GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Witam, czy mógłby ktoś napisać kilka słów o tym, jak wygląda w tej piekarni praca na stanowisku Specjalista/tka ds. Kontroli i badań? Czy jest tutaj system zmianowy? Kto jest przełożonym, jakie są relacje na piekarni? Dziękuję za odpowiedzi.

@Zainteresowany

Super, że wykazałeś dużą chęć podjęcia pracy w Piekarni Familijnej. Nie widziałam nigdzie ogłoszenia akurat na stanowisko Specjalisty ds. kontroli i badań. Wiem, iż firma potrzebuje aktualnie Specjalisty ds. zapewnienia jakości: http://familijna.pl/pl/praca Musimy chyba poczekać, aż jakiś pracownik wspomnianej piekarni zechce rozwiać Twoje wątpliwości. A może już jesteś na etapie składania swoich dokumentów?

Eco

Od kogo kupują mąki- czy od lokalnych producentów ?

@Eco

Ostatnio byłam na rozmowie o pracy. Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie pani która mnie rekrutowała była bardzo miła uśmiechnięta opowiadała o firmie same pozytywne zalety...oczywiście poinformowała mnie o tym ile mogłabym zarobić na początek stawka bardzo fajna jak na początek... Lecz weszłam na opinie o pracy o jestem zalamana tym co tutaj czytam co innego piszecie wy którzy pracowali w punktach tej piekarni i sama nie wiem co o tym myśleć szczerze mówiąc zaczynam wogole zastanawiać się czy warto próbować... jak dodaliście podobno atmosfera wcale nie jest taka super nie wiem mnie powiedziano ze atmosfera jest rodzinna nie wiem nie ile było w tym prawdy ... powiem szczerze ze wychodzą z rozmowy byłam w sumie bardzo zafascynowana można by tak rzec tyle dobrych rzeczy mi ta pani powiedziała tak zachęciła i nakręciła ze ja słuchałam i mówiłam sobie tylko w myślach ze to jest praca dla mnie skoro pracują ram super ludzie jest mega atmosfera zarobki niczemu sobie fakt faktem godziny pracy i te weekendy nie są zbyt fantastyczne ale skoro chce coś zarobić muszę się z tym wiązać... co myślicie może być tam tak super jak ona mówiła czy jednak sprawdza się wasze doświadczenia szczerze mówić zaczynam się obawiać tej pracy i mam pewne wątpliwości... dajcie znać co myślicie

rodzyń
@Eco

Witam ! Nadgodziny są i ( są płacone ) , dużo pracy i odpowiedzialności .W miesiącu rzucają cie na rózne punkty .Atmosfera , to zależy gdzie . Nie zawsze masz czas na przerwę w pracy .

Bułka
@Anonim

Na jakie stanowisko startujesz?

Katia
@Anonim

Ja jestem zadowolona z pracy. Atmosfera na moim punkcie jest faktycznie rodzinna, dziewczyny są super.

sprzedawca
@Anonim

Generalnie dużo zależy od ludzi, z jakimi będziesz współpracować na co dzień i kogo będziesz mieć nad sobą. Praca jest wymagająca, nie jest to miejsce dla leni, trzeba robić, czasem dużo na raz, najlepiej jak najszybciej. Fakt, że wypłaty są na czas, ale nie licz na pochwały i premie. Może atmosfera jest rodzinna, ale z rodziną najlepiej na zdjęciu.. ;-)

@sprzedawca

Należy przyznać Ci całkowita rację - w każdej pracy naprawdę bardzo wiele zależy od tego, na jakich ludzi się trafi. Dobrze, że zechciałeś się podzielić z innymi użytkownikami forum swoim zdaniem. I cieszy fakt, iż Piekarnia Familijna wypłaca swoim pracownikom pieniądze w terminie. Wspomniałeś też o tym, że praca w tym miejscu nie należy do najłatwiejszych. A jak pracodawca podchodzi do zatrudniania osób z niewielkim stopniem niepełnosprawności? Daje im szansę?

Bardzo przyjemne miejsce pracy

@pracownik

Twój komentarz - chociaż ma pozytywny wydźwięk - nie jest zbyt pomocny dla innych użytkowników. Czy możesz więc nieco więcej napisać o pracy w firmie Piekarnia Familijna? Co podoba Ci się tam najbardziej? Wcześniej były tu wspomniane długie godziny pracy - jak to wygląda na różnych stanowiskach? Może zatrudnione osoby mają jakieś zniżki na produkty?

Szczerze ....Ja też nie polecam familijnej w Wołowie nie miła obsługa.

@Kasia

Nie zgadzam się. Od dłuższego czasu robię zakupy w Piekarni Familijnej w Wolowie i panie są bardzo miłe i sympatyczne. Polecam

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Rafałek

Jako osoba która zaczęła pracę i sprawdziła miejsce w jednym z punktów jestem zniesmaczona. Na samym wstępie rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie 8h dziennie czasem do 10h i umowa, otrzymałam również kartkę gdzie zrobić badania i książeczkę. Samodzielnie trzeba na to wydać hajsy bo oczywiście firma nie zapewnia. Jak przyszło do prawdziwej pracy to praca codziennie po minimum 10h, atmosfera w pracy ciężka bo kierowniczka na niczym się nie zna, a "koleżanki" potrafią tylko się obgadywać za plecami. Też niezgodne z prawem jest to że podpisujesz umowę na wybraną stawkę jednak rozliczanie godzin jest nieco inne, które zależy od utargu. Pokazują ci piękną tabelkę gdzie wszystko jest napisane ile bo może być więcej. (usunięte przez administratora)Brak wolnych weekendów bo musisz być w pracy. Ogólnie lepiej zastanowić się przed jej podjęciem.

ania

Nie polecam

Jacek

Idealnych firm nie ma ale jeśli komuś nie bardzo podoba się praca w pracy to będzie narzekał!!

Iwona

@Adrianna, czy, jeśli chodzi o rekrutacje, jest jakaś przyczyna takiego stanu rzeczy? Czy mogłabyś powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy, gdy pracowałaś, dla pracowników organizowane były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może osobiście brałaś w jakiś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Iwona

Czy ktoś z użytkowników aplikował ostatnio do Piekarni Familijnej? Możecie wypowiedzieć się na temat przebiegu procesu rekrutacji w firmie? @Adrianna, a czy możesz powiedzieć, coś na temat atmosfery w firmie? Jak oceniasz ten aspekt w Piekarnia Familijna?

Iwona

@Adrianna, jak rozumiem nie jesteś już pracownikiem firmy Piekarnia Familijna? Czy mogłabyś się podzielić z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowano szkolenia? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika jest bardzo ważna.

Adrianna

Praca w piekarnii familijna.. cóż mogę powiedzieć, na pewno to, że nie szanuje się swoich pracowników, ich czasu wolnego od pracy (usunięte przez administratora)Śmiech na sali. Wynagrodzenie bardzo niskie, co do zakresu pracy, która musimy wykonać. Kontakt z regionalnymi również nie jest wyśmienity jeśli nie pracujesz tak jak oni chcą, bo przecież „muszę zapchać grafik” i nie ważne są sprawy rodzinne czy wcześniej zaplanowany wyjazd. (usunięte przez administratora)Na koniec żadnego podziękowania za współpracę, tylko prośba o przyniesienie klucza i koniec dyskusji. (usunięte przez administratora) Nie polecam tej pracy ;)

Niezależna
@Adrianna

Adriana nie wiem gdzie pracowała ale na produkcji bardzo poprawiły się zarobki inie ma na co narzekać. Fakt jest taki że trzeba pracować a dla nie robow to nie praca. Jak ktoś nie chce to niech nie pracuje ja jestem w tej firmie już 10 lat i tak mogę śmiało powiedzieć, a jak ty myślałaś że będziesz leżeć to nie ta firma. Za każdym razem jak jestem dodatkowo w pracy to najpierw jest moja zgoda nikt mnie na siłę nie zmusza, TY CHYBA POMYLIŁA FIRMĘ.

Adrianna
@Niezależna

Nie jesteśmy na Ty. Po pierwsze, nie jestem nie robem. Po drugie pracowałam jako ekspedientka. Nigdy nie myślałam, że w takiej pracy będę leżeć a szczególnie, że przez pewien okres prowadziłam jeden z punktów firmowych i było co robić.. wiecznie szkoliłam każdą nową osobę, zarządzałam towarem, wypiekiem itp. A na pożegnanie, nie usłyszałam słowa dziękuje, nie wspomnę o żałosnych zarobkach, niniejszym się cieszę bo zdobyłam doświadczenie, co umożliwiło mi zmianę na inną firmę o tej samej kategorii a moje zarobki wzrosły wręcz trzy krotnie. Więc śmiało zachęcam ludzi pracujących w tej piekarni na poszukaniu lepszych ofert, bo można zarobić dużo więcej ;) A Pani powinna mieć większą kulturę osobistą.

Iwona

@Zainteresowany, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Piekarnia Familijna. Składałeś swoje CV? A może pracujesz już w tym miejscu? @anonymous, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Piekarnia Familijna? @Pracownik, forum służy wymianie opinii na temat pracodawców, dlaczego więc Twoim zdaniem miałyby być one niewiarygodne?

Czy piekarnia potrzebuje piekarzy?

@Zainteresowany

Wszędzie jest zapotrzebowanie i do tego zarobek jest niezły

Iwona

@Klient, dobrze że są osoby, które są zadowolone z wypieków Piekarni Familijnej, to również bardzo ważna informacja dla firmy. Ale dobrze byłoby gdyby też ktoś mógł odnieść się do mojego pytania, dotyczącego umów. Wchodzą tutaj również potencjalni zainteresowani pracą dlatego na pewno chcieliby to wiedzieć.

@Iwona

W sprawie umow moim zdaniem jest podany numer telefonu do firmy i tam napewno podadzą Ci informacje zgodne z prawda . Bo na formu nie ma sensu pisac po i tak połowa osób w to nie uwierzy itp. Więc jeśli ktoś ma naprawde potrzebe dowiedzenia sie czegoś o pracy zadzwoncie spytajcie się sa przecież numery telefonu to nie jest trudne

Iwona

@pracownik czyli twoim zdaniem atmosfera w firmie dopisuje? A jak oceniasz możliwość rozwoju w firmie? Czy są organizowane jakieś staże, widzisz przed sobą realną ścieżkę awansu? To bardzo ważne szczególnie dla młodych pracowników.

@Iwona

Tak sa sam zaczynałem od prac drobnostkowych teraz robie wazniejsze rzeczy które musze dopilnować. Młodzi ludzie też znajda pracę ale Ci którzy myślą poważnie o pracy .

Iwona

@Miska, a czy możesz napisać coś na poparcie swojej opinii? W tym momencie Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna i niewiele mówi innym uczestnikom dyskusji oraz osobom zainteresowanym pracą w Piekarnia Familijna. Czy faktycznie jest tam tak źle? Może jednak udało Ci się dostrzec jakieś plusy pracy w tym miejscu? @Pracownik , warto jeszcze dodać, że wysokość wynagrodzenia to tajemnica handlowa, której nie powinno się zdradzać na publicznym forum. Skoro pracujesz w tym miejscu, to czy możesz napisać, na jaką umowę można liczyć w Piekarnia Familijna?

pracus
@Iwona

pracuje na umowie zleceniu,jak pare innych osob pracuje po 5godz dziennie,bo tylko tyle moge niektorzy pracuja tylko 2 dni w tygodniu albo na weekendy lub przed swietami kiedy zwiekszona jest produkcja np. choinki czy pierniki zapakowac. jesli masz troche czasu i checi do pracy to mozesz sie dogadac-kierownicy nie sa zli a na umowie zleceniu mozesz sobie dorobic do budzetu domowego. jesli chodzi o zarobki to rzeczywiscie to temat tabu niestety,nie mowi sie o tym,by cie koledzy "nie zjedli" jak sie okaze ze zarobiles ciut wiecej niz reszta

Miska

Nie polecam.pracowalam tam i żałuję.

Zainteresowana

Coś mi się zdaje że pracownicy piekarni familijna podpisali pakt milczenia o wysokości zarobków bo widzę że w prost tu pytają o zarobki a nikt jeszcze konkretnie nie odpisał. Zenada cóż to za tajemnica

@Zainteresowana

Wypłata jest zależna od punktu na którym pracujesz, od ilości godzin i wyrobionej (lub nie) premii;) Generalnie jest baaardzo ok!

Olek

Czy jest khakis powód, że przestaliście pisać?

sprzedawca od bułek :)

ja odniose sie do sprzedawcy.atmosfera ok (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.