TAP

Mysłowice

Opinie o TAP

hjng

@jorg dobrze że sprostowałes, niestety w necie pojawia się wiele tego typu pomyłek, ludzie po prostu źle kojarzą, nie doczytaja, albo pomylą się o jedna literkę. Stąd wynikaja tego typu własnie niejasności

jorg

cos ci sie aniu pomylilo- chyba do szkoly powinnas isc TAP tonie zadne sklepy z ciuchami- tylko firma transportowa i wypozyczalnia sprzetu.

mario

firma TAP a raczej ,, CAP,, na wykonczeniu smiechu warte

FIRMA MA TYLKO DOBRY SPRZET BRAK JAKICHKOWLIEK WAR. SANITARNYCH STAWKI TO KPINA UMOWY MINIMUM KRAJOWE

bv

A ja tam pracowałem 2 lata i zasadniczo byłem zadowolony.

Gdzie się podziałeś Pracownik ? Przyłączam się do prośby dociekliwego. Podaj jakieś konkrety. Chcę ubiegać się o pracę w tej firmie jako operator. Słyszałem że mają dobre maszyny i stawki w miarę. Właściciel podobno nie toleruje przekrętów z paliwem, złodziejstwa i kombinatorstwa. A może poleciałeś z firmy właśnie za to i się teraz odgrywasz ? Jeśli nie to podaj coś konkretnego.

dociekliwy

Jesteś na rencie i dorabiasz jako kierowca ? Na rencie chyba nie można pracować jako kierowca lub operator. Ja pracuję jako kierowca przy przewozie górników między szybami, jeżdżę rozlatującym się autobusem i mam 6,4 na godz.(KWK Mysłowice-Wesoła), wypłat nam nie płacą od 2 miesięcy. Napisz coś więcej o stawkach i sprzęcie.

Od kilku lat pracuje w tej firmie jedno wielkie bagno gdyby nie moj wiek i fakt że jestem a rencie dawno bym tam nie pracował! Jednolite stawki dla cieci kierowcow i operatorow śmiechu warte zero poszanowania dla TACHO przeladunki to w sumie norma zero premi umowy na MINIMUm krajowe. a Autach GPSy.

Zostaw opinię o TAP - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAP