GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Opinie o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.

Olivia

Praca jak każa inna, nikt leni nie toleruje jednak mało kiedy doceniają tam uczciwych i pracowitych pracowników, (usunięte przez administratora) ale za wszystko dostajesz wynagrodzenie więc na to narzekać nie można.(usunięte przez administratora)Generalnie odradzam prace na dłuższą mete szkoda nerwów.

nowy

Polecam i potwierdzam opinie Łukasza, też jestem nowy i mam porównanie do innych firm. Natomiast tym wszystkim co tutaj nażekają, proponuje założenie własnej firmy, która da prace ludziach (chyba około 500 osób) i wtedy utrzymanie tego, aby te rodziny miały kasę, regularnie i natu czas wypłacaną. No i dopilnować coby Cie nie okradali.Ja zostje i polecam innym.

ullaa

To jak to się dzieje, że są pracownicy którzy pracują już dam dłuższy czas i nie zamierzają odejść?? Czy na to "pylenie" maja jakieś ochraniacze?? To wszyscy są narażeni na te szkodliwości czy tylko ma to się do poszczególnych ludzi w zaleznosci od stanowiska i wykonywanych czynnosci?? bede wdzieczna za info??

Łukasz

Zacząłęm prace 4 miesiące temu. Atmosfera fajna, praca może i ciężka ale przynajmniej wiem za co pracuje. System oceniania pracowników fajny, w każdym momencie wiem jak została oceniona moja praca i na jaką premię sobie zapracowałem. Polecam

Aplikowałeś do GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Piekarni - Grupa Familijna? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
misiek

wiecie czy coś się zmieniło? bo trochę tu ucichło na forum i nie wiem co mam robić, czy faktycznie jest tak kiepsko, czy sytuacja się jednak mocno poprawia i dlatego tak to wygląda? czekam na każdą informację i pozdrawiam gorąco wszystkich, mam nadzieje, że mi pomożecie podjąć ostateczną decyzję...

no nie wiem co mówić mam dostac prace sprawdzac piece czy działają i wypiek bółek itd doradzcie aha nie powiedzieli czy na godz czy stała pensja

Fermina

Ja przeszlam pozytywnie rekrutację, zrobiłam badania, rozmawiałam z szefem. Miałam zaczynać konkretnego dnia i tylko zostac telefonicznie poinformowana o dokładnej godzinie. Nikt nie zadzwonił i nikt ode mnie nie odbierał. Oczywiście pieniedzy za badania nie zobaczyłam, a fakturę wzięto ode mnie wcześniej. Żenada, straciłam tylko dużo czasu, będąc pewną, że mam pracę i niedługo zaczynam. Niepoważne zachowanie, nikt nawet nie raczył poinformować mnie o co chodziło

Mirka

Jezeli jestes komunikatywna i pracowita to mysle ze tak :)

Krystyna

Polecam w 100 % rzetelny pracodawca, fajne zarobki, praca nie dla leni :)

Klient
@Krystyna

Cieszę się, ze ktoś jest zadowolony z Piekarni Familijna (pracy i zarobków) bo ja jestem bardzo zadowolony z owoców jeg pracy - pieczywo z logo "Familijna" jest codziennie na moim stole!

PERŁA 88

A jak się pracuje w firmie na stanowisku sprzedawcy? czy zmiany są normalnie po 8 godzin czy zdarza się też po 12 h-14 h i jaka jest atmosfera. Proszę o w miarę szybką odpowiedź bo mam propozycję pracy i nie wiem czy się decydować. Dziękuję i pozdrawiam

antek

A jak mają tam kierowcy MOże ktoś tam jeżdził Tez 12 do 14 godz w nocy

arek

czyli to pod tym względem ta firma taka familija.. a jakie kwoty sa na te prezenty przeznaczane i gdzie ta gablota wisi, w piekarni? smieszna sytuacja

arek

siema, widze ze szukacie specjalisty ds jakosci w Familijnej? ktos powie cos konkretnie? bo dotychczasowe opinie daja sredni obraz. ktortko: jak stosunki z kierownikami, stabilnoscia pracy, umowa? dzieki

piekarz

12-14 godz norma

piekarzowa

Jakie 8,5 godz.!!!Przecież tam norma to jest 12-14 godzin na dobę.Jeżeli pracujesz TYLKO 8,5 godziny to jesteś bardzo uprzywilejowany.

mati

może te komentarze były przedawnione? teraz widzę, że są od początku 2013, więc może ktoś napisze czy przyjmują teraz do tej Piekarni Familijnej jakieś nowe postacie?

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. - Krośnice

• Jak się pracuje w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 22 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GRUPA FAMILIJNA Sp. z o.o.