Opinie o Heksagon Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Heksagon Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heksagon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heksagon Sp. z o.o. w Katowice

Nila

Nie polecam.Zostalam oszukana.Doradcy nie znają w pełni regulaminu i wciskają kit żeby tylko kogoś zachęcić do kupna.Mało tego wjeżdżają na uczucia człowieka.

@Nila

CZy mogę prosić o szczególy jak wyglądało spotkanie z doradcą? Jestem po rozmowie z trenerem i chciałam kupić ten kurs 4 godzinny, ale teraz nie jestem pewna, bo piszesz ze zostałaś (usunięte przez administratora). Nie czułaś , że to spotkanie coś Ci dało? Że plan został przygotowany dla Ciebie? Proszę o odp.

N.

Jestem właśnie po ich spotkaniu online dotyczącym rekrutacji. Dowiedzieliśmy się na nim, że możemy zarobić około 6-10 tysięcy za sprzedaż około 40 szkoleń w miesiącu. Grzebiąc trochę głębiej (Gowork, wizytówka Google, itd.) dowiadujemy się, że JEDNO takie szkolenie to koszt kilku albo nawet kilkunastu tysięcy złotych(!). Wychodzi zatem, że z tej kwoty dostajemy jedynie 150-250 złotych (6-10 tysięcy/40). Kpina.

@Aga

Wróć do tamtej wiadomości i przeczytaj ją raz jeszcze. A później znowu. Jeśli uważasz, że 100-250 złotych prowizji za sprzedaż (albo raczej WCISKANIE) czegoś, co kosztuje kilka/kilkanaście tysięcy złotych to ,,dobre warunki", mierzysz wyjątkowo nisko.

Piszecie tutaj o rekrutacjach, a czy ktoś z Was został tam zatrudniony i mógłby opowiedzieć jak te zarobki wyglądają w praktyce? Na ich stronie można przeczytać, że to ponad 6000 zł, ale wiadomo, że w praktyce to się przekłada na sprzedaż i jestem ciekawa jak to funkcjonuje, bo pewnie to jest uzależnione od konkretnych wyników.

@Ewa

Macie mierzone jakoś wskaźniki zaangażowania czy po prostu liczą się efekty? 7k netto to już na sam start jest i dopiero po 3 miesiącach ewentualnie więcej? Te 17k to po jakim czasie zaczęłaś zarabiać? W którym kierunku najlepiej jeśli chodzi o własny rozwój, tak żeby miało to pozytywny wpływ na pracę?

Hej, zachęciły mnie widełki finansowe jakie podali dla doradcy rozwoju osobistego w necie, dwa lata temu miało to być 6 - 10 000 netto. No i czytam tu, że aby tyle zarobić trzeba sprzedać około 40 szkoleń w miesiącu. Tylko czy komukolwiek udaje się taką sprzedaż osiągnąć? Powiedzcie czy te cele są trudne do realizacji. Praca wg oferty jest wyłącznie na prowizji, tj. nie ma żadnej podstawy ani gwarancji zarobku?

Nila

Wacław
@Nila

W pełni się zgadzam z opinią ze doradcy wjeżdżają na uczucia czlowieka. Tez mnie w ten sposób namówiono na zakup szkolen, z ktorych tak na prawdę tylko dwa byly wartosciowe. Nie rozwiaza problemow kazdego człowieka, sa nastawione na sprzedaz, a nie kazdy jest sprzedawca:)

SKALSKA
@Nila

Zgadzam się, naciąganie na niewarte uwagi szkolenia. I ego Pana Fryderyka , który wpadł w samouwielbienie. Opiekun dzwoni kiedy mu się podoba a nie w tedy , kiedy chcesz, aby się umówił z Tobą na spotkanie. I uwaga analiza wstępna robiona na podstawie kopiuj wklej schematów, nie polecam

Monika Nowy wpis

Alicja
@N.

A na jakie stanowisko była to rekrutacja? To w takim razie podczas rekrutacji nie zostało wspomniane ile na rękę dostaniecie pieniędzy? Pamiętasz o co Cię pytali?

Aga
@N.

Ale ty masz przeprowadzić to szkolenie? No chyba nie, jesteś naganiaczem, więc dostajesz kasę od sztuki. Czego nie rozumiesz?

N. Nowy wpis
@Aga

Witaj VH, ja pracuje w Heksagonie i z czystym serduchem w zależności od zaangażowania i pozycji możesz zarobić spokojnie od 7.000 zł wzwyż będąc w domku:-) Wiadomo, że trzeba sobie napędzić te działania i pierwsze 3 miesiące są kluczowe, ale z tym warsztatem ktory jest oparty o niesamowitą sprzedaż naturalną zrobisz to bez problemu. Ja już po 2 latach mam zarobki rzędu 17 tys wzwyż... w zależności od zaangażowania, czasu i własnego rozwoju.

@Ewa

Są jakieś górne granice zarobków czy nie ma żadnych limitów? Jakich działań i umiejętności trzeba nauczyć się w ciągu tych 3 miesięcy żeby zostać na dłużej, to jest traktowane jako okres próbny? 17 tyś to niezła kwota, mam nadzieję, że to kwota netto. A powiedz mi ile czasu poświęcasz dziennie, że wychodzisz tyle z pensją.

@Ewa

No to robi wrażenie, serio. A takie zarobki to na jakich umowach? Jest kontrakt b2b? Jak bym chciała umowę o prace, to jest na to szansa? I jak ważne są te 3 pierwsze miesiące, to one są pod jakąś opieką doświadczonego pracownika? Jest w tym czasie pomoc, albo system wdrożenia, aby móc osiągnąć taką kase?

@Ewa

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Heksagon Sp. z o.o..

Jak jest z pakietem medycznym w Heksagon Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

obserwator

pisze z punktu widzenia obserwatora, osoby, która dość mocno interesuje się rozwojem osobistym i duchowym. Poranki z Fryderykiem uważam za filmy bardzo inspirujące, dające merytoryczną wiedzę, wsparcie, DAJĄCE NADZIEJE I CHĘĆ DO DZIAŁANIA. NIE SĄ TO RZECZY WYMYŚLONE PRZEZ FRYDERYKA - trzeba to podkreślić. Natomiast skusiłam się na spotkanie z doradcą biznesowym i powiem tak pierwsze spotkanie było bardzo ciekawe i naprawdę byłam skłonna iść w to dalej. Drugie spotkanie - niestety może to czyta osoba kierująca doradcami rozwoju osobistego. NIE MOŻNA POMIMO POWTARZANIA, ŻE MACIE MISIE ABY POMAGAĆ LUDZIOM tak bardzo nakłaniać ludzi do brania kredytów. Niestety ale spotkanie z doradcą spowodowało, że inaczej spostrzegam postać Fryderyka. Tak jak powiedziałam daje bardzo dużo, ale musicie sobie zadać pytanie czy faktycznie powinniście słuchać doradcy biznesowego, który poleca tylko i wyłącznie kursy ze swojego podwórka czy pójdziecie do kogoś w miarę obiektywnego, kto nie zedrze z Was 15 000 zł Drodzy, wiedzę Fryderyk ma i tego nie można zaprzeczyć ale proszę aby każdy zatrzymał się na chwile i siebie posłuchał Pozdrawiam

Gabi

Ja bardzo bym chciała zacząć pracę w Heksagonie, na razie jestem klientką. Widzę mega zmiany u siebie i męża (on też biurze udział w innych kursach) To najlepsza inwestycja jaką dokonałam. Dziwię się, że niektórzy biorą kredyty na nowe samochody, które tracą na wartości, a szkoda im zainwestować w siebie i swój rozwój.

Czy ktoś już dostał info odnośnie rekrutacji na młodszego doradcę? Wyniki niby jutro, ale może ktoś, coś?

Brałem udział w rekrutacji na menedżerskie stanowisko w marketingu, po rozmowie i ustaleniu moich oczekiwań finansowych zostałem zaproszony do 2 etapu zadania, które wymagało, a przynajmniej zalecane było zarejstrowanie się na webinar, którego zadanie dotyczyło. Nie dość, że zadanie było czasochłonne, to jeszcze właściwie było gotowym projektem. Pracy nie dostałem, bo budżet mieli na polowe kwoty, którą ja przedstawiłem, na poziomie najniższej krajowej. Wtedy już wydawało mi się to dziwne, bo rozmawa była ba temat widełkowy przed zadaniem. Jednak najlepsze jest to, że wpadłem im jako lead, tak zbierają sobie bazę, co gorsze, zadzwoniła do mnie konsultantka oferują szkolenie lub indywidualny proces coachingowy. Tal agresywny marketing i do tego bezmyślny nie mieści się w głowie. Uważajcie, to jakiś projekt biznesowy, skupiony na łapaniu jeleni, nie uczciwe podejście do rekrutacji, właściwie wymuszające know how kandydata i do tego wyciągające dane do baz marketingowych. Bardzo nie polecam, a i przestrzegam, bo takie nieetyczne podejście nie mieści mi się w głowie, jako coachowie powinni o tym wiedzieć. Na rynku jest mnostwo specjalistów, nie muszą prowadzic marketingu jak sprzedawcy poduszek ortopedycznych łowiących ludzi na spotkaniach w domu seniora.

@Kandydat

O co ogólnie chodziło w tym zadaniu? Jesteś w stanie wytłumaczyć? Ile czasu musiałeś poświęcić na nie? Jakimi umiejętnościami musiałeś się wykazać? Pytam, bo jestem bardzo zainteresowany tym stanowiskiem, ale nie wiem, czy poradziłbym sobie podczas rekrutacji. Dlatego chciałbym wiedzieć, jak mniej więcej to wygląda. :-)

Aurelia

Praca w firmie opiera się na sprzedaży absurdalnie drogich szkoleń. To miejsce przyciąga słabych psychicznie ludzi, którzy szukają fachowej pomocy psychologa, a w rzeczywistości są naciągani na bardzo duże pieniądze.

Oliwka

Zaintrygowało mnie co prawda już nieaktualne ogłoszenie firmy na stanowisko opiekuna klienta. Ogłoszenie dodane było 3 lata temu a widełki przedstawione jako 3000-3500 zł. Wie ktoś jakie teraz są zarobki na tym stanowisku. Przez te 3 lata napewno wiele się zmieniło. W ogłoszeniu nie było wzmianki na temat benefitów, powstało przez ten czas coś dla pracowników?

A.

Hej, napiszesz cos wiecej? Ja wlasnie dostalam oferte z pakietem na prawie 20 tys zlotych i zastanawiam sie czy warto. Troche malo informacji i opinii podpartych prawdziwymi sukcesami zawodowymi... i typowe techniki sprzedazowe. Mam tylko 72 godziny na podjecie decyzji.. juz do mnie kilka razy dzwonili i naciskali zeby szybko sie zdecydowac... bo mi zyciowa szansa przepadnie i nic nie zmienie w swoim zyciu.. (czytaj nadal bedzie porazka i jak ja marnuje czas)...takie techniki bardziej mnie odpychaja niz zachecaja i z latwoscia je wyczuwam! Troche mi to przypomina dzialanie mlm albo jakiegos scamu. W sumie na poczatku rozmowy bardziej bylam sklonna zainwestowac ale teraz juz baaaardzo sie zastanawiam. Napiszesz czym sie najbardziej rozczarowales, ktorym szkoleniem? Bardzo barzdo dziekuje za twoj glos rozsadku! Pozdrawiam

A.

Hej Aga, dziekuje za Twoja odpowiedz! Posluchalam intuicji. Jest dokladnie tak jak napisalas. To co mnie najbardziej zrazilo do Heksagonu to ze oczekiwali podjecia decyzji natychmiastowo. To oznacza ze sami wiedza ze ich produkt jest raczej marnej jakosci, i z tego co widziialam (urywki video ze szkolen albo ich video webinary na FB sa bardzo podstawowe i dosiegaja tematow raczej plytko. Co wiecej znalazlam wiecej negatywnych decyzji na temat szkolen. Żenujący poziom usługi Plan rozwoju osobistego - jest to opis tego, co się powiedziało konsultantowi o sobie, często z pomyłkami oraz oferta szkoleń. Płatny plan rozwoju osobistego = plan płatnych szkoleń. Według mnie opis usługi jest niezgodny z obiecanymi korzyściami. Troche zaluje ze sie tak w to zaangazowalam (stracilam mnostwo czasu przez ostatnie dwa tygodnie), ale przynajmniej poznalam techniki sprzedazowe ;) Zeby pozytywnie zakonczyc, jest dokladnie tak jak napisalas - zmiana nie nastepuje natychmiastowo po kursach ale na to trzeba systematycznie pracowac dzien po dniu. Rozne sa techniki, ksiazki, samodzielne cwiczenia itp. mozna byc swoim wlasnym coachem :) Dziekuje <3

Zawiedziona klienka
@A.

Nie polecam szkilen w heksagonie. Oto moje powody1. Ponaglanie z podjeciem decyzji 2. Gwaratuja wsparcie a tak naprawde jest to odsluchanie szkolen I raz w miesiacu podsumowujacy Telefon of jakiejs starszej babeczki, ktora jest zachwycina jak heksagon odmiienil jej zycie I dorabia teraz u nich 3 dla mnie to piramida mlm- zacznij of jednego szkolenia dobranego specjanie dla Ciebie csytaj my naciagniemy Cie na wiecej haha 4 szkolenia sa poprostu drogie, a ich jakosc slaba, oni operuja ,, autorskimi metodami" czyli zlepkami roznych tworow, niektore z nich sa poprostu nie dla mnie, wiec zanim kupisz od nich kurs zobacz kto prowadzi. Ja zeobilam do tej port 4 i tylko jeden byl ok, najwiecej wniosl. Moglam na nim poprzestac 5. Z pozytywow to tylko arcydzielo bylo Dobre I fryderyk w nim. Ludzie naprawde przemyslecie sprawe zanim wydacie gruuuuube pieniadze na tego typu szkolenie.

Bogusia
@A.

Powiesz jak rozliczane są takie zlecenia? Ile ci zaoferowano? Rozumiem, że musiałaś podjąć decyzję na szybko ale może przynajmniej stawki były konkurencyjne?

Kolejny naiwjiak
@A.

Nie warto, ja wydalam 10 Tys I flaki z olejem. Moglam za to na 3 porzadne turnusy rozwojowe pojechac za granica

Malwa

Cześć, ja szukam doświadczeń pracowników, klientów póki co niekoniecznie. Był ktoś tam opiekunem klienta, kiedyś była oferta pracy? Nadal możliwa jest praca zdalna? I czy szkolenie też 100% zdalne, bo trochę mi nie po drodze do siedziby?

Czy pracownicy w Heksagon Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Maciej junior

Jedna z wielu firm szkoleniowych. Pozytywna w planach a szczegóły nie zawsze wychodzą

Hania

Czy ktoś próbował rekrutować się na to stanowisko Doradca Rozwoju Biznesowego? Tam jest mowa o pracy na prowizji, chodzi o zlecenie prowizyjne? I czy w tych pierwszych miesiącach realnie są już jakieś zarobki?

Dariusz

Prowadzą sklep internetowy, czy choćby szkolenia. Rok temu podali, że zależy im na wielu kandydatach na stanowisko doradcy rozwoju osobistego. Pieniądze są / były zachęcające, bo 6 - 10 tyś zł netto + vat / m-c. Tylko, co z możliwością pracy na UoP i czy ta stawka wzrosła przez ten czas? A inna sprawa, choć to może głupio pytać, to w jaki rozwój zawodowy i osobisty by mnie tu czekał, są jakieś szkolenia dla pracowników, kończone uznanymi certyfikatami?

Marzena

Na stanowisko Doradcy rozwoju osobistego rekrutacja jest zdalna. Czy ktoś kto uczestniczył w rozmowie mógłby powiedzieć na co zwracają szczególną uwagę? Jakie umiejętności najbardziej robią wrażenie na osobie rekrutującej? Czy po każdej rozmowie odzywają się z odpowiedzą jaka decyzje podjęli? Ile czasu to trwa? Pytam bo chciałabym się trochę przygotować do tej ewentualnej rozmowy, trochę się stresuje

Danuta

Widziałam w ogłoszeniu informacje, że stawka to 6000 - 10 000 zł miesięcznie. A czy ktos wie, co trzeba umieć lub kim być, aby dostać tę lepszą kasę? Chodzi o stanowisko Doradca rozwoju osobistego, bo znalazłam ogłoszenie w internecie.

Zachwycona

Jestem zachwycona procesem, spotkaniami i przygotowanym mi planem. Mogłam się zatrzymać, przeanalizować i podjąć decyzję. Jestem zaopiekowana i wiem, co mam robić. Trzymam się planu, przede wszystkim działam i dzieje się. Dziękuję ????

Zostaw merytoryczną opinię o Heksagon Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Heksagon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heksagon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Heksagon Sp. z o.o.
  • Mickiewicza 29