Opinie o JML Global Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JML Global Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w JML Global Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JML Global Sp. z o.o. w Katowice

Ramirez Nowy wpis

Jeśli ktoś pracował to dostanie swoje wynagrodzenie. Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów!

G.I. Joe Nowy wpis
@Ramirez

Trollujemy, czy się bronimy? A może coś nowego chcesz otworzyć A lub M? Prawda jest taka, że nie ma majątku, nie ma wynagrodzeń, nie ma ogłoszenia upadłości czyli nie ma nawet kasy FGŚP. Byli pracownicy zostali po prostu (usunięte przez administratora) sprawy się toczą ale nie ma z czego ściągnąć.

exPracownik Nowy wpis
@Ramirez

Najgorszy pracodawca. Zero poszanowania ze strony Maćka dla parowników. No i pieniędzy nie wypłacał w czasie. Po kilku miejscach. Jak PIP już witał z kontrolą.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie JML Global Sp. z o.o.?

pawel Nowy wpis

Czy będziesz pracowal bez wynagrodzenia

Dramat

Ta firma powinna zostać zamknięta! Tracą przez nią kontrahenci (robota bubel) oraz pracownicy (marnowanie czasu w firmie bez perspektyw i to za darmo!!!)! Dramat!

Podzielę się, a co... pracowałem, TAK! ciężko z poświęceniem, zaangażowaniem, oddaniem, i w trasie, delegacji, w weekendy... zostałem zniszczony, moja godność, poczucie własnej wartości, ambicja i upór. Szukam choć jednej dobrej oceny tego pracodawcy poniżej i na innych spółkach tej grupy... Ktoś... coś...??? Nie znajdziecie WSZYSCY co pracowali dla TYCH Państwa mieli niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia pracownika niedocenionego, niekompetentnego, niezasługującego i do zwolnienia dyscyplinarnego. Znam takich, co mają dowody i świadków w ręku, ale się nadal boją, bo poznali jakimi ludźmi bez zasad są Ci Państwo właściciele. czytaj więcej.... na JML Funeris, bo tymi wszystkimi spółkami: JML Global, Assets, Funeris, Diving, Industry to jedna ekipa zarządza.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie JML Global Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Norbi

Łatwo jest oskarżać ale czy są dowody na to? Wystarczy dobrze pracować!!

Odklinania-rzeczywistosci
@Norbi

Ależ oczywiście, wystarczy porównać daty wpływów wynagrodzeń (miesięcznych) na rachunki bankowe pracowników.

Bożena
@Odklinania-rzeczywistosci

@Odklinania-rzeczywistosci Rozumiem, że piszecie o opóźnieniach wynagrodzenia w JML Global. Do ilu dni one następują? Odpowiesz?

od
@Bożena

Nie powinny w ogóle występować, ponieważ ustawodawca wyznaczyl w świetle kb przepisów dla pracodawcy 10 dni na zorganizowanie procedur. 10 dni by nie było spóźnienia choćby o minutę. Za moich czasów jedna wypłata była na czas ale druga po OK 2-3 tyg . #PIP gdzie ty kur jesteś i czy cos w ogóle robisz ?

Czy można liczyć w JML Global Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

as

nie było takiej możliwości kilka miesięcy temu

Leszek M.

Szczerze odradzam jakichkolwiek kontaktów biznesowych z JML (Assets czy wszelkimi innymi mutacjami tej grupy): 1) jeśli jesteś potencjalnym pracownikiem - wiedz, że ci nie zapłacą (z reguły czeka się na pieniądze ponad 2-3 miesiące chyba, że wcześniej sięgnie się po pomoc PiP-u), 2) jeśli jesteś kontrahentem (odbiorcą) - wiedz, że nie opłacani pracownicy będą partaczyć robotę a ty będziesz miał później problemy z wyegzekwowaniem jakiejkolwiek gwarancji; po prostu - kupisz bubel, 3) jeśli jesteś kontrahentem (dostawcą) - wiedz, że ci nie zapłacą i będziesz w sądzie musiał dochodzić swoich praw; firma jest mała (MŚP) ale zatrudnia na etacie prawnika, który będzie szukał sposobów jak by ci nie zapłacić. Były ichni główny księgowy Leszek M.

NIGDY...

NIGDY, NIGDY, NIGDY... (usunięte przez administratora)

newbe
@NIGDY...

dlaczego nie warto aplikować do niej??

- luzer -

- ciągła rotacja pracowników - wymagania Państwa Prezesów: maksymalnie wygórowane - materiały do pracy: minimum i radź sobie sam - wypłaty: zawsze po terminie lub wcale (przyczyna rotacji) ... więcej chyba nie trzeba dodawać i nic komentować ? ...

Kuszą wysokim wynagrodzeniem, ale nie płacą go na czas lub wcale. Zalegają kontrahentom i pracownikom, których wciąż rotują. Piękne opowieści lecz rzeczywistość jml to prawdziwy dramat. Absolutnie omijać.

abc

Firma nie płaci swoim pracownikom. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam.

Mto295

(usunięte przez administratora) Praca byla na Slowacji, okazalo sie, ze pracownicy musza wracac pociagami na wlasny koszt, bo nikt nie przyjechal. Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o JML Global Sp. z o.o. - Katowice

JML Global Sp. z o.o.