Opinie o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. w Swarzędz

Niestety nie ma gdzie dodać opinii na temat tej firmy, więc dodaje tutaj. Ludzie nie dajcie się nabrać, nie kupujcie tu mebli to są (usunięte przez administratora) i kłamcy! W grudniu zamówiliśmy w salonie narożnik miał być w lutym i takie też smsy wysyłała pracownica salonu ( telefonu nie odbierają za często) od lutego co tydzień pisała, że narożnik w drodze. W marcu zadzwonił szef mówiąc, że przez korona wirusa mają problem z dostawą nici Chin, ale już wszystko jest ok i 9 marca narożnik będzie robiony. Gdy napisałam parę dni temu maila do biura sprzedaży to dostałam wiadomość, że materiał jaki wybrałam do zrobienia narożnika może dojdzie po 15 kwietnia, może tak może nie i nie.... Gdyby człowiek wiedział już w styczniu, że będzie taki problem to na pewno by zrezygnował z zakupu, a tu kłamstwa i zwodzenie klienta przez 3,5 miesiąca! Dobrze wiedzieli, że nie mamy w domu na czym siedziec, że zależy nam na szybkiej dostawie. Po dodzwonieniu się do pracownicy salonu dowiedziałam się, że może mi sprzedać narożnik powstawowy za ponad 2 tys drożej. No żarty i kpina. Są bardzo mili dopóki nie wpłaci się zadatku i nie podpisze umowy. Potem już mają gdzieś klienta. Omijać szerokim łukiem ! Żeby odzyskać zadatek trzeba wysłać pocztą na swój koszt paragon na dres frimy, jednak dowiedziałam się, że według prawa mają obowiązek oddać dwukrotność zadatku. Po napisaniu im tego bez słowa przelali zadatek ( bez odsetek) dzwoniłam do rzecznika praw konsumenta i na pewno tego tak nie zostawię, będą musieli oddać podwójny zadatek. (usunięte przez administratora) i tyle !

jaco

Jest ok współpraca z firmą na poziomie, same plusy

Jany

Jak dla mnie praca ok, oczywiście zależnie od umowy ale z tego co wiem większość pracowników ma pozytywne odczucia.

Rafael

Witam na tapicerce jest ok polecam pracę tutaj ładnie można zarobic

Wanda
@Rafael

To znaczy ile można zarobić? Ponad 3 tysiące na rękę w Unia Meble dadzą? Czy nie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Max

W unia meble odbyłem już spory staż pracy i jest naprawde okej. Podoba mi sie współpraca, jest miła atmosfera i dobre zarobki.

michael

Wszystko w porządku nie ma co narzekać narobic sie trzeba taka praca. Ale warto bo potem ładne sumy wychodzą :)

Max

MIEJSCE PRACY OK NIE MA PRESJI JAK W POPRZEDNICH MIEJSACH. POLECAM

Rudy

Polecam współpracę trzeba się narobić ale jest to tego warte .

Pajak

Jak dla mnie ok wypłacalna firma bez zastrzeżeń

GENIUS

Witam. Potrzebuję informacji od ludzi pracujących przy produkcji. Co się dzieje z realizacją zamówień, 3 miesiące czekam i nic, zerowy kontakt z firmą, brak informacji, odbierania telefonów itp. W głowie mi się nie mieści co to za firma. Już zaczynam podejrzewać defraudację mojego zadatku, całkiem sporego ( moja wina ) ale pierwszy raz spotykam się z taką obsługą. Tragedia. Proszę o informacje.

Maria
@GENIUS

Potwierdzam - niesolidna firma.

Lolek

Unia Meble to nie tylko dobry dystrybutor mebli ale też dobry pracodawca:) Wzajemny szacunek i to co najwazniejsze- zarobki na dobrym poziomie, mozliwosci realnego awansu polecam :)

Ron

Polecam pracodawce.

F.

W porzadku firma nie mam obiekcji dobrze sie pracuje, juz dlugo, wzamejny szacunek to podstawa - polecam

Benek

Polecam zatrudnienie w tej firmie. Jako tapier zgarniam ladna pensje a do tego mam odpowiednie warunki. Nie przemęczam się jak to bywalo.

Tom
@Benek

tapicerka fajnie tu wygląda to mogę potwierdzic ;) dobry zespół zgrany system pracy dopasowany do nas jest naprawde okej. kasa co najwazniejsze - dobra ja jestem zadowolony

Darek

Firma daje dobre warunki pracy przynajmniej ja jestem zadowolony i nie mam na co narzekać. Płacą dobrze umowa jasna i bez żadnych haczyków a ludzie z zespołu mili

Dzordz

Nie no robota jak robota. Czasem luźniej czasem trzeba się spiąć ale ogólnie nie narzekam bo i nie ma na co.

@Dzordz

Byłoby super, jakby każdy miał takie podejście do pracy jak Ty. Teraz tym chętniej dowiem się od Ciebie czegoś odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia w Unia Meble. Powiesz mi, czy pracownicy mogą tam liczyć na dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Ro
@Dzordz

Robota wymaga zaangażowania ale wysiłek jest tego warrt o czym świadczą comiesięczne wpływy na konto

Liiion

Trzeba trochę popracować zeby ocenic w pozytywnym albo negatywnym oddźwięku - ja pracowałem blisko 2 lata. Robota jak robota - czasem się trzeba namęczyć i narobić zeby coś osiągnąć ale pracując tutaj odczuwałem satysfakcję z tych zarobionych pieniędzy które swoją drogą były tego warte. Jestem człowiekiem ktory wysoko stawia sobie poprzeczkę wiec w unii meble pracowalo mi się dobrze

aletobylodobre

Ja kupiłem pierwszy narożnik od nich jakieś 7 lat temu. Po tylu latach intensywnego użytkowania (dwójka dzieci i pies), najmniejszych śladów użytkowania, gdyby nie remont i chęć zmiany wystroju wnętrza, nie zdecydowalibyśmy się na zmianę. Mebel pierwsza klasa, odsprzedałem narożnik znajomemu za ok 30% wartości, zamówiłem nowy w salonie w Poznaniu, mieli mnie w bazie jako swojego klienta i jeszcze dostałem za to dodatkowe 10% rabatu :D dowieźli, wnieśli, zamontowali, posprzątali po sobie. Nowy mebel wygląda nieziemsko

XXX
@aletobylodobre

Praca jest porządna i zawsze pieniądze mam na czas. Nie wiem po co tlye narzekać

Atmosfera
@XXX

Potiwerdzam, pracuje na magazynie. Atmosfera w pracy jest w miarę znośna, wiadomo ze wszyscy czasami mamy gorsze dni, aczkolwiek nikt na nikim sie nie wyzywa ;)

JanuszNosacz
@Atmosfera

A gdzie oni ten magazyn mają, bo jakoś chyba przeoczyłem.

Roma
@aletobylodobre

U mnie podobnie z tym,że zakupiłam sofę. Sofa jest skórzana, zero ubytku. Sprawdza się super

Rig

Wedlug mnie to w porzadku firma przy wyplatach nigdy opoznien nie doswiadczylem . Warunki odpowienie nie bylo co narzekać!

juree

Wszystko w porządku jeśli chodzi o zatrudnienie to na plus, szef wyrozumialy i uczciwy wypłaty zawsze na czas a jeśli chodzi o warunki to lekkie i jesli mialbym polecic to jak najbardziej

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Meble Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.?

Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.
3.5/5 Na podstawie 136 ocen.

Unia Meble Sp. z o.o. sp.k.