Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Opinie o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Kamila

Jestem w pełni zadowolona

Seba

polecam pod każdym względem

Szymon

W końcu trafiłem na porządną mennicę gdzie dbają o interesy klienta.

Przemysław

Solidnie zabezpieczona przesyłka do transportu, dostarczona została w uzgodnionym wcześniej terminie.

Bardzo dziwna była to rozmowa kwalifikacyjna i w moim odczuciu negatywnie odebrałam mennice na której wcześniej miałem dobre zdanie. Pan Marcin nie zadawał pytań, mówił tylko jak wspaniałą i bezkonkurencyjną firmę stworzył. Nie podobało mi się też to, że negatywnie wypowiadał się o konkurencji. Była to bardziej reklama firmy niż rozmowa w sprawie pracy.

Z tej rozmowy nie pamiętam pytań.

Oliwier

pewnie ze polecam

Karolina Ch.

Szeroki wybór mają, strona internetowa intuicyjna.

Robert

spoko

Gabriel (Warszawa)

Kontakt telefoniczny nie sprawił mi żadnego kłopotu, odpowiedzieli sumiennie na wszystkie pytania, potwierdzili dostępność towaru i jeszcze tego samego dnia sie po niego zjawiłem.

Filip Potkaj

Z całą odpowiedzialnością ich rekomenduję.

Mikołaj

Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Agata

Mają spory wybór złota. Ceny w porządku.

Wiktoria

Sumiennie przeprowadzona transakcja.

Żaaneta Michalak

paczka dziś dotarła, jest zgodna z moim zamówieniem

stały klient

są niezawodni

Natalia

wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.

Gosia K.

Z czystym sumieniem polecam tę Mennicę. Fachowa pomoc przy dokonywaniu wyboru inwestycji.

Ariel

Firma na bardzo dobrym poziomie!

Monia

Pozytywnie!

Ala

Spory wybór i dobre ceny!

Anna F.

Kompetentna obsługa potraktowała mnie profesjonalnie przez co wróciłam do nich już po raz kolejny.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.