Opinie o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. w Sulechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. w Sulechów

Czy firma MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Abradab

Na zadna pomoc nie masz co liczyc

Rybka

Co? Nic nie rozumiem XD

Prracownik

Dzień dobry chciał bym powiedzieć, że w tej firmie dalej nic się nie zmieniło. Brak szacunku dla pracownika, żeby dzień dobry nie odpowiedzieć?. Miały być szkolenia szkoleń nie ma a chcesz się czegoś nauczyć to musisz zadawać wiele pytań a na pomoc nie licz bo nie ma na to czasu. Płaca minimalna a wymagania rosną. Brak pracowników produkcji np 2-3 max 4 operatorów na kilkanaście maszyn.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

HR

Zapraszam na rozmowę. Numer tel. 660 751 001

Nienaturalny

Wystarczy miec 2 rece i 2 nogi. Biora jak leci

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Covid 19

Firma zachęca do szczepienia, ciekawe czy wezmą odpowiedzialnosć za smierć pracownika/osoby chętnej ktora sie zaszczepi ?? Zacznijcie sie martwić iloscią pracowników , bo za pare miesięcy biura bedą ganiać po montażu/produkcji. Pozdrawiamy firme TK MaXx

@Covid 19

Po pierwsze firma nie zachęca, tylko zbiera informacje kto by chciał bo jeśli tak to może zorganizować szczepienia w firmie. Po co ten jad? Jeśli nie chcesz nikt nie zmusza do szczepienia. Jest to indywidualna decyzja każdego pracownika. Ja zaszczepiłem się już dawno po za firmą i moja cała rodzina również i jakoś żyjemy. Nie propagujemy szczepienia, pozostawmy to do indywidualnej decyzji innych. Przypuszczam, że każdy ma własny rozum. A tak z ciekawości... TK Max również wykonywać będzie szczepienia tylko obecnie w nowej soli tam gdzie stacjonują. Pozdrawiam serdecznie i życzę miej jadu - potrafi zatruć życie...

TK MaXx
@Covid 19

Chodzą już pogłoski, że jak się nie zaszczepisz to nie masz czego szukać w firmie. Masakra jakaś, wybór bez wyboru :(

@TK MaXx

Kocham te plotki bez pokrycia ????????????????????‍♀️ Brawo plotkarzy za kreatywność ???????????????????????? Domyślam się że w TK Maxx też takie chodzą skoro oni też planują szczepić ludzi ????????

HR
@Covid 19

Dzień dobry, Umożliwienie szczepień dla pracowników i ich rodzin/znajomych itp., odbędzie się z zachowaniem wszelkich wytycznych rządowych i sanitarnych w tym zakresie (jeżeli zgłosi się dostateczna ilość CHĘTNYCH). Sam fakt przeprowadzenia ankiety wśród pracowników oznacza skierowanie zapytania do pracowników, czy CHCĄ/mają potrzebę, aby zorganizować taką możliwość w miejscu pracy. Jeżeli ktoś nie jest CHĘTNY wystarczy udzielić takiej odpowiedzi w ankiecie. pozdrawiam serdecznie!

Byly

Awans tylko np.w Biedronce,. Auchan itp. MB Pneumatyka dla desperatów, którzy nie wierzą w siebie i nie mają nawet pragnień. Omijaj Pneumatykę Brak kultury i szacunku dla pracownika.

Popracownik

Na szczęście były pracownik. Nie polecam pracy. Brak szacunku dla pracownika. Wyzysk. Zrobisz źle płacisz. Oczywiście zero szkoleń bo szkoda szefowej pieniędzy na pracownika. Dziwię się, że ludzie tam pracują. Praca w MBPneumatyka, była a mnie porażka w życiu zawodowym.

Ddd

Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk tam to nic nowego, potrafią stwarzać pozory. Przyjmują każdego kto tylko przyjdzie na rozmowę. W internecie wszystko wygląda pięknie ale w środku ta firma to jedno wielkie nic. Jak nie pomagasz rodzince właścicielki to nie masz życia w firmie.

Karol

Ciężko jest przejść tam rekrutacje ?

Zzz
@Karol

Przyjmują wszystkich jak leci

On

Brak szacunku dla człowieka, pracownika. Liczy się wyzysk. Prędzej polecam market. Przynajmniej jest jasne za co robię.

Jak wygląda ścieżka awansu w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Byly

Ścieżka awansu nie wygląda. Obiecują szkoleni itp i koniec na tym. Pracowałem tam aż 4 miesiące niestety i była to męczarnia mobing w fałyszywa pani M. B. Jeśli teraz miał bym wybierać wybrał by market. Zdecydowanie. I naprawdę nie ma to znaczenia czy pracuję tam czy nie. W poprzedniej firmie spędziłem 10 lat i nadal utrzymuje kontakt w MB Pneumatyka obiecano mi rozwój a doszło do tego, że prawie dopadła mnie depresja. Wybierz inny zakład zdecydowanie.

@Byly

Cieszę się, za tą opinie ???????? Potwierdza tylko jak bardzo ludzie nie mają pojęcia o pracy z M.B. Nie chcę nikomu uwłaczać, ale taka ilość błędów merytorycznych, braków interpunkcji itd. wskazuje niestety na niskie wykształcenie, więc można wywnioskować, że pracowałeś na produkcji (osoby z takim wykształceniem nie pracują w administracji - ponieważ takie mamy wymagania) i nic w tym złego gdyby nie fakt, że przez 4 miesiące pracy mogłeś ewentualnie mieć 2-3 fizyczne spotkania z M. Ponieważ ona po prostu nie współpracuje bezpośrednio z osobami z produkcji. Ludzie z produkcji mają stały kontakt z Koordynatorem Produkcji lub Kierownikiem, a nie z właścicielem firmy... nawet jako pracownik administracji ciężko byłoby określić to jako współpracę ponieważ M. Bezpośrednio współpracuje w większości z kierownikami. Taki mamy podział prac. Dziękuje za komentarz bo tylko potwierdza, że wystawiasz opinie zasłyszaną, a nie potwierdzoną, żadnymi faktami (dodam, że nie mieliśmy żadnego kierownika pracującego tylko 4 mc w firmie przez ostatnie 2 lata - jak nie więcej, gdybyś chciał uprzedzić, że jednak byłeś kierownikiem ^^). Dodam tylko, że nie mam nic do błędów i sam robię ich dużo, ale przy wystawianiu opinii kiedy, nie kierują mną emocje, staram się, żeby ludzie mnie zrozumieli, z szacunku do nich :).

@Pracownik firmy

Radzę przeanalizować swój wpis. Nie stroni od błędów. Chyba jednak ktoś tutaj nie szanuje innych.

Nie polecam tej firmy. Osoby, które nią zarządzają nie mają zupełnie podejścia do pracowników. Arogancja na porządku dziennym. Pani manager zachowuje się tak, jakby była jedyna na świecie. Zero szacunku do innych. Na szczęście już mnie to nie dotyczy. Polecam zastanowić się nad swoim własnym zachowaniem, a później uczyć innych, jak być wzorowym pracodawcą.

Q

Najlepszą rekomendacją dla tej firmy jest to, że w czasach gdy inni pracodawcy zwalniają ludzi z powodu koronowirusa, to z mb ludzie odchodzą sami.

Sikor

W firmie pracowałem około 1,5 roku. Co prawda praca zawsze jest i tutaj nie ma co ukrywać natomiast szacunek do pracownika od Szefowej to chyba trzeba sobie kupić. Nie wspominając że osoby z wyższego szczebla jak i z rodziny zawsze są nie winne i wszystko spada na pracownika. Co do wynagrodzenia zawsze na czas, ale można się zdziwić i po roku pracy zarabiać mniej niż na początku. Atmosfera jeżeli chodzi o brygadę na której pracowałem to nie było co do niej zastrzeżeń bardzo miło tych ludzi wspominam. Jeżeli chodzi o święta i tego typu rzeczy to niestety żadne z tych nie są wolne, a o karpiowym to już w ogóle zapomnijcie. Większość ludzi z produkcji trzymają w tej firmie tylko rutyna bądź kredyty, bądź bliski czas do emerytury i nic po za tym. Gdyby takie osoby odeszły ta firma by upadła bo nikt by nie umiał obsługiwać tych maszyn.

Były pracownik.

Czytając te wszystkie opinie postanowiłem napisać jak było 10 lat temu w MB-PATOLOGIA. z opinii pracowników widzę że się nic nie zmieniło a nawet sądzę że jest jeszcze gorzej. Nigdy nie spotkałem tak wrednej aroganckiej i fałszywej kobiety , jej wygląd mówi wszytko że nie można mieć wszystkiego. Z moich czasów w tej firmie pracownik Jeszcze musiał uslugiwac jej mamusi która mieszkała koło firmy. Musiał chodzić jej do sklepu odbierać zakupy i jej zanieść a w powrotnej drodze dostawał kosz że śmieciami do wyniesienia dla mnie ci ludzie to patologia, Nawet szefowa przyjeżdżał w nocy i obserwował pracowników przez okno Kto był w cyrku wie o czym Mówię Nie polecam tej firmy lepiej iść do biedronki albo puszki zbierać tam kariery nikt nie zrobi i nie zrobił. Nie zaapomne jak zwalniala wszystkich pracowników jak przyszedł kryzys motoryzacyjny beczala jak dziecko a wszyscy się śmiali, trzy osoby tylko zostały i zgodziły się na jej warunki ratowania firmy a były one takie urlop bezpłatny, połowa wynagrodzenia, jak firma stanęła na nogi zwolniła ich, Dlatego nie polecam firmy MB-PATOLOGIA.

pracownik firmy
@Były pracownik.

Ciekawe spostrzeżenie, zwłaszcza, że te według Ciebie te, tylko "3 osoby" nadal tutaj pracują... ale tak jest, jak ludzie nie mają swoich ambicji i swojego życia tylko szerzą hejt w internetach bo nic innego nie potrafią... Jak bardzo szlag Ciebie trafia, że tak dobrze ta firma się rozwija, że po 10 latach nadal chcesz ją opluwać? Szkoda mi Ciebie bo ludzie odnoszący sukcesy nie żyją przeszłością. Nie zgodzę się opluwać tej firmy bo jest świetna, atmosfera wśród pracowników naprawdę super, a jak się komuś nie podoba to przecież zawsze można się zwolnić. Dzisiaj jest rynek pracownika więc nic nie stoi na przeszkodzie. Życzę mniej toksycznego życia :)

Kierownictwo
@pracownik firmy

Firma nie prowadzi sie dobrze , nie przeszła i raczej nie przejdzie audytu IATF, co swiadczy ze ich złącza nie są bezpieczne w pojazdach ktore maja je zainstalowane. Pracownicy nie mają chęci starac sie do poprawy po audytach wewnetrznych , z przyczyn zarobkowych, i zachowania kierownictwa na zebraniach które są realizowane na wysyłce . Firma juz upadła , a koniec jest juz bliski , ludzie nie bedą akceptowac takiego poniżania ze strony osób na " wyższym " stanowisku.

Edyta
@Kierownictwo

To smutne, co piszesz na temat pracy w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. Rozumiem, że Twoim zdaniem firma nie motywuje wystarczająco swoich pracowników. A co Twoim zdaniem musiałoby się zmienić, żeby lepiej pracowało się w firmie?

ahhaha
@pracownik firmy

jakby była "świetna atmosfera" to ludzie by się nie zwalniali i nie narzekali na firmę a co mi wiadomo to ciągle słyszę, że komuś się tam nie podoba. :)))

@Kierownictwo

Czy firmie udało się przejść audyt IATF?

@Zainteresowany

Oczywiście, że tak. Gdybyśmy go nie przeszli nie moglibyśmy produkować złączy - takie są wymogi naszych klientów.

Pytający

Właścicielka, prezes, wice prezes. Czy firma jest tak zaawansowana w strukturach, czy to tylko granie pod publiczkę. Jakie są warunki i poziom profesjonalizmu pracy w biurze. Interesuje się pracą w tym zakładzie. Czy warto dołączyć do zespołu w biurze?

pracownik firmy
@Pytający

Chyba kompletnie nie rozumiem Twojego pytania XD jak można stanowiskami grać pod publikę XD. Wiesz co to spółka z.o.o. co to zgromadzenie wspólników itd? Chyba ręce mi opadły tym pytaniem... Ktoś kto nie zna tak podstawowych rzeczy chyba powinien odpuścić sobie pracę u nas. Nie odnajdziesz się tu skoro na podstawie awansu jednego z pracowników lub też po prostu ich stanowisk wnioskujesz "granie pod publikę". Czasami się zastanawiam dokąd zmierza ten świat?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Czy możesz doprecyzować pytanie? Liderzy z zewnątrz - chodzi ci o osoby nowo zatrudnione na stanowisko kierownicze?

Eryk

Firma dobra do tego dobry pracodawca ,ale żeby to zauważyć trzeba być dobrym pracownikiem!

Brak
@Eryk

Eryk - Firma ogłasza wolne stanowiska w dziale handlowym oraz na produkcji. Proszę o konkrety jeśli coś wiesz o tej firmie, bez wazeliniarstwa, no chyba że masz to we krwi - to odpuść sobie lanie wody.

Lena

Pracowałam tam 3 lata, sytuacja wyglada nastepujaco, Premie były uważane jako nagroda czyli 100zl za brak L4 w ciągu miesiąca, brygadzistka pewna pani w czerwonych włosach , uwazajcie na nią bo to kolezaneczka Szefowej, przetestowane ,powiedzialam jej cos a za pare dni juz szefowa wiedziała ogłaszajac na zebraniu.. normy ciągle podnoszone, dziewczyny mają problemy z nadgarstkami, ludzi zwalniają a potem płacz i sciagaja do pomocy z innych działów,jak ma ktos L4 to chcą kontrolowac i chodzic po domach, ludzie na produkcji takze płaczą, obowiązki dochodzą a pieniadze w miejscu stoją, ale wyjrzyjmy za okno piekne maseratti szefowej stoi i sie smieje z pracownikow, czlowiek nawet na swieta sie wstydzi bo ludzie pytają czy karpiowe bylo..haha Przykro jest pracownikom tej firmy widząc jak sie dba o pracownika, gdyby nie ludzie ktorzy musza za cos zyc to ten zaklad juz dawno by upadł. Inspekcja pracy gdyby zrobila tu anonimowe wywiady to bylo by bardzo nie przyjemnie!!

Królowa podpierania zlewu
@Lena

Zgadzam sie w 100% (usunięte przez administratora) i kila. Z tego co wiem to nawet już premi nie ma bo na paliwo do maserati nie starcza hahah gruba jedza zadzi cała firma, rodzina patologia ????. Jak to jest że gruba zbiera te nagrody, kto za tym stoi??

Dumny pracujący w MB
@Królowa podpierania zlewu

Pewnie (usunięte przez administratora) i KGB!!! Ogólnie to ma tyle hajsu ze wszystkim płaci by ją wybierali. Dodatkowo jeszcze opłaciła prezydenta by wybrał ją i tą jej patologiczną rodzinkę do nagrody prezydenta RP. IDIOTKO... ale pewnie „Twoim” jedynym osiągnięciem to bez błędny wpis na szmatławym go worku więc powiem tak, żyj sobie w twej biedocie umysłu dalej, pluj i żryj własny jad, którym zarazisz swoje dzieci ... takiego pokroju ludzie potem płodzą dzieci obecnego świata ... o zgrozo kto „Cię” utrzyma na starość jak płytkomózgie stworzenia puścisz w świat. PATOLOGIA TO TY i i tak za dużo już tracę na „Ciebie” energii skoro pewnie na pierwszym zdaniu mózg się zagotował i ma error.

@Królowa podpierania zlewu

Przede wszystkim dlaczego używasz określenia “gruba” ? nie ma to nic wspólnego z tematem, świadczy to tylko o tym, kim ty jesteś. Jesli pracownicy sa źle traktowani w tej czy innej firmie to należy to potępiać, ale zachowując jakieś podstawowe zasady. Chesz zarabiac wiecej ? Rozumiem, jesli uczciwie na to zasłużyłaś/eś to na pewno to osiągniesz, ale to wymaga pracy nad sobą, i ma to nie wiele wspólnego z codziennymi czynnosciami wykonywaymi na stanowisku pracy. zacznij myśleć.

Koniu

Jak to wszystko czytam , to wcale sie nie dziwię że firma ma takie opinie , pracowałem tam przez parę miesięcy i było tylko tak że kierownictwo produkcji chcialo by wszystko a nawet premii nie było , a biura patrzą na pracownika jak na smiecia ostatniego , a dzieki nam ich by nie było. Brak szacunku ze strony kierownictwa!!!

Karol
@Koniu

Jak wygląda brak szacunku do pracownika ze strony kierownictwa? Napisałaś o minusach pracy w Mb-Pneumatyka, a jak z plusami?

Zostaw merytoryczną opinię o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. - Sulechów

• Jak się pracuje w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.
2.5/5 Na podstawie 120 ocen.

MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.