Opinie o JML Service Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JML Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w JML Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JML Service Sp. z o.o. w Katowice

Klaudia Nowy wpis

Macie jako pracownicy coś firmie do zarzucenia?

Krzysiek Nowy wpis
@Klaudia

Witaj pracowałem w firmie legalnie na umowę o prace nie otrzymałem wypracowanego wynagrodzenia w całości od ponad roku.Pip nakazał wypłacić nieotrzymane wynagrodzenie do dnia dzisiejszego tego nie wypłacili. Jak poczytasz o firmie to nie tylko mi nie wypłacili wynagrodzenia pozdrawiam

iq169 Nowy wpis
@Klaudia

a Pan kto, prawnik czy reprezentuje Pani kancelarię prawną (dowolną formę dg) - jeśli tak, proszę informować rozmówców.

Norbert

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona jest przeprowadzana?

antytroll Nowy wpis
@Norbert

oczywiście, zapraszają, obiecują i nie płacą. Poczytaj - nie boli

Miarek

Firma kusie świetnymi zarobkami których nie zobaczysz, firma nie płacie pensji w terminie lub wcale. Stanowczo odradzam te spółkę oraz jego podspolki.Szkoda zdrowia i nerwów.

wsI
@Miarek

Absolutna prawda. Opóźnienie w wypłatach to norma. Raz pieniądze były na czas, pozostałe przypadki to od ok 1-3 tygodni spóźnienia. Gdzie jest PIP

zx
@Miarek

@Miarek: a w jakim dziale pracowałeś? Jak *Service to pewnie rozwojowym lub IT?

@zx

Dokładnie tak jaki piszesz It. Trzeba innych ludzi poinformować jakim pracodawca jest JML.Kusi świetnie a potem rozczarowaniem, nie rozumiem jak taka firma wygrywa przetargi, i ukrywa takie rzeczy przed innymi pracownikami

Zx
@Miarek

No to jesteś / byłeś moim następcą. Współczuję. Ja nie mogłem sobie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia w wypłatach. Prawdę mówiąc, sądziłem że te czasy z 10 lat temu minęły. Mnie zapewniano, że od lipca (po zamknięciu grubego projektu) będzie all ok, ale jak widzę nie była to prawda - i to jest powód dlaczego się odezwałem. Mnie się nie chce bawić w ostrzeganie innych, jak ktoś chce to znajdzie - w internecie nic nie ginie. Jeszcze raz współczuję. Ja na czas robiłem monitoring z modemu LTE (public ip), łącza redundancyjne, mechanika zachowań, zamki centralne, zaczęłem robić porządek z siecią, routerkiem redundancyjnym etc i wiele innych, i dziś wiem czemu tak było "śpieszno". Szkoda tylko ekipy z biura, bo fajni.. Mnie tak skuszono, że zrezygnowałem z dochodowej pracy (tylko bardziej mobilnej), pod pretekstem że wybrano moją kandydaturę na miejscu, ale musze tego samego dnia dać dać. Do dziś nie wiem czy to nie była ściema. Bez skrupułów są... no more

pawel
@zx

czy to ważne? Oni nikomu nie placa. Pamiętam księgowego, który był u nich chyba tydzień. Wygadany facet, który jak się zorientowal, ze to wydmuszki to się na nich wypial. Słyszałem, że to był chyba ostatni człowiek, któremu dzięki pipowi udało się uzyskać jeszcze wynagrodzenie.

zzx
@pawel

@paweł: kojarzę sytuację, jak ktoś go publicznie w mediach tutaj szkalował .. powiem szczerze, było to bardzo niefajne. Należało rozważyć pozew cywilny z ark 212KK, ale z drugiej strony masz rację.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w JML Service Sp. z o.o.?

Miarek

To jest otwarta rozmowa na temat zatrudnienia w tej firmie ważne aby przedstawić swoją opinie

iq

raczej nie próbować nic, po opiniach ssdza zle sie to kończy

pawel

Jeden: chcieć pracować za darmo. Oni ludziom nie płacą wynagrodzeń. Obecnie to juz i pip nie pomoże.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie JML Service Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w JML Service Sp. z o.o.?

Duch

Witaj etap rekrutacyjny jeden. Jak chcesz pracować charytatywnie to śmiało rekrutuj w tej firmie.Pracowałem w tej formie i nie otrzymałem wynagrodzenia nawet pip nie pomógł szkoda twojego czasu.

Czy zdarzają się nadgodziny w JML Service Sp. z o.o.?

Duch

Jak pracowałem to nie było nie warto tam pracować,pracowałem wynagrodzenia nie dostałem, nie watro się nimi interesować po prostu omijać szerokim łukiem te firmę oraz jej spółki

Odpowiedź

Nadgodzin brak, wypłaty też brak, radze omijać szerokim łukiem tą oraz inne spółki zaczynające się od JML!

AS
@Duch

@Duchu: wynagrodzenia za nadgodziny czy miesięcznego?

Odpowiedź
@AS

Tak jw. nie ma nadgodzin, więc wynagrodzenie za nadgodziny nie może być wypłacane, bo nie ma nadgodzin. Inną kwestią jest to, że wynagrodzenia jako takie nie są wypłacane. 2 - 3 miesiące opóźnienia (i więcej) to standard.

Opinia

Wynagrodzenia nie są wypłacane w terminie, rozbuchane ambicje właścicieli nie skonfrontowane z rzeczywistością, garażowa firma = garażowa jakość.

Joanna

Trochę mało tu wpisów o pracy w JML, szkoda. Jeśli ktoś był ostatnio na rozmowie w firmie, to powiedzcie, jak poszło. Z ilu etapów składa się rekrutacja?

legit
@Joanna

uciekaj dziewczyno, poczytaj o innych npodmiotach tej spolki. Rozmowa składa się z jednego etapu, później robisz i drżysz na koniec miesiąca o wypłatę wynagrodzenia. Opóźnienia bywaly częste i znaczne czasowo. Jak chcesz się np tłumaczyć swoim wierzycielem dlaczego nie opłaciła rachunków na czas, za ich uczciwą pracę- to nie krępuj się. Szczerze odradzam. Rekordzisci mówili o kilku tyg opóźnienia! W tych czasach to lekki szok. Poczytaj

Zostaw merytoryczną opinię o JML Service Sp. z o.o. - Katowice

JML Service Sp. z o.o.