Opinie o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. w Sulechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. w Sulechów

Nie wiedzą czego chcą. Niejasne wymagania - inne podczas rozmowy kwalifikacyjnej, inne potem. Skończyło się, zanim się zaczęło.

Zagubiony??

Nie rozumiem tego skąd tyle dziwnych reakcji ze strony ludzi... Jedni się zwalniają bo dostają lepszą ofertę, lepsze warunki, bliżej domu, mniej obowiązków, więcej współpracowników w swoim wieku, czystsza praca, mniej stresująca, inni się zwalniają bo po prostu chcą spróbować czegoś innego. TO jest normalne ... w każdej pracy tak jest. Zwolnienia przecież w firmach też występują ... ktoś się nie sprawdza, zamiast spełniać oczekiwania robi coś innego, nie może dogadać się z kierownikiem, lub ze współpracownikami, nie wykonuje swoich obowiązków, lub wykonuje je zbyt wolno na standardy danego zakładu - przecież też jest to normalne i wszędzie się w innych firmach zdarza?! Z taką samą częstotliwością ... więc nie rozumiem tych wszystkich uwag waszych tajemniczych pracowników? Jakby w tej firmie jakiś istny terror się dział, albo praca jak za czasów kolonii ... ludzie się zwalniają i zawsze zwalniać się będą, tak samo jak będą zwalniani, to nigdy się nie zmieni. Chodzi o to by jedna i druga strona była zadowolona, wtedy dopiero można mówić o współpracy... a ciężko jest znaleźć pracodawcę, który nam podpasuje stylem pracy, tak jak pewnie ciężko jest znaleźć pracownika, który stylem pracy będzie odpowiadał pracodawcy... ALE TO WSZYSTKO JEST NORMALNE... po co robić z tego takie halo....

AN
@Zagubiony??

Tam nic NIE jest NORMALNE. Byłem, widziałem.

Zosia

Omijać szerokim łukiem!!! Szkoda czasu!

ANR

Omijać szerokim łukiem!!! Szkoda czasu!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku MAGAZYNIER?

@Shoikan, sądzę, że by poznać specyfikę pracy oraz atmosferę w firmie trzeba jednak w niej popracować a nie wydawać osądów po dniu pracy oraz na temat pracowników. Trzeba dać sobie trochę czasu. Wiadomo, że wszędzie początki nie bywają łatwe. Widziałam, że raczej w firmie panuje stabilizacja i miejsca pracy są obsadzone bo żadnej rekrutacji firma nie prowadzi.

Shoikan

Atmosfera w pracy jest jak cięciwa łuku. Pracowałem krótko ale widać to od pierwszej minuty jak tam jesteś.

ilak

@ania08 pewnie różnie Ci różne osoby odpowiedzą, bo to kwestia nastawienia do pracy i ludzi. Jak będziesz w porządku wobec ludzi to na pewno się odnajdziesz

Metalowyschodek

Szukaja konstruktorow, bo personel im odszedl. Praca na pewno jest o to sie nie trzeba martwic. Aplikuj ale pamietaj, ze tak czy siak sie wpakujesz w "cos niepewnego".

GANGIII

Po samym czytaniu ofert pracy MB robi mi sie nie dobrze , jezeli to czytasz i kiwasz glowa praca jest dla Ciebie ... kto to pisze ... jakas masakra, z ta firma wygra prawda a jest taka, ze nikt nie chce przychodzic tam na dodatek sa zwalniani albo sami sie zwalniaja ludzie ktorzy duzo wniesli do firmy.. pamietajcie wy tegie glowy zasobem ludzkim mozna przewracac do pewnego momentu , pozniej to wy sami przychodzicie i prosicie pracownika by zostal bo tylek sie pali .. ;) NARA !:)

Pan ktosiek

(usunięte przez administratora) .

zaba

jezeli lubisz miec prace wysoko stresujaca

Szukacz

Co się tam dzieje w HR? Ponad dwa lata temu byłem tam na jednej rozmowie (konstruktorów szukali), po rozmowie dali sobie półtora tygodnia na odpowiedź, po tym czasie zadzwonili że chcą jeszcze 2 tygodnie. No ludzie, litości!!! W końcu sam im odmówiłem. W ciągu tych dwóch lat już chyba ze 3 lub 4 razy pisali i dzwonili czy nie chciałbym przyjść do nich, mimo że ani razu więcej do nich żadnych zgłoszeń nie wysłałem. Sorry bardzo ale jeśli w taki sposób szukacie ludzi to nie liczcie na cuda. Pozdro...

@Szukacz

To się nazywa desperacja. Nikt tam nie chce przyjść to dzwonią. Teraz odszedł super konstruktor więc mają wzywanie, zresztą jedna Pani z HRu też uciekła, nie polecam tej firmy.

@Niko

Nie uciekła tylko pracuje w home office.

Niko

Hehe dobre a dopiero jedna firma ją witała jako nowego pracownika ;-) rozumiem, że konstruktorzy i magazynier też pracują w home office?

uwodqwoidhqdoih
@Niko

Zaktualizuj dane, bo chyba ci coś procesor się zawiesił. Pani z HR pracuje nadal tylko zdalnie, magazynier również nigdzie nie odchodzi. Coś masz nieaktualne dane! Musisz znaleźć lepszych donosicieli, bo obecni cię oszukują!

@uwodqwoidhqdoih

Dziękuję za jakże sprawne wyjaśnienie kto gdzie pracuje :-) faktycznie magazynier został, wybaczcie Panie byłem na urlopie :-)

@uwodqwoidhqdoih

Dziękuję za jakże sprawne wyjaśnienie kto gdzie pracuje :-) faktycznie magazynier został, wybaczcie Panie byłem na urlopie.

Góral

Powiedział specjalista rynkowy pracujący na hali :))))))

góral

ale po co w tej firmie doradca techniczno handlowy? Przecież bossini świetni sobie radzi z tylko kilkoma firmami na krzyż które obsługujemy, a prezio ma swoich kilku klientów i więcej nie będzie bo rynek jest spenetrowany wzdłuż i wszerz. To jest podstawa dlaczego nikt się nie utrzymuje.

Ale ja wiem, od kilku lat szukają doradcy i żaden nie jest odpowiedni a trzeba przyzna byli ok ale nie dla pewnej osoby. Jak ktoś pracował, pracuje lub obserwuje od dłuższego czasu firmę to wie, że tutaj na tym stanowisku też jest mega rotacja.

obecny

Pytanie czy w tej firmie któryś doradca zdąży się rozwijać ? szybciej wylatuje niż się rozwija. Prawda jest taka, że od kilku lat szukacie doradcy i tak się jakoś składa, że w innych firmach sobie taki Pan/Pani świetnie radzą tylko w MB w malutkiej firmie nie dają rady.

Greg

Dziwne jest to że ciągle te same ogłoszenia widnieją. Coś musi być nie tak. W Sulechowie firma MB nie ma dobrej opinii jeśli chodzi o atmosferę w pracy.

upsss.

marionetek szefowej - takich ludzi szukają.

Góral

Nie wiem jakich ludzi szukają, ale na pewno nie kompetentnych. Jeśli ktoś z powyższych szuka rozwoju osobistego, to radzę spróbować na stanowisku menadżera w MCDonalds, bo tu nie ma rozwoju. Obojętnie kim zostaniesz, to nie będziesz miał wpływu na nic. Nie będą się też liczyły twoje kompetencje, a chłopaki z pewnego działu miesiącami (latami już?) czekają na idiotyczne szkolenie za kilka (set) złotych. Chcesz rozwoju? Idź do firmy która Ci to zapewni, bo ta na pewno nie.

zszokowany

to wszytko się potwierdza dużej o rotacji osób Raz potrzebowali dyr finansowego, potem główną księgową. Najpierw przy stanowisku GK podali miejsce podajże Sulechów, potem Zielona Góra (okolica). Kreatywni są HR-owcy. Jakaś masakra! Jakich oni ludzi szukają??? Chyba którzy są modelami/kami, 25 lat, 10 lat doświadczenia, ukończone MBA i znajomość języka obcego jak ojszystego Czy zapomniałem o czymś :)

Zostaw merytoryczną opinię o MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. - Sulechów

• Jak się pracuje w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.
2.5/5 Na podstawie 120 ocen.

MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.