tą Panią. Całe szczęście mam już to za sobą. Nie polecam tej firmy nikomu.

Paulina
@Pani Niewiadomska

A wiadomo jakie stawki oferują "szpiegom firmowym"? ;) A tak poważnie, to od jakiego czasu taka sytuacja występuje? Od zawsze odkąd podjęłaś u nich pracę? Jak długi staż u nich odbyłaś?

Kamil

Altech-System Wynik z Grafu wiedzy Wyświetl wszystkie Altech-System Logo sprzedawcy 4,3 (16) SklepZamknięte W SKRÓCIE CO NOWEGO OPINIE ZDJĘCIA INFORMACJE 1 z 5 ZADZWOŃ SMS TRASA STRONA Górnicza 55, 42-600 Tarnowskie Góry Mapa: altech-system Zamknięte ⋅ Otwarcie: śr., 08:00 Wyślij wiadomość 503 857 423 Zaproponuj zmianę ZDJĘCIA WNĘTRZA Dodaj zdjęcia Wyświetl wszystkie NAJNOWSZE ZDJĘCIA Street ViewPonad 31 zdjęć Dodaj zdjęcie PYTANIA I ODPOWIEDZI Zapytaj społeczność Zobacz pytania (1) OPINIE Z INTERNETU E-instalacje 3,6/5 26 głosów Facebook 4,7/5 40 głosów PODSUMOWANIE OPINII 5 4 3 2 1 4,3 16 opinii Kamil Niemiec Kamil Niemiec-Edytuj przed chwilą Więcej opinii: Google OCEŃ I OPISZ ŹRÓDŁO: ALTECH-SYSTEM „Firma Usługowo-Handlowa Altech -system działa na rynku od roku 1997. Jesteśmy wieloletnim partnerem firmy NICE. Działamy w zakresie: systemów alarmowych systemów CCTV (monitoring) systemów domofonowych systemów automatyki do bram szeroko rozumianej... Więcej WYŚWIETL WSZYSTKIEPODOBNE WYSZUKIWANIA CK elektroinstal - instalacje elektryczne - alarmy - monitoring - kamery CK elektroinstal ‑ instalacje elektrycz... 5,0 (2) Elektryk Renew Sp. z o.o. Renew Sp. z o.o. 4,2 (13) Artykuły elektryczne Hurtownia Elektryczna E-CENTER (Hurt/Detal) Tarnowskie Góry Hurtownia Elektryczna E‑CE... 4,9 (8) Hurtownia sprzętu elektrycznego Elteel Elteel 5,0 (3) Elektryk Eltrox.pl Eltrox.pl 4,7 (31) Sklep z alarmami Wyświetl wszystkie WYNIKI WYSZUKIWANIA W SIECI www.e-altech.pl e-altech Potwierdza to nasze kwalifikacje i zaufanie, jakim obdarzył nas producent systemów inteligentnego budynku F&Home RADIO ... https://www.altech24.pl altech24.pl Napędy, alarmy, monitoring, NICE serwis altech24.pl Napędy, alarmy, monitoring, NICE serwis. https://www.baza-firm.com.pl › fuh-altec... Tarnowskie Góry. F.U.H. Altech-system S.c. Automatyka ... F.U.H. Altech-system S.c. Tarnowskie Góry ✉ ul. Powstańców Śląskich 26 w branży Automatyka przemysłowa, woj. śląskie w bazie firm ... NAJNOWSZE WPISY TEJ FIRMY 2 z 5 3 z 5 OPINIE Z INTERNETU E-instalacje 3,6/5 26 głosów Facebook 4,7/5 40 głosów PODSUMOWANIE OPINII W GOOGLE 5 4 3 2 1 4,3 16 opinii OCEŃ I NAPISZ OPINIĘ W GOOGLE OPINIE Z GOOGLE Najtrafniejsze Kamil Niemiec Kamil Niemiec 1 opinia przed chwilą Nie polecam Zamówiłem u pana deskę gdzie później nie dojechała do mnie z niewiadomej przyczyny następnie została wysłana ponowie ale musiałem zapłacić za kolejną przesyłkę ponad 300zl Firma zobowiązała się oddać poniesione dodatkowe koszty poniewaz to nie z mojej winy przesyłka nie dojechała po dzień dzisiejszy nie mam ani złotówki zwrotu i zero kontaktu mailowego nie mówiąc już o telefonicznym Nie polecam !!!!!!!! Zapłaciłem. Za przesyłkę drugi raz ponieważ materiał był mi potrzeby do zakończenia prac Szef przekonywał mnie że wyjaśnia sprawę i odeślą nadwyżkę ponieważ przesyłka zawróciła w połowie drogi bez podjęcia próby doręczenia Kasa u nich się zgadzala a klienta ma się daleko w ... Pomyłki się zdarzają ale to już jest oszustwo i złodziejstwo

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie F.H.U. Altech System Aleksander Makowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kamil

Zamówiłem u pana deskę gdzie później nie dojechała do mnie z niewiadomej przyczyny następnie została wysłana ponowie ale musiałem zapłacić za kolejną przesyłkę ponad 300zl Firma zobowiązała się oddać poniesione dodatkowe koszty poniewaz to nie było z mojej przyczyny ale po dziś dzień nie mam ani złotówki zwrotu i zero kontaktu mailowego nie mówiąc już o telefonicznym Nie polecam Pomyłki się zdarzają ale to już jest oszustwo i złodziejstwo

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Altech System Aleksander Makowski - Żołędowo

• Jak się pracuje w F.H.U. Altech System Aleksander Makowski?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Altech System Aleksander Makowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Altech System Aleksander Makowski?

F.H.U. Altech System Aleksander Makowski
  • Kanarkowa 7