Opinie o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vank Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vank Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vank Sp. z o.o. w Łowęcin

Franciszek

Takie ataki personalne nie są mile widziane na forum, lepiej skupić się na tym jak działa firma i czy to przyjazne miejsce. Co w takim razie możesz napisać o Vank, jakie są plusy i minusy tego pracodawcy?

ket

nic nie idzie od niej doprosić się

Teresa

@Igor wspomniałeś, że jest to dobra firma i jednocześnie wymagająca. Czy napisałbyś coś więcej na ten temat? A może jeszcze ktoś inny się do tego odniesie i przybliży temat tych wymagań? Fajnie by było wiedzieć czego można się spodziewać.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Vank Sp. z o.o.?

Jeśli jest coś do posprzątania to ciebie chcą. Ale nie po to by planować ścieżkę kariery. Jak posprzątasz, to umowa się kończy.

Igor

Bardzo dobra firma więc jednocześnie wymagająca. Nie każdy potrafi sprostać wymaganiom dlatego pewnie pozostało narzekanie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vank Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maaaaaaaaaaaaaaaaciuś

Morcinek brygadzista musi na klejowni robić, kuźwa biedaczysko :D Polecam stanowisko Maciej Socha

@Maaaaaaaaaaaaaaaaciuś

@Maaaaaaaaaaaaaaaaciuś Używanie imion i innych danych na forum publicznym nie jest zbyt fajne, co lepsze nie jest to też zgodne z regulaminem serwisu. Co napiszesz o atmosferze pracy w Vank? Liczę, że odpowiesz.

Niezniszczalny
@Teresa

Warunki pracy idealne Praca jednozmianowa Każda zarobiona złotówka na papierze Opcja rozwoju umiejętności Jeśli chcesz się nauczyć napewno będą osoby które swoim doświadczeniem się podzielą

@Teresa

Atmosfera - każdy boi się głośno mówić co myśli nawet za śmianie się jest po premii przez kierownika , jeden drugiemu w tyłek wchodzi a jak się odwróci to dołki pod nim kopie !!! Cała prawda co do atmosfery. Góra niby się stara żeby było na luzie ale dół - brygadziści są nie do zniesienia i sieją postrach

@Bączek

Z tego co napisałeś wynika, że atmosfera w Vank pozostawia wiele do życzenia. A jak ogółem wygląda ta praca? I czy jest tam jakaś szansa na awans, daj znać jak możesz, dzięki.

Jakie wartości są cenione w Vank Sp. z o.o.?

Marian

Donoszenie na kolegów te wartości są najbardziej cenione!

Miki

Ognie firma nadaje się do rozwiązania tyle tam uchybień ogólnie (usunięte przez administratora) po całości. Do zainteresowania się tym dziadostwem odpowiednie organy czas zawiadomić.(usunięte przez administratora) mobbing itd...

Piki
@Miki

ale brednie, a z tym mobbingiem to już w ogóle.

Roman garbus
@Piki

Odwalcie się od moich aut!

@Miki

Kogoś tu ładnie fantazja poniosła. Żadna firma nie jest idealna ale to co napisałeś (napisałaś, nie wiem) o złodziejstwie i mobbingu to już przesada

Sucha

Polecam wszystkim opinie dodawać na profilu facebookowym:) Panie kreują się na idealnych zarządców firmy a tam wszystko leży i kwiczy, a bida już nawet nie piszczy.. A tym (cenzura) nawet nie jest goupio.

Fred

To jest prawda !!

sebastian

Ja może dodam coś od siebie bo komentarzy przybywa robi się gorąco a byłem już na dywanie o negatywne komentarze na gowork przez Pania Anie i powiem Pani że się myliła ,pewnie życzliwa konfitura doniosła że to ja pisałem te komentarze A Pani w to šlepo uwierzyła! Może nie byłem świętym pracownikiem bo nawywijałem z wkrętarką MONGOŁA ale myślę że można było to inaczej załatwić tym bardziej że sumiennie przykładałem się do pracy! Nigdy nie było reklamacji na wykonaną moją pracę zawsze miałem przody na klejarni nigdy nie odmówiłem nikomu pomocy jak mnie poprosił .Ale Pani Ania uniosła się honorem i mnie zwolniła. To jeszcze nie było takie upokorzające bo potrafię przyznać się do błędu! Najgorsze jest to że okroiła mi wypłatę jak tylko sìę dało dostałem 1770zł myśle że ta wkrętarka kpsztowała maksymalnie 500zł a gdzie reszta.

Bączek

W firmie Vank szefowa dostała zabawkę i i próbuje bawić się w firmę.. nie ma pojęcia jak rozmawiać z ludźmi wychodzi jej tylko ich zwalnianie . Jest rozmowa z Panią M która stara się rozmawiać z ludźmi jak człowiek i z nią idzie coś załatwić lecz szefowa musi postawić na swoim i zawsze mówi nie mimo to ze dla dobra firmy i ludzi przede wszystkim było by lepiej jak uzgodnione wcześniej ..Fakt pracują ludzie po 20 lat lecz są to ludzie od początku firmy którzy praktycznie ją tworzyli, dziś nie ma do nich szacunku a są kilka lat przed emeryturą i ich nie zwolnią. Nowi są źle traktowani przez kierownika potrafi zajechać człowieka . Brygadzistka siedzi ciągle w telefonie a ludziom się dostaje. Nie ma sprawiedliwości w tej firmie. Kroją wypłaty jak mogą 3 miesiące bez premii pracując nadgodziny itd a jak odchodzisz to ci obetną wszystko i dostaniesz grosze. Sami pracownicy prawie wszyscy w porządku . Nie polecam pracy w tej firmie

robot

Jeśli chodzi o firmę Vank to Gowork nie jest rzetelną stroną na której można się czegoś dowiedzieć o wyżej wymienionej firmie.Gowork wymazuje niewygodne posty dotyczące Vank które w ocenie zarządu są szkalujące dobre imię firmy. A przecież każdy kto czytał te komentarze wie że tak nie było ale jak to mówią prawda w oczy kole. Panią Prezes bardziej boli to co o niej powiedzą partnerzy biznesowi niż to co o niej myślą pracownicy tej firmy bo przecież zdanie robola się nie liczy. Szczycą się na stronie internetowej jakich mają partnerów biznesowych jak budowali markę naszymi rękami A płacą najmniejsze pieniądze w branży meblarskiej w Swarzędzu i okolicach.Jeżeli chcecie podjąć pracę w Vank i żyć z łapy do papy za 2500zł miesięcznie to życzę powodzenia.

A, nie ważne
@robot

No normalnie nie wiem kto to napisał ale trafił w samo sedno! tylko zapomniał napisać że po tych 2500 na rękę wiele więcej go nie czeka. Swoją drogą to jest trochę wina ludzi którzy się na to zgadzają. Także ten, bajo:)

@A, nie ważne

Ludzie się nie godzą, mają obiecywane złote góry a jak przyjdzie do wypłaty tak ci obetną wszystko że nie dostaniesz nawet 2500zł....

barney

Jak by było tak malinowo jak deklarują w ogłoszeniu to by się nie ogłaszali non stop na Olx. A tam ludzie przychodzą i odchodzą po zweryfikowaniu tej sielanki. Porządne firmy nie wiszą non stop z ogłoszeniami na portalach o pracę

Maniek

Na OLX jest właśnie ogłoszenie i zastanawiam się nad wysłaniem CV , może ktoś z pracowników wypowiedzieć się jak jest w tej Firmie ? Chodzi oczywiście o zawód tapicer .

Obecny
@Maniek

Szukaj dalej :) chyba że chcesz przyjść na chwilę i nie interesuje Cię NORMALNA umowa oraz zgadzasz się na pokiatanie.

@Obecny

Ja niedawno podjąłem tam prace i jestem zadowolony, wesoła atmosfera, nikt nikogo nie poniża ani się nie wywyższa. Umowa fakt, zleceniówka na pierwszy miesiąc żeby zobaczyć czy praca odpowiada a później normalna procedura z przyjęciem do pracy,umowa o pracę na okres próbny po czym NORMALNA jak to kolega wyżej stwierdził na czas określony

Radar
@Mlody

Jak narazie poczekaj jak popracujesz dłuższy okres

Gacek

Zdecydowanie nie polecam.

kawon

Nie polecam.Wysłałem swoje CV i cisza .Nikt nie oddzwonił (usunięte przez administratora)

@kawon

Widocznie ich nie zachwyciło :) do mnie zadzwonili na drugi dzień

Bardziej taki (usunięte przez administratora) niż zakład pracy:) Nawet po opierdziel od "góry" trzeba iść po godzinach pracy:D jak mnie tak zawołają po godzinach to im wystawie rachunek za stratę mojego czasu na ich widzimisie. Czas uciekać!

Robot

Nie polecam!!!! Rozmowa kwalifikacyjna A rzeczywistość to 2 różne rzeczy. Przedewszystkim kwota na umowie nie odpowiada rzeczywistości.(usunięte przez administratora) W lato jest masakrycznie gorąco niestety nie można na to narzekać bo inni mają gorzej. Chcą mieć roboty a szukają ludzi. Za te pieniądze nie warto tracić zdrowia.

Ania WypadZDomu
@Robot

Zgadzam się:) (usunięte przez administratora) A wymagają szacunku od nas, brak słów. (usunięte przez administratora) A najlepsze jest to że w ogłoszeniu jest napisane że są zadowoleni pracownicy z 10 - 20 letnim stażem, tylko chyba w innym oddziale albo zadowoleni są bo emerytura tuż za rogiem:DDD

Zostaw merytoryczną opinię o Vank Sp. z o.o. - Łowęcin

• Jak się pracuje w Vank Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vank Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vank Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vank Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Sarbinowska 11
    62-020 Łowęcin