Opinie o Fnur Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fnur Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fnur Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fnur Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Todi

Ja powiem jedno o tej firmie w szczególności o pracodawcy (usunięte przez administratora) jeżeli ktoś chce trafić do firmy Fnur i liczyć na spokojną pracę niech zapomni rzucany jest jak (usunięte przez administratora) o ścianę na zmiany, delegacje u pracodawcy jak parobki na wichurze, za kare jak podpadniesz oddelegowany na Gliwice, jak zachorujesz to o gołoci cię pracodawca z premii na bank, osobiście nie polecam tego pracodawcy nikt nie pyta Cię o zdanie czy odpowiada Ci odpowiednie stanowisko oddelegowanie nie ty masz być na ich zawołanie!

Toudi
@Todi

Tak dokładnie pracodawca wykorzystuje pracowników odradzam dziś ci da podwyżkę za dwa miesiące dwukrotnie (usunięte przez administratora)

@Todi

Szanowny Panie Todi, a może B.K? Zdziwiony, tak w Internecie nic i nikt nie jest anonimowy. Dał Pan upust swojej flustracji, bo przełożony nie udzielił Panu urlopu bezpłatnego aby umożliwić Panu wyjazd do pracy za granice? Pracował Pan u nas ponad rok, w tym czasie mieliśmy jak dobrze pamiętam jednokrotny kontakt przy okazji dorocznego cyklicznego mojego spotkania z brygadami, jakoś wtedy brakło Panu odwagi wyrazić swoją krytyczną opinie. Był Pan pracownikiem UR i praca na UR jest zmianowa więc o co chodzi? Czy był Pan oddelegowany do Gliwic? Nie! Czy był Pan oddelegowany jak to Pan twierdzi "na wichurę" - nie! W ogóle nie był Pan pracownikiem Inwestycji, a wie Pan lepiej co robią. Pragnę Panu przypomnieć, że było to okres pandemii i chyba lepiej być wysłanym w delegację i mieć pełne wynagrodzenie i to nawet z nadgodzinami, niż zostać zwolnionym, iść na urlop bezpłatny czy na postojowe. Proszę zatrudnić kilka osób i być za nie odpowiedzialnym, szczególnie w okresie gdy gospodarka staje, a dopiero później zabrać się za pisanie. Jeśli wystarczy Panu odwagi zapraszam, proszę się umówić i powie mi Pan to wprost, zresztą i tak będzie miał Pan w niedługim czasie okazję ku temu. Życzę sukcesów!

@Toudi

Toudi ten sam Pan co Todi, więc odpowiedź ta sama

Kuzhuwu Nowy wpis
@Todi

Chłopie nie masz i nie będziesz miał zielonego pojęcia jak pracować w takiej firmie. Pracuje 4 lata były wzloty i upadki ale jestem zadowolony z tego jak firma traktuje pracowników. Nie gadaj głupot. Prawda jest taka, że jak by Ci się chciało pracować to robił byś wszystko. Widocznie nie robiłeś nic. :) Pracowałem w nie jednej prywatnej firmie i uwierz mi na zdrowiu upadłem i na nerwach. (usunięte przez administratora) kocopoły jak to nie jest czy nie było źle.. źle to może dopiero być. Kible i klamki Cię przerosły? Widać dwie lewe ręce. Nie pozdrawiam. A jeśli chodzi o rzucanie ludzi tam o tam to masz to w umowie napisane i to podpisałeś. Także fck pff jak porobiłeś chwilę i strzelasz z ucha to co usłyszałeś.

Nie polecam Nowy wpis

Przyjmujesz się do przyuczenia ale tak naprawdę nie przypisują Cie do żadnej zmiany żeby Cie uczyć, tylko rzucają jak śmiecia i ciągle zmieniają zmiany taki mądry jest Pan kierownik ale później chcą Ci testy robić co umiesz z systemów. Jeśli pasuje Ci przepychanie kibli, wymiana klamki, zamka itp to aplikuj

Beata Nowy wpis
@Nie polecam

Takiej złotej rączki oczekują? Nie wiadomo czy to powinno schlebiać czy też nie. ;p Ale zwróciłeś im delikatnie może na to uwagę w trakcie tego wszystkiego? Bo może to by coś dało?

Irek

Oj chłopie szkoda mi Cię, skrzywdzone dziecko. Taki jest zakres obowiązków, wszyscy to robią, każdy z nas przetykał WC i nikomu korona z głowy nie spadła. Co do uprawnień to firma robi kursy na potrzebne uprawnienia i nikt bez uprawnień Ci nie pozwoli pracować. Przestań wymyślać i oczerniać firmę i ludzi. Skoro jesteś taki odważny to czemu się nie podpiszesz? Wydaje Ci się, że jesteś anonimowy? Wiesz,ze szef moze zlecić sprawdzeni IP z krórego została wiadomośc wysłana? Moja rada weź się do roboty lepiej albo poszukaj sobie pracy gdzie nie będziesz musiał nic robić i brać pieniądzę. Ja pracuję i nie narzekam, są dni gdzie jest opór pracy ale są też luźniejsze dni i płaca jest Oki. Szef nie płacił premii nikomu ale za to utrzymał stanowiska pracy w dobie COVid 19.

@Irek

Dziękuje, łatwo jest krytykować i niestety dobre albo neutralne słowo tak trudno przychodzi wymaga to odwagi cywilnej, którą niewątpliwie Pan posiada, im więcej takich postaw tym lepsze społeczeństwo da się zbudować

Emilia Nowy wpis
@Pracodawca

Jakich postaw? Czyżby grożenia zdemaskowaniem poprzez IP? Ja jestem za konstruktywną krytyką i uważam, że elementem odwagi cywilnej jest wzięcie krytyki na klatę. O ile jest konstruktywna, zaznaczam, bo nie wiem, co tam admin usunął. Ale gloryfikowanie wpisu @Irek uważam za przesadę.

mik jager

Witam nie jestem pracownikiem tej firmy ale to co pisze pracodawca i jakich chce pozyskać pracowników to chyba nie z(usunięte przez administratora)ł leci to tak mnie więcej malarz,tynkarz,szpachlarz,murarz,płytkarz,płyty karton gips,ciesielka posadzki oraz drobne prace elektryczno hydrauliczne atutem będą uprawnienia na pociągi,helikopter,samoloty między kontynentalne typu boeing-747,statki rejsowe oceaniczne,kurs wspinaczkowy,ochrona osób i mienia,nauczyciel pływania,ratownik morski,kierowca tira,kowal,sprzedawca .

@mik jager

Mamy szerokie spektrum działania, nie szukamy tylko spawaczy podwodnych:-) przynajmniej na razie...

@mik jager

Szanowny Panie J.P z Woli Libertowskiej, nie zna Pan przedmiotu działalności, ani struktury firmy, a w tonie prześmiewczym wypowiada się Pan na temat zakresu działalności firmy. Przykro mi, że być może jedynym Pana hobby jest krytykowanie w Internecie, ale jak już nie ma Pan czegoś innego do roboty, to polecam wolontariat, nie potrzeba jakichkolwiek talentów, a przyczyni się Pan społeczeństwu.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fnur Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista do spraw systemów PPOŻ.
Emilia

Hm, niezła kasa w dziale inwestycji, a co z utrzymaniem ruchu? I czy częste są delegacje, pytam w imieniu mego chłopaka. Nie ukrywam, że chcę wiedziec, jak często by wyjeżdżał

@Emilia

Praktycznie nie ma, zdarzały się sporadyczne przypadki, Pracownicy Utrzymania Ruchu ze względu na charakter pracy są przypisanie do obiektu

Nopro

Pracuje już wiele lat i jestem zadowolony. Co prawda na dziale inwestycji więc o utrzymaniu ruchu się nie wypowiem. Kasa nie jest zła i zawsze na czas. Ja polecam

Mitres
@Nopro

Powiedz ile razy byłeś na wichurze u starego, Gliwice lub Gliwice na DG, a jeżeli nie byłeś tu ani tu to znaczy nie wychodzisz z pod biurka kierownika!

@Nopro

Dziękuje, łatwo jest krytykować i niestety dobre albo neutralne słowo tak trudno przychodzi.

irys

Pracuję kilka lat - jestem zadowolonym pracownikiem. Wynagrodzenie jest ok, a co najważniejsze - zawsze w terminie. Każdą sytuację da się wyjaśnić i dogadać.

Coo
@irys

irys raczej czop!!!

@irys

marek432

Witam ! Na jakie początkowe zarobki może liczyć automatyk ? . Pozdrawiam.

Adrian
@marek432

Też mnie to interesuje.... Dodałeś ten wpis nieco ponad miesiąc temu, czy dowiedziałeś się czegoś na własną rękę? Jeśli tak to napisz co wiesz, każde informacje są cenne.

ex
@marek432

Nie marnuj czasu na tą firme, właściciel typowy Janusz, wydoi Cie i kop na pozegnanie, nie wiem czy już skończył się budować, a wiadomo budowa kosztuje i najlepiej to załatwić czyimiś rękami.

Weronika
@ex

Wiesz, chyba mimo wszystko nie powinieneś pisać w tak obraźliwy sposób o Właścicielu firmy Fnur. Nie powiedziałeś właściwie nic na temat tamtejszych warunków pracy. Z zarobków raczej nie jesteś zadowolony. A co z jakimiś benefitami - czy pracodawca je oferuje?

ex
@Weronika

Nic obraźliwego nie nnapisałem, (usunięte przez administratora)firmy nie jest dobrym pracodawca, nie wywiązał się z obietnic, które deklarował przy zatrudnianiu nie tylko mnie ale też i innych pracowników, bo jak inaczej wytłumaczyć wysoka rotację w firmie i ogólne niezadowolenie? Większość pracowników szuka innej pracy by móc się uwolnić od "dobrodziejstw" FNURa

Nika
@Weronika

Ale prawdę powiedział jak pracodawca ujeżdża pracowników na wichurze, a o jakich ty warunkach pracy wypisujesz utrzymanie ruchu czyści sracze! A pracodawcą ogołaca ludzi z premii to są warunki, szkoda czasu na to badziewie!

@marek432

Proszę nie zrażać tymi wypowiedziami, pisze to jak mniemamy pracownik, który nie może się pogodzić, że został zwolniony za działanie na szkodę spółki i klienta, który na dodatek nie był lubiany przez kolegów. Czy należy wierzyć tak obraźliwymi wypowiedziami które tak naprawdę świadczą o jego poziomie? Większość tych wpisów to jego sprawka. Prosimy o telefon do biura wszystkiego się Pan dowie, a podczas rozmowy rekrutacyjnej sam Pan oceni jaka panuje atmosfera w firmie.

ACzyToWazne

Tak wyjazdy agroturystyczne.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Fnur Sp. z o.o. w miejscowości Dąbrowa Górnicza? Każda opinia ma znaczenie!

Ono

Badziewie szkoda słów na temat tej firmy, (usunięte przez administratora) sobie chwalą!

Arek

@były pracownik dlaczego nie polecasz i ile to trwało?

Pracowałem w tej firmie dłuższy czas - nie polecam !!

Igor

@Normalny Myślę, że brak chęci do pracy to główny powód narzekania na dobrą firmę!

Smyk

Pracuję w firmie prawie od początku, ponad 10 lat i jest ok. Zdarzają się sytuacje różne, ale zawsze można pogadać i wszystko wyjaśnić, podejście jest do człowieka dobre. Są wypłacane premie, nadgodziny i bonusy jak w korporacjach mamy np ubezpieczenie zdrowotne dodatkowe. Dla mnie jest dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Fnur Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Fnur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fnur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fnur Sp. z o.o.?

Fnur Sp. z o.o.
  • Łączna 39 lok. 4