Opinie o M.G.S. Frigomat Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie M.G.S. Frigomat Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.G.S. Frigomat Sp. z o.o. w Szczecin

Była pracownica

Śledząc komentarze ewidentnie konkurencja nie śpi :) miałam możliwość pracy w tej firmie opisze jak dokładnie wyglada tu praca, szefostwo ogarnięte, są to sympatyczni ludzie jak to się mówi z wielkim serduchem, bardzo zaangażowani i oddani firmie, często byłam świadkiem wielokrotnie szli pracownikom na tzw rękę , są wymagający ale to chyba dobrze , dla tych co chcą pracować jest to dobre miejsce pracy chyba jedyne w regionie wyposażone w tak świetny sprzęt i dające możliwości rozwoju , naprawdę niczego tu nie brakuje, wiele szkoleń , produkty i surowce najwyższej jakości, duży nacisk na jakość i obsługę gości , kawa dla pracowników praktycznie bez limitu . Osoby pracujące na stałe maja umowy o prace. studenci pracują na umowach zlecenie. Rozliczenia godzin - każda godzina pracy była uczciwie rozliczana, w firmie pracuje stała ekipa od wielu lat w która szefostwo inwestuje w różne szkolenia i rozwój (osobiście byłam świadkiem kilku szkoleń , byli nawet Włosi którzy prowadzili szkolenia) , są tez nowe osoby ale to na nowej części pracowni gdzie występuje rotacja wśród młodych załoga się jeszcze formowała , niestety niejednokrotnie byłam świadkiem jak młode osoby nie szanują miejsca pracy , potrafią zniszczyć sprzęt czy po prostu nie przyjść do pracy, ułożenie grafiku często graniczyło z cudem, turaj sugeruje szefostwu wprowadzić kary, dyscyplinę i większa kontrole może wtedy ludzie zaczną szanować i ogarniać , wielokrotnie przychodziłam za kogoś lub zostawiałam dłużej w grafiku ze względu na tego typu zachowanie niektórych osób. Reasumując świetne miejsce dające możliwości rozwoju osobom które chcą uczciwie pracować, co niestety coraz mniej takich osób (ja się jeszcze uchowałam ale znajomi śmieją się ze dinozaury tyle nie żyją :)) ...

Tomik
@Była pracownica

Jeszcze jakby płacili za usługi dla nich świadczone to byłoby super. (usunięte przez administratora)

Była pracownica

Tomik Nowy wpis
@Była pracownica

Anastazja Nowy wpis

Rewelacja , super nowoczesne miejsce i piękna wizja właścicieli

Julia Nowy wpis

Super firma dająca możliwości rozwoju dla tych którzy chcą

Honorata Nowy wpis

Kilka lat temu ktoś wspominał o możliwości rozwoju tutaj poprzez różne szkolenia. Ciekawa jestem jakie obecnie się odbywają i jak to wszystko jest zorganizowane? Jeśli o samą w sobie pracę chodzi to na jakie warunki obecnie można tu liczyć? Jakie stawki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Michal

Wspaniała współpraca przez ponad już 3 lata nad projektem lodziarni. Polecam wspólne działania w kreatywnym przyjaznym zespole

Odniosłam wrażenie, że wpisy na temat nadgodzin dotyczą produkcji, a może nawet sprzedaży lodów, bo mowa była o kawiarni. Czy uzyskam tu info o stanowisku przedstawiciela sprzedaży freezerów, bo przecież chyba na tym zasadza się specyfika firmy. O jakich narzędziach pracy można tutaj mówić?

Nina

Zatrudniasz się jako pracownik do konkretej roli - w bardzo krótkim czasie będziesz cyrkowcem i będziesz robić praktycznie wszystko. Do tego okropna atmosfera i wieczne niezadowolenie za rzeczy, które nawet nie są w twoim zakresie obowiązków.

W

Ludziom którzy chcą żyć w spokoju radze trzymac się z daleka tej frmy. Wyłysiały szef i banda na rozmowach są mili i obiecują złote góry - potem prawda wychodzi na jaw. Wieczne pretensje. Nadodziny? Zapomnij, przecież masz pracowac jak najwiecej ale nikt Ci na to nie zapłaci - nie mowiąc o prawie pracy gdzie za nadodziny należą się 50tki i 100tki - tutaj nie dostaniesz nic! Kiedy się upomnisz to wychodzi prawdziwa natura szefa. Wywlekanie i obrażanie oraz chamskie podejście, tylko po to żeby pracownika wdeptać w ziemię i byle nie płacić. Braki w sprzęcie, braki w towarze to codzienność a pretensje do pracownika, a błędy robione są przez pseudo sekretarkę, która do niczeo się nie nadaje nie wiem jakim cudem tam dostałą pracę. Dodatkowo dostaje ona ochrzan co pare dni taki, że ta sytuacja jest po prostu patoloiczna. Szef jezdzi autami za półmiliona złotych a nie ma pieniedzy na podstawowe rzeczy nie mówiąc o godnym wynarodzeniu pracownika za nadodziny, a o premiach tu nawet nikt nie śnił. ODRADZAM jeżeli nie chcecie żeby ktoś dorabiał się waszym kosztem.

Firma toksyczna, problem z wypłatami, wieczne problemy. Dodam, że jest to też kawiarnia Sezamkowa w Mierzynie (nie można ich tu znaleźć) Tak więc jeśli chcesz żyć spokojnie, a nie być mieszany z błotem to odpuść sobie i Sezamkową i Frigomat. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia.

Czy M.G.S. Frigomat Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

X

Pracodawca to wyzyskiwacz. Wymaga się dostępności i poświęcenia jakby człowiek życia prywatnego nie miał. Jak pracownik domaga się wypłaty nadgodzin to nagle pracodawca kręci, robi się chamski oraz zaczyna pracownikowi robić wyrzuty, że niby to i tamto źle robi, byle nie płacić i wzbudzić poczucie winy.(usunięte przez administratora)

Aleksandra

Zdecydowanie nie polecam. Dajesz z siebie wszystko, a słyszysz wieczne pretensje.

XYZ

Jest to firma kompletnie nie szanująca pracownika, czy to w pracy czy nawet w ciągu dnia wolnego. Wszystko jest dobrze dopóki idzie się pracodawcy na rękę, w momencie wyrażenia swojego zdania zaczyna się chamskie traktowanie, problemy i niemiłe zachowanie. W firmie jest jeden wielki bałagan, który pojawił się dawno temu i do tej pory nie potrafią zrobić porządku. Zdecydowanie odradzam - księgowość do końca życia nie odnajdzie się w dokumentach; managerowie są traktowani jakby to był ich biznes i mieliby być dostępni 24/7; do kelnerów są wieczne pretensje, mimo że wiele rzeczy wynika za strony pracodawcy i jego organizacji, a nie pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o M.G.S. Frigomat Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M.G.S. Frigomat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.
  • Andrzeja Struga 15
    70-777 Szczecin
  • NIP: 9552419859 REGON: 366746279 KRS: 0000667142

M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.