T.D. Williamson Polska Sp. z o.o.

Opinie o T.D. Williamson Polska Sp. z o.o.

nowyb

Ogólnie firma bardzo prężna dużo młodych i ambitnych osób. Kultura i zgranie, kasa może trochę mała ale zawsze punktualnie i można dużo skorzystać pracując w niej.

Jako były już pracownik mogę powiedzieć, że atmosfera w pracy jest naprawdę ok. Firma stara się tworzyć dobre warunki do pracy pomimo narzucanych przez belgijską centralę bzdurnych czasami zasad. Natomiast ilość pracy jest ogromna. Pracuje tam tylko 15 osób co dla firmy o ogólnopolskim zasięgu z międzynarodowymi aspiracjami to bardzo niewiele. Niestety wypłaty są nieadekwatne do ilości zadań i miejsca pracy (Warszawa). Bardzo dużo nadgodzin, nawet gdy pracujesz w biurze, bardzo częste wyjazdy, które zabierają wolny czas. Jednym słowem atmosfeta pracy przemawiają na tak, natomiast charakter, wypłaty i czas pracy na nie.

Tom
@anonim 05.07.2011, 22:34

Witam Dlugo pracowałeś w TD Williamson ? Pozdrawiam

Zostaw opinię o T.D. Williamson Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.D. Williamson Polska Sp. z o.o.