GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Alina

Pracuję w Familijnej od około roku i muszę przyznać, że ten wybór to super sprawa. Cenię sobie przyjazną atmosferę tu panującą. Za uczciwą pracę, wypłata zawsze punktualnie i regularnie. Doceniają tu moje zaangażowanie i sumienne podchodzenie do obowiązków. Ja tu zostaję.

Ewelina

Polecam pracę w Piekarni "Familija", uczciwa, pieniążki zawsze w terminie, pozytywni ludzie, przyjazna atmosfera. Kierownicy oraz Koleżanki z większym doświadczeniem zawsze pomocni i CIERPLIWI.

Bogusia

Firma rzetelna i uczciwa, szanująca swoich pracowników. Doceniają solidność i fachowość, a relacje między pracownikami i kierownictwem naprawdę pierwsza klasa. Miła atmosfera pracy.

Katarzyna Zet.

Cenię sobie rzetelność, uczciwość i sprawiedliwość. Wszystko to znalazłam w Familijnej. Podoba mi się też przyjacielska atmosfera i fajne relacje, jakie panują między pracownikami.

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Witek

Najlepsza praca ma świecie

Leon

Obsługa miła , wypieki zawsze pyszne i świeże polecam każdemu.

Viola

Praca w przyjemnej atmosferze i w zgranym zespole to zdecydowanie przyjemność. Takie warunki pracy spotkałam w Familijnej. Nie szukam już dalej. Zostaję tu.

Pracownik 24

Witam. Proszę o powiedzieć coś o pracy w familijnej ? Jaka atmosfera na dziale pracownik produkcji i czy robi się po 8 godz czy więcej ?

????

Witam chciała bym się dowiedzieć coś o tej firmie na stanowisko pracownik produkcji jaka atmosfera i czy rzeczywiście robi się w tej firmie więcej niż 8 godz ?

Polecam pracę w Familijnej, miła atmosfera, wypłata zawsze na czas a do tego super ludzie, którzy zawsze we wszystkim chętnie pomogą :)

Dzień dobry, dziękujemy :)

Witam, jestem zainteresowany pracą w piekarni. Czy możecie mi powiedzieć jak wygląda z zarobkami,godzinami i atmosferą. Gdzie jest lepiej na produkcji czy w transporcie?

Klient 1

Super pieczywo

@Klient 1

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań, aby nasze pieczywo było najwyższej jakości. Dziękujemy za docenienie oraz opinię. :)

Familijna wierzy, że "najbardziej straconym dniem jest ten, w którym się nie śmiałeś'', dlatego przesyłamy uśmiech :) ~ Nicolas Chamfort

Sama firma jako pracodawca ok jak najbardziej zarobki fajne wypłata zawsze na czas . Ale wszystko zależy od kierownictwa i nie wiem jak w innych miejscowościach ale Pani kierownik która ma punkty w (usunięte przez administratora) to jakieś nieporozumienie od kilku lat twardo skłuca zespół buntując pracowników jeden na drugiego . Ba nawet przyjmując kolejne osoby z góry opowiada im kto według jej oceny jest be a kto cacy a wszystko w zależności na kogo akurat się uwzieła . Wiec jednym słowem na punktach (usunięte przez administratora) to jest praca dla osób o mocnych nerwach ja na szczęście mam to za sobą i od kilku miesięcy pracuje w spokoju i uwierzcie za mniejsze pieniądze ale spokój który mam i to ze nie musze juz jej oglądać jest tego wart

Dzień dobry, dziękujemy za docenienie aspektów wynagradzania w Familijnej. Familijna wie jak ważna dla Pracowników jest atmosfera w miejscu pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby naszym pracownikom pracowało się lepiej, dlatego każdy Pracownik posiada możliwość zgłoszenia takiej sprawy do wyższego Przełożonego lub niezależnego w tych kwestiach Działu HR, do czego serdecznie zachęcamy. :)

Polecam. Dobre pieczywo

@Ania

produkcja

jak dla mnie praca spokoz zarobki sa dobre

@produkcja

Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinie :)

Czy w firmie GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. Sp. k. są regularne szkolenia pracownicze?

Familijna zdaje sobie sprawę jak ważna jest możliwość rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy, dlatego wspieramy pracowników w podnoszeniu swoich kompetencji. Każdego roku projektujemy plany szkoleniowe, które systematycznie realizujemy. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nieustanny rozwój.

Klient

Chciałabym podzielić się opinią na temat punktu firmowego w Miliczu na ulicy Korfantego. Pracownice są bardzo miłe i uprzejme. Ale muszę zgłosić że byłam świadkiem nie jedno krotnie kiedy. Jedna z klientem kując ciasto płaciła mniej niż powinna. Myślę, że to powinno zainteresować państwa firmę

@Klient

Dzień dobry, jest nam niezmiernie miło, że docenia Pani miłą oraz uprzejmą obsługę klienta. Wszelkie nieprawidłowości może Pani zgłaszać na e-maila: marketing@familijna.pl. Miłego dnia! :)

Pan 19

Witam. Uważam że praca w familijnej jest dobra. Jak są jakieś problemy to do kierownictwa. Polecam pracę piekarni. A złych komentarzy nawet nie brać pod uwagę.

@Pan 19

Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinie :)

Klient

Dlaczego pracownice w Krotoszynie nie używają maseczek lub przyłbic to bardzo źle świadczy o dbałość o klienta , najgorzej to wygląda w sklepie na Mickiewicza

@Klient

Dzień dobry, bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji. Wszelkie uwagi odnośnie obsługi klienta proszę zgłaszać na maila marketing@familijna.pl. Miłego dnia! :)

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.