GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

...

Drodzy wybitni kierowcy, Może czas nauczyć się wymijania? Wiem, auto fajne i duże, ale nie oznacza ono ŻADNYCH dodatkowych przywilejów. Nie pozdrawiam kierowcy przejeżdżającego dziś trasą Bartniki - Górka. Drogi kolego, na przyszłość zamiast się śmiać, że ktoś prawie wjechał do rowu z powodu twojej jazdy środkiem drogi, naucz się zjeżdżać na bok by zachować bezpieczeństwo dla wszystkich jadących.

Jak wyglada praca na stanowisku specjalista do spraw jakości/ laborant ? Jakie jest wynagrodzenie.

Niedawno zakończyłam pracę w Familijnej, po prostu przeprowadzka do innego miasta. Pracę tu będę wspominała z sentymentem. Przyjacielska atmosfera, mili współpracownicy, wyrozumiałe kierownictwo. Aż się łezka w oku zakręciła przy pożegnaniu. Pozostały miłe wspomnienia.

Ppp1

Nie polecam, zakupione ciasto (kawowe z karmelem) zupełnie bez smaku a do tego wysuszony biszkopt - czuć że ciasto nie było już pierwszej świeżości. Płaci się 17 zł za niewielki kawałek a w tej cenie brak smaku i uschnięty biszkopt!!!

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Camila

Stawiają tu na jakość i smak swoich produktów i co najważniejsze super im to wychodzi. Bogaty asortyment kusi smakoszy i sympatyków wypiekanych tu słodkości. I jeszcze trzeba podkreślić, że panie z obsługi mają świetne podejście do klienta. Doradzają, polecają, podpowiadają.

Vera

Polecam bo Familijna to jakość, świeżość i przede wszystkim rewelacyjny smak. Najlepiej przetestować i przekonać się osobiście.

BlaBla
@Vera

Do świeżości to im chyba od jakiegoś czasu nie po drodze....produkty są mrożone i po kilku dniach rozmrażane trafiają na sklepowe półki....taka świeżość i jakość.

@BlaBla

A możesz jakoś udowodnić to o czym tu piszesz? Dziwią mnie takie rozbieżności w zdaniach

Jurgi

Pani kierownik Natalia posiadała wszelkie rozumy. Plotkuje na messegerze o pracownikach siedząc z telefonem przez cały dzień. Stwarza pożary miłej ale to złośliwe babsko

@Jurgi

A Ty skąd niby takie rzeczy wiesz? Zaglądasz jej do komórki? I takie wyzywanie to raczej trochę nie na miejscu jest jednak tak szczerze

@Jurgi

Jestem byłym pracownikiem i się w 100% zgadzam, zdarzały się sytuację że pani kierownik Natalia potrafiła całej ekipie powiedzieć o problemach zdrowotnych lub psychicznych innej pracownicy która się zwalniała, totalnie nieprofesjonalny kierownik, osoba która w ogóle nie powinna być kierownikiem. Obgadywala ludzi i ich poniżała, dzień w dzień że swoim czerwonym notesikiem chodziła i się do wszystkiego czepiała, dzień nie zaczęty od przypieprzenia się do czegoś dniem straconym.

Gabriela
@S.

Faktycznie, nie powinna się tak zachować, trochę szacunku... a ktoś z góry nie zwraca jej uwagi? Szefostwo? Czy raczej nikt nic nie wspomina o tej "atmosferze"?

@Gabriela

Niestety nie było mi i dziewczynom z ekipy w pracy porozmawiać z kimś wyżej od naszej kierowniczki, wszystko zawsze było zamiatane pod dywan, zresztą nie pracuje w tym miejscu już od pół roku i za każdym razem jak przychodzę po pieczywo to cały czas widzę nowe twarze, więc chyba to o czymś świadczy jak i również ogłoszenie widniejące na olx praktycznie cały czas... Z dziewczynami rozmawiałam (z tymi które się zwolnily) I żadna z nich nie wspomina pracy w punkcie w Oł.... dobrze niestety....

@S.

Faktycznie jak taka rotacja to o czymś świadczy. A jak tu zarabiałaś? Rozumiem że atmosfera była kiepska ale może wypłata to rekompensowała?

@Paweł

Powiem tak, na wypłatę nie mogłam narzekać, ponieważ zawsze była na czas i była naprawdę okej i można było zarobić, ale to tez wiązało się z tym ze nigdy nie miałam wolnych weekendów, musiałam rezygnować ze szkoły, kombinować z innymi i ich prosić o zamianę, zdarzały się miesiące gdzie potrafiłam mieć jeden dzień wolnego na dwa tygodnie, starsze pracownice nie miały lżej bo nawet urlopu nie mogły dostać, także tutaj było coś za coś, wiecznie byłeś w pracy ale miałeś fajna wypłatę.

Dominika
@S.

czyli ta dobra kasa to jednak za cos jak piszesz - brak zycia osobistego i brak wolnych weekendow bo ciagle pracaa ? ciekawe czy teraz sie cos zmienilo i nie trzeba pracowac w weekendy by miec wyzsza wyplate?

@Paweł

Nie za bardzo.

Sławomir

To ile realnie wpadało na rękę? Ile jest samej podstawy?

Margaret

Polecam. Widać, że pracują tu ludzie, którzy lubią swoją robotę i co najważniejsze znają się na niej. Wypieki najwyższej jakości, smaczne, świeże. Jak dla mnie pieczywo jest bezkonkurencyjne. Warto też wpaść tu na znakomite ciasto i kawę. Polecam fenomenalne serniki.

jagoda

Nigdy więcej nie zrobię zakupów w Oleśnicy na ul 3 maja. Pani z plakietka Ilona lub Iwona bardzo niesympatyczna, wręcz ma pretensje za każdym razem gdy trzeba obsłużyć klienta, rozumiem że może w życiu komuś nie wychodzi ale prześmiewczy i wredny ton nie zachęca klientów i to nie tylko moja opinia, znajomi mają takie samo odczucie. Zamawiając kawę musiałam czekać kilka minut ponieważ ona sobie i koleżance robiła kawę z tego ekspresu. Myślę że firma powinna bardziej przyglądać się pracownikom z tego punktu. Bardzo niemiła też jest też inna Pani, nie pamiętam imienia z plakietki ale bardzo wysoka i ma sporą nadwagę.

Jestem zadowolona

Pracowałam w wielu miejscach zarówno firmach rodzinnych jak i korporacjach i przez wiele lat. Do Familijnej trafiłam ponad rok temu i była to jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe a jeszcze bardziej wyjątkowi są ludzie którzy ze mną pracują. Za co cenię tą firmę? Przede wszystkim za to że człowiek jest tutaj bardzo istotny a szczerość i otwartość jest standardem pracy. Tworzy to naprawdę fajne warunki do pracy. Nie ma tu zjawisk jakich doświadczyłam w innych firmach jak wyścig szczurów, konflikty i wojny podjazdowe, ciągły stres. Gdy dołączyłam do zespołu Familijnej pozytywnie zaskoczyła mnie pomoc z różnych stron jaką mnie otoczono, dzięki temu szybko zintegrowałam się z zespołem i odnalazłam w nowym miejscu. Owszem wszyscy staramy się aby dawać z siebie jak najwięcej i rozwijamy swoje kompetencje a firma to ułatwia - inwestuje i docenia.

Emilia
@Jestem zadowolona

Miłe słowa, a jak firma ułatwia rozwijanie kompetencji? Inwestuje czyli że opłaca szkolenia i kursy, czy stawia na naukę przez doświadczonych osoby?

Marian

Przepracowane 4 lata wspominam bardzo dobrze. Miła, przyjemna atmosfera, do zarobków nie miałem zastrzeżeń, za uczciwą pracę płacą dobre pieniądze. Pracownicy są zawsze traktowani podmiotowo i z szacunkiem. Doceniają zaangażowanie, uczciwe i rzetelne podejście do obowiązków. Dobrze wspominam ten czas.

Klient

Dzień dobry. Pani pracująca w astrze na słubickiej imię Dorota była bardzo nie miła wręcz ordynarna. Pracuje tak jak by była zmuszana do tej pracy, uważam że nie nadaje się jako ekspedientka. Ekspedientka powinna być mila i pomocna. Gdzie te dziewczyny co pracowały pred tą Panią? Tamte Panie były wciąż uśmiechnięte, życzliwe i bardzo pomocne.

Danuta
@Klient

A od dawna ona tam jest?

Stały klient

Od zawsze byłam zadowolona z usług piekarni. Ale od nie dawna zniknęła usługa chleba obwoźnego. Myślę że tym posunięciem piekania straciła wiele klientów. Otwierane są kolejne punkty w Miliczu czy we Wrocławiu a ludzie na wsi (szczególnie jeśli nie na jeszcze sklepu ) Nie mają dostępu do świeżego pieczywa. Zawiodlam się na piekarni. Zawsze myślałam że to firna stawia na ludzi, ale niestety. Nie polecam od dzisiaj.

Korol

Jeśli ktoś szuka smacznego, świeżego pieczywa z pewnością odnajdzie je w Familijnej. Wystarczy raz tu zawitać raz i masz chęć wracać i wracać. Miła i uśmiechnięta obsługa robi dobry klimat.

AnnaF

To co ujrzałam dziś w tej piekarni przechodzi ludzkie pojęcie…. Byłam tu 5 minut a widziałam 3 robaki chodzące po ladzie przy jedzeniu, jeden siedział przy pączku, od razu wyszłam nie polecam tej piekarni… Roi się tu od robactwa szok jak można tak zaniedbać miejsce gdzie sprzedaje się jedzenie. A szkoda bo była to moja ulubiona piekarnia. ????????????

Beta
@AnnaF

A o którą piekarnie dokładnie chodzi?

AnnaF
@Beta

Na Wyszyńskiego

Martareg
@AnnaF

Ostatnim razem pani wyciągając babkę z jagodami wyciągnęła ją z robakiem na gorze, podziękowałam. Rozumiem, ze ekspedientki są bezradne ale co na to kierownictwo bądź szefostwo!!!!?

Sławomir
@Martareg

A zgłaszałaś to kierownictwu czy tylko narzekasz tu na forum? :)

Martareg
@Sławomir

Kierownictwo najlepiej powinno wiedzieć,ze ma robactwo w lokalu na Wyszyńskiego :))) ps nie jestem jedyna klientka tego lokalu to może się przydarzyć każdemu:) pozdrawiam

Firma zdecydowanie przyjazna dla pracowników. Doceniają tu rzetelność, sumienność i zaangażowanie. Warunki socjalne na plus, wynagrodzenie też mnie zadowala. Wzajemny szacunek i koleżeńska atmosfera. Relacje pracownik - szefostwo bardzo poprawne, dobra komunikacja w tym obszarze.

Bogdan
@Marta

Doceniają zaangażowanie - hmm, czy to oznacza, że ścieżka awansu jest tu jak najbardziej otwarta?

@Marta

Może pani mi podać przykład w jaki sposób doceniają to ? I wymienić ten warunki socjalne . Byłbym wdzięczny.

Grzegorz

Firma przyjazna dla pracowników. Pracownik ma swoje prawa i zna swoje prawa, a pracodawca je szanuje. Bogaty socjal. Dobra robota, nie szukam innej.

blabla
@Grzegorz

Bogaty socjal?????? Socjal to żenada......

@blabla

Czemu żenada? To co w niego teraz wchodzi? :o

blabla
@Irena

Od wielu lat niezmiennie to samo.....paczki na święta Bożego Narodzenie o wartości, szacując ok 200-300zł.....Wielkanoc nic. Porównując do innych zakładów na najbliższym terenie to trochę śmieszne. Zwłaszcza, że pracownicy naprawdę szanują swoją pracę i starają się. Więc chociażby socjal powinien być adekwatny. Mało tego.....L4 skutecznie oddala pracownika od otrzymania paczki, więc jeśli chcesz paczkę nie choruj. Wielkość paczki też jest uzależniona od stażu pracy.....trzeba przepracować pełny rok, wtedy dostaniesz.. Generalnie, Familijna nie ma się co porównywać do innych, nawet najmniejszych zakładów.

Ktos

Nie polecam pracy na stanowisku pracownik produkcji zero poszanowania pracownika i bardzo nie miła atmosfera pracy kierownictwo leży na łopatka a pracownik (usunięte przez administratora)ma być na każde zawołanie i robić nawet po 12 godzin ,nikt się tym nie przejmuje po prostu masz pracować i się o nic nie odzywać oraz lipne godziny pracy nie ma człowiek czasu do siebie.

@Ktos

Dzień dobry! Dziękujemy za opinie. :) Dobrym momentem na zweryfikowanie potrzeb kandydata względem oferty jest rozmowa rekrutacyjna, podczas której przedstawiamy kandydatom godziny pracy oraz szczegóły oferty obowiązujące na danym stanowisku. Dokładamy wszelkich starań, aby naszym pracownikom pracowało się lepiej, dlatego każdy Pracownik posiada możliwość zgłoszenia takiej sprawy do wyższego Przełożonego lub niezależnego w tych kwestiach Działu HR, do czego serdecznie zachęcamy. :)

Ktoś pracujący
@Ktos

Witam. Nie zgodzę się. Pracuję już kilka lat w familijnej i nikt nie zmusza do nadgodzin. Chcesz zostajesz, jestem zadowolona z pracy. A jak ponosisz się do innych tak oni do Ciebie. Ja tam szanuje pracowników i oni mnie i moja pracę również . A jestem zwykłym pracownikiem

Dx
@Ktoś pracujący

Chcesz zostajesz? Ciekawe na jakim dziale bo wszedzie jest tak ze masz zostać i nikogo nie interesuje twoje zdanie bo przecież kierownik daje rozkaz i należy wykonać

@Ktoś pracujący

No bo w tej firmie nadgodziny zaliczają się po ok 200 h zależy od miesiąca . Dlaczego się z nim nie zgadzasz.

@Ktoś pracujący

A po za tym jak pracujesz na produkcji to dobrze wiesz że ludzie mają już dosyć pracy za te same pieniądze,bo pracujemy po 7 dni w tygodniu nieraz zdążą się że więcej idziemy dni z rzędu do pracy i nie winie tu kierownictwa. Nie ma ludzi to trzeba robić tylko jak podpisujecie przelew to wypada dać coś więcej za to że człowiek żyje żeby pracować w familijnej ,zero czasu dla siebie i rodzinny. Jeszcze trochę i też zrobię adios! Ps wydaje mi się że siedzisz za biurkiem i piszesz bajki zamienimy się ?

STARA
@Ktos

Potwierdzam, tak było, jest i będzie :-(

Basia

Pracowałam tu ponad rok czasu na stanowisku ekspedientka i byłam naprawdę zadowolona. Gdyby nie fakt, że chciałam się rozwijać w swoim zawodzie to pewnie pracowałabym tam dalej. Jak ktoś jest pracowity i się stara firma to naprawdę docenia. Jak lubisz pracę z ludźmi to zdecydowanie poleca. Firma jest przyjazna dla pracowników i szanuje prawa pracowników. Fajne dodatki socjalne, można dużo zarobić jak chce się pracować. Wypłata zawsze na czas, możliwość szkoleń i awansów. Wiadomo, że jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami, to zależy o którą lokalizację chodzi i na jakich ludzi się trafi (każdy ma inne gusta) jednak pracując w różnych lokalizacjach nie spotkałam się z czymś nieprzyjemnym. Każdy był bardzo pomocny i życzliwy.

Super!

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.