Opinie o Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sztabek, gąsek, wlewek metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. w Tychy

Chciałbym złożyć cv na kontrolera jakości. zastanawia mnie czy w ogóle są jakieś nabory do firmy. W starszej ofercie widzę informacje o systemie zmianowym. Jest to praca po osiem czy dwanaście godzin? Weekendy sa tez pracujące?

Ciekawski Nowy wpis

Dzień dobry. Czy w firmie Walker Precision Engineering Polska jeden operator pracuje na jednej frezarce czy jak to wygląda?. Czy praca jest bardziej spokojna czy w dużym stresie. Czy jest produkcja zaplanowana czy wszystko na wczoraj?. Czy stawka w ogłoszeniach dla zaawansowanego operatora 10 000 zł / mies. brutto jest faktycznie do uzyskania? Pozdrawiam.

Czy często zmieniają się osoby na stanowisku kontrolera jakości? Swoją drogą chciałam zapytać czy kobiety też mogą pracować na tym etacie, bo widziałam stare ogłoszenie, ale nic na ten temat nie pisali? Jak często wzrasta to wynagrodzenie, można przyjąć, że jest to raz w roku?

Artur Kawa Nowy wpis

Nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze pisać opinii o pracodawcach u których miałem przyjemność pracować. Zawsze musi być ten pierwszy raz hehe. No to tak, w firmie Walker przepracowałem tylko miesiąc od 1 do 30 czerwca 2022 roku. Zwolniłem się ponieważ zajmuję się także sprzedażą w internecie i niestety bardzo ciężko było mi połączyć dwa etaty, a przez ostatni mięsiąc sprzedaż bardzo mi się rozwinęła. Co do mojej opinii o tym miejscu pracy to naprawdę mogę tylko same dobre rzeczy. Praca mega fajna i bardzo rozwijająca. Jeśli masz chęci i chcesz się dobrze nauczyć obróbki na CNC to nie ma lepszego miejsca. Nikt Cię nie goni, każdy z kim pracowałem na zmianie jest bardzo życzliwy i pomocny, wszystko Ci wytłumaczy i pokaże od A do Z. Atmosfera w pracy jest super nigdy nie spotkałem się z taką fajną załogą i mimo iż przepracowałem tylko miesiąc to bardzo mi było szkoda że muszę się zwolnić no ale musiałem wybrać albo etat albo swoją działalność gospodarczą. Przełożeni też są bardzo w porządku. Mój Kierownik zmiany - Patryk, super gość, pomocny i życzliwy, reszta osób w firmie to samo. Bardzo dobrzy fachowcy. O Dyrektorze to samo mogę napisać. Bardzo mi poszedł na rękę, chociaż nie musiał. Generalnie mogę napisać że to najlepsze miejsce pracy w jakim pracowałem chociaż mój okres zatrudnienia był bardzo krótki. Dziwią mnie te negatywne opinie które piszą tu niektóre osoby na forum. Pamiętajcie że zawsze piszą to osoby którym nie wyszło albo są totalnymi leniami a oczekują złotych gór. Moja opinia o tej firmie jako miejscu pracy to 5/5. Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bartosz

Przeczytałem że nie ma żadnych dodatków do pensji. Szkoda bo sama goła wypłata jest mało motywująca. Chociaż co jakiś czas dają podwyżki, czy zarabia się cały czas tyle samo?

Jak szefostwo w Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Jozin z Bazin

Jest super!

Natalkass

Nie polecam nikomu tego pośrednictwa, mówią że zadzwonią danego dnia można czekać tydzień dodzwaniać się a oni mają cię gdzieś, okropny pośrednik nie pozdrawiam

Czy Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

jan

Firma żadnych multisportow, benefitów, systemów nie ma. Generalnie nic tam nie ma tylko śmierdzi starocia i niektórymi ludźmi :) Roboty tez nie ma, premi, dodatków, robimy same badziewija.

Leon
@jan

Jan - Dlaczego pracujesz w tej firmie skoro jest tak źle? Piszesz "robimy same badziewija" - To znaczy że ty też w tym bierzesz udział. Zastanów się nad sobą, wnioskuje że jesteś malkontentem, nieudacznikiem, leserem a za swoje problemy obwiniasz wszystkich dookoła. Typowy Polak

Jan
@Leon

Bo jeszcze płaca a Robie to co wszyscy przychodzę i Klepie 8h i do domu

Czy pracownicy w Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jolanta

Do jakiego konkretnie garażu i muzeum porównujesz tę firmę? Jesteś pewien, że to właśnie w tej konkretnej firmie pracowałeś? A może Ci się tylko przyśniło? Zastanów się dobrze co właściwie wnosi Twój komentarz i czy przypadkiem nie mieli racji, że Ci podziękowali. A w ogóle przemyśl całe swoje życie na nowo i następnie napisz właściwy komentarz, bo negatywne komentarze nic nie wnoszą do tego forum a tylko szkodzą ludzkości i produkują złe emocje.

Łysy

Widzę że moje komentarze są regularnie usuwane, żeby to na forum było pokazane jaka to firma jest super :)

@Łysy

(usunięte przez administratora) Dbają o reputację. Dobrze, że jest chociaż coś, o co dbają.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Małpa

Na święta zazwyczaj robią postój.

Rafaello

Uważajcie na ta firme! Zatrudnienie w niej jest bardzooo niestabilne. Daja ci umowe na 3 miesiace, a po miesiacu bez slowa wyjasnienia daja ci wpowiedzenie. Co sie potem okazuje maja juz kogos na twoje miejsce. W dodatku bardzo oszukuja na wyplacie. Obiecuja jakies premie do drugiej zmiany 15% co sie potem okazuje niczego takiego nie ma! Szczerze odradzam .. firma kogucik.

@Rafaello

Nie zrozum mnie źle, ale czy rzeczywiście dostałeś wypowiedzenie bez powodu? Użytkownicy na pewno chcieliby wiedzieć, jak wyglądała Twoja sytuacja. Na tej podstawie sami będą mogli ocenić sytuację w firmie. Pamiętaj też, że oskarżenie oszustwa to poważny zarzut. Może mógłbyś doprecyzować dlaczego uważasz, że zostałeś oszukany? Myślę, że warto rozwinąć tę kwestię.

aplikant
@Rafaello

"Miszczu", a czy Ty sam, nawet mając jakąś pracę, nie przeglądasz innych ofert, próbując znaleźć jeszcze lepszych warunków? To raczej logiczne. Podobnie Pracodawca - jeśli widzi, że ma lepszego kandydata o Ciebie - to jego święte prawo. Przedwczesne rozwiązanie umowy z JEDNYM pracownikiem to żaden dowód na brak stabilności zatrudnienia. Natomiast zarzut oszustwa bez realnych podstaw jest równoznaczny z oskarżeniem z drugiej strony o naruszenie dóbr osobistych Firmy więc mam nadzieję, że masz twarde dowody na te swoje żale.

@aplikant

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na forum i przedstawić swój punkt widzenia. Jednak trudno się z Tobą nie zgodzić w tej kwestii, że jednorazowa sytuacja nie powinna rzutować na opinię o całej firmie. Czy Ty pracujesz obecnie w Walker Precision Engineering Polska? Jeśli tak, może podpowiesz nam, jak wygląda proces rekrutacji w tym miejscu?

Stanisław
@Rafaello

Witam wszystkich. Obserwuję opinie na temat firmy w której pracuję od 6 lat. Jestem bardzo zniesmaczony co niektóre osoby wypisują na forach tu czy tez innych dlatego chciałbym sprostować to co napisał Pan ciasteczko - Rafaello bo widzę że jego wpis jest bardzo lubiany przez osoby które prawdopodobnie nie spędziły jednego dnia w firmie Walker. Nietrudno mi się domyślić czyja to opinia - TAKI PRZYPADEK BYŁ JAK DO TEJ PORY TYLKO JEDEN i wszyscy w firmie dobrze wiedzą o kim mowa. Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :-) Pan Rafaello został przyjęty jak każdy nowo zatrudniony pracownik na umowę próbną 3 miesiące (ta praktyka dotyczyła również mojej osoby tą różnicą że ja pracuje nadal). W pierwszym miesiącu przepracował około 1,5 tygodnia po czym nie zjawił sie w pracy. Po około tygodniu wrócił do pracy - niestety tylko na 1 dzień i znowu wolne. Powodu nieobecności nie będę zdradzał - cały zakład znał powód. Który zakład pracy chciałby takiego pracownika? Sam osobiście nie chce pracować na tego typu pracowników. Szanujmy się ! Zakład zatrudnia pracownika po to aby wykonał pewną pracę i za to go wynagradza. ps. z tego co pamiętam Pan Rafaello przepracował 1 dzień na II zmianie dlatego może nie zauważył różnicy w wynagrodzeniu - nie ma opcji aby nie otrzymał dodatku za tą zmianę tak jak otrzymuję to ja i każdy pracownik w zakładzie kiedy przepracuje godziny w systemie drugo zmianowym. Tak czy inaczej Rafaello - powodzenia Parę słów o mnie, firmie Jestem operatorem maszyn CNC, szanuję pracę w tej firmie, dobrze się tu pracuje: atmosfera, wynagrodzenie też ok, przykładam się do pracy (tak mi się wydaje :-)) to też nie mam źle. Większych powodów do narzekań nie mam. Dość stary park maszynowy - przydało by się coś nowego. Jest wiele plusów są też minusy - JAK W KAŻDYM ZAKŁADZIE. pozdrawiam wszystkich i tych maruderów spędzających czas na forach i tych którzy pracują. :-)

Jolanta

@Johnnie, skąd tyle negatywnych emocji? Nie miałam na celu Cię obrazić - niejednokrotnie użytkownikom zdarza się pisać opinię pod wątkiem innej firmy, której nazwa brzmi podobnie. Często firmy mają oddziały w różnych miastach i użytkownicy również często pomijają ten aspekt w swoich wypowiedziach odnosząc się ogólnie do firmy a nie do warunków w konkretnym oddziale. Nie prosiłam także, byś "opowiadał o swoich rozmowach z szefostwem" a jedynie zapytałam, czy takie kroki poczyniłeś. Niekiedy zwykła rozmowa przyczynia się do chociażby minimalnej poprawy sytuacji. Jeśli chodzi o podpunkt związany z regulaminem to stwierdziłam jedynie, że każdą opinię można przedstawić w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum. Nie zgadzasz się z tym twierdzeniem?

Leszek
@Jolanta

Joanna, szkoda Twojego pisania, szarpania się... Szanuj zdrowie, bo ma się go tylko jedno.. Niech Ci malkontenci, obsrywacze, opluwacze, powiedzą, napiszą co umieją robić, jak przykładają się do pracy, ile razy dziennie wychpodzą na papieroska, ile narzędzi zwinęli z firmy, ile narobili braków a może nawet dzwonów.... To jest Polska, tych nierobów, nieudaczników, zwykłych obijaczy, którzy za tą udawaną pracę chcieliby jeszcze zaro bić 10 tysiecy na rękę za 8 godzin pracy jest sporo.... Są też oczywiście normalni, pracowici, uczciwi ludzie ale oni zazwyczaj nie wchodzą na takie fora, nie opluwają, nie narzekają, nie psioczą bo zajmują się pracą, później odpoczynkiem, codziennym życiem. Wy wszyscy którzy chcecie podjąć decyzję o podjęciu pracy obojętnie w jakiej firmie to pora żebyście zauważyli, że na takich forach nie piszą normalni , zwykli, uczciwi, pracowici ludzie.... Tu piszą zazwyczaj nieroby, nieudacznicy, nieroby, którzy uważają siebie za pokrzywdzonych.... Nie jestem, nie byłem nigdy pracownikiem tej firmy.... Piszę zupełnie bezstronnie . Pozdrawiam

Pracowałem tam jedynie chwilę (3 miesiące), jednak wrażenia jak najbardziej pozytywne. Ludzkie podejście do pracownika, sporo rzeczy do dogadania. Zarobki dla mnie były OK- na okres próbny dostałem tyle ile zaproponowałem na rozmowie o pracę- być może za mało, dla mnie na tamten moment był to satysfakcjonujący poziom. Jeśli chodzi o techniczną stronę pracy- nieco podstarzałe, niezbyt zadbane maszyny (pracowałem na automatach tokarskich), braki w narzędziach- zwolniłem się przedwcześnie ale ten temat dało się rozwiązać, tylko trzeba było chcieć. Dyrektor zainteresowany wprowadzaniem nowych rozwiązań, gorzej z remontami maszyn- np cieknąca głowica w najlepszej tokarce w firmie. Fajna firma dla kogoś kto nie boi się starego parku maszynowego, grzebania po katalogach za narzędziami których potrzebuje oraz angażuje się w swoją pracę. Zrezygnowałem tylko dlatego, że dostałem propozycję pracy na stanowisku inżynierskim. Dyrektor to były frezer także może dlatego ten dział tokarski taki niedoinwestowany- mogłoby być lepiej, ale mimo wszystko dużo ciekawsza, bardziej angażująca i przyjemniejsza praca niż np. Major.

Heniek

Na forum każdy może napisać swoja opinię. To nie jest miejsce tylko dla maruderów!

Boberek

Wypowiedzi pozytywne zauważam tylko od osób zarządzających. Ale co mogą napisać? Przecież biorą za to kasę i mają stanowiska. Ha ha ha

Jolanta

@Johnnie, użytkownik @OffsidE zaznaczył, że nikogo nie miał na celu obrazić a jedynie podkreślić wiek współpracowników. Oczywiście w swoim wpisie mógłby używać innych eufemizmów choć nie ulega wątpliwości, że Ty także zachowujesz ton prześmiewczy, który może obrażać innych użytkowników. Nikt nie neguje tego, że dane sytuacje sprawiły iż nie możesz wypowiadać się o firmie w samych superlatywach. Myślę jednak, że nie warto w ten sposób mnożyć negatywnych emocji - przecież każdą opinię można przedstawić w sposób kulturalny i rzetelny. Niemerytoryczne komentarze nie przynoszą nikomu żadnych korzyści - a w szczególności nie przynoszą korzyści osobom, które szukają tu opinii na temat zatrudnienia. @OffsidE, dziękuje za opinię na temat warunków pracy w Walker Precision Engineering. Czy według Ciebie w firmie można poszerzyć swoje kompetencje? Jak przedstawiają się możliwości rozwoju w tym miejscu pracy?

Jolanta

@Johnnie, czy Twoja opinia aby na pewno dotyczy firmy Walker Precision Engineering Polska? Rozumiem emocje jednak pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym zatem nie obrażaj osób trzecich. Każdą opinię można przedstawić w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum. Czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w tym miejscu?

@Jolanta

Szanowna Pani, z całym szacunkiem, musiałbym być skończonym idiotą, żeby: a) nie wiedzieć dla kogo pracuję b) opowiadać na publicznym forum o swoich rozmowach z szefostwem firmy. Co do regulaminu, proszę wskazać konkretnie - który punkt Pani zdaniem naruszyłem, bo nie potrafię się odnieść.

OffsidE
@Johnnie

Gosciu nie wiem kiedy Ty tam pracowales aleee.... jesli masz złe zdanie o tej firmie to chyba w domu byles wiecznie głaskany i chwalony za to ,ze zrobiłeś "kupke". Zaklad prosperuje bardzo dobrze, daje szanse zupelnie nowym, niewtajemniczonym ludziom i to nie za 2000do reki plus umowa zlecenie. Nikt nikogo nie pogania ,nie ma pretensji że za malo itp. Pracujesz swoim tępem i , pilnujesz swojej obrobki i jest wszystko ok, jesli czegos nie wiesz- każdy Ci BEZ PROBLEMU pomoze , doradzi Uczysz sie rysunku , technologii, programowania , uststawiania maszyny, pomiarów i korekt. . Zakład czysty, pomiarówka dostępna, ciągłe inwestycje w rozwój ,szef i liderzy spoko, młoda ekipa, zadnych "dziadków" (nikogo nie obrazajac) ktorzy mają swoją wizję i koniec. Zakład na "5". Dla jasnosci pracuje na stanowisku operatora, nie działu reklamy firmy.

@OffsidE

Mam nadzieję, że na powyższe zniewagi pani Jolanta zareaguje równie gorliwie jak wcześniej. Zakład faktycznie jest czysty. Oczywiście pod warunkiem, że każdy operator zdąży na czas opróżnić wszystkie swoje wiaderka z chłodziwem spod maszyny. Pomiarówka owszem - dostępna. Tyle tylko, że pamięta ona Stalina. Co do kolegów, to też fakt. Nie sposób nikomu zarzucić, że nie stara się pomóc. Każdy pomaga JAK MOŻE. I to są właśnie kluczowe słowa. Bo może tylko wówczas, gdy nie wyje mu alarm na żadnej z trzech maszyn, które akurat puszcza. Tak, że tyle w temacie rzekomego braku poganiania. Nie wiem co Kolega ma do osób starszych. Pracowałem z wieloma emerytami i nie stwierdziłem, żeby któryś z nich gorzej pracował z tytułu wieku. Wprost przeciwnie. Wiem też, że nie każdy w WPE ma 20 lat. Ale nie mam z tym problemu. Proszę dalej pracować swoim (usunięte przez administratora) i pozostać z przekonaniem, że umowa o pracę za parę złotych więcej od najniższej krajowej to w dzisiejszych czasach luksus! Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 55
    43-110 Tychy

Walker Precision Engineering Polska Sp. z o.o.