Unia Meble sp.z o.o. sp.k

Swarzędz

Opinie o Unia Meble sp.z o.o. sp.k

Jagoda

To dlaczego w Salonie Firmowym używają szyldów z napisem SWALEN ? Czy ktoś wie?

Rumcajs

Drogi kolego, jeżeli nadal nikt z pracowników nie wspomoże cię opinią to polecam Ci skontaktowanie się bezpośrednio z firmą http://www.swalen.pl/kontakt Jeżeli uzyskałbyś jakieś cenne informacje to proszę cię podziel się nimi, bo w przeciągu pół roku też będę myślał o tym, aby do nich bądź konkurencji się łapać.

niewiadomokto

...taaaa to konkurencja zabrała się nie tylko za produkt, ale i za zarzą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :-)

Olka

Przede wszystkim, to Swalen Swarzędz nie produkuje mebli tylko jakaś Unia. Proszę sprawdzić w salonie firmowym.

Zostaw opinię o Unia Meble sp.z o.o. sp.k - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unia Meble sp.z o.o. sp.k