opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mennica Kapitałowa

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 1834 ocen
Opinie(1907)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1907)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Złoto
  • .
  • Srebro
  • .
  • Diamenty
  • .
  • Platyna / Pallad
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Złoto

Srebro

Diamenty

Platyna / Pallad

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mennica Kapitałowa Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 38
    • 39
    • 40
    • 41
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Roman z Poznania

    18.02.2021 10:15

    Inne

    Zdecydowanie polecam Oddział w Poznaniu. Pracownicy doskonale znają się na rzeczy, można dopytać o wszystkie szczegóły. Rzetelni i solidni.
    ReviewUserIcon
    Prozak

    17.02.2021 13:11

    Inne

    Dosyć trudny kontakt, na odpowiedzi mailowe czekałem zdecydowanie za długo
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    17.02.2021 17:39

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Staramy się podnosić standardy obsługi, zatrudniając nowe osoby, wprowadzamy również automatyzację procesów zamówień.
    ReviewUserIcon
    Jand

    01.02.2021 13:22

    Inne

    Nie polecam, kupowałem kilka srebrnych monet w oddziale na Dąbrowskiego i obsługa była straszna. Pracownik zachowywał się jakby moja obecność była tam dla niego karą.
    ReviewUserIcon
    Jand

    17.02.2021 12:39

    Inne

    Dobre sobie! chyba nie wiecie w takim razie co sami oferujecie!
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    17.02.2021 17:38

    Pracodawca

    Wiemy, dokładnie to co na stronie może Pan kupić w oddziałach, w tych samych cenach.
    ReviewUserIcon
    gracz

    16.02.2021 14:51

    Inne

    Transakcja całkiem udana - towar i jego cena bez zarzutów, z czego jestem bardzo zadowolony. Sama przesyłka jednak niestety bardzo się przedłużała, a ja nie mogłem się skontaktować z oddziałem, co wprawiło mnie w nie lada niesmak i przez chwilę byłem zaniepokojony.
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    16.02.2021 23:25

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. Opóźnienia w dostawach zdarzają się sporadycznie i są najczęściej związane z wydłużonym okresem oczekiwania u producenta. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu, jestem przekonany, że zaproponujemy atrakcyjną rekompensatę.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    17.02.2021 11:00

    Inne

    Kupuje raz w miesiącu po 1-2 uncję, regularnie od dwóch lat. W moim przypadku zawsze wszystko było realizowane zgodnie z planem. Raz się zdarzyło że zaproponowano mi zamianę na inną monetę bo było opóźnienie. Polecam
    ReviewUserIcon
    Agata

    17.02.2021 10:17

    Inne

    Ten sklep to prawdziwy skarb.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    10.01.2019 18:41

    Inne

    Czy może mnie ktoś zorientować jaką są szanse dla przeciętnego człowieka żeby dostać tu pracę? Jakie wymagania stawia firma na początek?
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    16.02.2021 23:30

    Pracodawca

    Panie Tomaszu oraz inni obserwujący nasz profil, to bardzo proste zachęcamy do bezpośredniego przesyłania aplikacji na nasz ogólny adres email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anita Antecka

    16.02.2021 11:38

    Inne

    Kontakt telefoniczny nie sprawił mi żadnego kłopotu, pracownik udzielił mi wyczerpująco odpowiedzi na moje pytania. Do zobaczenia niebawem.
    ReviewUserIcon
    Arnold

    13.02.2021 17:36

    Inne

    ok
    ReviewUserIcon
    aaa

    02.02.2021 11:22

    Inne

    Mennica kapitałowa nie wie co to znaczy terminowa dostawa. Opóźnienia w realizacji zamówień to norma
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    13.02.2021 17:29

    Pracodawca

    Szanowna/y AAA realizujemy zamówienia w przeciągu 24 godzin lub 15 / 30 dni roboczych i to Klient wybiera czy chciałby droższy towar od ręki czy woli zaoszczędzić i poczekać. Oferta jest przejrzysta, zachęcamy do sprawdzenia.
    ReviewUserIcon
    RomanR

    02.02.2021 11:39

    Inne

    Gdzieś ostatnio się chwalili otwieraniem nowych oddziałów, polecam zapytać gdzie się te fizyczne oddziały znajdują. Zabawny fakt #1: nie ma ich! Ale tego nie powiedzą. Powiedzą za to bardzo dużo o dostawcach, konkurencji, byłych pracownikach, byłych pracodawcach. To już mówi samo za siebie :) Zamiast faktycznie zajmować się rozwojem firmy, pompują sztucznie balonik komentarzy w internecie. Bo to jest dla nich ważniejsze, od tego, żeby dostarczyć klientowi towar na czas. Zamówił? Poczeka, przecież w regulaminie widnieje termin realizacji zamówienia. Jak się nie podoba to trudno ;)
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    13.02.2021 17:26

    Pracodawca

    Panie RomanieR, oddziały są w 7 miastach, zachęcam do sprawdzenia naszej mapy: https://mennicakapitalowa.pl/contact-pol.html Zrealizowaliśmy blisko 40tyś transakcji i mamy dość dużą ilość komentarzy.
    ReviewUserIcon
    mennica klient

    02.02.2021 11:17

    Inne

    Czy w Waszym oddziale w Katowicach ktoś pracuje? Od wczoraj nikt nie odbiera telefonu :/
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    13.02.2021 17:23

    Pracodawca

    Oddział w Katowicach jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 09:30 - 17:30. tel.: +48 32 220 53 58
    ReviewUserIcon
    prawdziwypolak

    02.02.2021 13:30

    Inne

    Stanowcze nie!!!
    Company logo
    Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    13.02.2021 17:21

    Pracodawca

    Prawdziwy Polaku chętnie przyjmiemy konstruktywną krytykę, tym samym prosimy o więcej szczegółów.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    13.02.2021 09:56

    Inne

    Nie polecam. Mało towaru, trzeba czekać, ceny nieatrakcyjne
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    13.02.2021 17:06

    Inne

    Chyba Marcinie pomyślałeś firmy, kupuje u nich od roku i zawsze mają monety uncjowe i sztabki od 1-250g oraz duże ilości srebra. Ceny od ręki są niższe niż u konkurencji na czas 45dni roboczych.
    ReviewUserIcon
    Anna

    11.02.2021 09:33

    Inne

    Byłam u nich wiele razy w przeciągu dwóch lat - nigdy mnie nie zawiedli.
    ReviewUserIcon
    Marianna

    12.02.2021 13:04

    Inne

    Również jestem zadolowna.
    ReviewUserIcon
    Arek

    12.02.2021 13:03

    Pracownik

    Słaba firma
    ReviewUserIcon
    Taktojestwlasnie

    12.02.2021 12:53

    Pracownik

    230... 193... 174... 168 A ocena coś nie rośnie :)
    ReviewUserIcon
    Kocur

    12.02.2021 12:46

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)Spokojnie, ludzie pamiętają! Już sobie wyrobiliście opinię.
    ReviewUserIcon
    z czystym sumieniem polecam

    12.02.2021 12:41

    Pracownik

    z czystym sumieniem polecam, szybka paczka
    ReviewUserIcon
    jonasz

    12.02.2021 12:21

    Były pracownik

    Nie polecam. Firma, w której praca jest niesamowicie stresująca. Bez powodu w każdej chwili mogą zostać ucięte premie, a wypłata często nie przychodzi na czas.
    ReviewUserIcon
    reto

    12.02.2021 12:11

    Inne

    Z siedmiodniowym uprzedzeniem dotarł do mnie... uszkodzony towar. Telefonu nie odbierają, nie da się wyjaśnić sytuacji - nie polecam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mennica Kapitałowa?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 1 lok. 255 00-058 Warszawa

    NIP:5252678069

    REGON:365504723

    KRS:0000635368

    https://mennicakapitalowa.pl/
    Branża główna: Wynajem nieruchomości
    ReviewUserIcon
    Danny

    12.02.2021 11:43

    Inne

    Nie wiem jaki trzeba mieć tupet, żeby trąbić na lewo i prawo o posiadanych najlepszych cenach, gdy w rzeczywistości tak naprawdę nie trzeba szukać długo, aby zweryfikować prawdę. Raz dałem się naciąć, więcej nie zamierzam. Odradzam.
    ReviewUserIcon
    zal

    12.02.2021 10:16

    Inne

    Żałosne zachowanie firmy, a na sytuację tutaj sami sobie zapracowali. Wszyscy wiedzą jak nieprofesjonalna jest to firma - nadają na konkurencję, jak coś złego - konkurencja, a sami sobie piszą komentarze. A najbardziej żałosne jest to, że na innych spółkach próbują naganiać na swoją firemkę. Hahaa, taki poważny sprzedawca złota, że nawet na reklamy w internecie nie ma budżetu!
    ReviewUserIcon
    Arek

    12.02.2021 10:09

    Inne

    100% zadowolenia!
    ReviewUserIcon
    Krugerrand

    11.02.2021 13:44

    Inne

    Te wszystkie pozytywy to jakaś bzdura. Piszą o sobie gdzie się da, że mają najlepsze ceny. Naganiają na innych mennicach z (usunięte przez administratora)kont na swoją super firemkę. Od początku śmierdziały mi te komentarze w sieci, ale stwierdziłem, że skoro się tak agresywnie reklamują, to pewnie mają konkurencyjną ofertę i stąd ten wysyp negatywów tutaj. Zadzwoniłem więc do oddziału na Dąbrowskiego, pytanie o Krugerrandy: - tak, oczywiście, mamy, możemy zarezerwować No to proszę, wsiadam w samochód, po drodze wstąpiłem jeszcze do banku, dojeżdżam na miejsce, stanąć oczywiście nie ma gdzie, no ale Warszawa. W końcu wchodzę do oddziału "dzień dobry, miałem tu kilka Krugerrandów zarezerwowanych" OJOJ, SPÓŹNIŁ SIĘ PAN Piękne podejście do klienta. Pewnie w ogóle nie mieli na miejscu. No niepoważne, ale to jeszcze nic. Mówili że mogą mi dać "dobrą ofertę" na inne monety. Wyciągają filharmoników, ale chyba na jelenia polowali bo porysowane monety, gołym okiem było widać. Pewnie kupili zaniżając cenę i chcieli sprzedać jak pełnoprawny produkt, gwarancja do bramy i się nie znamy. Druga niepoważna rzecz. Dobra oferta? Dobre sobie, cena wyższa niż na stronie :) Także podsumowując - robią w sieci dużo hałasu o nic. Po takiej przygodzie już się nie zobaczymy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2021 11:00

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Saturn

    11.02.2021 11:18

    Inne

    Haha, przecież Goldenmark już prawie nie ma. A te nowe oddziały to ciekawe, bo próbowałem w Białymstoku do Was trafić, Google mnie wywiózł na jakieś PRLowskie blokowisko i nic tam nie ma. Co to za oddział, w mieszkaniu?
    ReviewUserIcon
    kody

    11.02.2021 12:49

    Inne

    Nie byłbym zaskoczony :) jaka jakość usług takie biuro
    ReviewUserIcon
    Sprzed__awca

    01.02.2021 12:44

    Były pracownik

    Nie no, firma niepowazna. Zreszta powiem tylko tyle: widac po komentarzach pracownikow tutaj. Zastanowcie sie. Malutka firma, kilka oddzialow a komentarzy jak w korpo zatrudniajacym tysiac osob. I wszyscy pisza, ze jest super. Ta strona to oczko w glowie szefa. Chetnie bym opowiedzial kilka rzeczy o szefie, albo razczej "pelniacym obowiazki prezesa", ale znajac jego temperament, pewnie bym musial telefon i adres zmienic. Polecam zainteresowanym poszukac co sie dzieje w KRS, bo to jest cyrk. W papierach zona "pelniacego obowiazki" i nic dziwnego. Opinia tego pana w srodowisku i wsrod pracownikow raczej nie nadaje sie do zacytowania, wiec powiem tylko tyle, ze to bardzo... impulsywny czlowiek ;] Pozdro M!
    ReviewUserIcon
    Saturn

    11.02.2021 11:09

    Inne

    Faktycznie, w KRS pusto hahaha. Tak się chwalą w komentarzach jakby sam szejk arabski u nich inwestował, a ostatnie sprawozdanie (usunięte przez administratora)Przecież to jest jednoosobowa działalność gospodarcza, a nie poważna firma.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.02.2021 13:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tony

    10.02.2021 12:05

    Inne

    Nie ma się z czego śmiać, to jest jakaś masakra. Nie można już uczciwie prowadzić biznesu w tym kraju?
    ReviewUserIcon
    Nicolass

    11.02.2021 09:53

    Pracownik

    Uczciwie? A czy fałszywe opinie są uczciwe? Hahaha. I najlepsze że nawet tutaj próbują. Zamiast wyciągnąć wnioski, wrzucają sobie pozytywy :D
    ReviewUserIcon
    aquest

    10.02.2021 11:24

    Inne

    To co się tu stało w ostatnim czasie doskonale pokazuje, jak wartą zaufania jest ta firma. I już nawet nie chodzi o zalew negatywnych komentarzy, ale o reakcję pracowników. Buta, (usunięte przez administratora) i prostactwo. Właśnie straciłem resztki zaufania do tego sprzedawcy. Omijać szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    10.02.2021 12:03

    Były pracownik

    Szczerze, jako były pracownik, odradzam korzystanie z ich usług. Nie będę wywlekał na wierzch dosyć licznych zachowań tej firmy, ale z pewnością warto szukać gdzieś indziej. Sama praca bardzo stresująca i często, niestety, wbrew wielu zasadom etyki zawodowej.
    ReviewUserIcon
    Janosik54

    02.02.2021 12:49

    Inne

    (usunięte przez administratora). Chcecie wiedzieć, za jakie zasługi zatrudniono tutaj doradcę krakowskiego oddziału (nie wiem, czy jeszcze pracuje)? Za (usunięte przez administratora)byłego pracodawcy. Tak, taki pracownik został uznany przez p.o. prezesa za godnego partnera biznesowego.
    ReviewUserIcon
    Ares

    09.02.2021 10:43

    Inne

    Wie Pan co, jestem klientem różnych punktów sprzedaży, w tym wspomnianego "pseudo-lidera rynku". Zna Pan rynek, wie Pan, że klienci robią zakupy w różnych punktach. Zarzucanie komuś byciem "słupem z rodziny prezesa" TO DOPIERO JEST TUPET. Wie Pan, w tym kraju, ale również w całej Europie i na świecie rodzinne firmy to nic złego, szczególnie jak członek rodziny posiada wymagane kompetencje. Ale w tym komentarzu pokazał Pan, że: - komentarz, na który Pan odpowiedział odwołuje się do sytuacji, która miała miejsce w rzeczywistości. Czyli zna Pan tę osobę i potwierdza Pan, że zatrudnił ją, wiedząc o procederze tu opisywanym. Samo to skreśla w moich oczach Pana firmę jako sprzedawcę kruszcu, od którego wymagam jednak uczciwości na pełnej linii. Zatrudnianie osoby, która była nieuczciwa wobec poprzedniego pracodawcy, z pełną tego świadomością jest działaniem NA SZKODĘ KLIENTÓW. - Ma Pan prywatne zatargi z branżą. Wcześniej traktowałem to jak plotki, ale widzę że to prawda, sam Pan to potwierdził. A kto obraca się w towarzystwie, ten słyszał nie tylko o zatargach z "pseudo-liderem" rynku, ale również o innych firmach - Goldenmark, dawna Mennica Wrocławska itd. W ogóle samo to, że zwraca się Pan o jakiejkolwiek konkurencji per "pseudo-lider", pokazuje jakie ma Pan chamskie i butne podejście do konkurencji i tu jak wyżej - skreśla to w moich oczach Pana firmę jako sprzedawcę złota, od którego wymagam profesjonalizmu. Zresztą, pisze Pan o "słupach", kiedy w KRS nigdzie Pan nie widnieje, a przedstawia się Pan jako właściciel. To też o czymś świadczy. Wszyscy wiedzą, kto te komentarze pisze, naprawdę Panie Marcinie. Szkoda, że pod takimi komentarzami nie podpisuje się Pan nazwiskiem. Może Pan pisać, że mnie ktoś zatrudnił, że jestem trollem z tej czy innej firmy, to tylko potwierdzi to co napisałem wyżej. Absolutnie straciłem resztki zaufania do Mennicy Kapitałowej po Pana zachowaniu w komentarzach.
    ReviewUserIcon
    Poras

    09.02.2021 13:02

    Inne

    tonący brzytwy się chwyta. niestety, ale bardzo znacznie podburzone zostało zaufanie i postrzeganie Mennicy Kapitałowej. nawet jeśli to wszystko to zasługa działań konkurencji - kiedyś ta bańka pęknąć musiała, nie można przecież bezustannie lecieć na (usunięte przez administratora):)
    ReviewUserIcon
    Nickolai

    01.02.2021 13:11

    Inne

    Polecam popytać o tę firmę, środowisko jest bardzo małe i wszyscy wiedzą o co chodzi. Właściciel, który formalnie nie pełni żadnej roli w zarządzie jest skłócony z kim tylko się da. Pracował chyba w 3 innych mennicach zanim poszedł na swoje. Trudno też mówić o swoim, ale to jest opowieść taka, że miejsca by tutaj nie starczyło. Najciekawsza jest jednak pozycja właściciela firmy. Nie widnieje nigdzie, formalnie jest "tylko" dyrektorem. Ciekawe, dlaczego tak jest? :) Kilka osób zna odpowiedź na to pytanie.
    ReviewUserIcon
    noga

    01.02.2021 13:20

    Inne

    dlatego, że za uszami kryje się wiele brudnych interesów :) wystarczy się troche zagłębić w temat, by zorientować się co się dzieje
    ReviewUserIcon
    Olaf_D

    09.02.2021 12:48

    Inne

    A ja bym chętnie poczytał tę opowieść. Chyba faktycznie muszę popytać tu i tam, bo to co się dzieje w komentarzach to jest jakieś absolutne zezwierzęcenie.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    01.02.2021 13:54

    Były pracownik

    "Taka sztabka złota to bardzo dobry i oryginalny prezent", hahahah. To jest autentyczny komentarz z opinii MK na Facebooku. A pani, która tak napisała ma zdjęcia kradzione z VKontakte :) Mało? (usunięte przez administratora)ało? Oj, jeszcze sporo można mówić o praktykach tej firmy, co chyba najlepiej pokazuje podejście do klienta. Klient ma zrobić zakupy i znikać. "Doradcy inwestycyjni" to zwykli kasjerzy, o rynku metali szlachetnych mają taką wiedzę, z jaką do tej firmy przyjdą, czyli najczęściej zerową. Szkolenie? Proszę uprzejmie - "Złoto to bardzo pewna i solidna inwestycja". A teraz proszę sprzedawać. Masz jakiś problem? Cchciałbyś dzień wolny? To musisz patrzeć, czy "szefu" ma dobry dzień. A wiadomo w takich przypadkach, że najczęściej jednak nie ma.
    ReviewUserIcon
    Olas_D

    09.02.2021 12:44

    Inne

    Haha, widzę że to szerzej znana praktyka i pracownicy zdają sobie sprawę z tego, że w internecie kręcą sobie opinie
    ReviewUserIcon
    kandydat

    02.02.2021 13:43

    Kandydat

    kiedy dostanę odpowiedź odnośnie mojej rekrutacji?
    ReviewUserIcon
    !!!

    09.02.2021 12:16

    Inne

    Haha, i tak traktujecie kandydatów? To ma być poważna firma?
    ReviewUserIcon
    Repo

    02.02.2021 11:28

    Były pracownik

    To, co się tu dzieje chyba najlepiej pokazuje atmosferę pracy w Mennicy Kapitałowej. Od wczoraj zalew komentarzy, więc co robi kierownictwo? (usunięte przez administratora) I to jest cała wizytówka Kapitałowej - obłuda, zakłamanie, zero szacunku do klienta, do pracownika zresztą też, a jak coś się źle dzieje to konkurencja. Jeszcze widzę że szefunciowi żyłka pękła w komentarzach. Ale spokojnie, potrafi być o wiele "milszy"!
    ReviewUserIcon
    Sprzedawca_w_MK

    08.02.2021 22:35

    Pracownik

    Gdyby te negatywne opinie były prawdą, to klienci nie przechodziliby do nas z firm konkurencyjnych i to na masową skalę. Towaru od ręki mamy pod dostatkiem - zapraszamy do oddziałów. Jeżeli ktoś uważa, żę szefostwo każe nam pisać pozytywne komentarze, to zapraszamy do oddziałów, proszę samemu zapytać pracowników, czy są zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Ares

    09.02.2021 10:46

    Inne

    I ta opinia ma być prawdą? Klienci przechodzą z firm konkurencyjnych na masową skalę? Jezu, co za brednie! Przecież każdy robi zakupy tam, gdzie akurat towar jest. Jest w Masovii, to kupuje w Masovii. Jest w Goldenmarku to kupuje w Goldenmarku, jest w Krajowej to idzie do Krajowej. Po tych komentarzach to ja wnioskuję że to nie PRACOWNICY piszą te komentarze a samo szefostwo. Pracownik nigdy by takiej bzdury nie napisał!
    ReviewUserIcon
    Ares

    09.02.2021 10:21

    Inne

    O poziomie tej firmy niech świadczą odpowiedzi na negatywne komentarze, to jest jakiś pokaz buty i zwykłego buractwa. Widać komuś żyłka pękła. Nigdy już nie zrobię tutaj zakupów.
    ReviewUserIcon
    Anka

    02.02.2021 09:32

    Inne

    moneta wczoraj doszła, bardzo szybko - dzięki serdeczne
    ReviewUserIcon
    Tinkywinky

    05.02.2021 11:45

    Inne

    Pani Aniu vel. Marcinie. Ja doskonale wiem, że nie było żadnej monety i żadnego terminu :) A równie nieładnie jest podszywać się pod klienta żeby spróbować podreperować zrujnowaną opinię.
    ReviewUserIcon
    Idesofmarch

    08.02.2021 11:41

    Inne

    Oj, oj 0 nie ładnie podszywać się pod pracownika. Gdyby by tak nie było, wiedziałaby Pani, że transakcji nie było a post został przez Panią napisany.
    ReviewUserIcon
    Danuta

    05.02.2021 18:54

    Inne

    Bardzo Polecam! Bardzo miła obsługa, kupuje drugi i napewno nie ostatni raz w Mennicy Kapitałowej, kontakt sprawny i szybki.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    02.02.2021 09:21

    Inne

    Chętnie polecę Mennicę Kapitałową w Warszawie. Profesjonalne podejście do klienta, kompetentna obsługa a to nie wszystko. Mają najlepsze ceny.
    ReviewUserIcon
    Peebee

    05.02.2021 10:51

    Pracownik

    Jaki jest cel twojego komentarza, skoro każdy może sobie sprawdzić na stronie, że Mennica Kapitałowa ma jedne z najlepszych cen na rynku? Często wręcz mamy pytania od Klientów typu "jak to możliwe, że u was jest o tyle taniej niż w X czy Y?" i musimy tłumaczyć, że mamy po prostu uczciwe marże.
    ReviewUserIcon
    Tinkywinky

    05.02.2021 11:39

    Inne

    To ja im odpowiem jak to możliwe. Wystarczy wejść na Waszego Facebooka, gdzie jak wół wisi mail od jednego z Waszych klientów, że kupił wybrakowane, uszkodzone monety. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Henryk

    23.12.2020 13:45

    Inne

    Ja oczekuje uczciwości i bezpieczeństwa w transakcjach, chodzę po różnych oddziałach i(usunięte przez administratora). Absurd i niedowierzenie, przestrzegam wszystkich przed tą Mennicą.
    ReviewUserIcon
    zaremba

    28.01.2021 17:39

    Inne

    no tak - oczywiście, że każda krytyka to działanie konkurencji... szkoda słów to chyba już jakaś obsesja i kompleksy
    ReviewUserIcon
    Peebee

    05.02.2021 10:47

    Pracownik

    "każda krytyka to działanie konkurencji" - nie, wcale, (usunięte przez administratora) Nikt z Mennicy Kapitałowej nie odszedł z własnej woli od przynajmniej dwóch lat, bo wszyscy są zadowoleni zarówno z atmosfery jak i wynagrodzenia. Ten bezczelny i nieudolny atak mam nadzieję, że zostanie zgłoszony do administracji portalu GoWork i coś z tym zrobią. Konkurencję boli jak widać rosnąca pozycja Mennicy Kapitałowej na polskim rynku.
    ReviewUserIcon
    Peebee

    05.02.2021 10:36

    Pracownik

    Uwaga, na stronie nastąpił wysyp negatywnych opinii, szkoda że trolle z konkurencji nawet tego nie umieją porządnie zrobić i nie rozpisali sobie ról na kilka tygodni, tylko wrzucili wszystko jednego dnia co parę minut. Wieje ściemą na kilometr. Posunęli się nawet do podszywania pod pracowników Mennicy i udając ich piszą chamskie odpowiedzi do rzekomych klientów. Mam nadzieję, że Gowork zajmie się tym atakiem.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    05.02.2021 08:41

    Były pracownik

    Nie wiem skąd nagły przypływ tylu negatywów ale współpracując z nimi od 3 lat wywiązywali się z umowy w terminie.
    ReviewUserIcon
    Peebee

    05.02.2021 10:30

    Pracownik

    Podpowiem: negatywy to zorganizowany atak troli z konkurencji. Podejrzewam, że to samozwańczy "lider rynku" zorientował się, że klienci uciekają do Mennicy Kapitałowej i trzeba coś zrobić. Tyle złych ocen od rzekomo byłych pracowników to jakaś farsa.

    Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.