Opinie o Ame Systems Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ame Systems Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ame Systems Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ame Systems Sp. z o.o. w Mikołów

Siemka, widziałem ofertę dla operatora CNC ale jest już nieaktywna, nawet w jej szczegóły wejść nie mogę, a tutaj to od dłuższego czasu niczego nie pisaliście. Możecie mi dać znać wprost czy dalej niedoświadczonych przyjmują? kiedyś tak pisał ale nie wiem czy to aktualne jeszcze

Jolo

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią Nowego. Zwolniłem się tylko dlatego, bo musiałem wyjechać do innego województwa. Zawsze drzwi otwarte dla byłego pracownika. Serdecznie polecam tę firmę. Niestety negatywne opinie pojawiają się od ludzi, którym albo nie chciało się pracować, albo uczyć.

@Jolo

Jakie odczucia taka opinia nic nie poradzisz. Ale skoro tak pozytywnie to się teraz zastanawiam nad zasadami tych powrotów do firmy. Jest jakiś okres karencji po odejściu? I jak są rekrutowani byli pracownicy, na równi z kandydatami z zewnątrz czy jako pierwsi są brani pod uwagę?

Jolo
@Sylwia

Na bardzo równych. Pracuję tu tyle lat. To chyba coś świadczy.

Haha Nowy wpis

Firma słaba komentarze pisane przez właścicieli itd ,przyjmij się a sam się przekonasz pieniądze słabe (usunięte przez administratora) , kable ,sknery i wykorzystywacze!!!! Brak słów … każdy dobrze wie kto pracował w tej firmie !!!!! Cała prawda:)

Komuś tu mocno zależało żeby zepsuć tej firmie opinie. Lepszej atmosfery i możliwości rozwoju nie znajdziecie!

Jony
@pracownik

Hhahaha napewno (usunięte przez administratora) atmosfery już bardziej się nie da hehe

Barbara
@pracownik

Komu ? Nie widzę tego typu opinii. Możesz ją podlinkować?

peter Nowy wpis
@pracownik

Tak jak poniżej. Firma jest spoko. Właściciel zaangażowany i elastyczny. Nie ma wierzyć w to co wypisują na GOWORK. Gdy szukałem pracy nie sugerowałem się tymi opiniami i wszystko jest ok.

Piotr Nowy wpis
@peter

Elastyczny? To znaczy że można się dogadać np. w sprawie godzin pracy albo terminu urlopu? Nie robią tu z tym wielkich problemów?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ame Systems Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Pedro

Gowork to firma, która bazuje na niszczeniu opinii porządnych przedsiębiorców. Wykorzystuje i podburza sfrustrowanych pracowników do tego, aby wystawiali negatywne opinie. Dają miejsce, w którym ludzie mogą się wypłakać, aby dokuczyć szefom, którzy zasuwają jak szaleni, aby było dobrze, a potem chcą sprzedawać możliwość kasowania negatywnego komentarza czyli to tak jakby narobić komuś na wycieraczkę i próbować sprzedać papier toaletowy. Miałem problemy z tą stroną internetową, kiedy miałem działalność jednoosobową i nie miałem ludzi i nigdy nie zamierzałem zatrudniać. A miałem pięć negatywnych postów na temat mojej firmy, a oni dzwonili i chcieli mi sprzedać możliwość usuwania negatywnych komentarzy. Od kogo pytanie? Od siebie? Mam nadzieję, że skończy ta strona jak pracadokitu.pl

ss
@Pedro

Potwierdzam

Bolek
@Pedro

Potwierdzam w/w opinie. Firma GOWORK rozdaje każdemu (usunięte przez administratora)do obrzucania swoich pracodawców a potem dzwoni do tych pracodawców proponując wykupienie abonamentu umożliwiającego usuwanie negatywnych opinii. (usunięte przez administratora)

Serdecznie polecam tę firmę. Szef w porządku (elastyczny). Super ekipa do współpracy i co najważniejsze wszyscy tu długo pracują. Nowe maszyny. Widzę, że komuś tu zależało na zepsuciu opinii, ale to jego prywatna sprawa. Widocznie sobie nie radził.

Zięciu

Firma daje szanse młodym zaraz po szkole żeby nauczyć się fachu. Sam dołączyłem do ekipy AME zaraz po szkole i wszystkiego nauczyłem się właśnie tam. Firma daje dużo możliwości na rozwój i warto się samemu przekonać, przyjść i zobaczyć jak jest :) Pozdro :)

Ilona
@Zięciu

A to na początku miałes jakieś szkolenia czy po prostu nauczyłeś się wszystkiego poprzez prace z innymi?

@Ilona

Mogłem liczyć na pomoc od reszty chłopaków i zawsze ktoś znalazł chwilę żeby pokazać co i jak gdy czegoś nieogarnialem

@Zięciu

No to fajnie, że pomagają, a czy praca dla kobiet też się tu znajdzie?

Zięciu

Atmosfera też pierwsza klasa :)

Wąski

Również pracuje w ame od prawie 2 lat i mogę wyrazić swoją opinię. Od 10 lat pracuje na frezarkach u różnych pracodawców (większych i mniejszych) i śmiało mogę powiedzieć, że jak do tej pory to najlepszy pracodawca z którym miałem przyjemność pracować. Atmosfera w pracy przyjemna, współpracownicy chętni do pomocy, szef wyrozumiały i bezkonfliktowy.

@Wąski

No to atmosfera faktycznie spoko z tego co widać, a jak warunki pracy oceniasz w takim razie? Po dwóch latach raczej zarobki podskoczyły?

Majk

Witam serdecznie! Już od kilku lat pracuje w tej firmie i jestem zdziwiony czytając poniższe komentarze. Przyszedłem tutaj zaraz po maturze nie mając doświadczenia w obróbce skrawaniem. Dzięki wprowadzeniu w realia przez doświadczonych kolegów z pracy, nabyłem sporych umiejętności, które mimo upływu czasu cały czas procentuje. Wnioskując po opiniach przyjaciół pracujących w innych firmach, nie dostali oni możliwości brania udziału w takim zakresie obróbki jaki ja doświadczam, co uznaje za sporą zaletę. Pracodawca dofinansował mi możliwość nauki w Wyższej szkole. Jeśli ktoś stawia na swój rozwój, przy przyjemnej atmosferze, to zdecydowanie jest to miejsce pracy dla Ciebie. Z swojej strony chciałbym pozdrowić osoby, które "hejtują" z premedytacją, oraz całą ekipę AME systems ☺️

Łukasz Kawa własciciel AME

Witaj Marku Jeśli rzeczywiście ty napisałeś ten komentarz to bardzo mi przykro, że tak oceniasz swoją byłą firmę. Pamiętaj, że świat jest mały i nie wolno za sobą palić mostów. Chciałbym również, żebyś miał świadomość, że bez mojej pomocy nie znalazłbyś sobie nowego pracodawcę tak szybko. Przykro, że wypowiadasz się w tak negatywnym tonie o byłym pracodawcy i wiec, że ostrzegę Twojego obecnego pracodawcę przed Twoim takim zachowaniem tak negatywnym i niesprawiedliwym. Jako Twój pracodawca w przeszłości poszedłem ci na rękę i przyjąłem cię z powrotem po krótkotrwałym odejściu, ale widzę, że o tym co firma dobrego dla Ciebie zrobiła szybko zapomniałeś. Łukasz Kawa Właściciel Ame Systems Sp. z o.o.

@Łukasz Kawa własciciel AME

Dziwny zbieg okoliczności wyjaśniający post dotyczący podszywania się pod moją osobę niknie. Dobrze wiesz że wcześniejsze posty były pisane przez Tomka K. tak jak ostatni który usunął administrator na moją prośbę. Kłamać i manipulować to twoje motto życiowe. A sprawę wyjaśniaja odpowiednie organy. Przykro mi że wplatujesz mnie w ta chora gre.Najpierw się rozmawia a potem stawia zarzuty . Nie pozdrawiam

Prof Miodek
@Łukasz Kawa własciciel AME

Nie pisze się "wiec", tylko "wiedz"!

@j a firma ma aż tak dużo konkurencji?

j

Zabrakło konkretnych argumentów uzasadniających negatywna opinię bo to inspiracja konkurencji?

Cheff

Brak slow jak najdalej od tej firmy Nie Polecam

Obiektywny

Cześć ludziska. Trochę pracowałem w tej firmie i powiem Wam, trzeba mieć jaja, doświadczenie i mega łeb, aby firma dobrze funkcjonowała i rozwijała się... Jednego z właścicieli znam od lat i wiem, że ma duuuże doświadczenie w tej branży, oraz że musiał wiele w życiu poświęcić czasu i nerwów, aby dojść do obecnej pozycji... Narzekacie na zarobkj, ale nie bierzecie pod uwagę, że taka firma (nie licząc waszych wypłat, podatków i składek ZUS) generuje koszta, począwszy od czynszu za halę, zakupu maszyn , a skończywszy na odzieży roboczej, kawach, herbatach, itp. .. Każdemu, kto tutaj narzeka, proponuję otworzyć własną firmę, aby zobaczył, jak to jest nie spać po nocach i kombinować, aby to wszystko miało ręce i nogi. Pozdrawiam całą ekipę i życzę sił do działania...

Stefan
@Obiektywny

Skoro pracowałeś w tej firmie to mam do Ciebie pytanie. Chciałbym dowiedzieć się, czy jest to dobre miejsce pracy dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na rozwój osobisty? Zastanawiam się, czy firma w jakikolwiek sposób dba o wiedzę i umiejętności swoich pracowników.

Łukasz Kawa własciciel AME

Drodzy Państwo W odpowiedzi na negatywne komentarze zapraszam wszystkich zainteresowanych pracą na rozmowę. Dowiecie się Państwo jaki jest proponowany poziom zarobków i sami zobaczycie jaka atmosfera panuje w firmie. Wszystkie osoby z poza firmy wypisujące nieprawdę na nasz temat proszę o powstrzymanie się od nieprawdziwych komentarzy. Dowodem odpowiedniej atmosfery jest stała kadra od kilku lat. Dziękuję i zapraszam do składania CV Łukasz Kawa

Wiktor

@Marek w Każdy ma wybór ,ale z tego co mi wiadomo to duży wpływ na wysokość kasy ma nasza praca, ja nie narzekam.

Marek w

2000 na początek i na koniec hehe brak słów sknery i (usunięte przez administratora) odradzam ta firmę lepiej robić za stróża niż w tej firmie więcej zarobisz marne obietnice szefostwo (usunięte przez administratora) Poczytaj dayco opinie dwa nieudaczniki

Pracownik Ame

Słaba firma pod względem zarobków , Mobing przez pracodawców kierownik brak słów największy kabel jakiego świat widział nawet jak sam coś spierniczy zwali na kogos kto nawet tego nie robił jednym słowem ryzy (usunięte przez administratora) a atmosfera dopiero (usunięte przez administratora) Chcesz się przekonać jak tam jest przyjmij się a przyznasz mi racje!!!

Kolonko

Tak naprawde szczerze to kto tam pracowal nie ma dobrego slowa na ich temat .Jesli szukasz pracy w ktorej napewno sie nie rozwiniesz ,lubisz byc pinizany przyjmij sie tam a napewno nigdy nic nie zarobisz ani nie osiagniesz

Zostaw merytoryczną opinię o Ame Systems Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Ame Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ame Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ame Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ame Systems Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Żwirki I Wigury 54
    43-190 Mikołów