Hitin Sp. z o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Hitin Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hitin Sp. z o.o.

Banimexior

Student, na szczęście w innych firmach propozycje już dostawałem odpowiednie :) Rynek się zmienia, za minimalną krajową ludzie nie chcą robić, więc nie ma się co dziwić, że firma cały czas szuka ludzi.

student

jaki "fachowiec" taka propozycja :)

Banimexior

Mi tam zaproponowali minimalną krajową także tego...

Elko

Nie wiem co @Junior ma do kobiet ale firma w porządku, wypłata zawsze na czas.

admin

Jak wygląda praca w Hitin Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

Junior
@admin 04.11.2015, 15:48
Jak wygląda praca w Hitin Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom...

Nie wiem ale byłem tam kiedyś na romozwie o prace. Myśle że w firmie rodzinnej kobiety powinny sie zajmować utrzymywaniem czystości na poziomie podłogi, do reszty nie powinny sie wtrącać. Minimalna krajowa i do boju.

Zostaw opinię o Hitin Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hitin Sp. z o.o.