Opinie o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

lucen

U mnie wszystko w porządku osobiście nie spotkałem się z żadnymi przeszkodami pracując w tym zakladzie polceam

Wolf

Gdybym firme mial polecic to bym polecił,na plus wspołpraca, nie mam obiekcji a zarobek dobry. Dobre warunki i miejsce pracy sterylne takze dobrze sie pracuje

rooot
@Wolf

Taka prawda,zawsze nalezy czytac umowe zeby potem sie pretensje nie naradzaly. A jak ktoś nie wie co podpisuje to potem sie takie kwiatki robia wlasnie, ja tam zadowolony jestem, tego czego sie spodziewalem to dostalem

rooot

Jak na robote tego typu to nie jest źle , zarobki myślę że o wiele lepsze niż w firmach tapicerskich ja tam nie narzekam, nie ma luk w umowie i to co podpisałem to mam , czepialscy ci to podpisuja umowe a nawet jej nie czytają

Tadzik

Chyba piszesz o innej firmie bądź jesteś jakimś nieudacznikiem którego wywalili z pracy i teraz piszesz tylko wymyślone negatywne opinie na jej temat, nie pozdrawiam

Fajfus
@Tadzik

(usunięte przez administratora) Choć głęboko wątpię, że koleś który ma koło 60 lat pisze komentarze w internecie. Wychodzi na to, że jesteś opłaconym typkiem co siedzi w domu i kasuje pieniążki za bzdury. I Ty śmiesz wyzywać ludzi od nieudaczników pajacu jeden? Ciekawe, że wszystkie pochlebne komentarze pisane są w ten sam sposób i w małych odstępach czasowych. Nagle ludziom się przypomniało jak wspaniale pracowało im się w szopie (bo ta firma tak wygląda). Kto ma choć trochę oleju w głowie domyśli się, że pisała to jedna osoba. Jesteś żałosny.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Piki

Polecam jestem bardzo zadowolony

Maro

Wszystko w porzadku tak naprawde dobra robota dla tapicerów zwlaszcza zarobki . Warunki ok w zasadzie to w wielu firmach tapicerskich pracowalem i ta jest bezkonkurencyjna dotychczas

Kot

U mnie ścieżka kariery w unia meble przebieglą milo i uczciwie. I ja i pracodawca dotrzymywaliśmy umowy a więc pracowało mi się dobrze. Zarobki konkurencyjne.

Tragedia jeśli chodzi o reklamację.....

Antek

Ani razu nie zawiodłem się na firmie myślę że to jeden z porządniejszych pracodawców.

Mireki

Dobra firma. Mnie warunki odpowiadają i nigdy z niczym złym się nie spotkałem.

Łuki

Również pracuje w tej firmie jestem systematycznym oraz odpowiedzialnym pracownikiem więc nie mogę powiedzieć złego słowa o tej firmie najlepszym przykładem są bony podarunkowe na święta które już otrzymałem za frekwencję. Polecam każdemu taką firmę szukać ze świecą w ręce.

Maniek

Pracuje w tej firmie od zarania dziejów, nie ma i nie będzie lepszej firmy która by dbała lepiej o pracownika to tapicer jest najważniejszy i jest traktowany tak jak być powinien oraz dobrze nagradzany za swoją pracę polecam firmę

Tadzik

Każdemu mogę polecić tą firme, super umowa, pełen ZUS dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość karty Multisport gdzie u prywatnych firm to rzadkość. Pieniądze zawsze na czas i do tego dobre jak na polskie warunki. Szefostwo super pozytywne. Polecam

Jako tapicer nie mogłem znaleźć lepszej firmy niż unia meble !!! Bardzo doceniam

Tom

W unia meble mi się dobrze pracuje. Pracowałem w wielu firmach jako tapicer i w żadnej tak dobrze do współpracownika nie podchodzili. Ogólnie jestem zadowolony, płace na czas, nie ma się do czego przyczepic

tadzio

Dobra firma jako miejsce pracy bym polecił każdemu kto się w fachu czuje

P

Praca w tej firmie nie jest zła, mam za sobą już spore doświadczenie w tej firmie i szczerze mówiąc nie zamierzam stąd odchodzić. Jest fajnie póki co i miejmy nadzieję że tak też zostanie

Pracownik unia meble

Jeśli ktoś miał do czynienia z tą firmą na pewno więcej do niej nie wróci. (usunięte przez administratora)I prawidłowo! Pamiętajcie nigdy nie wiecie co w danym meblu dostaniecie. (usunięte przez administratora) Wiec raz będzie mebel ba jakimś poziomie a raz totalna tandeta.(usunięte przez administratora)

Jagoda
@Pracownik unia meble

Podzielam te opinię. Zamawiałam w tej firmie komplet wypoczynkowy(bardzo drogi) i niestety, ale trafiła mi się wyjątkowa tandeta. Wypełnienie poduch niewystarczające, ubija się , a materiał obiciowy zwisa. Fatalnie, to wygląda. Niepoważnie traktują klienta, nie uwzględniają reklamacji. Nie wiem do końca, z jaką firmą mam do czynienia, czy to Unia-meble, czy Swalen Swarzędz. Sprawę kieruję do sądu. Jak ktoś chce mieć problemy, to sklep polecam.

R.

Wydaje mi sie ze piszacy negatywne opinie to leniwce niepotrafiacy uszanowac pracodawcy. Nigdy nie zdarzyły mi sie w tej firmie jakiekolwiek przykrosci. Zawsze bylem szanowany i nie spotkalem sie z niewyplacalnoscia od szefa.

Pajak

Fajne miejsce pracy bo panuje miła i przyjazna atmosfera. Zdecydowanie jest co polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.?

Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 136 ocen.

Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.