Opinie o Enko-Pomiar Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Enko-Pomiar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Enko-Pomiar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enko-Pomiar Sp. z o.o. w Gliwice

Faktycznie od roku nikt nie doprecyzował tej wspomnianej ścieżki rozwoju? Teraz właśnie przeglądając Gliwice natknęłam się na ofertę na administrację. Czy opiszcie przy tym aktualna atmosferę i poziom rotacji na bardziej specjalistycznych stanowiskach? Czy istnieją podstawy do awansu?

No cóż fakt jest taki że firma jest na dnie, dużo doświadczonych pracowników odeszło a zarząd zamiast docenić starych pracowników zatrudnia nowych bez żadnego doświadczenia tracąc pieniądze na ich wypłatach. Traktowanie pracowników jest żałosne nie płacą stawek weekendowych, za nadgodziny płacą normalna stawkę i chcą żeby jak najdłużej robić. Już w 1 dzień zapytali się mnie czy chce zostać dłużej, podejście porażka bo jak odmówił em to powiedzieli ze na długo miejsca nie zagrzeje

@Nowy

Należało by dodać na jakim stanowisku Pan był. Bo jeśli na dziale mechanicznym to rzeczywiście warsztat nie zachwyca ale biurowiec jest już OK. Z doświadczenia wiem jeśli pracownik jest wart swojej ceny otrzyma godna pensje.

@1234

Hahahaha ktlrzy pracownicy dobrze tam zarabiają?

Gliwiczanin
@anonymous

No właśnie - kto tam dobrze zarabia? Oprócz właściciela (znanego z powiedzenia: 3 tysiące dla fachowca to za dużo). Byłem świadkiem sytuacji, gdzie na rozmowę przyszedł Ukrainiec i kiedy usłyszał ile miałby zarabiać od razu wyszedł. To mniej więcej podsumowuje moją opinię na temat firmy.

Grażyna
@Gliwiczanin

Wnioskuję, że wynagrodzenie oferowane przez Enko-Pomiar jest dla Ciebie zbyt niskie. Pamiętaj jednak, iż jest to już raczej kwestia indywidualna i w związku z tym mogą się tu znaleźć osoby, którym będzie ono odpowiadało. Firma ta jest największym polskim producentem przepływomierzy elektromagnetycznych, przepływomierzy w wykonaniu Ex i jedynym producentem systemu opomiarowania samochodów asenizacyjnych. Orientujesz się może, czy w takiej firmie przychylnie podchodzą do zatrudniania osób bez doświadczenia? Jestem ciekawa, co mi odpowiesz.

Marek Nowy wpis
@Grażyna

@Grażyna ! Tobie płącą za komentarze ? rozejrzyj się dookoła i zobacz ale widzę że klapki masz, to podaj jaka ścieżka rozwoju jest w tym ranczo?

Delfin

Oceniając tylko przez pryzmat rozmowy kwalifikacyjnej, firma nie szanuje swojego i czyjegoś czasu. Po swojej stronie robią spęd połowy pracowników, z czego jeden się odzywa a reszta się uśmiecha, zaś kandydatowi karzą przyjechać na kilkanaście minut. A można było zadać pytania przez telefon, i wszyscy by na tym zaoszczedzili

Kamila Nowy wpis
@Delfin

Cześć, czy mógłbyś napisać jakie pytania Ci w ogóle zadano na rozmowie kwalifikacyjnej? Jestem ciekawa czego dokładnie dotyczyły :) Warto przygotować się w jakiś sposób do tej rozmowy? Czy można iść na luzie?

Zarobki bardzo niskie lub ledwo średnie. Praca to codzienne zmaganie się z najprostszymi problemami poprzez brak jakichkolwiek standardów. Prawdziwe rękodzieło. Każdy z pracowników najlepiej jakby robił wszystko od malowania ścian poprzez sprzedaż, produkcję, zaopatrzenie, serwis i najlepiej w ramach 8 godzin. Dobra firma na start, ale raczej szkoda marnować czasu. Oszczędności na wszystkim na czym się da, samochody wiekowe z setkami tysięcy przebiegu. Wszystko łatane byle się kręciło kolejny rok. Wiecznie nerwowa atmosfera zależna od humorów szefowej.. brak premii, nadgodzin. Mimo starań nawet nikt dziękuję nie powie.szkoda czasu..

Izabela
@Marek

To świetnie, że piszesz więcej niż jednym zdaniem. Zafrapowałeś mnie tylko tym opisem zarobków w Enko-Pomiar. Czy pisząc ledwo średnie, miałeś na myśli średnią krajową? Może umówmy się, że porównasz tutaj swoją pensję do tych popularnych mierników: najniższej i średniej krajowej. Wtedy czytający będzie miał jasność, jakich pieniędzy się spodziewać. OK?

Marek Nowy wpis
@Izabela

Wynagrodzenie ledwo powyżej obecnej minimalnej krajowej... Więcej w sklepie spożywczym można obecnie zarobić ???? a wymagania bardzo wysokie..szkoda nerwów ????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Enko-Pomiar Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Tacik

Firma dobra, praca również ale to nie znaczy, że każdy dostaje jednakowo wysokie zarobki. Wszystko zależy od rodzaju pracy i kwalifikacji.

Na rozmowie proponują niskie pieniądze - szkoda czasu i paliwa.

Nie da sie opisać tego, brak słów człowiek drugiemu nóż w plecy by wbił jakby mógł, sprzeda sie za 5 zeta i do tego uważa jeden z drugim że tak ma być , wstyd. nie polecam

@Marek

Twoja opinia mnie zaniepokoiła. Masz na myśli to, że Enko-Pomiarze atmosfera między ludźmi jest niezdrowa? Powiedz więcej na ten temat.

sprzedaż urządzeń pochodzący z Chin, umowa o pracę na 2 lata, faktycznie praca na kilka miesięcy w zależności od zamówień, za najniższą krajową.

Grażyna
@321

Dzięki wielkie za te naprawdę konkretne informacje. Zastanawiałam się właśnie, jak wygląda praca w Enko-Pomiarze, więc Twój post pojawił się w samą porę. Wspomniałeś, że pracuje się tam za najniższą krajową. A czy nie można tam liczyć, oczywiście przy dużym zaangażowaniu, na jakieś premie uznaniowe?

Jeśli ktoś przychodzi z wiedza z podstawówki lub forum dyskusyjnych to rzeczywiście kokosow nie zarobi.

Mikołaj
@123

Czy twoim celem jest prowokowanie kłótni na forum? Sprzeczki nie są potrzebne żadnemu z nas. Na pewno o tym wiesz. Kandydaci i pracownicy powinni się wzajemnie wspierać. Jak oceniasz poziom wynagrodzenia w firmie Enko-Pomiar? Czy kompetencje i doświadczenie wpływają na jego wysokość?

Bylem na rozmowie jakis czas temu. Budynek firmy nie wyglada obiecujaco. Po przejsciu do tematu odnosnie oczekiwanego wynagrodzenia moje watpliwosci zostaly rozwiane.

Zostaw merytoryczną opinię o Enko-Pomiar Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Enko-Pomiar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enko-Pomiar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Enko-Pomiar Sp. z o.o.
  • Dojazdowa 54