GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Aga

Witam na jakie zarobki można liczyć pracując jako ekspedientka w Piekarni na cały etat. Jak wygląda praca czy pracuje się na zmiany czy caly dzień?? Obecnie interesuje mnie praca w piekarni we Wrocławiu.

Jaki jest wkład kierownictwa GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ewelina

Od samego początku atmosfera w firmie jest bardzo dobra, według mnie kadra Kierownicza całej firmy mocno się stara czego są oczywiście efekty. Pozdrawiam.

@Ewelina

Jak atmosfera dobra to już połowa sukcesu przynajmniej dla mnie. Można tu liczyć na jakieś szkolenia żeby nie stać w miejscu tylko uczyć się nowych rzeczy. Che wysłać CV i dlatego tak się o wszytko pytam :)

Klient

Może nie nie o pracy ale żal... Dlaczego w niektórych sklepach nie można kupić 4 chlebów ? Dziś w sklepie nie chce mówić którym ale w powiecie Ostrowskim na to, że chce kupić 4 chleby Pani kierowniczka mi powiedziała "lepiej zamówić" to normalne w sklepie który należy do piekarni ja nie powiem w zwykłym spożywczym ale w sklepie firmowym ????

@Klient

Szanowny Kliencie, na wstępnie przepraszamy bardzo za negatywne doświadczenie. Bardzo staramy się utrzymywać dostępność produktów na tyle na ile jest to możliwe, niestety nie jest to łatwe zadanie, gdyż niesprzedane pieczywo się marnuje. Ze zrozumiałych względów przepisy dotyczące żywności świeżej są bardzo restrykcyjne. Z tego powodu często balansujemy na cienkiej linii między dostępnością a marnotrawstwem. Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie nam bardziej szczegółowych informacji na maila (marketing@familijna.pl), poprzez social media lub w jakikolwiek inny dogodny sposób. Zależy nam na tym, aby stale podnosić jakość naszych usług i odpowiadać na potrzeby naszych klientów jak tylko możemy. Jeszcze raz bardzo przepraszamy.

Filipzkonopii
@GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Tak pomyślałem. Nie przyszłoby mi do głowy, że są jakieś ograniczenia. To było dobre za (usunięte przez administratora) Wyjaśnione. Zgoda

Klient

Bardzo polecam piekarnie na białowieskiej we Wrocławiu , bardzo fajny punkt , panie przesympatyczne, uśmiechnięte , pozartuja , atmosfera naprawdę bardzo fajna , moja ulubiona.piekarnia , no i jak tam cudnie pachnie bułeczkami , super !!

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ada

Chcę powiedzieć parę słów o pracy w Familijnej. Przede wszystkim dobre warunki pracy, dobry socjal, zadowalające wynagrodzenie. Szanuję tę pracę i co ważne, praca szanuje mnie.

Mar...

Pracuję od ponad roku i jest mi tu dobrze. W skrócie o firmie: dobra praca i dobra płaca. Doceniam możliwość rozwoju i doszkalania się, bo zależy mi na rozwoju zawodowym. Podkreśliłbym też dobrą atmosferę panującą między pracownikami, która sprawia, że praca tu jest po prostu przyjemna.

Na jakie benefity można liczyć w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. Sp. k.?

Dzień dobry, bardzo nam miło, że jesteś zainteresowany/-a ofertą Grypy Familijnej. Po szczegóły zapraszamy na nasze profile na stronie: pracuj.pl oraz https://www.olx.pl/praca/q-familijna/ Przy każdej ofercie zawarliśmy szczegółową informację dotyczącą benefitów, które są oferowane w ramach zatrudnienia w Familijnej, wśród których znajdziesz:  szkolenia i rozwój kwalifikacji  nagrody oraz jubileusze  opieka medyczna  pakiet świąteczny ( ZFŚS)  pożyczki zakładowe oraz program poleceń pracowniczych Zapraszamy do aplikowania :)

...

W okolicznych zakładach nie można liczyć nawet na takie benefity, jesteś wygolony do zera i na każdym kroku patrzą Ci jeszcze uciąć (wszystko w zgodzie z prawem). Familijna zawsze mi imponowała pod tym względem jako jeden z nielicznych zakładów, mimo to dali palec a ludzie chcieli by całą rękę.

Punkt na Wyszyńskiego we Wrocławiu - >

Klient

W dniu dzisiejszym na Punkcie po wejściu do lokalu Pani stojąca przy ekspresie nawet się nie obróciła, dopiero inna Pani z zaplecza wyszła żeby mnie obsłużyć. Ekspedientki bez furazerek oraz maseczek, jedna Pani która mnie obsługiwała miała na sobie jako jedyna. Poprosiłam o zrobienie kanapki, ale usłyszałam że w soboty nie robią i musiałam wybrać z tego co było w ladzie. Widać że klient w tym sklepie nie jest najważniejszy, a jedynie to żeby się nie narobić..

technolog piekarstwa Wrocław

Dzień dobry, Pojawiła się oferta pracy na Kierownika Regionalnego Sieci Własnych Sklepów.Państwo szukacie kogoś z doświadczeniem w branży,czy ma tylko "ładnie wyglądać" i nie mieć pojęcia przy czym pracuje.

@technolog piekarstwa Wrocław

Dzień dobry, w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie poszukujemy osób, które spełniają wymagania opisane w opublikowanej ofercie pracy: https://ats.hrlink.pl/adv/NDI3OS0xOTQxNi0yOTAyLVtdLTI3ODMx Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Witam. Pracuję tu od kilku lat i jestem zadowolona z warunków jakie oferują. Dobre zarobki wypłacane na czas. Satysfakcjonująca możliwość rozwoju dla chcących podnosić swoje kwalifikacje. Pracodawca uczciwie podchodzi do swoich pracowników, co sprawia, że panuje tu przyjemna i koleżeńska atmosfera.

Klientka

Chciałabym zgłosić, że obsługa na punkcie Korfantego w Miliczu pozostawia wiele do życzenia. Ponieważ klienci zostają źle obsługiwania przez pracownice gdyż często odchodzą od kasy gdy klient im nie odpowiada i proszą koleżankę ze zmiany żeby ona obsłużyła tą osobę która nie lubią. Prosiłabym tym się zainteresować i zaobserwować bo to nie pierwsza taka sytuacja która miała miejsce.

@Klientka

Dziękujemy za informację. Samopoczucie klientów w naszych placówkach jest naszym priorytetem dlatego niezwłocznie sprawą się zajmiemy. Dziękujemy raz jeszcze i przepraszamy za niedogodności.

Klientka

Chciałbym zgłosić że Panie pracujące w astrze w piekarni familijnej we Wrocławiu są bardzo nieuprzejmie a w szczególności Pani Katarzyna.

@Klientka

Waldek

Pracuje się tu dobrze, bez niemiłych zaskoczeń i niespodzianek. Doceniam atmosferę panującą w firmie, sprawiedliwe i ludzkie traktowanie pracowników. Porządne zarobki, zawsze wypłacane o czasie. I jeszcze jedna rzecz. Sprzedają tu naprawdę smaczne pieczywo.

Były
@Waldek

Smaczne pieczywo? to chyba nie w tej fabryce. Praca, obowiązki, nie wykończą ludzi tak jak ludzie. Wypłata może porządna ale nigdy nie przewidywalna.....

@Były

Pieczywo jest odmrażane lub ponownie odgrzewane

@Były

Zgadzam sie

Blabla

Benefity śmiechu warte ......te śmieszne paczki świąteczne......żenada. Pożyczki, jeszcze większa żenada. Nagrod jubileuszowych nie ma już od dawna więc chyba trzeba zaktualizować informacje drodzy Państwo od rekrutacji. Prawda jest tak, że nikt nikogo w tej firmie nie docenia i nie słucha.

Klient

Jak można skontaktować się z Właścicielką Firmy Piekarni?

Jaś

Polecam punkt w Kauflandzie w Krotoszynie ,bardzo miło obsługa zawsze uśmiechnięte Panie które wiedzą co sprzedają i bardzo dokładnie opowiedzą o kupowanym produkcie .

Maria

Lubię przede wszystkim ludzi, którzy tu pracują. Dobrze się pracuje, kiedy panuje miła i koleżeńska atmosfera, a jeden na drugiego może liczyć. Na zarobki na pewno nie można narzekać, po prostu solidna praca, godna płaca.

Barbara

Cenię bardzo i polecam pracę w tej firmie, bo tu doceniają i szanują pracownika. Zawsze mam pewność, że za rzetelną pracę dostanę uczciwe pieniądze. Atmosfera i relacje między ludźmi bardzo przyjazne, a to ma dla mnie duże znaczenie. Nie ma zawiści, ludzie pozytywni, a to sprawia, że pracuje się tu z przyjemnością.

FanWitka

To forum jak ta firma - żenada

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.