Opinie o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. w Sulechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. w Sulechów

Było przez 2 miesiące. Już wkrótce wróci Karolina

kot

Ktoś widzę u was znowu nieźle zamiata: kierownik, referent, główna księgowa !!! Wiosenne porządki w pełni, brakuje ogłoszenia dla asystentki heheh

Jak chcesz pracować z wariatką :)

xxl

Już odpuszczam, masz rację nie da się pracować z takimi osobami, spotkałem byłego pracownika, w głowie się nie mieści co się tam dzieje. Porażka !!!

xxl

Mam pytanie do pracowników, czemu co kilka miesięcy szuka się nowego kierownika produkcji i planisty ? Obserwuję tą firmę od dłuższego czasu bo sam myślę o rozwoju swojej kariery ale dla mnie to jest dziwne taka rotacja. Według mnie to się ma nijak do rozwoju firmy. Ogłoszenia to wielka ściema cyt.: Się rozwijamy, obsadzamy kolejne stanowisko i szukamy fajnej osoby do pracy (ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?)- kolejne stanowiska ? kierownik wylatuje to raczej na jego miejsce się zatrudnia a nie tworzy nowe ;) Dziwna polityka w MB, może warto posłuchać opinii ludzi z okolicy i dać sobie spokój z tym miejscem. Poproszę o opinię obecnych pracowników. Pozdrawiam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kolejnego

Widzę, że szukają kolejnego kierownika produkcji... Ale jak ktoś ma problem z głową, to będzie szukał zawsze...

unclecamill

Witam serdecznie! Moja opinia o przedsiębiorstwie MB - Pneumatyka jest jak najbardziej pozytywna. Odbyłem tam praktykę studencką i jestem z tego bardzo zadowolony. Firma nastawiona jest na rozwój a co najważniejsze daje szanse wybić się młodym i ambitnym absolwentom uczelni technicznych (i nie tylko). Osobiście pokładam ogromne nadzieje w MB ponieważ liczę na znalezienie tam zatrudnienia po skończeniu studiów. Warunek to chęci do pracy i pozytywne nastawienie. Tak naprawdę trzeba samemu się przekonać jak to u Nich. Osobiście gorąco polecam.

mobbing

treść wpisów czytają tylko pracownicy bądź osoby już rozważające zatrudnienie w MB - rekrutacja tutaj jest nieskuteczna, więc HR niech nie robi wstydu fałszywymi wpisami :) Ale jak ciężko kogokolwiek przekonać do pracy, to każde rozwiązanie dobre ;)

zzz

Tam zawsze potrzebują do pracy ! Wejdź na ich stronę w zakładkę kariera albo zadzwoń do nich.

Shoikan

Witam, co dobrego słychać? Pozdrowienia dla wszystkich pracowników. Miło mi było z Wami pracować, krótko, ale miło. Widzę burza trwa nadal, ale jeśli wierzyć opinii zmienia się. Męża szefowej czasami widzę w pobliskim sklepie (mieszkamy 800m od siebie), ale ma krótką pamięć i ludzi nie poznaje, a może teraz wszyscy mu się kłaniacie i tak się przyzwyczaił, że już nie reaguje? No nic jak to moja szanowna żona określiła człowiek może wyjechać z wiochy, ale wiocha z człowieka nigdy. Trzymajcie się i pozdrawiam raz jeszcze, bo wiem, ze to jeden z lepszych kanałów komunikacji w firmie.

obecny
@Shoikan

Zaraz zostaniesz starym dobrym zwyczajem pociśnięty, że nie masz swojego życia i interesujesz się tą firmą, pewnie nie możesz znaleźć lepszej pracy i z depresją się budzisz hehe w firmie to się tylko ludzie zmieniają, rotacja taka, że już lepiej nie skupiać się na poznawaniu ludzi a w szczególności asystentki tam to jest ruch hehe ale i tak dla nas najlepsza była czarnula mega zgrabna i ładna ale sama odeszła no i dobrze bo pewnie też prędzej czy później coś by na nią się znalazło hehehe. Jedno jest pewne na nudę tutaj nie narzekamy. Pozdro stary i powodzenia !

Duduś

No i wreszcie się ktoś odważył, poszedł do szefowej i powiedział - efekt? Podwyżki większości osób na produkcji (nie wiem jak w administracji) no i wolne święta! Da się? Da. Tylko trzeba się przemóc i otworzyć, były trzy gwiazdki... Daje cztery, bo zamieszanie nadal jest, ale teraz wiem, że mam dobrą kasę jak na razie! (chciałem się zwalniać, ale w tej sytuacji całkiem jest mi tu ok)

Duduś

Zadowolonyz16specjalistów

Firma świetna!!! Ostatnio o 3 w nocy bolała mnie głowa, nagle dostałem telefon od jednego z 16 specjalistów że już do mnie jedzie. Po trzech miesiącach pracy, zarabiam o wiele więcej niż ci co robią tam po kilka lat. Dodatków za prace w święta czy weekendy nie ma, ale przynajmniej nie muszę marnować czasu w sobotę czy niedziele na spędzanie czasu z rodziną czy znajomymi. Do tego czuję się jak gwiazda jakiegoś programu, ponieważ każdy mój ruch jest rejestrowany przez monitoring. Nigdzie indziej nie uświadczysz takiego dobre zagospodarowania czasu pracy jak tu, masz nawet wyliczone ile czasu możesz w toalecie spędzić!! Pamiętaj, normę trzeba zrobić, no i wysprzątać całą firmę z dwa razy dziennie najlepiej. Mam też wielką satysfakcje z tego, że moja firma sponsoruje jakiegoś biednego chłopca, którego marzeniem jest wygranie jakiegoś wyścigu na motorkach, czy innych kosiarkach. Dział HR robi wszystko, aby wspomóc zwierzaki z pobliskiego schroniska, ale troszkę im gorzej idzie jeśli chodzi o polepszanie pracy pracowników produkcji, montażu, magazynu, pewnie i w biurach też za ciekawie nie jest. No i najważniejsze, rotacji pracowników w tej firmie nie ma. Przecież to, że przez ostatnie parę miesięcy przewinęło się kilkanaście osób, a może i nawet więcej, to nic nie oznacza.

hehe

hehe W koncu w koncu ludzie pisza prawde, a szefowa czytajac to pewnie czerwona do bolu:). taka jest prawda, tam jestes wlasnoscia, bo ktory pracodawca na rozmowie zapyta sie ciebie" czy masz dziewczyne, albo chlopaka" . Co wogole to obchodzi szefowa?, szefowa ma kompleksy, i bardzo dobrze ze ludzie odchodza, teraz z tego co wiem sa mniejsze wymogi aby przedluzyli ci umowe, poniewaz szefowa juz wie ze nie ma komu zbytnio tam pracowac:).Jezeli ktos chce isc na operatora cnc to niech pojdzie gdzie indziej bo szkoda czasu, paranoja, obiecuja gory a tak naprawde (usunięte przez administratora) sie dostaje. firma ladnie wyglada maszyny sa naprawde dobre, ale co z tego jak atmosfera jest paskudna, jezeli ktos chce sie wkurwiac i ciagle byc obserwowany i czuc oddech szefowej na plecach to prosze, czujne oko niczym big brother obserwuje pracownikow 24 na dobre, bo kto o 3 w nocy dzwoni do firmy i mowi ze jedzenie jest na stole i prosze posrztac szefowa oczywiscie ;).

zzz

Ambitna osoba na stanowisko asystentki/asystenta zarządu hehe !!! pytanie po co ? jak będzie ambitna to szybko się na was pozna i odejdzie. Napiszcie lepiej pomoc biurowa - wynieś, przynieś, pozamiataj i dolewaj do koryta. Nie polecam !

dfhg

LoL. ale to jest śmieszne z perspektywy czasu. Jeden jedzie na drugiego, więc potencjalni pracownicy od razu widzą jaka jest w firmie prawdziwa atmosfera. Dodam, że asystentka zarządu musi umieć jeszcze robić doskonałą kawę i mieć nerwy ze stali. Błąd, najlepiej niech będzie robocikiem, to przetrwa.

Zachwycony

Kochany koniu:) Ciesze sie ze odeszłaś bo wreszcie mamy porządek w Grafitti! Twe desperackie zachowania były juz męczące a bałagan pozostawiony po Tobie juz sprzatnelismy wiec ciesze sie ze cię juz nie ma! Powodzenia w nowej pracy tylko uważaj bo tam rowniez szybko sie poznają na tobie i twym nieogarnięciu! Szukaj czegoś bardziej ograniczonego w zadaniach, bo ambitnych nie dasz rady ogarnąć! Twój były zachwycony kolega z pracy.

czepek

Oferty pracy wiszą nie od dziś ,szukają ludzi za najniższa stawkę.Prześledziłem osoby które tam pracowały większość została przyjęta od razu po studiach albo praktykach.Jako pierwsza praca po studiach (usunięte przez administratora)mieszkając u rodziców to polecam.

Shoikan

fghj jeśli się zastanawiasz nad tą ofertą, choć sądzę, że jesteś raczej ofertodawcą, to zapytaj czy zatrudniający wie czego od ciebie chce na tym stanowisku. Przy czym nie chodzi mi o drabinkę kompetencji, instrukcje stanowiskowe, etc., tylko o to czy własnymi słowami potrafi określić wymagania. Z doświadczenia wiem, że często nie bardzo wiedzą.

GRINGO

Firma typu place to wymagam czyli wykonuj polecenia poniżej swoich kalifikacji

operator

witam pracuje w mb pneumatyka i musze stwierdzic iz zarobki sa za male na stanowisko operatora cnc... a zwlaszcza ,ze w ostatnim czasie jest mania na sprzatanie w firmie... co to ma byc? przecierz ja sie zatrudnilem na operatora maszyn cnc ,a nie konserwator powierzchni plaskich! no prosze was zatrudnijcie sobie sprzatajacego na takie stanowisko ,(usunięte przez administratora) nie polecam pracy w tej firmie... nie milo...

Zostaw merytoryczną opinię o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. - Sulechów

• Jak się pracuje w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.
2.5/5 Na podstawie 120 ocen.

MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.