SV Job Sp. z o.o.

Adres: Al. Solidarności 115 lok. 2, 00-140 Warszawa

NIP: 5252582139 REGON: 147148125 KRS: 0000501837

SV Job Sp. z o.o.

Opinie o SV Job Sp. z o.o.

anonymous

Никогда не обращайтесь к этой фирме. Особенно к Ольге Павленко. Она обманывает людей. Берет деньги и не делает приглашения.

Zostaw opinię o SV Job Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SV Job Sp. z o.o.