opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mennica Kapitałowa

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1834 ocen
Opinie(1907)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1907)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Złoto
  • .
  • Srebro
  • .
  • Diamenty
  • .
  • Platyna / Pallad
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Złoto

Srebro

Diamenty

Platyna / Pallad

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mennica Kapitałowa Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 38
    • 39
    • 40
    • 41
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kamil

    02.02.2021 09:47

    Inne

    Byłem wczoraj w Mennicy. Jako że jestem ich stałym klientem poproszono mnie o opinię. I tak też robię ponieważ sobie na to zasłużyli. Fachowa pomoc zawsze towarzyszyła podczas transakcji. Teraz tak spojrzałem na te komentarze i za głowę się łapię, bo kto może być takim człowiekiem aby podkładać nogi konkurencji tylko dlatego że ma lepsze oferty. Czy nie lepiej abyście ten czas poświęcili na szukanie w sposób uczciwy klientów? Badź jeśli Wam to nie wychodzi na wyciągnięcie wniosków i wdrożenie zmian do swojej firmy? Życzę Mennicy Kapitałowej dalszych sukcesów.
    ReviewUserIcon
    Toprawdanieklamie

    02.02.2021 11:18

    Pracownik

    Podejrzewam, że nie jesteś klientem tylko pracownikiem. O to, jakim trzeba być człowiekiem, żeby "podkładać nogi konkurencji" spytaj pana Marcina, jeśli sam nim nie jesteś ;) O ile dalej byście byli ze swoją firmą, gdybyście zamiast pisania komentarzy zajmowali się obsługą zamówień. Może wtedy nie musielibyście przykrywać negatywnych komentarzy ludzi, którzy się przejechali na Waszych usługach.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    05.02.2021 09:56

    Inne

    Kamil serdeczne dzięki. Też mi coś nie pasowało bo u mnie również zakupy przebiegały sprawnie.
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    05.02.2021 09:08

    Inne

    Kontakt mailowy ze sprzedającym był bardzo dobry, na bieżąco mnie o wszystkim informowali. Duży plus za ceny.
    ReviewUserIcon
    Michał

    05.02.2021 09:17

    Inne

    U mnie było to samo.
    ReviewUserIcon
    lalo

    02.02.2021 13:52

    Inne

    Olewają klientów i proponują towary, których w rzeczywistości nie posiadają
    ReviewUserIcon
    pracownik Mennicy

    02.02.2021 14:33

    Pracownik

    Wszystkie niezgodności magazynu ze stroną internetową spowodowane są kiepskimi informatykami, którym właśnie wysłaliśmy wypowiedzenia.
    ReviewUserIcon
    Dave

    02.02.2021 14:32

    Inne

    Haha, co tu sie dzieje :D ciekawe kogo tym razem wkurzyli
    ReviewUserIcon
    horacy

    02.02.2021 14:12

    Były pracownik

    Patrzę co się dzieje i się cieszę że już tam nie pracuję
    ReviewUserIcon
    Mati

    02.02.2021 14:27

    Pracownik

    Chyba też złożę wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    Czarek

    02.02.2021 14:13

    Inne

    3x nie dla tych ludzi. Przekłamane ceny, a na stronie oferują towar którego nie mają.
    ReviewUserIcon
    Rob

    02.02.2021 14:25

    Pracownik

    Mamy słabych informatyków, to dlatego. Przepraszamy za niedogodnosci
    ReviewUserIcon
    dawid

    02.02.2021 12:12

    Były pracownik

    Dobrze, że praca w tej "firmie" to już przeszłość. Nigdy więcej - odradzam, chyba że komuś pasuje (usunięte przez administratora)i to i tak nie wypłacona w pełni
    ReviewUserIcon
    Mirek

    02.02.2021 14:23

    Pracownik

    u mnie aż tak nie opóźniają, raz się zdarzyło 14 dni, a tak to 10 max
    ReviewUserIcon
    lukas

    02.02.2021 12:15

    Inne

    NIE POLECAM!!! Zawsze z nimi są jakieś problemy. Albo nie odbierają telefonu, albo nie odpisują na maile, albo nie ma w magazynie mimo, że na stronie towar widnieje jako dostępny
    ReviewUserIcon
    Borek

    02.02.2021 14:20

    Inne

    A może oni w ogóle nie istnieją?
    ReviewUserIcon
    Glenn

    02.02.2021 12:23

    Inne

    Mam nadzieję, że ktoś zajmie się w końcu grzeszkami tej firmy, bo jest ich sporo, a póki co udaje im się prześlizgnąć :)
    ReviewUserIcon
    pracownik Mennicy

    02.02.2021 14:17

    Pracownik

    o co panu chodzi?
    ReviewUserIcon
    Karol

    02.02.2021 12:27

    Inne

    Pieniądze wpłacone, towaru nie ma
    ReviewUserIcon
    miro

    02.02.2021 14:15

    Inne

    Standard, ja czekałem ok 40 dni
    ReviewUserIcon
    Bob

    02.02.2021 13:57

    Były pracownik

    Odszedłem z tej firmy zaraz po tym, jak zaproponowano mi wprowadzanie klientów w błąd i proponowanie im interesow "pod stołem". Omijać szerokim łukiem
    ReviewUserIcon
    Aga

    02.02.2021 13:47

    Pracownik

    Wszystko w najlepszym porządku.
    ReviewUserIcon
    mac

    02.02.2021 13:35

    Kandydat

    byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i pytano mnie o rzeczy zupełnie niezwiązane z tematem. czułem się przez to bardzo niekomfortowo, jakbym był prześwietlany. jeśli tak wygląda rozmowa kwalifikacyjna to jak musi wyglądać praca tam
    ReviewUserIcon
    Jacek

    01.02.2021 17:37

    Inne

    Polecam w 100%
    ReviewUserIcon
    Bogdan

    02.02.2021 12:37

    Pracownik

    Jaco no co Ty, odszedles z firmy?
    ReviewUserIcon
    jarek

    02.02.2021 12:31

    Inne

    ceny z kosmosu, kontakt znikomy - jednym zdaniem "plac pieniądze i czekaj"
    ReviewUserIcon
    korek

    02.02.2021 12:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora). Gdzie są moje monety zamówione prawie miesiąc temu?
    ReviewUserIcon
    Janusz

    02.02.2021 12:05

    Były pracownik

    W końcu wychodzi prawda o tej spółce. Prędzej czy później musiała pęknąć bańka obłudy serwowanej przez pana Marcina
    ReviewUserIcon
    Ewa pozdrawia

    02.02.2021 11:47

    Były pracownik

    Panie Marcinie - Ewa przesyła pozdrowienia :)
    ReviewUserIcon
    Artur

    02.02.2021 11:27

    Inne

    Chciałem u Was dokonać zakupu. Czytając te wszystkie negatywne opinie jednak podziękuję.
    ReviewUserIcon
    klient

    02.02.2021 11:15

    Inne

    Ceny nie najgorsze, ale sam oddział to katastrofa. Ciasno i ciemno...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mennica Kapitałowa?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 1 lok. 255 00-058 Warszawa

    NIP:5252678069

    REGON:365504723

    KRS:0000635368

    https://mennicakapitalowa.pl/
    Branża główna: Wynajem nieruchomości
    ReviewUserIcon
    polecajacy

    02.02.2021 09:49

    Inne

    są ok
    ReviewUserIcon
    Aloevera

    01.02.2021 18:16

    Inne

    Kiepskie ceny, sprzedaż głównie na termin, towaru brak. Dajesz im kasę, towar dostajesz po 30 dniach, a Twoja kasa w obrocie :))
    ReviewUserIcon
    Najak

    01.02.2021 18:26

    Inne

    30 dni chyba roboczych. Czyli realnie ile? 6 tygodni? Hahahha
    ReviewUserIcon
    jan

    01.02.2021 14:03

    Inne

    Na przesyłkę czekałem bardzo długo. Kiedy w końcu dotarła to została umieszczona w skrzynce pocztowej co według mojej opinii jest nie do zaakceptowania (wartość).
    ReviewUserIcon
    pracownik Mennicy

    01.02.2021 14:13

    Pracownik

    To jest niemożliwe, wysyłamy tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej i pewnie byś o tym wiedział, gdybyś nie był takim (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Marcin Wiśniewski

    01.02.2021 17:16

    Pracownik

    użytkownik "pracownik Mennicy" nie jest pracownikiem Mennicy Kapitałowej.
    ReviewUserIcon
    ROBEN

    01.02.2021 15:07

    Były pracownik

    NAJGORSZA FIRMA DLA JAKIEJ ROBILEM (usunięte przez administratora) I KILOMETR MULU
    ReviewUserIcon
    Ciemnica

    01.02.2021 14:55

    Inne

    Ciekawe jak w schowku na miotły pomieściło się ponad stu pracowników, którzy tutaj zostawili swoje opinie, hahaa. (usunięte przez administratora) Czyli widzę, że do wszystkiego podchodzą tak poważnie, jak do sprzedaży monet.
    ReviewUserIcon
    TakiSobieZart

    01.02.2021 14:45

    Kandydat

    Rozmowa kwalifikacyjna to był jakiś nieśmieszny żart. A jeśli pominąć kulturę osobistą prowadzącego tę rozmowę, największym żartem była zaproponowana stawka. Więcej dają w lidlu na kasie, a odpowiedzialność mniejsza.
    ReviewUserIcon
    nick

    01.02.2021 14:11

    Inne

    1. Brak miejsca do parkowania. 2. Obsługa to jakaś masakra 3. Ceny z kosmosu
    ReviewUserIcon
    Gulasz

    01.02.2021 14:03

    Inne

    Pierwszy raz spotkałem się z takim traktowaniem klienta. Zero pomocy ze strony obsługi, brak jakiegokolwiek zaangażowania ze strony pracowników. Miałem wrażenie, że chciano się mnie jak najszybciej pozbyć, byle bym tylko zostawił im trochę pieniedzy
    ReviewUserIcon
    Diamentowy_pan

    01.02.2021 12:51

    Były pracownik

    Pozdrowienia! Szczególnie pozdrawiam pana Marcina, bardzo dobra opinia w mennicy na G. Polecam popytać w oddziałach. W innych mennicach też znają tego pana. Od siebie tylko powiem, że prowadziłem bardzo krótko interesy z tym panem, NA SZCZĘŚCIE bardzo szybko zorientowałem się o co chodzi i wycofałem się ze współpracy. Prawdziwa twarz pana Marcina wyszła po miesiącu. Nadaje na każdego na prawo i lewo, a sam jest personalizacją cech które przypisuje innym. Nie polecam robienia interesów.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    01.02.2021 14:00

    Były pracownik

    Ach! Mój ulubiony szefuncio. W ilu firmach pracowałem, tak nie pamiętam jeszcze takiego aroganckiego gościa. Nie tylko w G ma opinię jaką ma, ale trzeba powiedzieć, że się chłopina napracował na nią. A jak myślicie, dlaczego oddział jest tam gdzie jest? Najbliżej na balety ;D Po prostu.
    ReviewUserIcon
    janusz

    01.02.2021 13:58

    Kandydat

    Polecam zainteresować się przeszłościa tej firmy i jej zarządu - to jest kpina. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak aroganckimi ludźmi
    ReviewUserIcon
    klient

    01.02.2021 13:53

    Inne

    Towar zakupiony z czasem realizacji 14 dni doszedł po 33 dniach i dwóch interwencjach w oddziale.
    ReviewUserIcon
    prosto

    01.02.2021 13:51

    Kandydat

    Długi proces rekrutacji, telefony i rozmowy, po to, by zaproponowano stawkę duuuużo niższą niż gdziekolwiek indziej w tej branży
    ReviewUserIcon
    trociniak

    01.02.2021 13:48

    Były pracownik

    Dawno nie przeżylem takich stresów w pracy, jak tutaj. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, szkoda Waszego zdrowia
    ReviewUserIcon
    Nick

    01.02.2021 13:44

    Inne

    Odradzam jakiekolwiek zakupy. Kupiłem monety, których nie ma...
    ReviewUserIcon
    burdek

    01.02.2021 13:33

    Inne

    Żenada. Ta firma reprezentuje najniższy z możliwych poziomów. Prezes nie potrafi uczciwie prowadzić działalności, zarówno w stosunku do swoich pracowników jak i klientów. Odradzam wszystkim interesów z tą mennicą.
    ReviewUserIcon
    nick

    01.02.2021 13:21

    Inne

    Sprzedają towar, którego niestety nie mają...
    ReviewUserIcon
    pracownik Mennicy

    01.02.2021 13:33

    Pracownik

    Na stronie jest podany termin realizacji przecież. Jeśli nie mamy towaru, bo tak może się zdarzyć, to jest to zaznaczone. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ja

    01.02.2021 13:27

    Inne

    obsluga klienta leży i kwiczy. na maile odpowiadają 3 tygodnie - stanowczo nie polecam
    ReviewUserIcon
    Kondi

    01.02.2021 13:25

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)szef, nieterminowe wynagrodzenia - to jedne z wielu smaczków z jakimi trzeba się użerać w tej firmie
    ReviewUserIcon
    mundo

    01.02.2021 13:13

    Inne

    kiedy otrzymam towar zamówiony 3 tygodnie temu?
    ReviewUserIcon
    mors

    01.02.2021 13:11

    Były pracownik

    Odradzam - dawno nie pracowałem w tak (usunięte przez administratora)firmie. Szef ewidentnie nie potrafi zarządzać spółką.
    ReviewUserIcon
    Nickolai

    01.02.2021 13:13

    Inne

    Hahah, on nawet nie jest szefem

    Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.