GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Iwona

@Kierowca 35 a ilu kierowców pracuje aktualnie w Piekarni Familijna? Czy istnieje szansa, że faktycznie w najbliższym czasie firma będzie potrzebowała takich pracowników? @kierowca !! Podniósł kwestie zatrudnienia na tym właśnie stanowisku - możesz więc napisać coś więcej?

Kierowca 35

Jak dla mnie Piekarnia Familijna jest dobrą firmą płacą za wypracowane godziny koordynatorki pomogą we wszystkim jeśli chodzi o trasę. Kierownictwo też jest w porządku:-)

Iwona

@kierowca !! a można aktualnie rekrutować się na to stanowisko? W serwisie możemy znaleźć różne rekrutacje do pracy w Piekarnia Familijna - ekspedientki, piekarza i inne, ale akurat kierowcy nie widzę. Pytasz czysto hipotetycznie, czy jest możliwość takiego zatrudnienia?

kierowca !!

A jak wygląda praca kierowcy ? i jakie sa stawki i godziny pracy ?

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Iwona

@sprzedawca z relacji wielu osób z rożnych miejsc pracy wynika, że stanowisko sprzedawcy jest dość mocno rozbudowane w obowiązki. Czyli w twoim przypadku, to Piekarnia Familijna zmusza cię do realizowania nadgodzin? A jaki charakter ma umowa, jaką zawarłeś z firmą?

Iwona

@Pracownikrozumiem, że Ty dobrze oceniasz firmę jako pracodawcę. Chętnie usłyszymy więcej na ten temat. Co uważasz za największe plusy pracy?

@Iwona

Wynagrodzenie , atmosfere w pracy , mozliwosc poznania nowych znajomych . Kazdy pracownik jest sympatyczny i pomocny. Mi to wystarczy zeby dobrze sie pracowało.

I tak dla wszystkich czytajacych niektóre bezsensowne komentarze i oczerniajace dobra firme ktora naprawde dobrze placi i w ktorej jest mila atmosfera przyjdzcie popracujcie i wtedy mozecie wypowiadac sie na temat bo moge sie zalozyc ze polowa komentarzy jest od ludzi ktorzy nawet przez brame nie przeszła a jesli byli to maja lewe rece do roboty i zadna praca nie bedzie im odpowiadac i bardzo dobrze ze nie pracuja bo takich ludzi to nawet w łagrach na syberi by nie chcieli !

Qwe pomysl na zdrowy rozsadek jak sam mowisz ze ludzi jest na styk to jak osoba planujaca grafik moze ustalic go np miesiac przed gdy ma do dyapozycji ludzi na styk . wystarczy ze jedna osoba przyniesie chorobowe i caly grafik sie zmienia . Zamiast oczerniac moim zdaniem dobra pracę siedz w domu i czekaj az w totka wygrasz ! A po za tym zadne godziny nie sa narzucane tyle ile pracownik dany przepracowal godzin dostaje za to wyplate

Iwona

@Milek rozumiem, że dobrze Ci się pracuje w firmie Piekarnia Familijna. A co możesz powiedzieć więcej o oferowanych warunkach/benefitach? Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Milek

Zarobki bardzo dobre-trzeba się narobić ale jest to zapłacone polecam piekarz

Norma pracy w piekarni to nie 10-12 jak pisza mogę sie zgodzic jesli jest to okres przedświąteczny to tak ale to wiadome ze jest wieksze zapotrzebowanie a tak w normalne dni to po 8 max 10 . moim zdaniem wynagrodzenie super . osobiscie pracuje na produkcji i jestem zadowolony . praca nie dla leniuchow ktorzy mysla ze przyjda do pracy nie beda robic nic a chca zarobic w ch.j kasy . Atmosfera w pracy tez jest super kazdy jest dla siebie mily chodz zdazaja sie konflikty ale to wszędzie tak jest :) . ogolnie praca super bardzo polecam

kara

Płaca dobra, niestety chorować nie można :) stanowisko kierownicze.

PL

(usunięte przez administratora) co moge powiedzieć, ze mają "nosa" do pracowników, dziewczyny super (ekspedientki) (usunięte przez administratora)

ona

z tego co wiem to cały czas poszukują sprzedawców, bo otwierają nowe punkty we wrocławiu, praca w okolicach 200h miesięcznie, po 8-12 godz zależy ile punkt otwarty, wypłata na czas i jak sie wyrobi target to zawsze na premie mozna liczyć, zarobki o wiele lepsze niz w takich sklepach z ciuchami, ale zawsze bedziesz pania/panem od bułek, a klienci zależy, zalezy tez jaki ty bedziesz dla klienta

familijna

sprzedawca- (usunięte przez administratora) umowa o prace Miesieczny czas pracy od 180 do 200 godzin Zmiany- w zaleznosci od punktu, od 8godzinnych do 11 godzinnych ( mieszane) czas pracy,w zależności od godzin otwarcia punktu 1,5 h przed otwarciem, i 1,5 godziny po zamknięciu ( czyli punkt otwarty od 6 do 20, czas pracy od 4.30, do 21.30) Atmosfera- zależy od ludzi;)

zenek

Nie polecam,(usunięte przez administratora)

Śledzik

Witam, ile godzin pracują osoby na produkcji i jaki mniej więcej jest zarobek?

@Śledzik

8-10 godzin zarobek mozliwy to nawet 3000 zl zdaza sie wiecej ale to zalezy ile umiesz i gdzie dokladnie jestes na produkcji czym sie zajmujesz .

olina

atmosfera to chyba tutaj nie do konca familijna z tego co piszecie..ale wyznaję zasade, że warto samemu się przekonać a teraz szukają sprzedawców np. we Wrocławiu

Uważam że warto podjąć prace na kierownika zmiany. Od niedawna też startuję na stanowisku kierowniczym - nie jest łatwo gdyż dużo trzeba na start się nauczyć zagadnień jeśli się w tym nie pracowało. Ale porównując do poprzedniej pracy gdzie nie otrzymywałam zarobków na czas to tutaj jest ok, zarobki na czas i uważam że dobre. Także dają możliwość wdrożenia się a nie zawsze tak jest. Ja osobiście polecam.

nowa

Witam, jaka jest atmosfera w zakładzie i zarobki.Mają jakiś socjal, premie. Często zmieniają się pracownicy? Jestem zainteresowana pracą w kontroli jakości lub na stanowisku kierownika zmiany. Byłabym wdzięczna za opinie...

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.