GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Pan

Nie polecam pracy na stanowisku pracownik produkcji zero poszanowania pracownika i bardzo nie miła atmosfera pracy kierownictwo leży na łopatka a pracownik to (usunięte przez administratora) który ma być na każde zawołanie i robić nawet po 12 godzin ,nikt się tym nie przejmuje po prostu masz pracować i się o nic nie odzywać oraz lipne godziny pracy nie ma człowiek czasu do siebie.

Angela

Ponieważ taka jest polityka tej "rodzinnej" firmy... (usunięte przez administratora) Zostawiać tylko te wychwalające pod niebo ???? Nie raz pisałam na temat tego co się tam dzieje, a wszystko znika zanim ktoś to zdąży przeczytać i się dobrze zastanowić nad pracą tam

@Angela

Dzień dobry :) Komentarze naruszające regulamin serwisu są usuwane automatycznie. Przyjazna atmosfera w miejscu pracy i zadowolenie Naszych Pracowników jest dla nas priorytetem. Zachęcamy do kontaktu z odpowiednim działem, jeśli pojawiają się jakiekolwiek uwagi ze strony Naszych Pracowników. Jesteśmy otwarci na zmiany, pragniemy ulepszać ten obszar oraz uatrakcyjniać naszą firmę jako rzetelnego pracodawcę na rynku.

Xyz

Pracowałam pół roku jako ekspedientka, atmosfera okej, sama praca również, pieniądze też bardzo dobre, ale kierowniczka z którą było mi dane pracować to dramat, upatrzyła sobie moją osobę I wiecznie się mnie czepiała o wszystko, byłyśmy umówione że przez pierwszy miesiąc pracuje na umowie zlecenie potem umowa o pracę, niestety tak się nie stało, łamała kodeks pracy dając mi co miesiąc umowę zlecenie. Praca sama w sobie naprawdę okej, jednak żeby zostać na dłużej to nie polecam, każdy patrzy Ci na ręce, zjesz kawałek sera czy szynki to się musisz liczyć z tym że dostaniesz (usunięte przez administratora) z góry na dół, dodatkowo kierowniczka opowiada o problemach zdrowotnych innych pracowników innym w nieobecności danej osoby, jestem zażenowana.

Gosia
@Xyz

Jeżeli chodzi o pracę i warunki to super, ale tak jak ktoś napisał wyżej - nie na dłuższą metę. Tym bardziej jak dostanie się kierowniczkę, która myśli, że jest Bogiem i wszystko jej wolno. Ogólnie nie polecam, pracowałam prawie rok i nawabiłam się nerwicy, mobbing , stres , Krzyki i wyzywanie pracowników. Po wszystkim zwolnienie za rzekomym porozumieniem stron (dodam, że pod przymusem i groźba ) Jak się chce mieć spokojne życie to nie polecam ;)

@Xyz

Dzień dobry, jest nam niezmiernie miło, że docenia Pani zakres zadań, oferowane wynagrodzenie oraz atmosferę panującą w Familijnej. :) W Naszej Firmie na umowę o pracę zatrudnionych jest około 93 % pracowników. Niestety nie znamy szczegółów Pani przypadku, dlatego nie możemy ustosunkować się do Pani wypowiedzi. Mając na uwadze dobro naszych klientów oraz najwyższej jakości standard obsługi klienta, każdy z pracowników jest zobowiązany do przestrzegania zasad GMP/GHP, w ramach których obowiązuje zakaz spożywania jedzenia na sali sprzedaży oraz zakaz jedzenia produktów przeznaczonych do sprzedaży. Każdy Pracownik Familijnej posiada możliwość zgłoszenia takiej sprawy do wyższego Przełożonego lub niezależnego w tych kwestiach Działu HR. :)

Czarna

A więc zacznę od tego iz w pracy w piekarni słowo rodzinna atmosfera jest daleka od prawdy. Jedna drugiej rabie tylek na kazdym kroku, nie wspomne nawet o podpieprzaniu do kierownika o wszystko. Praca do ogarniecia ale niestety nie ludzie. Nie polecam, chyba ze ktoś ma stalowe nerwy żeby wytrzymać z tymi starymi pracownicami. Porażka

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
zf

Świetna Firma!!!

Klient

Do (usunięte przez administratora) obsługa nie sprzedały mi bułki śniadaniowej bo jest godzina seniorów 10-12 . A te stare osoby robią zakupy w innych godzinach jakoś ich nie wyłaniamy ze sklepu ???? A i tak był sklep piekarnia była pusta (usunięte przez administratora) na wylocie z Milicza nie polecam tego punktu

@Klient

Szanowny Kliencie, w trosce o bezpieczeństwo Naszych Klientów oraz zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia w Naszych Punktach Firmowych obowiązują godziny dla Seniorów. Zachęcamy do realizowania zakupów po za tymi godzinami. Dbajmy wzajemnie o nasze zdrowie :)

Paw

Pracuje w tej firmie niewiele, ale każdemu polecam :)

Zohan

Witam. Chciałbym się zorientować jak wygląda praca kierowcy Kat. B w Familijnej. Czy warto się w to pchać? Jakie są wady i zalety? Dziękuję z góry za opinie

@Zohan

Dzień dobry, Szczegóły oferty pracy pod linkiem: https://familijna.olx.pl/oferta/kierowca-grupa-familijna-CID4-IDFIGHu.html. Zachęcamy do aplikowania! :)

Ala

Witak chcialabym sie dowiedzieć o pracy w familijnej. Jaka stawka na godzine? Mniej wiecej jaka wypłata? Czy jest ciezka praca? Czy jest wywierana presja szybkości? Czy wszystko odbywansienna normalnym porzadku? I czy są jakies paczki na swieta?

@Ala

Witam serdecznie, ważnym aspektem dla Grupy Familijnej jest docenienie pracowników. Święta to niezwykły czas, dlatego w Naszej Firmie oferujemy świadczenia świąteczne. Ponadto można liczyć na takie benefity jak: - szkolenia i rozwój kwalifikacji, - nagrody oraz jubileusze, - nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, - opieka medyczna, - pożyczki zakładowe oraz program poleceń pracowniczych. Dla każdego nowego pracownika przygotowujemy indywidualny harmonogram wdrożenia, dzięki któremu etapowo przechodzi przez poszczególne zadania oraz ma szanse na wdrożenie się w swoje codzienne obowiązki z pomocą opiekuna. Kwestie finansowe omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Jaki dress code obowiązuje w Piekarnia Familijna?

Dress code odnosi się do wyznaczonej grupy pracowników, którzy posiadają bezpośredni kontakt z klientami, w Grupie Familijnej utworzone zostały wewnętrzne uregulowania w zakresie zbioru zasad dotyczących wyglądu na danym stanowisku.

Jakie wartości są cenione w Piekarnia Familijna?

Dzień dobry dzisiaj byłam w piekarni w Wołowie na ulicy Komuny Paryskiej zwróciłam jej uwagę że nie [powinna obsługiwać klientów bez maseczek i o dziwo pani ekspedientka hardo odpowiedziała że to jej nie dotyczy i nie będzie ze mną dyskutować bardzo często robię tam zakupy bo blisko domu i chlebek chłopski drogi ale smaczny niestety tym podejściem i odpowiedzią zniechęciła mnie do dalszego korzystania z tej piekarenki

@Gość

Dzień dobry, bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji, proszę o zgłoszenie swoich uwag na maila marketing@piekarniafamilijna.pl. Miłego dnia! :)

Ilonka

Moim zdaniem stabilna firma, zarobki dobre :)

MK

Polecam, dobra atmosfera i zarobki.

Profesjonalne podejście do pracownika, firma, ktora dba o pracowników oraz ich docenia miedzy innymi poprzez roczki oraz paczki na święta. POLECAM! :)

Adrian S

Polecam w 100% firma rzetelna, uczciwa. Przepracowałem 2 lata i z czystym sercem polecam.

MM

Czy ktoś pracował tam w księgowości? Jak jest?

Agata
@MM

Dobre pytanie. Nie będę ukrywać, że ja też z chęcią się dowiem, jaka jest specyfika pracy w dziale księgowości Piekarni Familijnej. Udało mi się jedynie dowiedzieć, iż każdy pracownik będzie tam mógł liczyć na: stałe zatrudnienie na umowę o pracę, udział w profesjonalnych szkoleniach, a także na prywatną opiekę lekarską. Co sądzisz o takich warunkach? Skłaniają Cię już do aplikowania?

Ada

Bardzo lubie chleby z Piekarni Familijnej. Mają skromny skład, a jak wiadomo im mniej tym lepiej. Ich chleby żytnie 100% to bajka. Jednak mam jedno zastrzeżenie: filia w Oleśnicy na 3-go Maja powinna poprawić/ ulepszyć obsługę. Panie są często niemiłe i często widać jak dotykają towar bez rękawiczek. Szczególnie Pani Sprzedawczyni w czerwonych włosach. Pomijając inne niedociągnięcia, firma ma naprawdę dobry asortyment i fantastycznie się rozwija, co widać w coraz to nowszych produktach. Pozdrawiam.

Jeżeli nie jesteś zadowolona z zakupionego towaru powinnaś zgłosić reklamację. Swoja opinię napisałaś na forum pracowniczym. Oczywiście jest ona ważna, ale tu szukamy przede wszystkim informacji o tym jak przebiega zatrudnienie i czy pracownicy są zadowoleni z warunków pracy. Proszę Was o bardziej aktywne wpisy.

Richard

I visited your Wroclaw-Kaufland bakeries and I liked it. Staff friendly good coffee clean and nice dining corner.

@Richard

Dobrze, że jesteś zadowolony ze swoich odwiedzin w jednej z filii Piekarnia Familijna. Przypominam, jednak, że jest to wątek, w którym prowadzimy dyskusję o pracy w tej firmie. Stąd też mój wpis, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy osoba bez doświadczenia zawodowego może aplikować na stanowisko pracownika produkcyjnego? Mam nadzieję, ze wątek odwiedzają osoby, które będą mogły odpowiedzieć na to pytanie.

Kierownik

Mysle nad stanowiskiem kierownika ale nie wiem czy zarobie wiecej. Teraz mam 3100 na reke. Czy ktos moze powiedziec czy bede miec wiecej kasy? I czy kierownik punktu pracuje tylko rano?

Pracownikna5
@Kierownik

Kierownik pracuje normalnie na dwie zmiany i oczywiście w weekendy też. Jeżeli chodzi o pieniądze to 3 tyś na pewno zarobisz ;)

@Pracownikna5

Dzięki za odpowiedz. Zawsze jest ryzyko zmiany, oby na lepsze ;) kusi mnie ta oferta tym bardziej ze zarobki będę podobne. tylko boje sie że jesli sie nie sprawdze to zostane bez pracy, teraz mam na stałe umowę w innej firmie. A czy tu raczej przedłużają umowy czy zwalniają? Moze wiesz ile konkretnie kier w punkcie z kawiarnią zarobi? :)

Iwona
@Kierownik

Kierownik, widzę, że jeszcze nie dostałeś odpowiedzi na temat zarobków na stanowisku kierowniczym w Piekarnia Familijna. Od Twojego wpisu na forum minęło już parę dni więc może poczyniłeś w tym czasie dalsze kroki ku dostaniu się do tej firmy? Jeśli tak, to napisz coś więcej na temat tego pracodawcy.

@Iwona

Jakie jest wynagrodzenie brutto na stanowisku kierownik punktu z kawiarnią? Jesli nie konkretnie to chociaz info czy 4 tys jest w stanie zarobić

@Kierownik

Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale pracodawca zapewnia benefity, premie i udział w profesjonalnych szkoleniach. Na stronie http://familijna.pl/pl/praca możesz bezpośrednio aplikować lub przejrzeć inne oferty pracy z tej piekarni. Daj znać jeśli się na coś zdecydujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.