Opinie o Work4You Global Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Work4You Global Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Work4You Global Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work4You Global Sp. z o.o. w Rybnik

Cześć, ja jestem z WORK4YOUGLOBAL w Holandii, pracę dostałem dosłownie w biegu, z dnia na dzień, na mieszkaniu zastałem czysty pokój z normalnym lokatorem, koordynator w Holandii umówił mnie z szefem na drugi dzień rano i pracuję po 40, czasem 42 godziny tygodniowo. Złego słowa nie powiem, na odwrót BARDZO POLECAM!!!!

Dawid
@Marcin

Gdzie pracujesz ? tez sie wybieram do NL prosze napisz dle86ap(małpa)wp.pl

Staniey

Czy wyjeżdżał ktoś z ta firma do Niemiec jako kierowca kurier bez języka proszę o opinie pozdrawiam.

Różą

pracuje drugi miesiac w hotelu w Amsterdamie,prace dostałam szybko,ubezpieczenie mam, koleżanki wszystkiego mnie nauczyly,polecam work4youglobal

zainteresowana

Witam mam Ogromną prośbę czy ktoś pracuje w Haren na kurczakach bo jest u nich ta oferta ,bardzo proszę o uczciwą wiarygodną informację jak tam jest ogólnie z pracą ,płacą ,warunkami mieszkaniowymi itp. pozdrawiam.

Zgłoszenie cv trzeba przesłać razem z zaświdczeniem o niekaralności , potem rozmowa po angielsku i dostałem termin wyjazdu

brak, oferta opisana doskonale, rekruterka wyjaśniła wszystko jeszcze raz w czasie rozmowy

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Gregory M

Nie mogę napisać pozytywnej opinii o tej agencji, gdyz 3 tydzień czekam na odpowiedź w sprawie pracy na stanowisku kucharza w Niemczech. Nie otrzymałem od nich ani pozytywnej ani negatywnej odpowiedzi. Cóż, panie mogą być przepracowane i umknął im jeden rodzynek, który wczesniej przypominał się tymże miłym paniom. Po co zawracać głowy ?? Niechże gdzie indziej szuka.

Aleksander

mega profesjonalne podejście, wszystko wyjaśnione w najdrobniejszych szczegółach , świetna agencja, polecam bez dwóch zdań

Marinero

trzeci miesiąc koło Zwolle, jest w porządku, dobre mieszkanie, dobre pieniądze, dobre warunki, polecam!

Darek

pracuję od 3 tygodni na budowlance w Niemczech, warunki tak jak było omówione, atmosfera rodzinna, fajnie przyjęła mnie grupa kolegów na miejscu polecam i pozdrawiam Panie z rekrutacji!

Gutek

Bardzo dobra opinia o firmie jako o pracodawcy więc to chyba coś mówi!

Stanlej

Czy jest tu ktoś może co pracuje bądź pracował na widlaku w firmie Magdeburg ponieważ znalazłem ofertę pracy przez work4you na widlaki do Magdeburga i chcialbym dowiedzieć się coś wiecej

Bartek
@Stanlej

Polecam kasa na czas, jak nie dogadasz się z pracodawcą wystarczy zadzwonić do biura i zaraz pomagają super pomoc dziękuje

Sławek Spawacz 444

tydzień już jestem w pracy - wszystko OK Nawet firma w której pracuje dobrze sie wyrażają o agencji. Kasa co tydzień wypłaca firma holenderska - kontakt jak coś się dzieje z work4you.global - bez problemu. Polecam Sławek

Bogdan

Wczoraj doejechałem na pracy, wszystko zgodnie z opisiem, dzisiaj szkolenie i itp. umowa niemiecka wszystko ok Polecam

Wojtek K.

jadę na początku stycznia , dobra oferta dla elektryka, mieszkanie daje pracodawca, ubezpieczenie też, fajnie ze pieniądze są co tydzień TO MI PASUJE ! Obsługa biura pierwsza klasa!!

Wojtas

bardzo dobre oferty dla budowlańców , mieszkanie za free, zwrot za dojazdy, tygodniówki od € 500 ( nadgodziny są) polecam z czystym sumieniem ! ( ps. język trzeba znać!) Moje sugestie dla Work4You Global Sp. z o.o.: wszystko jasno opisane, co i za ile Lubię atmosferę w Work4You Global Sp. z o.o. za: bardzo miła obsługa-konkret !

Stanisław

znalazłem dla hydraulika w Niemczech, dobre warunki i pieniądze! Lubię atmosferę w Work4You Global Sp. z o.o. za: bardzo miła obsługa!

Baśka

dobrze się z nimi pracuje, działają szybko i maja dużo ofert pracy Lubię atmosferę w Work4You Global Sp. z o.o. za: sympatyczne panie, miły głos, dokładnie opisane warunki pracy i wyjazdu

Polecam tą firmę bo zarówno w procesie rekrutacji jak i w pomocy załatwieniu zakwaterowania pozytywnie mnie zaskoczyli. Zdecydowanie mogę polecić i doradzić, że nie ma co zastanawiać się nad wyjazdem przez tą firmę. Jest solidna więc polecam

Thomas

nowy portal, bardzo konkretna obsługa i duży wybór ofert, mogę śmiało polecić jeśli ktoś szuka pracy w Niemczech albo Holandii, ja jeżdżę i tu i tu zależy gdzie mają ciekawsze Moje sugestie dla Work4You Global Sp. z o.o.: dobra robota! fajnie,że jesteście! Lubię atmosferę w Work4You Global Sp. z o.o. za: podoba mi się profesjonalne podejście, jasno określone warunki współpracy, pozytywne podejście do szukających pracy

Bartek

Portal z różnorodnymi ofertami pracy, coś dla spawaczy, budowlańców ale również dla monterów i elektryków - jest w czym wybierać :) Stawki w warunki jasno opisane .Polecam , Bartek

Zostaw merytoryczną opinię o Work4You Global Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Work4You Global Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work4You Global Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work4You Global Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 14 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work4You Global Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work4You Global Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work4You Global Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 86 ocen.
  • Raciborska 25
    44-200 Rybnik
  • NIP: 6423193179 REGON: 363439499 KRS: 0000594390

Work4You Global Sp. z o.o.