Opinie o Protego Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Protego Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Protego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protego Sp. z o.o. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jak często w Protego Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 11 sierpnia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Tomasz Nowy wpis

Porażka.Obiecywali dofinansowanie a finalnie chcieli mi wcisnąć kredyt-mimo iż zaznaczałem że takowego brać nie chcę.Strata czasu i pieniędzy.3 wycieczki do Katowic-łącznie 1200km.W dzień ostatniego spotkania podesłali gogusia z banku z kredytem który spłacałbym jeszcze wiele lat.Za swoją ,,pomoc''wystawili dwie faktury które dziwnym trafem opiewały łącznie na kwotę równą moim oszczędnościom-90 tyś zł.(oczywiście wcześniej ich o nich poinformowałem-wiedzieć chcieli teraz wiem czemu)Nie dostałem żadnej umowy między mną a nimi-weź kredyt a nam zapłać faktury....a my po pół roku zrobimy tak że udowodnimy iż nie jesteś w stanie spłacać rat.Dziś jestem w swoim lokalu i bez pomocy z zewnątrz.Strach myśleć co by było gdybym skorzystał z ,,pomocy'' tej firmy.Omijajcie ich z daleka.

Ja Nowy wpis

Wiemy :P jedziecie skodą hahah

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Protego Sp. z o.o.?

byla pracownica

Atmosfera ok, ale trzeba sie zastanowic czy chce sie podjac jakąkolwiek orace, nie dadza umowy, odliczaja podatek (NIE JESTES NA UMOWIE A I TAK GO SCIAGNA)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Protego Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Klient

Kiedyś współpracowałem i bardzo mi pomogli. Wszystko zgodne z umową.

Magdalena

Uprzejma Pani przez telefon oferuje pomoc w uzyskaniu środków finansowych, po czym wyciąga wszystkie wrażliwe dane i znika. Brak kontaktu telefonicznego jak i mailowego. Adresy mailowe nie istnieją, numer telefonu nie odpowiada. Aktualnie, to dla mnie to czyste wyłudzenie poufnych danych.

@Magdalena

Pani Magdo, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zachowanie naszego pracownika jest niedopuszczalne, chcielibyśmy jak najszybciej wyjaśnić to zdarzenie. Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@protego.in.

@Protego Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, próbując wysłać wiadomość e-mail na podany adres: biuro@protego.in dostaję zwrotkę z informacją: "Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (biuro@protego.in). 550 5.2.1 The email account that you tried to reach is disabled.". Parokrotnie próbowałam także skontaktować się telefonicznie, niestety żaden z dotychczasowym numerów telefonu nie odpowiada. Uprzejmie proszę o podanie aktualnego numeru telefonu, który zostanie przez Państwa odebrany.

@Magdalena

Pani Magdaleno, sprawdziliśmy z naszym działem IT, mieliśmy problem z naszą ogólną skrzynką, który został naprawiony. Prosimy ponownie o przesłanie wiadomości. Przepraszamy za niedogodności.

@Protego Sp. z o.o.

Proszę o aktualny nr telefonu do Państwa/

Sławomir

mail nierozpoznany ...

PP

Czytałem te opinie wcześniej, a mimo wszystko spróbowałem z ciekowości co ci wychwalani „analitycy i prawnicy” mogą dla mnie mieć. Wysłałem to co potrzebne, miałem spore możliwości. Okazało się, ze rozwiązania i środki które mi zaoferowali były dla mnie idealne, a nawet o nich nie wiedziałem. Polecam nie patrzeć na to co tu piszą i spróbować Pozdrawiam

Klient

Dużo czerwonych lampek. Przy współpracy proszą o szczegółowe dane finansowe firmy, raporty BIK prywatne i firmowe. Potem o skan dowodu i nazwisko panieńskie matki - podobno bez nich analitycy firmy nie są w stanie przedstawić oferty kredytowej. Pozostawiam do samodzielnej oceny na czym polega "działalność" firmy.

Wrażenia po spotkaniu

Niestety w trakcie rozmowy telefonicznej jak i po spotkaniu starają się wyciągać wszystkie wrażliwe dane do zaciągnięcia kredytu więc tu już powinna wszystkim włączyć się czerwona lampka. Rozumiem że praca oparta jest pewnie głównie na prowizji bo nachalność telemarketerów jak i rzekomych analityków jest spora.

@Wrażenia po spotkaniu

Jesteśmy firmą, która w skuteczny sposób pozyskuje środki finansowe dla naszych Klientów na rozwój biznesu. Aby to zagwarantować, nasi analitycy bardzo szczegółowo analizują różne możliwości. Bez pewnych danych nie jesteśmy w stanie ruszyć procesu i sprawdzić Pańskiej zdolności kredytowej. Jeśli nie był Pan zainteresowany naszymi usługami, wystarczyło poinformować naszych konsultantów.

Dariusz

Propozycja ciekawa i dla mnie odpowiednia. Muszę się z tym jeszcze przespać, ale raczej skorzystam.

Czy Protego Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracujemy w godzinach 09.00 do 17.00, zapraszamy.

Bartek

Odradzam współpracy jakiej kolwiek z ta pseudo firmą ktora zajmuje się niby profesjonalnym uzyskiwaniem środków dofinansowania. Zaczęliśmy starać się o środki od połowy listopada i tak co tydzień aż do stycznia dostawałem informacje ze juz kończą przygotowywać mi ofertę aż nagle mi mówi Pan Mateusz P ze nic z tego nie będzie i resztę informacji dlaczego miałem nie uzyskać dotacji miał przesłać na maila i do tej pory cisza Ten pracownik nie nadaje się do takiej pracy bo posiada zero doświadczenia i podejścia do klienta tej sytuacji napewno tak nie zostawię bo ta firma powinna zniknąć raz na zawsze z rynku Odradzam !!!!!!!!

Jacek W

Firma zajmuje się chyba tylko zdobywaniem i przetwarzaniem danych "klienta" uzyskanych pod pretekstem pomocy w uzyskaniu dofinansowania. Po 4 miesiącach zero informacji i kontaktu. Co jakiś czas telefon od doradcy w celu nawiązania współpracy, ludzie czy wy sprawdzacie z kim już "współpracujecie" a z kim nie. Na pytanie co z moją sprawą odpowiedz ktoś oddzwoni ???? Zastanawia brak gdziekolwiek numeru telefonu do was. Podobno "walczycie o marzenia" ????????

@Jacek W

Przepraszamy, za brak profesjonalizmu pracownika, który Pana obsługiwał. Nie jest to standardem w naszych procedurach.

Mała Mi

Powiem wam, że dość ciekawie. Czysty brak profesjonalizmu. A do jakiego miesiąca? Grudnia czy stycznia?

tragedia

mobbing motywacyjny to odpowiedz

Zadowolony pracownik
@tragedia

Jeżeli ktoś przychodzi posiedzieć sobie, a nie pracować, to w każdej pracy będzie niezadowolony.

Mała Mi

Szkoda czasu, mówią, że rekrutacja trwa do jutra i w ten dzień dadzą znać czy Cię przyjmują czy nie, jednak nie dzwonią wcale mimo iż się zapowiadali, że dzwonić będą z niezależnie jaką odpowiedzią. Rekrutacja do piątku a dodają nowe ogłoszenia przez następny tydzień i 0 odpowiedzi. Szkoda drogi, czasu i nerwów.

HR
@Mała Mi

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz bardzo dużym zainteresowaniem kandydatów udziałem w spotkaniach rekrutacyjnych postanowiliśmy przedłużyć procesy rekrutacyjne co najmniej do końca tego miesiąca. W najbliższych dniach wszyscy kandydaci biorący udział w spotkaniach otrzymają od nas informację zwrotną. W przypadku chęci kontaktu z nami w celu wcześniejszego uzyskania odpowiedzi odnośnie swojej kandydatury zachęcamy do wysłania do nas wiadomości na @: rekrutacja.katowice@protego.in Zachęcamy także do śledzenia na bieżąco naszych ofert zamieszczanych w internecie. Z poważaniem Dział HR

Karol

Super praca , wiele można się nauczyć , wysoki poziom szkoleń. Umowa o pracę , ciekawy system prowizyjny . Klienci wiadomo różni - bywa ciężko bo trzeba się nadzwonić , ale nigdzie za darmo nie płacą.

Pracownica miesiaca

Przestrzegam przed tą praca, brak jakiej kolwiek umowy, wyzysk i (usunięte przez administratora)!!! czarowanie ludzi wysokimi prowizjami!!!! a w rezultacie pensja miesieczna 900 zl!!!!

Zulka
@Pracownica miesiaca

Chyba przesadzasz.... Wynagrodzenie zawsze na czas, firma ciągle się rozwija, ciągle coś się dzieje rozwojowego, inwestują w pracownika, są super szkolenia ze świetnymi specjalistami, nagrody, konkursy, wyjazdy zagraniczne.... Patrząc na obecna sytuację na rynku i to coś się dzieje u innych pracodawców tam nie widać kryzysu a ciągły rozwój. Co do $$$$ pracujesz to masz $$$$, to docenia cię szef a jak się obijasz to nie liczy na kokosy tylko na najniższą krajową.

niezadowolony

Działanie firmy protego polega na tym, że na pierwszy ogień idzie "konsultant", którego praca to zwykły telemarketing - dzwonisz po firmach "łapiesz": potencjalnych klientów na bajer(usunięte przez administratora)Umawiasz spotkanie z "prawnikiem" lub "analitykiem". Na spotkaniu klientowi generalnie proponuje się zupełnie inne rozwiązania(usunięte przez administratora)

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Protego Sp. z o.o. w mieście Katowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Pracownik 2

Na ten moment mamy możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę. Firma ma transparentne warunki wynagrodzenia. Pojawiły się również nowe lokalizacje siedzib, między innymi w Warszawie. Firma ciągle się rozwija i w związku z tym wprowadziła wiele zmian, które wpływają na korzyść pracowników. Na dowód tego można zobaczyć zdjęcia na portalach społecznościowych, które na bieżąco są dodawane :)

Zostaw merytoryczną opinię o Protego Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Protego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protego Sp. z o.o.?

Protego Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Protego Sp. z o.o.