Administrator Nowy wpis

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Grif Group Sp. z o.o.?

renata Nowy wpis

Firma nie jest za duża @jemioł i nie ma co liczyć tutaj na jakieś wielkie rekrutacje niestety..do tego w Lublinie bardzo ciężko się gdzieś wkręcić na taką ciepłą posadę, raczej trzeba przez znajomych się dowiadywać

Miriam Nowy wpis

Świetni są !!!

Damian Nowy wpis

Również byłem tam na rozmowie w sprawie juniora. Nie spotkałem się z zadnym negatywnym traktowaniem. [usunięte przez moderatora] powiedział bezpośrednio, ze sie rozwijają i jest to praca projektowa. Mial moje CV i po drugium etapie natychmiast powiedzial mi, ze sie nie dostałem. Takze uwazam, ze Ci co pisali przede mna to zwyczajnie uwazaja, ze sa wspaniali i nalezy im sie kazda praca. I to jest Wasz blad na rozmowach. Albo zwyczajnie robicie czarny PR i jestescie pracownikami jakis malutkich firemek, ktore trzesa sie o utrzymanie na rynku. Polecam GRiF. 4/5 jesli chodzi o kompetencje.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał

To prawda miałem być \"junior recruitment consultant\" tak Pan zapewniał na rozmowie telefonicznej. Więc przyszedłem, a tutaj okazało się, że będę też akizytorem i pracownikiem administracyjnym i mozę jeszcze od przygotowywania kawy. Więc mówię jak to możliwe skoro ja miałem być konsutantem. To Pan mi odparł u nas każdy jest wszystkim na początku i konsultantem i akwizytorem. Na dodatek zgubił moje c.v. Pyta mnie się na początku ma Pan c.v. a ja mówie, pzrecież Panu wysłałem a on na to zaraz je znajde w komputerze co zajęło mu ponad 10 minut. Acha spóźnia się też ponad 10 minut [usunięte przez moderatora] tak właśnie trakruje ludzi. Zastanówcie się 1000 razy zanim tam pójdziecie

Zostaw merytoryczną opinię o Grif Group Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grif Group Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mieczysława Karłowicza 11A lok. 9