Opinie o Pro-Inox Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Pro-Inox Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-Inox Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Inox Sp. z o.o. w Warszawa

Dante Nowy wpis

Moje doświadczenia. - brygadziści to ukraińcy mówią że masz coś zrobić nie umiejąć wytłumaczyć szczególnie denis a później że tak nie mówili -Denis zmusza do jeżdzenia wózkiem widłowym bez uprawnień - to jest do czasu gdy komuś stanie się poważna krzywda lub śmierć, wtedy prokurator zapyta czy są uprawnienia i nawet ja by się winnym nie było to się jest, a taki brygadzista powie ja nie mówiłem. - kierownik to taki (usunięte przez administratora) - co do zarobków - ludzie nie zarabiają dużo jeśli chodzi o podstawę, nadrabiają nagdodzinami tzw setki pracując od 2 w nocy a mają na 6 rano lub zostają na drugiej zmianie 2 lub 4 godziny. śmieszne że mówią brygadziści i kierownik iż to forma nagrody i trzeba kilka razy szybciej pracować albo nie będzie można przychodzić- to mit zarobków mamy z głowy. - co do dbania o pracownika też mit- nawet nie ma ekranów chroniących jednego od drugiego i świecą sobie w oczy i na skórę.

Wanda

ktoś z obecnych pracowników potwierdzi że spawacz dostaje 40 zl/brutto za h pracy w tej firmie ?

@Wanda

Dobry spawacz moze zarobić dużo więcej. A przy wyjazdach zagranicznych nawet x2.

Człowiek Nowy wpis

40zl brutto to dużo. Chyba, że ktoś jest spawaczem, wtedy jest to żartobliwa forma wyrażenia pogardy. Pytanie tylko czy obiecane nadgodziny nie są w formie nagrody? bo i takie firmy są które twierdzą że na nadgodziny przychodzi się w nagrodę, następnie jeśli oczywiście nie dostało się takiej możliwości, pada pytanie "dlaczego nie przychodzicie na nadgodziny". W komentarzach wyżej ktoś zamieścił, iż brygadziści są obcokrajowcami, każdy jest człowiekiem jednak jeśli ktoś gardzi drugim człowiekiem i to jeszcze w miejscu pracy, chyba powinno podjąć się jakieś kroki, ludzie mają prywatne problemy a kiedy przychodzi do pracy gdzie atmosfera jest mocno wyrazista ... Słyszy się dużo opinii o tej firmie, niestety dużo negatywnych, że kierownictwo bez doświadczenia, że brak szacunku w obec pracowników, oczywiście są to głównie komentarze byłych pracowników, którzy mieli możliwość pracy w obiekcie, w przypadku obecnego pracownika, napisze wszystko aby się podlizac. Trzeba zawsze jakoś wypośrodkować opinie i mieć nadzieję że nie jest tak źle. Praca na dwie zmiany, siedem dni w tygodniu? Faktycznie 40zl brutto wystarczy.

@Człowiek

Jeśli dają 40 zł a w weekendy można pracować oczywiście za setki. To 800 wychodzi dniówka. Weekend 1600. Pocisnąć jeden miesiąc i 10.000 na konto leci. Aż pójdę na rozmowę czy to prawda.

Nic nie piszecie o biurze. Jaka atmosfera,? Dyrekcja normalna? Szukają pracowników? Zarzad z Warszawy?

Magdalena
@Tomek

Hej, też szukam info o administracyjnej pracy tutaj. Dodam od siebie pytanie, jak wygląda czasowo praca? Czy są stałe godziny pracy w biurze, czy elastyczne? Jakieś ramy czasowe? Typowe 8-16 czy jakoś inaczej?

On Nowy wpis
@Magdalena

Pracownikow biurowych jest mało wiec może i dlatego jest pełen szacunek życzliwość i współpraca między działami. Godz pracy do wyboru 7-15 lub 8-16 ale tez dopuszczają prace zdalna - zależy jaki Dzial.

Ktoś

Firma ogólnie spoko.Lecz osoby zarządzające produkcją są nie za bardzo.Są to ludzie oderwani od szlifierki lub po OHP i uważają się za najlepszysz.ludzie którzy wspieli się na szczyt po trupach.bywaly czasy że nie było wypłat na czas lecz się to zmieniło.ogolnie wszystko się robi na siłę i bardzo kwasna atmosfera tym bardziej że brygadzista to ludzie z poza naszego kraju którzy tu chcą się pokazać i nas tutejszych uważają za nic.a co do stawek to nie jest tak słodko jak za taką pracę.I teraz muszę zacytować jednego pana z tej firmy "przerost formy nad treścią "

Grażyna
@Ktoś

No to chociaż tyle, że można spodziewać się przelewu na czas. A na tą atmosferę pracy wpływają tylko te osoby zarządzające? Bo ciekawi mnie czy jeśli chodzi o współpracowników to generalnie jest ok i można pogadać. A jeszcze co do stawki to powiesz coś więcej, jakieś widełki chociaż? Chciałabym wiedzieć czy warto w ogóle próbować się tam dostać.

Ameryka
@Ktoś

Ja też tam pracowałem(zwolniłem się sam) i muszę przyznać że ten (ktoś )kto napisał ten komentarz na temat Pro INOX to albo został wyrzucony z tej firmy za gadanie farmazonòw na temat pracy lub z drugiego powodu ( nie wnosił nic ciekawego do firmy czyli miał znikome umiejętności ) Pro INOX nie rezygnuje z ludzi którzy naprawdę coś potrafią i to jest fakt tego im zarzucić nie można.Każda negatywna opinia jest wypowiedziana prawdopodobnie z ust pracownika który został zwolniony z wyżej wymienionych powodów. Kadra zarządzająca w firmie jest może i młoda ale najważniejsze że mają chęć ciągnąć tą firmę w górę .Firma na przestrzeni 2 lat zmieniła się nie do poznania... Nowe maszyny wyposażenie BHP wózki itp Nie można powiedzieć że firma jest nastawiona tylko na zysk gdyż kadra zarządzająca produkcją i utrzymaniem Ruchu dba o to aby każdego miesiąca coś zostało zakupione na produkcję . I gadanie jak jest źle i nie dobrze jeżeli nic nie daje się od siebie tylko wymagając to darme ujadanie psa .Ja osobiście pozdrawiam wszystkich pracowników w firmie i miło wspominam pracę w PRO-Inox

Darco
@Ktoś

Pracuję w firmie rok i zauważyłem jedno : Jeśli pracujesz sumiennie to jest to zauważane nikt bezpodstawnie nie przypierdziela się do pracownika wystarczy robić swoje i pracować .Faktem jest to że firma dąży do rozwoju widać to przy zaangażowaniu Utrzymania Ruchu ,Produkcji oraz kontroli Jakości chłopaki robią robotę chociaż czasem się nie zgadzają co do pomysłów to zawsze znajdą nić porozumienia . Tak zgranej firmy dawno nie widziałem a widziałem dużo w tym garażówki firmy typu (U Zdzicha ) tu naprawdę jest wysoki poziom a mam nadzieję że będzie on podnoszony z każdym miesiącem wyżej i wyżej .Na produkcji nie powiem są czasem zgrzyty z brygadzistą ale to jest jak w każdej firmie . Za słodko też nie może być

Aiden
@Ktoś

Atmosfera jak atmosfera każdy wprowadza taką jaki ma charakter wg mnie na produkcji nie jest źle nawet można powiedzieć że jest dobrze pracownicy są życzliwi i chętni do pomocy .Pracuje w zawodzie 10 lat i widziałem już kilka firm takich jak Tetra pak czy Infis nigdzie tak dobrej atmosfery jak w pro inox jest nie miałem . Nie ukrywam dobrych warunków pracy i zarobków .Chciałbym poznać prawdziwy powód takich nie prawdziwych komentarzy typu kwasna atmosfera czy ludzie po OHP Jakie to ma znaczenie kto ma jakie wykształcenie najważniejsze jest podejście do pracy . Nawet brak wiedzy na danym stanowisku można nadrabiać chęciami i ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności . Nie każdy kto został mianowany kierownikiem lub mistrzem musi obrazu wspinać się po trupach .To ktoś wyżej zadecydował że ta osoba godna jest tego stanowiska i podoła trudom które te stanowisko stawia.I Takie dogadywanie w komentarzach że ktoś jest oderwany od szlifierki stwierdza jednoznacznie że posiada umiejętności nie tylko teoretyczne jak przystało na kadrę kierowniczą ale także praktyczną i zna tematy produkcyjne od podszewki . I nie będę ukrywał ze pracuje 2 lata w tej firmie i mam nadzieję że następne 2 lata przepracuje w takiej samej atmosferze ...

Aleksandra
@Aiden

Masz rację... Piszesz, że nie ukrywasz dobrych warunków pracy. Możesz zdradzić jakie to są warunki? Ile można zarobić na produkcji?

Aiden
@Aleksandra

Kwoty Pani nie powiem bo by Panią zszokowała Powiem tylko tyle ,że sporo Trzeba przyjść i porozmawiać Stawki ustalane są indywidualnie od umiejętności.

@Aiden

Także już kilka firm olsztyńskich zwiedziłem i jeśli chodzi o atmosferę pracy to ProInox bije wszystkich na głowę. Kadra kierownicza pełna kultura i szacunek do podległych pracowników . Oczywiście są minusy zwłaszcza czasem praca na dworzu bez znaczenia na pogodę , ale zawsze ciepła kawa czy herbata czeka . W wekeendy pełny posiłek fundują. Odległość trochę odstrasza ale 10 jest pełna zacna zapłata. Liczę ze długo tu jeszcze popracuje.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pro-Inox Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko PRO-INOX MARCINKOWO - Magazynier.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Magdalena

Widzę że kilka miesięcy temu szukali spawacza a mój mąż właśnie szuka tego typu pracy więc chyba tam się przejdzie. Powiedzcie mi czy tam się jakieś nadgodziny robi? Są dla chętnych czy firma jakoś na nie naciska może?

@Magdalena

Cały czas szukają i przyjmują. Firma szybko się rozwija. Płacą za nadgodziny . Można pracować po 10 godz 7 dni w tygodniu.. Ciężka praca Ale wpływ na konto robi wrażenie. Ameryka w naszym regionie

Olga

mówisz, że takie wrażenie? A to możesz się nim podzielić? Dopisz też ile godzin w miesiącu to w sumie zajęło tak dla wyobraźni.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Inox Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pro-Inox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Inox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pro-Inox Sp. z o.o.
  • Hoża 86 lok. 410